مشخصات شرکت آسانسور نوین ارتفاع

  • تاریخ ثبت شرکت: 1372/1/1
  • تعداد نیرو: ۲۱-۵۰ شخص
  • فعالیت شرکت: تولید کننده , شرکت بازرگانی , شرکت خدماتی
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: تأسیسات
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 1765
درباره شرکت
شرکت آسانسور نوین ارتفاع در تاریخ 1/2/1371 تحت شماره پروانه 89728 و دریافت نمایندگی انحصاری شرکتMonitor ایتالیا در ایران با شناخت از نیازهای عمرانی کشور و به منظور تامین جزئی از کمبود های نظام اجرائی تاسیس شد که با اطمینان می توان گفت که این شرکت از اولین شرکتهای ایرانی است که از بدو تاسیس طی دو دهه گذشته بصورت پیوسته در صنعت سازندگی مسئولیت و تعهد خود را به شایستگی در داخل و خارج کشور ایفا نموده است و هم اکنون با برخورداری از تجربیات بسیط و گوناگون در انجام پروژه های بزرگ و ایفاد نقش برجسته در اجرای طرحهای گسترده صنعت آسانسور در داخل و خارج کشور و با بهره گیری از استعداد های بالقوه فنی و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و ماشین آلات کارآمد ومناسب و با ایمان به توانمندی های کارشناسان ایرانی و شناخت گروههای کاری بومی در شهرهای مختلف و بررسی نقاط قوت و ضعف مربوطه درموقعیتی قرار دارد که می توان از آن بعنوان شرکتی قابل اطمینان در عرصه پیمانکاری و بازوئی قدرتمند در اجرای برنامه ها و طرحهای انواع آسانسورها استفاده نمود.

بطور خلاصه شرکت آسانسور نوین ارتفاع طی دو دهه گذشته با اجرا موفق بیش از هزاردستگاه آسانسور مختلف در صنعت آسانسورفعالیتهایی به شرح زیر را داشته است:

1- انواع آسانسور ساختمانهای مسکونی و تجاری

2- انواع آسانسور های بیمارستان

3- انواع آسانسورهای نمادار

4- انواع آسانسورهای خانگی و ویلچربر

5- انواع آسانسورهای ماشین بر

6- انواع آسانسورهای مخصوص هواپیماو کشتی

7 - انواع آسانسورهای هیدرولیک

8- انواع آسانسورهای بدون موتورخانه

9- انواع آسانسورهای مخصوص سرویس و حمل قطعات کوچک

10- انواع آسانسورهای گیتونی

11- انواع پله برقی و راه روهای برقی

دیدگاه نوین ارتفاع تولید و نصب انواع آسانسور از سرعتهای پائین تا بالا و مناسب برای کاربری های مختلف با کیفیت در حال رشد می باشد و در این راستا همواره در خدمت کلیه مشتریان, مهندسین و طراحانی هستیم که نوین ارتفاع را به عنوان مشاور و مجری طرحهای خود را انتخاب می نمایند. هدف نوین ارتفاع تحقیق و توسعه بوده و همواره متخصصین متعدد در نوین ارتفاع پروژه های تحقیقاتی متنوعی را با مشارکت بخش خصوصی اجراء نموده اند. فکر عمیق و ایده استوار مهندسی در ارتباط با بخش انرژی باعث سوق دادن قسمت عمده ای از فعالیت های تحقیقی شرکت به این میدان شده است.

شرکت نوین ارتفاع با مجوز پروانه بهره برداری وزارت صنایع به شماره 1130320/0417881 مورخ 18/8/74 و مکمل پروانه بهره برداری به شماره 1310320/044024 مورخ 16/6/77 در عرصه تولید گام نهاد و مجوزهای لازم را از مراجع ذیصلاح جهت آسانسور کامل و قطعات آسانسور دریافت نمود.

ضمناً این شرکت از سال 1375 تا سال 1381 با همکاری و دانش فنی شرکت مونیتور ایتالیا و شرکت مالیبل ایران موتورگیربکس آسانسور 6 و 8 نفره تولید نمود که پس از آزاد شدن ورود قطعات آسانسور تولید را متوقف نموده است و درحال مذاکرات جهت Joint venture می باشد.

شرکت نوین ارتفاع در سال 1377 عضو موسسین سندیکای آسانسور و پله برقی می باشد که تحت شماره 142-77 عضو سندیکا بوده و دارای پروانه طراحی و مونتاژ وزارت صنایع و معادن تحت شماره 3760-43 مورخ 16/2/1381 و تمدید 29684/60 مورخ 3/2/1385 می باشد.

شرکت آسانسور نوین ارتفاع با پشتوانه 35 سال تجربه علمی و عملی و اجرای بیش از هزار دستگاه انواع آسانسور با کاربری مختلف در داخل و خارج از کشور آماده تامین آسانسورهای مورد درخواست متقاضیان به شرح ذیل میباشد.

الف- آسانسورهای کامل وارداتی

عرضه کننده انحصاری انواع آسانسورهای کامل وارداتی با نام و مارک MONITOR ایتالیا

شرکت مونیتور از زیر مجموعه گروه فورسید سوئیس بوده و عرضه انواع آسانسور با طراحی ویژه تا سرعت 5 متر بر ثانیه را دارا است و آسانسور های ( (Machine roomlessخود را تحت نام Monolitoارائه مینماید و در ضمینه تامین قطعات خود با شرکتهایی به شرح ذیل همکاری می نماید و به بازار جهانی عرضه می نماید.

1- شرکت Monteferro ایتالیا یکی از بزرگترین سازنده ریلهای راهنما دردنیا می باشد.

2- شرکت Morisایتالیا سازنده نیروی محرکه هیدرولیک(جکها و پاوریونهای آن) می باشد.

3- شرکت SODIMAS , Autinor فرانسه سازنده تابلوهای فرمان و موتورهای بدون گیربکس می باشد.

4- شرکتS.P.A La puleggia سازنده موتورهای گیربکس دار تا سرعت 2.5 متر بر ثانیه

5- شرکتDMG ایتالیا سازنده( شاسی های طبقات و کابین) که در ایتالیا به نام Monitorو در سوئیس بنام Forsid و در انگلستان و آلمان به نام 3Mapو در بلژیک بنام Sodimasتوسط شرکت مذکور به اقصی نقاط جهان صادر می گردد.

ب- آسانسور های تولید مشترک داخل و خارج

عرضه کننده انواع آسانسورها با استفاده از متریال داخلی و خارجی با نام نوین ارتفاع

شرکت نوین ارتفاع عرضه کننده انواع آسانسور معمولی و با طراحی ویژه تا سرعت 2.5 متر بر ثانیه بوده و با بهرگیری از گروه فنی- مهندسی مجرب , بهترین و مناسبترین نوع آسانسور که تجهیزات اصلی آن از معتبرترین

کمپانیهای اروپای غربی ( آلمان, فرانسه, ایتالیا و سوئیس) تهیه شده است و با بالاترین معیارهای کنترل کیفی مطابق با استانداردهای ISO EN-81میباشد و انتخاب و عرضه می نماید.

ج- نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش مطمئن

شرکت آسانسور نوین ارتفاع دارای بخش مستقل از فروش با نام واحد خدمات پس از فروش بوده که نسبت به ارائه خدمات نصب و راه اندازی وسرویس ونگهداری ماهیانه منظم اقدام می نماید وقابلیت پشتیبانی و خدمات بعداز آن را دارا می باشد.

در ضمن این شرکت دارای انباری جداگانه جهت خدمات بعد از فروش می باشد. و با توجه به اعتبار خاص نزد شرکت مونیتور ایتالیا در صورت نیاز لوازم یدکی بدون تشریفات گشایش اعتبار و بصورت بدون انتقال ارز قطعات خود را تامین می نماید.
سرویس و نگهداری انواع آسانسور
آسانسور و پله برقی ، آسانسور های خانگی ، آسانسور های صنعتی ، آسانسور های خودرو بر ، آسانسورهای بدون موتورخانه

اطلاعات تماس
نامرضا-ارجمند فرد
تلفن۲۱-۸×××۳۷۳۳callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۳۷۹۶callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران - خیابان کریم خان زند - خیابان حسینی - پلاک 61 ساختمان 49 واحد 505