برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی دام و طیور روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش دام و طیور

شرکت هاو تولید کننده دام و طیور

 • ایران ملاس

  شرکت تجارت نهاده شیرین خاور میانه (ایران ملاس) فعالیت شرکت در حوزه تامین خوراک دام و طیور کل کشور و صادرات نهاده های دامی است. ایران‌ملاس با حمایت و تامین فراورده های غذایی مناسب دامداری و مرغداری و صنایع خوراکی و کلیه دست اندر کاران حوزه تامین محصولات غذایی کشور سعی در تضمین سلامت جامعه به واسطه بهبود و ارتقای کیفیت مواد مصرفی فعالیت های مربوط به این حوزه را دارد.

  • کاربر طلایی
  • کاربر تایید شده
  • دام و طیور

  گروه تولیدی صنعتی آشیونه

  پنج سال تجربه موفق گروه تولیدی صنعتی آشیونه در صنعت ماکیان گروه کارخانجات تولیدی آشیونه : گروه صنعتی آشیونه در سال ۱۳۹۶ با حضور جمعی از متخصصین که دارای سوابق مدیریتی و فنی بودند؛ تشکیل گردید. با اعتقاد به اصل مشتری مداری ، جهت خدمت بیشتر به صنعت ماکیان در ایران عزیز، قدم در این راه گذاشتیم. مدیران آشیونه بر این اصل معتقدند. که، به کارگیری روش‌های مدیریتی جدید، و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده، تمامی فرآیندهای شرکت را متاثر می نماید. محور پویای شرکت بر نوآوری و اجرای طرح های جدید در زمینه پرورش ماکیان گذاشته شده است. تا از این طریق موجب ایجاد نگرش‌های جدید در صنعت پرورش ماکیان گردد. و همچنین کمکی هرچند اندک به ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با این صنعت بشود. و باری از دوش تولید کنندگان این صنعت برداشته شود.

  • کاربر طلایی
  • کاربر تایید شده
  • دام و طیور

  شرکت تاجران نمونه (ITM )

  گروه تولیدی تعاونی تاجران نمونه I.T.M به عنوان قابل اعتمادترین تولید کننده مواد ساختمانی، مواد معدنی، کشاورزی- دام و طیور و با تحسین برانگیزترین برند در حلقه ی اول تعاونی های تولیدی، با ایجاد و کسب بالاترین سطح اعتماد و اطمینان برای مشتریان خود آرامش خاطر را فراهم می نماید.

  • کاربر طلایی
  • کاربر تایید شده
  • دام و طیور

  انبوه طیور

  تولید کننده تجهیزات مرغداری گوشتی و تخمگذار

  تجهیزات مرغداری آرمان طیور

  تولیدصفرتا۱۰۰تجهیزات دام وطیور گوشتی وتخمگذار اتوماتیک وسنتی ازقبیل قفس مرغ،داخوری بشقابی آبخوری نیپل،آسیاب میکسرو...

  شرکت تولید و پخش نهاده های دامی البرز ملاس

  البرز ملاس با هدف تامین خوراک دامی استان قزوین و البرز و فروش ملاس و ویناس با کیفیت و قیمت مناسب این ماده مغذی شروع به فعالیت کرد و سپس با ارسال مرسولات به استان های همجوار توسعه یافت. و هم اکنون ارسال فراورده های مغذی دامی را به تمامی نقاط کشور امکان پذیر ساخته استاین شرکت با هدف تامین خوراک دامی استان قزوین و البرز و فروش ملاس و ویناس با کیفیت و قیمت مناسب این ماده مغذی شروع به فعالیت کرد و سپس با ارسال مرسولات به استان های همجوار توسعه یافت . و هم اکنون ارسال فراورده های مغذی دامی را به تمامی نقاط کشور امکان پذیر ساخته. است.تخصص اصلی البرز ملاس تهیه و توزیع ملاس و ویناس جهت استفاده خوراک دام و طیور و تامین ملاس چغندر و نیشکر مناسب انواع کاربردهای صنعتی است.

  شرکت فرآوری ماهی خشک

  شرکت فرآوری ماهی خشک با سه نسل تجربه در تولید ماهی خشک و صید و صیادی درسال۱۳۸۰ در استان هرمزگان، جزیره قشم تاسیس و راه اندازی گردید، تا به همت مدیریت قوی و پشتیبانی صیادان در زمره تولید کنندگان ماهی خشک، پودر ماهی و میگو، خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، روغن ماهی، میگو صادراتی و میگو پرورشی در جنوب کشور قرار گیرد. در حال حاضر شرکت فرآوری ماهی خشک بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید ماهی خشک متو، ماهی ساردین خشک، ماهی خشک جنوب، پودر ماهی متو، پودر ماهی ساردین، پودر ماهی کیلکا، پودر ماهی جنوب، پودر ماهی تر، پودر ماهی خشک ، پودر ماهی مخلوط، روغن ماهی، میگو صادراتی، میگو پرورشی، خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان، در جنوب کشور می باشد. چرا بهتر است ماهی خشک و پودر ماهی و روغن ماهی و خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان و روغن ماهی و میگو صادراتی و میگو پرورشی را از شرکت فرآوری ماهی خشک تهیه نمائید؟ 1- تحویل سریع 2- امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران 3- ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا 4- امکان تولید تناژ بالا 5- دارای مجوز فعالیت 6- ارائه مناسب ترین قیمت 7- تلاش بی وقفه صیادان با تجربه

  گروه صنعتی اسکندری

  گروه صنعتی اسکندری EIG از سال ۱۳۷۲ با هدف تولید ماشین آلات و دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی و تجهیزات صنعت دام و طیور کشور شروع به فعالیت نمود و در طی بیش از بیست سال گذشته به بزرگ ترین تولید کننده ماشین های جوجه کشی در خاور میانه تبدیل شد. در این میان احساس نیاز به تولید ماشین های جوجه کشی خانگی با کیفیت و دقیق ، جهت پرنده های گران قیمت ، مطابق با دانش روز دنیا و با استفاده از دانش فنی و علمی به روز باعث به وجود آمدن گروه صنعتی اسکندری گردید. ما ادعا داریم که تنها کارخانه به معنای واقعی کلمه در زمینه تولید دستگاه جوجه کشی در ایران هستیم و تنها واحدی هستیم که بصورت تخصصی این محصول را تولید مینماید. ما تمام تلاش خود را برای ارتقاء ارزش برندینگ خود در داخل و خارج از کشور انجام داده و سعی در ارائه بهترین نوع محصول و بهترین نوع خدمات پس از فروش به شما را داریم. مطمئنا خرید از تولید کننده گان متفرقه که بصورت کارگاهی و با کیفیت بسیار پایین اقدام به تولید محصولات کم کیفیت مینماید منافع شما را به خطر خواهد انداخت. مدیریت ، تیم مهندسی و پرسنل گروه صنعتی اسکندری متعهد هستند تا شما خاطره خوبی از خرید خود از این کارخانه به یاد داشته باشید و این مهم را به نسل های بعد از خود انتقال دهید. چرا که ما بر خلاف رقبای خود نه از دیروز بلکه از ۲۵ سال پیش با شما هستیم و با توجه به سرمایه گذاری سنگین که انجام داده ایم بنا داریم در طول ده ها سال آینده نیز با شما باشیم مطمئنا این حاصل نمیگردد مگر با جلب رضایت صد در صدی شما مشتریان که این مهم به نوبه خود مهمترین عامل پیشرفت ما در طول سالیان گذشته بوده است.

  شهدگستران نوین بابل

  شرکت شهد گستران نوین بابل تولید کننده محصولات زنبورستان

  شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک

  کارخانه تولید پودر ماهی (شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک) با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، میگو خشک در استان هرمزگان، جزیره قشم تاسیس و راه اندازی گردید، تا به همت مدیریت قوی و پشتیبانی صیادان در زمره تولید کنندگان ماهی خشک، پودر ماهی، خوراک دام، خوراک طیور، خوراک آبزیان،پودر میگو، میگو خشک در جنوب کشور قرار گیرد\r\n1_برترین کارخانه تولید پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، میگو خشک در ایران \r\n2_ارسال سریع محصولات به تمامی استان های ایران \r\n3_ بهره گیری از تکنولوژی و دانش فنی پیشرفته در جهت تولید با کیفیت محصولات پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، میگو خشک \r\n4_همگام با معیارهای خط مشی سازمان دامپزشکی و اداره کل استانداردها \r\n5_صادرات به بیش از ۷ کشور همسایه \r\n6_امکان تولید در حجم و تناژهای بسیار بالا با مناسبت ترین قیمت به شرط آنالیز جهت جلب رضایت مصرف کننده \r\n7_حمایت از صیادان با تجربه جهت عرضه محصولات با کیفیت یکنواخت بازار

  کولان سل

  اولین و بزرگترین تولیدکننده پد سلولزی در خاورمیانه پد سلولزی در صنعت های مختلف ، کولر های آبی ، سالن های مرغداری و دامداری ، دستگاه های تهویه ، سالن های گلخانه ، نیروگاه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد

  آسیا سپهر تجارت آذر

  ارز. سکه و فلزات گرانبها. فلزات و معادن. غذایی و کشاورزی. سلولوزی، چاپ و بسته‌بندی. شیمیایی و حلال‌ها. پلیمر و پلاستیک. نساجی و پوشاک.

  شرکت رویشگر

  شرکت دانش بنیان و زیر نظر وزارت علوم