برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی دام و طیور روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش دام و طیور

شرکت هاو تولید کننده دام و طیور

 • ایران ملاس

  شرکت تجارت نهاده شیرین خاور میانه (ایران ملاس) فعالیت شرکت در حوزه تامین خوراک دام و طیور کل کشور و صادرات نهاده های دامی است. ایران‌ملاس با حمایت و تامین فراورده های غذایی مناسب دامداری و مرغداری و صنایع خوراکی و کلیه دست اندر کاران حوزه تامین محصولات غذایی کشور سعی در تضمین سلامت جامعه به واسطه بهبود و ارتقای کیفیت مواد مصرفی فعالیت های مربوط به این حوزه را دارد.

  • کاربر طلایی
  • کاربر تایید شده
  • دام و طیور

  شرکت تولید و پخش نهاده های دامی البرز ملاس

  البرز ملاس با هدف تامین خوراک دامی استان قزوین و البرز و فروش ملاس و ویناس با کیفیت و قیمت مناسب این ماده مغذی شروع به فعالیت کرد و سپس با ارسال مرسولات به استان های همجوار توسعه یافت. و هم اکنون ارسال فراورده های مغذی دامی را به تمامی نقاط کشور امکان پذیر ساخته استاین شرکت با هدف تامین خوراک دامی استان قزوین و البرز و فروش ملاس و ویناس با کیفیت و قیمت مناسب این ماده مغذی شروع به فعالیت کرد و سپس با ارسال مرسولات به استان های همجوار توسعه یافت . و هم اکنون ارسال فراورده های مغذی دامی را به تمامی نقاط کشور امکان پذیر ساخته. است.تخصص اصلی البرز ملاس تهیه و توزیع ملاس و ویناس جهت استفاده خوراک دام و طیور و تامین ملاس چغندر و نیشکر مناسب انواع کاربردهای صنعتی است.

  گروه صنعتی اسکندری

  گروه صنعتی اسکندری در سال 1373 تاسیس شده است.

  شایان اعتماد

  شایان اعتماد تولید کننده انواع سبد های پلاستیکی وپالت می باشد سفارش بالای 500عدد شامل حق انتخاب رنگ ولوگوی دلخواه مشتری میگردد. وسفارش بالای 1000عدد شامل تخفیفات کارخانه تخفیف ویژه به پلاستیک فروشان دارای جواز کسب می باشد.

  شهدگستران نوین بابل

  شرکت شهد گستران نوین بابل تولید کننده محصولات زنبورستان

  شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک

  کارخانه تولید پودر ماهی (شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک) با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، میگو خشک در استان هرمزگان، جزیره قشم تاسیس و راه اندازی گردید، تا به همت مدیریت قوی و پشتیبانی صیادان در زمره تولید کنندگان ماهی خشک، پودر ماهی، خوراک دام، خوراک طیور، خوراک آبزیان،پودر میگو، میگو خشک در جنوب کشور قرار گیرد\ \ 1_برترین کارخانه تولید پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، میگو خشک در ایران \ \ 2_ارسال سریع محصولات به تمامی استان های ایران \ \ 3_ بهره گیری از تکنولوژی و دانش فنی پیشرفته در جهت تولید با کیفیت محصولات پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، میگو خشک \ \ 4_همگام با معیارهای خط مشی سازمان دامپزشکی و اداره کل استانداردها \ \ 5_صادرات به بیش از ۷ کشور همسایه \ \ 6_امکان تولید در حجم و تناژهای بسیار بالا با مناسبت ترین قیمت به شرط آنالیز جهت جلب رضایت مصرف کننده \ \ 7_حمایت از صیادان با تجربه جهت عرضه محصولات با کیفیت یکنواخت بازار

  شرکت آریاز ایده گستر اسرار

  پنج سال تجربه موفق گروه تولیدی صنعتی آشیونه در صنعت ماکیان\ \ \ \ گروه کارخانجات تولیدی آشیونه :\ \ گروه صنعتی آشیونه در سال ۱۳۹۶ با حضور جمعی از متخصصین که دارای سوابق مدیریتی و فنی بودند؛ تشکیل گردید. با اعتقاد به اصل مشتری مداری ، جهت خدمت بیشتر به صنعت ماکیان در ایران عزیز، قدم در این راه گذاشتیم. مدیران آشیونه بر این اصل معتقدند. که، به کارگیری روش‌های مدیریتی جدید، و استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده، تمامی فرآیندهای شرکت را متاثر می نماید. محور پویای شرکت بر نوآوری و اجرای طرح های جدید در زمینه پرورش ماکیان گذاشته شده است. تا از این طریق موجب ایجاد نگرش‌های جدید در صنعت پرورش ماکیان گردد. و همچنین کمکی هرچند اندک به ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای مرتبط با این صنعت بشود. و باری از دوش تولید کنندگان این صنعت برداشته شود.

  کولان سل

  اولین و بزرگترین تولیدکننده پد سلولزی در خاورمیانه پد سلولزی در صنعت های مختلف ، کولر های آبی ، سالن های مرغداری و دامداری ، دستگاه های تهویه ، سالن های گلخانه ، نیروگاه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد

  شرکت تاجران نمونه (ITM )

  گروه تولیدی تعاونی تاجران نمونه I.T.M به عنوان قابل اعتمادترین تولید کننده مواد ساختمانی، مواد معدنی، کشاورزی- دام و طیور و با تحسین برانگیزترین برند در حلقه ی اول تعاونی های تولیدی، با ایجاد و کسب بالاترین سطح اعتماد و اطمینان برای مشتریان خود آرامش خاطر را فراهم می نماید.

  آسیا سپهر تجارت آذر

  ارز. سکه و فلزات گرانبها. فلزات و معادن. غذایی و کشاورزی. سلولوزی، چاپ و بسته‌بندی. شیمیایی و حلال‌ها. پلیمر و پلاستیک. نساجی و پوشاک.

  شرکت رویشگر

  شرکت دانش بنیان و زیر نظر وزارت علوم