دسته‌بندی‌ها

شرکت هاو تولید کننده مواد شیمیایی

  شرکت ترنم طلایی

  تولید کننده

  پاک اویل

  تماس با این شرکت\r\nپاکو،پاک کننده قوی لکه ها و آلودگیها و همچنین براق و درخشان کننده بوده و علاوه بر پاکیزگی بی نظیر محافظ سطوح نیز میباشد.پاکو برخلاف محصولات مشابه، لایه چرب و چسبناک روی سطوح باقی نمیگذارد و بعلت دارا بودن بارمثبت خاصیت ضد گردوغباری داشته و تامدتها مانع از جذب گردوغبار میگردد،همچنین دارای مواد ضدعفونی کننده بوده و سطوح را کاملا تمیز و ضدعفونی میکند.\r\nاین محصول فاقد بخارات شیمیایی سمی بوده و مطابق استانداردهای روز دنیا ساخته شده است.\r\nویژگیهای محصولات پاک کننده پاکو پلاس:\r\n1.عاری ازهرگونه مواد نفتی،رنگ سفید و رایحه مطبوع محصولات نمایانگر این است که محصولات پاکوپلاس برخلاف محصولات مشابه از مواد نفتی که پروسه رنگبری و بوبری سختی دارند و محصولات رنگبری و بوبری نمیشوند استفاده نشده است.\r\n2.عاری از حلالهای شیمیایی و فاقد بخارات سمی میباشد.\r\n3.مواد اولیه بکاررفته درساخت محصولات پاکوپلاس از بهترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی میباشد.\r\n4.عدم آسیب رسانی به پوست.\r\n5.محصولات عاری از هرگونه مواد واکنش دهنده و رتدیکال آزاد است که باعث میشود هیچگونه واکنشی باسطوح نداشته و باعث افزایش طول عمر سطوح میشود.\r\n6.تمام محصولات برروی سطوح فیلمی از مواد محافظت کننده و ضد گردوغبار ایجاد میکنند.\r\n7.محصولات پاکو پلاس سطوح را چرب و چسبناک نمیکند.\r\n8.این محصول در ظروف بی رنگ جهت نمایان شدن رنگ سفید و قوام محصول برای مشتریان عرضه شده است

  کاوان شیمی پاسارگاد

  شرکت تولیدی صنعتی "کاوان شیمی سورن" در سال 1390 با هدف تولید و تامین مواد اولیه ی شیمیایی و پلیمری مورد نیاز صنایع داخلی از جمله صنایع رنگ و رزین، الیاف مصنوعی، کود و سموم، ساختمانی، نفت و پتروشیمی و همچنین ارائه مشاوره کارشناسی در این زمینه شروع به فعالیت نمود. این شرکت عمده فعالیت خود را بصورت تخصصی در حوزه تامین مواد شیمیایی و واردات متمرکز نموده و توانسته گامی مهم در ارتقای مدیریت زنجیره تامین مواد اولیه، توزیع و تغذیه خطوط تولید و صنعت کشور بردارد. سرمایه معنوی ما سابقه طولانی مدیران و پرسنل متخصص و کارآزموده این شرکت در صنایع بزرگ مهندسی، بازرگانی و تولیدی مواد شیمیایی می باشد که محصول این دانش و تجربه را هم اکنون در این مسیر استفاده می نمایند. هدف این مجموعه گسترش و بازار سازی در صنعت کشور می باشد و ماموریت ما تامین، تولید و توزیع محصولات با کیفیت و با صرفه اقتصادی برای مشتریان است. چشم انداز شرکت "کاوان شیمی سورن" تبدیل شدن به یک تامین کننده پایدار و سطح اول در کشور های تاره استقلال یافته و اروپای شرقی می باشد. به کارگیری روشهای به روز و استاندارد در جهت توزیع و تحویل محصولات در سراسر کشور، تامین کالا با شعار بهترین کیفیت و قیمت بسته به نیاز مصرف کننده، خدمات این شرکت را نسبت به سایر تامین کنندگان متمایز ساخته است.

  صنایع شیمیایی ایمن بهدار هیرکان

  این شرکت اقدام به تولید و بسته بندی مواد ضدعفونی کننده و شوینده های صنعتی مورد استفاده در صنایع مختلف نموده و قادر است متناسب با نیازهای تخصصی مشتریان، اقدام به تولید محصولاتی اختصاصصی نماید.

  شرکت پارس امید

  فعالیت های ما در بخشهای صنعتی و کشاورزی افزایش راندمان بهره وری ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم ها و کاهش هزینه های مصرف آب ،انرژی می باشد.

  شرکت مهران موتور امید

  این شركت در تاریخ 1375/09/21 به شماره 152 در تهران به ثبت رسید.و پروانه بهره‌برداری خود را به شماره 127/17613به تاریخ 1391/05/24 در قزوین دریافت كرد. و فعالیت خودرا در زمینه انواع روغنهای صنعتی وهیدروكربن آغاز كرد.

  شرکت پدیده شیمی نگاران

  شرکت پدیده شیمی نگاران (سهامی خاص) با اتکا به نیروهای کار آزموده و متخصص و همچنین دلسوز خود سعی بر آن داشته با محصولاتی با کیفیتی فراتر از تصور و همچنین بسته بندی شکیل به مردم عزیزمان عرضه نماید.

  شرکت صوفیان شیمی

  ارد\r\nپروانه بهره برداری 1382 دارای استانداردهای ملی 6591-6592 آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی دارنده ایزو 9001 عضو انجمن مدیران صنایع فارس و خانه صنعت و معدن فارس

  آداک شیمی

  شرکت آداک شیمی عرضه کننده انواع مواد شیمیایی از جمله: انواع اسید - مواد پودری - حلال ها - محلول ها و... می باشد. همچنین متخصصین این مجموعه تولید کننده محصولاتی همچون اسید سولفوریک 50 درصد - اسید سولفوریک 35 درصد - اسید سیتریک مایع - دیسکلر استخر - دیسکلر پکیج - دیسکلر استیل - اسید استیک 20 درصد - اسید باطری - آب اسید و... می باشند.

  شرکت سیلیکات گستر اصفهان

  شرکت سیلیکات گستر اصفهان با قدمتی بالغ بر ۳۰ سال سابقه فعالیت در زمینه تخصصی تولیدانواع سیلیکات سدیم مایع، پودرى و جامد به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکتهای تولیدی صنعت سیلیکات سدیم در ایران واقع در شهر اصفهان مشغول به ارائه خدمات میباشد. این شرکت با دارا بودن نیروهای متخصص , تجهیزات و امکانات فنی مهندسی , محیط مناسب, مشغول به عرضه خدمات تولیدی و بازرگانی در سطح داخلی و خارجی میباشد. شرکت سیلیکات گستر اصفهان با قرار دادن اصل تولید با کیفیت و مشتری مداری خود را مکلف به ارائه بهترین خدمات تولیدی بازرگانی میداند و اصل مشتری مداری را متناسب با روند بازار پیشه خود نموده است .

  شیمی کهکشان

  گروه شیمی کهکشان در زمینه واردات و توزیع مواد اولیه شیمیایی مورد مصرف صنایع فعالیت می کند و تا کنون مفتخر است که توانسته سهم کوچکی را در چرخه تامین کالا اساسی مورد نیاز تولیدکنندگان و صنعتگران عزیز داشته باشد.\r\n\r\nشیمی کهکشان بر آن است تا سبب آشنایی هرچه بیشتر تولیدکنندگان و مصرف کننده گان مواد اولیه شیمیایی شود و با ارائه این مواد با کیفیت در اسرع وقت و با نازلترین قیمت هرچه بیشتر در خدمت مشتریان باشد.

  فرانیکل سپاهان

  تولید مواد اولیه آبکاری ،چربیگیر و فسفاته