برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی عایق حرارتی و برودتی روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش عایق حرارتی و برودتی

شرکت هاو تولید کننده عایق حرارتی و برودتی

 • پوشش فراگیر مانا

  مجری پوشش عایق های پلی اوره و پلی اورتان

  نسوز گستران فیدار

  شرکت بازرگانی صنعتی نسوز گستران فیدار در تاریخ ۱۳۸۳/۱/۲۹ تحت شماره ۲۱۹۳۸۲ در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید. هدف از تاسیس این شرکت واردات پلیمرهای صنعتی به صورت نیمه شکل یافته از کشور آلمان بود. با گذشت زمان و افزایش تجربه مدیران ، این شرکت بر روی صنعت آب بندی و عایق بندی تمرکز نمود و ظرف مدت کمتر از ده سال هم اکنون یکی از شرکت های پیشرو در این زمینه می باشد. شرکت نسوز گستران فیدار طی همکاری نزدیک با شرکت های معتبری در دنیا، همچون شرکت PTW (آلمان) ، Acla Werke (آلمان) ، VATI (روسیه) ، Luyang Wool (چین) ،Hitex (چین) و … توانسته است سطح دانش تخصصی خود را در این زمینه ارتقا بخشد و هم اکنون محل قابل اتکایی برای مشاوره و تامین محصولات مورد نیاز صنایع و کارخانجات در این زمینه می باشد.

  شرکت پشم سنگ آسیا

  شرکت پشم سنگ وآسیا در راستای خود کفایی کشور اقدام به تولید پشم سنگ و انواع عایقهای صوتی, حرارتی از قبیل: ایزو ترم, ایزو بلانكت (پتویی), عایق لوله ای (ایزوپایپ), فونوفلت و عایق تخته ای (پانل) نموده است, که یکی از نیازهای اولیه صنایع مهم کشور (برای مثال مبحث 19 مقررات ملی ساختمان) می باشد. این شرکت تولیدات خود را بر اساس استاندارد ASTM ارائه می نماید. در ضمن با استقرار سیستم مدیرِیتی مبتنی بر استاندارد 2000-ISO 9001 و سرعت عمل در ارائه خدمات از طریق حجم بالای تولید و برنامه ریزی دقیق توسط این شرکت باعث شده که تحویل کالا در موعد مقرر (حتی در مواردی زودتر از موعد مقرر) انجام پذیرد. این شرکت با اعتقاد به رقابت سالم در عرصه صنعت کشور، دو پارامتر مهم و تاثیرگذار یعنی (قیمت و کیفیت) را در راس برنامه های خود قرار داده است.

  شرکت ارس نور نصر

  شرکت ارس نور نصر تامین کننده انواع روغن و گریس و اسپری های تخصصی

  شرکت ارمان عایق سپاهان

  تولید کننده انواع عایقهای حرارتی نسوز در اشکال اجر عایق-بتون های نسوز- تخته های نسوز و طنابهای نسوز

  شرکت اتش پویا سپاهان

  تولید کننده انواع اجرهای نسوز-قطعات نسوز-جرمهای نسوز-طراحی و ساخت کوره های نسوز صنعتی

  شرکت سردخانه آقایی

  لازم به ذکر است این سردخانه مجهز به سیستم دیجیتال با کمرسورهای اسکرو مایکوم.سیستم ثبات دماورطوبت ودارنده استاندارد ملی ایران از اداره کل استاندارد می باشد.

  عایق های رطوبتی نانو استان قم

  تولید؛فروش؛مشاوره؛اجراء عایق های رطوبتی نانو _ قم ✔ عایق نانو بام ✔ عایق نانو استخر ✔ عایق نانو نما ✔ عایق نانو چوب و دیگر محصولات ...

  شرکت نانو عایق وطن

  مجری و متخصص ضد آب سازی

  گروه صنعتی سانا عایق

  تولیدکننده عایق های الاستومری تحت لیسانس K-FLEX ایتالیا

  شرکت شهاب بام دلیجان

  عایق رطوبتی (ایزوگام) در انواع و قیمت های مختلف موجود استو

  شرکت رادان صنعت

  مشاوره ، تامین تجهیزات و اجرای - سیستمهای اتوماسیون صنعتی- سیستمهای اتوماسیون ساختمان- پروژه های الکترونیکآموزش سیستمهای صنعتی و الکترونیکPLC,Monitoring(Wincc),Industrial Networks(profibus)

  شرکت سیستمهای سرمایشی و گرمایشی GHP

  تولید و طراحی و فروش دستگاههای روف تاپ پکیج و چیلرهای خانگی و صنعتی GHP, EHP و کولر گازی خاص جهت راکهای مخابراتی و تابلوهای قدرت و فرمان در ابعاد مورد نظر و مشاوره در امر سیستمهای برودتی خانگی و صنعتی گازسوز و الکتریکی. کولرهای گازی گارسوز GHP به صورت آب در گردش و گاز در گردش بصورت مالتی اسپلیت و فن کوئل در تناژهای 10و16و20و25و30 تن تبرید به همراه تولید آب گرم بهداشتی و برق مصرفی با قیمتهای رقابتی و صرفه جویی تا 95% در مقایسه با سیستمهای الکتریکی ............. منتظر شما جهت هرگونه مشاوره و فروش هستیم .. ------------------------------------------------------------------------ قیمت : کولر گازی گازسوز مالتی مدیادر تناژ 25 تن تبرید قیمت 265000000 ریال

  گروه صنعتی انعکاس

  تولید کننده پنجره های دو جداره UPVC * آرامش هدیه ای از گروه صنعتی انعکاس *

  شرکت فنی ومهندسی سپهرگام

  تهیه عایق حرارتی(سرد وگرم) ونصب عایق و رنگ آمیزی صنعتی وسندبلاست وداربست وتامین نیروی انسانی متخصص وغیر متخصص