دسته‌بندی‌ها
راهنمای فروشندگان

در صورتی که در پی فروش محصولات و ارائه خدمات خود هستید ، جویشگر یک مکان مناسب و انتخاب درست شماست ، زیرا جویشگر بانک اطلاعات صنایع قدرتمندی است که روزانه صدها صنعتگر از محصولات و خدمات داخل آن دیدن می کنند و از امکانات بی شمار جویشگر استفاده می نمایند ، پس شما با ثبت آگهی محصول / خدمات خود در جویشگر درست به هدف زده اید و به راحتی می توانید مشتری خاص خود را جذب نمایید .

جویشگر سعی می کند با این امکانات در امر فروش به شما کمک کند :

 

1-     پیشنهاد فروش

شما در جویشگر می توانید به راحتی و به صورت رایگان محصول یا خدمات خود را معرفی کنید ، قیمت آن را درج کنید ، عکس های متفاوت از آن بگذارید ، توضیحات مناسب وارد کنید و اطلاعات تماس خود را در اختیار مشتریان قرار دهید .
سپس تنها پشت میز بنشینید و پاسخگوی تماس مشتریان باشید.

   
  
 2-     استعلام قیمت

   این ویژگی در واقع مورد مصرف مشتری شماست اما نکته نهفته این است که دراصل امکانی برای شما و به نفع شماست.

   در صورتی که محصول شما قیمت مشخصی ندارد و قیمت محصول به تعداد، کیفیت، نوع جنس و ... بستگی دارد، این امکان کمک میکند تا مشتری بتواند  درخواست استعلام خود را برای شما ارسال نموده و شما بتوانید با مشتری مذاکره کنید.


راهنمای فروشندگان جویشگر

3-     دسته بندی موضوعی

ما در جویشگر سعی داریم تا کلیه شرکت ها و صنایع ایرانی را در یک بانک اطلاعاتی و به صورت دسته بندی شده طبقه بندی کنیم.
بنابر این شما می توانید با انتخاب دسته بندی کسب و کار خود ، در لیست صنایع جویشگر قرار بگیرید تا مشتریان خاص از این طریق سریعتر و راحت تر شما را بیابند .

همچنین با ثبت شهر محل فعالیت خود ، بهتر در دسترس مشتری خود قرار میگیرید.
 

 
4-     بررسی اعتبار

برای هر مشتری ، خرید از فروشنده معتبر بسیار با اهمیت است پس اگر شما دارای مجوز صنایع در ایران هستید ، تنها کافی است اطلاعات اهراز هویت خود را در جویشگر ثبت کنید ،
جویشگر با استعلام اطلاعات شما و تایید اعتبار کسب و کارتان ، شما را به عنوان فروشنده معتبر(شرکت معتبر) معرفی می نماید و به مشتری کمک میکند تا با آسودگی خیال از یک فروشنده معتبر خرید نماید


5-     دریافت پیشنهادات خرید و فروش هر گروه

جویشگر امکانی دارد که شما میتوانید با استفاده از آن و انتخاب گروه بر اساس دسته بندی مورد نظر خود، پیشنهادات خرید و فروش دسته  بندی( های) منتخبتان را به صورت روزانه  در ایمیل خود دریافت نمایید

اگر تمایل به استفاده از این امکان را دارید از لینک زیر استفاده نمایید :

 
http://www.jooyeshgar.com/subscribe
مواردی که برای شما معرفی گردید همه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت، اگر شما تمایل به استفاده از امکانات بی نظیر بیشتری دارید میتوانید عضو ویژه سایت جویشگر شوید. برای اطلاع از امکانات و شرایط عضویت ویژه در جویشگر به لینک زیر مراجعه فرمایید:

 http://www.jooyeshgar.com/price