دسته‌بندی‌ها
 
راهنمای خریداران
در صورتی که دنبال خرید محصول و یا دریافت خدمت خاصی هستید می توانید از جویشگر به عنوان یک بانک اطلاعاتی و موتور جستجوی تخصصی صنایع و شرکت ها استفاده کنید.
جویشگر سعی می کن در موارد زیر به شما کمک کنه:

۱ - پیشنهاد خرید

تفاوت اصلی جویشگر با سایت های تبلیغاتی دیگر امکان ارسال پیشنهاد خرید در سایت است.در اکثر موارد فروشندگان به علت تنوع زیاد محصول و یا امکان تولید محصولات خاص تمامی محصولات خود را داخل سایت و یا کاتالوگ خود قرار نمی دهند بنابراین خریداران نیز نمی توانند با جستجو به محصول خود دست پیدا کنند.شما با ارسال پیشنهاد خرید نیاز خود به کالا یا خدمت خاص اعلام می کنید.شرکت جویشگر نیز این درخواست شما را به تولید کنندگان ارسال می کنند تا در صورت توانایی در تولید و یا ارائه آن محصول خاص  با شما تماس گرفته و قیمت و شرایط خود را برای شما ارسال کنند. 
» این روش بسیار ساده تر از روش های سنتی است و هزینه ای هم برای خریدار نخواهد داشت.


ثبت آگهی خرید   
۲ - جستجو
آیا میدونستید که جویشگر کلمه پیشنهادی فرهنگستان لغات برای موتور جستجو است ؟
رسالت اصلی این سایت جستجو در بین صنایع و شرکت های ایرانی است.
شما با یک جستجوی ساده (توسط کادر بالایی تمام صفحات) می توانید تولید کنندگان و یا ارائه دهندگان یک خدمت خاص را پیدا کنید.
جویشگر امکانی به نام  امکان ارسال پیام گروهی (توسط تیک زدن کنار شرکت های مورد نظر) داره که میتوانید به یک یا همه لیست انتخاب خودتون  پیام ارسال کنید و تقاضای خرید بدهید.
همچنین  با مشاهده محصولات و اطلاعات آنها می توانید فروشنده موردنظر را پیدا کرده و خرید خود را انجام دهید.۳ - دسته بندی موضوعی
ما در جویشگر سعی داریم تا کلیه شرکت ها و صنایع ایرانی را در یک بانک اطلاعاتی و به صورت دسته بندی شده طبقه بندی کنیم
پس شما میتونید با مراجعه به دسته بندی مورد نظر خود ، تمامی شرکت ها و یا صنایع فعال در آن زمینه را پیدا کرده و با آنها ارتباط برقرار کنید.
در صورتی که به دنبال شرکت های شهر خاصی هستید می توانید از فیلتر شهر که در بالای هر یک از دسته بندی ها قرار دارد استفاده کنید و سریعتر به صنعت مورد نظرتون برسید.


۴ - بررسی اعتبار فروشندگان
یکی از مهمترین قسمت های یک خرید موفق، خرید از یک فروشنده معتبر است،بنابراین  ما در جویشگر سعی کردیم تا کسب و کارهای حرفه ای را به شما معرفی کنیم و در صورتی که آن کسب و کار درخواست بررسی اعتبار خود را داده باشد همکاران ما با بررسی جواز کسب و کار و یا اساس نامه شرکت و همچنین راه های تماس با آن شرکت نماد شرکت معتبر را به تمامی پیشنهادات فروش آن شرکت اعطا می کند و در جستجو ها و دسته بندی ها نیز همیشه این شرکت ها را بالاتر نمایش خواهد داد تا شما نیز با خیال راحت تر از آنها خرید کنید.
البته توجه داشته باشید که اعطای این نماد جایگزین بررسی شما برای کیفیت و صداقت فروشنده نخواهد بود و همچنین نداشتن این نماد نیز به معنای غیر معتبر بودن فروشنده نمی باشد.