دسته‌بندی‌ها

شرکت ها

 • شرکت بازرگانی یکتا

  واردات کیت سنجش اندوتوکسین LAL Endosafe USA و دستگاه PTS , اندیکاتوربیولوژیک نوار و ویال میکروبی اتوکلاو و گاز اتیلن اکساید و حرارت خشک از کمپانی MESALABS , اسپن 60،ناخالصی و ورکینگ رفرانس استاندارد USP-BP-EP تهیه رفرنس استانداردهای فارماکوپه داروئی یا استانداردهای مرجع داروئی Reference Standard USP فارماکوپه حرارت خشک اندیکاتور بیولوژیک کیت مولتی تست کیت کروموژنیک کیت سنجش ویال میکروبی PTS دستگاه اندوتوکسین اندیکاتور امید یکتا شماره تماس:09109801035 - 09128305015 www.Endosafekit.com

  چسبیار

  چسبیار مجموعه ای است که با تامین و واردات برندهای مختلف سعی در پاسخگویی هرچه بهتر به هموطنان در ارتباط با نیازهای مرتبط با استفاده چسب در حوزه های گوناگون می باشد . همچنین این مجموعه با داشتن نیروهای فنی و تخصصی خود بر آن است که با اعزام تیم فنی خود به پروژه ها و مجتمع های صنعتی کلیه نیازهای مصرف کنندگان را به بهترین نحو ارایه و پاسخگو باشد.

  • کاربر تایید شده
  • صنعتی

  کیمیا رزین اراک

  شرکت کیمیا رزین با بیش از15 سال سابقه,تولید کننده محصولات شیمیایی و حلال ها شامل: 1- کوپلیمرهای وینیل استات DOP,DBP وبازیافت مواد شیمیایی مختلف و تولید محصولات با کیفیت 2- گلایکول ها(مونو اتیلن گلایکول – دی اتیلن گلایکول- تری اتیلن گلایکول) 3- استرهای اسید اسیتیک : متیل استات

  پویا ویژن

  پیام مدیریت مدیریت این مجموعه ورود شما عزیزان را به سایت گروه بازرگانی پویا ویژن خیرمقدم عرض مینمایم امروزه عوامل اصلی موفقیت در تجارت داشتن تعهد کاری _ تخصص _ خلاقیت و انعطاف پذیری در مقابله با تغییرات شرایط اقتصادی و بازار توجه کرده و سپس آن را با عوامل فوق درهم آمیخته تا نیاز مشتریان خود را با بهترین کیفیت برآورده سازند.

  شرکت نیک پاک

  این بسته قرص 50 تایی بوده به قیمت 50 تومان با ارسال رایگان

  شرکت رنگدانه های معدنی احمدی

  فروش مواد اولیه تولید رنگ

  شرکت پلاستیک پارسه

  تهیه و توزیع انواع مواد پلاستیک آسیابی\r\nتزریقی....بادی\r\nنایلون

  شرکت صنایع شیمیایی و رنگسازی زرین ناب الوان

  صنایع شیمیایی و رنگسازی زرین محصولات خود را با بهترین مواد اولیه و بهترین کیفیت تولید می کند و رضایت مشتری در درجه اول قرار دارد.

  پارس بسپار ایرانیان

  شرکت مهندسی پارس بسپار ایرانیان با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی در زمینه راه اندازی خطوط تولید انواع محصولات پلیمری در چهار گروه صنایع پلاستیک ، صنایع لاستیک ، صنایع کامپوزیت و صنایع رنگ ، رزین و چسب ، در سال 1386 تاسیس گردید. فعالیت این مجموعه مهندسی با توجه به نیاز کشور به کارآفرینی و تولید مهندسی در زمینه محصولات صنایع پایین دست پتروشیمی ، بر روی آموزش فرمولاسیون ، انتقال تکنولوژی تولید و همچنین تامین ماشین آلات مورد نیاز با کیفیت برای تولید محصولات پلیمری متمرکز گردیده است. از این رو با بهره گیری از متخصصین توانمند علوم و تكنولوژی پلیمر و همکاری با مراکز فن آور دانش بنیان در این راستا مشغول به فعالیت میباشد . بخشی از فعالیت ها و زمینه های کارآفرینی در صنایع پلیمر جهت اطلاع کارآفرینان و سرمایه گذاران معرفی می گردد . امید است با تكیه بر تلاش و تجربه متخصصین ، نقش سازنده ای در ارتقاء جایگاه کشور عزیزمان در عرصه های تولید و فناوری ایفا نماییم.

  شرکت پارس امید

  فعالیت های ما در بخشهای صنعتی و کشاورزی افزایش راندمان بهره وری ، اطمینان از عملکرد صحیح سیستم ها و کاهش هزینه های مصرف آب ،انرژی می باشد.

  • چسب

  شرکت بازرگانی چپریان

  مرکز تجارت انواع مواد اولیه شیمیایی صنعتی و غذایی

  شرکت کیمیای صنعت

  کیمیای صنعت = کیمیاییست برای صنعت

  حامیان جویشگر
  • Karapost - کاراپست
  • nozhan - نوژان
  • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
  • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان