دسته‌بندی‌ها

شرکت ها

 • موسسه فرهنگی هنری نیما یوشیج نور

  از سال 1382 تاسیس گردیده به شماره ثبت37 و تاکنون مشغول فعالیت مداوم می باشد.

  • کاربر تایید شده
  • هنری

  شرکت طرح فضا

  موسسه مشاور معماری طرح فضا به شماره ثبت 6450 از سال 1370 در تهران تاسیس گردیده ودر زمینه پروژه های بزرگ شهری، معماری، طراحی داخلی و دکوراسیون فعال می باشد واز سال 1390 با ایجاد گروه تولید هنرهای تجسمی \"فرا\" وابسته به مشاور معماری طرح فضا، با بهرمندی از هنر صدها هنر مند و استادکار از سرتاسر کشور در رشته های گوناگون هنرهای تجسمی شروع به تولید آثار هنری وآرایه های دکوراتیو با رویکردی کاملا\" انحصاری و به روز شده نموده است.\r\n خدمات و اهداف کلی :\r\n • طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون پروژه های مسکونی، اداری، تجاری و....\r\n • هنرگردانی و تولید آثار هنری و آرایه های دکوراتیوبا تکیه برپیشینه هزاران ساله هنربومی ایران با بیان امروزی .\r\n • فراهم نمودن امکان حضور فعال هنرمندان سراسر ایران زمین و بکارگیری دیدگاه های نطری هنر، برای پویایی در کلیه مراکز و عرصه های زیستی.\r\n • ارتقاء فرهنگ خرید آثارهنرهای تجسمی بعنوان سرمایه گذاری ماندگارو توسعه فرهنگ خرید آثار هنری اصیل و شناسنامه دار ایرانی .

  شرکت ترنم اندیشه روشن

  موسسه ترنم اندیشه روشن یک موسسه فرهنگی هنری چند منظوره با مجوز وزارت ارشاد

  (بدون شرکت)

  (بدون شرکت)

  فروشگاه آنلاین گلترین

  عرضه محصولات هنری و تزیینی نظیر گل های مصنوعی، تابلوی نقاشی، ویترای، ساعت و غیره بصورت آنلاین

  ETHNIC MUSIC SHOP

  شرکت ما با نام قانونی بشیکتاش موزیک مرکزی ثبت شده در ترکیه است. TUR. REKLAM. ORG VE TERCÜMANLIK İTH. IHR. SAN. VE TIC. LTD. STİ. و عضو اتاق بازرگانی استانبول (ITO) با شماره ثبت نام شده: 604478 وشماره مالیاتی: 1660348031. ما شرکت تولید موسیقی در وزارت فرهنگ ترکیه با کمک هزینه بین المللی خاص برای آموزش موسیقی و ثبت آلبوم موزیک هستیم. همینطور درزمینه فروش سازهای موسیقی شرقو تهیه کنندگی بلیطهای کنسرت مشغول به کارهستیم

  لیزرکات

  تولید کننده انواع دکوری و استند اسم و تاپر کیک و جعبه های تبلیغاتی چوبی

  گروه تولیدی و هنری گندمستان

  از جمله خانواده چاپ های روی اجسام سخت، چاپ بر روی سنگ می باشد که با توجه به جنس مستحکم سنگ های مورد استفاده و کیفیت مواد رنگی به کار رفته در مجموعه گندمستان، از جمله محصولات انتخابی مشتریان خوش سلیقه برای استفاده لوکس و دارای ماندگاری بالا در برابر نور خورشید و انواع نور مصنوعی، مواد شوینده و پاک کننده و آب می باشد. این چاپ از دقت بالایی برخوردار است تا جایی که حتی برجستگی های روی سنگ قابلیت رنگ پذیری پیدا می کنند. گندمستان دارای جدیدترین تکنولوژی چاپ مستقیم روی سنگ می باشد. محصولات گالری گندمستان با توجه به مضمون مناسب و بسته بندی زیبا هدایای متفاوتی برای عزیزان شما هستند، همچنین شما می توانید علاوه بر انتخاب از طرح های موجود گالری، متن شعر، طرح دلخواه و یا چاپ چهره را بر روی سنگ به گالری گندمستان سفارش دهید. این مجموعه با داشتن خدمات تخصصی و منحصر بفرد چاپ فلت بد، امکان چاپ مستقیم روی اجسام مختلف مانند چوب ، فلز ، طلق ، شیشه و ... را داراست، این نوع چاپ به صورت کامل بر روی جسم تثبیت شده و با حلال های معمولی و تینری پاک نمی شود، دارای دوام رنگ بسیار خوب و قابل استفاده در فضای داخلی و بیرونی است. لازم به ذکر است که هدف مجموعه گندمستان ترویج فرهنگ و ادبیات پارسی در خانه و محل کار هر ایرانیست.

حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان