برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی دارو و مواد مصرفی روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش دارو و مواد مصرفی

شرکت هاو تولید کننده دارو و مواد مصرفی

 • مستر آزما

  گروه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی مستر آزمـا به عنوان یکی از پیشروترین شرکت ها در ضمینه تهیه، تامین و عرضه مستقیم کلیه لوازم، ابزار و تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی پزشکی ، آزمایشگاهی ،بیمارستانی ، با اتکا به سالها تجربه در این راستا و با بکارگیری تیم فروش کاملا مجرب با هدف ارتقای سطح خدمات فروش و پس از فروش آمادگی خود را برای همکاری با تمامی شرکت ها، آزمایشگاه ها ،بیمارستان ها ، مراکز علمی و تحقیقاتی و دانش بنیان اعلام دارد.

  دارو شفا طبیعی پدیده

  شرکت دانش بنیان دارو شفا طبیعی پدیده تولید کننده انواع داروهای طبیعی وگیاهی زودتاثیر(بی ضرر) بابرخورداری ومشاوره ازکادری مجرب مخترع ونخبه و اساتید دانشگاهی جهت تولید داروهای کاملا طبیعی وگیاهی زودتاثیر و بی ضرر وبسط وگسترش فرهنگ مصرف داروهای طبیعی وگیاهی درکشور وارتقاء سلامت جامعه درسال 1383 با تشکیل تیم R&D وتحقیق وپژوهش برروی انواع داروها و الهام گرفتن از کتابهای مرجع طب گیاهی و سنتی دانشمندانی نظیر بوعلی سینا وغیره موفق به تولید پمادکلس kels ointment با فواید و مزایایی بی نظیر و گرفتن مجوزساخت به شماره( 0384-94-س) و کد IRC و سیب سلامت و لیبل اصالت کالا (تی تک) ازسازمان غذا و دارو می باشد. پماد کلس از سال 1395 در حال تولید و عرضه به داروخانه های سراسرکشور می باشد . وهمچنین شرکت دارو شفا طبیعی پدیده دارای 5 محصول تولید شده دارویی بصورت پایلوت و دو طرح پژوهشی تایید شده درشورای پژوهش ودرمراحل تستهای بالینی درعلوم پزشکی و 3 طرح پژوهشی درمراحل تنظیم پورپوزال به جهت تایید وتبدیل شدن به طرح پژوهشی می باشد. محصول پمادکلس برنده دو دوره جایزه و لوح تقدیر و شرکت بعنوان فن آوره برترحوزه سلامت در سالهای 1395 و 1398 معرفی گردیده است .

  گلاب داریوش

  شرکت گلاب داریوش با هدف تولید گلاب و عرقیات گیاهی با کیفیت و پاسخ به نیاز مصرف کنندگان فعالیت خود را در سال 1386 شروع کرد و با همکاری گروهی از متخصصان صنعت گیاهان دارویی و بهره گیری از تکنولوژیهای پیشرفته و به روز دنیا توانسته است با کیفیت ترین محصول گیاهی را به بازار عرضه کند. پیشرفت، نوآوری و به روز بودن از اولویتهای اصلی این شرکت بوده و به همین منظور، مشورت با کارشناسان و متخصصان داخلی و خارجی و بهره گیری از تکنولوژیهای پیشرفته و به روز دنیا همواره در برنامه کاری این گروه تولیدی قرار دارد.

  فرنام طب رفیع

  فروش تجهیزات پزشکی مصرفی بیمارستانی ,کلینیک و مطب ها تجهیزات تخصصی و مصرفی عمومی کارتریج استپلر اندو و خطی برشی استپلر حلقوی و همورویید نخ های جراحی کیت های اپیدورال پمپ درد اسپاینال سوند فوگارتی سوزن پورت تروکار چست لید

  پدیده نوین طب ارشیا

  اولین و تنها تولیدکننده چست لید ژل مایع و جامد و چست لید MRI , فیکساتور (نگهدارنده ) لوله تراشه در ایران

  رهیارآسیا گستر

  این شرکت تولید کننده انواع کیف کمکهای اولیه خودرویی ، ثابت و پرتابل ، انفرادی و گروهی ، جعبه های کمکهای اولیه دیواری ویژه منازل و اماکن اداری و واحدهای صنفی و تجاری ، انواع کیتهای تخصصی احیاء و اورژانس ، انواع کوله امداد و نجات زلزله ، کیفهای کمکهای اولیه ویژه هدایای تبلیغاتی با امکان چاپ لوگوی شرکت مربوطه ، کیفهای سلامت همراه بیمار مخصوص بیمارستانها

  شرکت موسسه آموزشی هنرجویان دانش ماساژ

  موسسه هنرجویان دانش فعالیت برگزاری دوره های ماساژ را از سال 1385 شروع کرده ودر سال 1391 به ثبت حقوقی رسیده است و تا کنون توانسته است به قشر کثیری از علاقه مندان , فرصت های شغلی مناسبی برای گسترش سلامتی فعالیت نماید.

  شرکت زیست فرآیند ارشیا

  شرکت زیست فرآیند ارشیا در سال 1380 تاسیس گردید. در طی این سال ها، سعی شده است تا با ارائه انواع دستگاه های تخصصی و عمومی آزمایشگاهی از معتبرترین کمپانی های تولید کننده روز دنیا به مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و آزمایشگاهی، گامی در ارتقاء سطح علمی کشور عزیزمان برداشته باشیم و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش مناسب، رضایت مشتریان را جلب نمائیم.

  شرکت sotorg

  محصولات سترگ مطابق با دو استاندارد بین المللی ISO 8670-2:1996 از نظر ایمنی و عملکرد و استاندارد بریتانیایی BS7127-PART 101:1991 ازنظر ایمنی و عملکرد و مشخصات مورد نیاز و همچنین دارای گواهینامه بین المللی استاندارد ISO-13485 از سازمان URS-UKAS انگلستان در مدیریت کنترل کیفیت تجهیزات پزشکی و همچنین دارای تائید از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت ودرمان وآموزش پزشکی کشور و همچنین بیمارستانهای معتبر دولتی و مراکز مختلف درمانی و دارای گواهینامه فعالیت از اداره کل صنایع و معادن استان تهران می باشد.

  لطیفان

  شرکت لطیفان تولید کننده انواع محصولات بهداشتی یکبار مصرف در زمینه فروش عمده و اعطای نمایندگی فعالیت می کند