دسته‌بندی‌ها

شرکت ها

 • شرکت دانش بنیان طبرستان

  شرکت دانش بنیان طبرستان تنها تولید کننده دستگاه وجین کن برنج در کشور تحت نظارت معاونت ریاست جمهوری در سال 1389 آغاز به کار کرد، این دستگاه به منظور کاهش هزینه کارگری - کاهش 50% استفاده از کود شیمیایی - افزایش زمان رشد محصول - کاهش سختی کار وجین - هوادهی خاک و ... تولید و مورد استفاده کشاورزان قرار گرفته است.

  شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار

  دارای گرید 5 آب و 5 صنعت و معدن

  بازرگانی پاجی گستر شمال

  بازرگانی داخلی و خارجی :صادرات- و اردات

  دریای متحد کاسپین(اکوپروم)

  شرکت اکوپروم، تولید کننده و وارد کننده پیت ماس روسی به ایران است. معدن و کارخانه شرکت اکوپروم در منطقه اورال روسیه واقع است. شرکت اکوپروم تنها تولید کننده پیت ماس در روسیه است که عضو انجمن بین المللی پیت لند و انجمن تولید کنندگان مواد ذراعی می باشد.این شرکت ارائه دهنده انواع پیت ماس تولیدی کارخانه همچون، پیت ماس مخلوط ویژه گلدان، پیت ماس ویژه بذر و نشا، پیت ماس خام و خاک پوششی قارچ است که با استفاده از مکانیزه ترین ماشین آلات و آزمایشگاهی مجهز و پس از آزمایش های خاک و اطمینان از کیفیت محصول آنرا روانه بازار می کند. پیت ماس های تولیدی با توجه به شرایط محیطی و فرآوری کاملاً استریل، دارای قابلیت جذب و نگهداری بالای آب،سرشار از مواد آلی، اسید هیومیک و دارای شوری پایین است. به همین جهت مناسب برای کشت انواع بذر و نشاء، گلها، درختان میوه و درختان زینتی است؛ همچنین به تنهایی به عنوان کود ارگانیک قابل استفاده است. این شرکت با نام دریای متحد کاسپین در ایران فعالیت می کند.

  سازند آب کاوش

  آبیابی ، ردیابی آب ، اکتشاف آب زیرزمینی جهت تعیین مناسب ترین مکان حفر چاه

  شرکت پاکسازان شرق ایرانیان

  دارای بیش از یک دهه سابقه در زمینه احداث انواع گلخانه دارای رتبه و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی

  شرکت پارس برزگر آذربایجان

  ششرکت مهندسی کشاورزی پارس برزگر آذربایجان فروشنده انواع رطوبت ساز، مه پاش و خنک کننده های تمام اتوماتیک، آمادگی خود را جهت ارائه محصولات فوق اعلام میدارد.\r\n\r\nدرردر صورت نیاز تماس حاصل فرمایید.\r\nبا تشکر\r\nپویا نیکنام (مدیریت شرکت پارس برزگر آذربایجان)\r\n\r\nتلفکس : 04413465905\r\nموبایل مدیریت : 09149380704\r\nایمیل : parsbarzegar@gmail.com\r\nوبسایت : wwwparsbarzegar.com\r\n\r\nد

  شرکت فضای سبز شگفت انگیز

  شرکت فضای سبز شگفت انگیز مجری طرحهای فضای سبز و تولید کننده انواع گلها آپارتمانی،درختچه های زینتی و گلهای فصلی

  شرکت کامیاب پوشش زاگرس

  ایزولاسیون استخر ذخیره اب

  توت فرنگستان

  بزرگترین تولید کننده نشاء و بوته توت فرنگی در کل کشور

  مجتمع کشاورزی صنعتی عمرانی نارگل

  صادرات محصولات کشاورزی

  گلخانه سازان اشتاد

  شرکت اشتاد با رویکرد توسعه و مدرن سازی در صنعت گلخانه از بیست آذر 1392 شروع به فعالیت نمود. این شرکت به صورت تخصصی به صنعت گلخانه می پردازد .\r\n\r\nشرکت اشتاد به واسطه رویکرد متفاوت خود در ساخت و تآمین تجهیزات، پروژه های متعددی را با موفقیت به انجام رسانیده . این شرکت در پروژه های واگذار شده، کاهش قابل توجه هزینه ها و قیمت تمام شده و رضایتمندی مشتریان را به ارمغان آورده است.\r\n\r\nتوانمندی شرکت گلخانه سازان اشتاد عموماً در مشاوره، طراحی و ساخت سیستمهای گلخانه های مدرن و همچنین تامین تجهیزات مرتبط با ساخت و کشت و نگهداری می باشد. لیکن با اتکا به تجربیات و ارتباطات بین الملی بخش بازرگانی، این شرکت امکان تامین سایر اقلام مورد نیاز این صنعت به صورت خاص و سفارشی را نیز دارا است.\r\n\r\nطی سال های گذشته، بخش بازرگانی شرکت گلخانه سازان اشتاد به عنوان مجری فرایند خرید، به همراه کادر فنی متبحر، تمامی تلاش خود را در جهت تامین کالا از برترین سازندگان جهانی معطوف نموده تا در افزایش بهره وری با ارائه خدمات با کیفیت و نهایتاً رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشد.\r\n\r\nشرکت گلخانه سازان باتوجه به نیاز رو افزون کشور به محصولات گلخانه ای شروع به طراحی و ساخت گلخانه ها نسبت به اقلیم و شرایط گوناگون زیست محیطی در کشور عزیزمان نموده است.\r\n\r\nاین شرکت با بهره مندی از پرسنل مجرب و با تجربه بیش از 20 سال در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع گلخانه و سیستم های اتوماسیون در صنعت کشاورزی در کشور مشارکت داشته است.\r\n\r\nدر کشاورزی، یکی از مهمترین موضوعات برای افزایش محصول، کاهش هزینه تولید و بالا بردن راندمان و بهره وری، بهبود و توسعه روش های کشت و نگهداری می باشد.\r\n\r\nشرکت گلخانه سازان اشتاد با در اختیار داشتن کادری مجرب، آزموده و متخصص و همچنین امکانات فنی لازم، همواره آماده است تا با ارائه خدمات مشاوره تخصصی و بازدید، نیازهای صنعت کشاورزی را برآورده کرده و بر اساس آن اقدام به طراحی و ساخت انواع گلخانه نماید.

  مشاوره و بازرگانی تهرانچی

  تامین کننده ، توزیع کننده و صادر کننده انواع مواد اولیه کشاورزی، آزمایشگاهی، معدنی و شیمیایی

  بازرگانی سبزکاشت

  توزیع و واردات کلیه نهاده های کشاورزی

حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • خانه هنر رزین
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان