برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی خدمات کشاورزی روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش خدمات کشاورزی

شرکت هاو تولید کننده خدمات کشاورزی

 • پترومهر امیران نیک آفرین

  شرکت پترومهر در حوزه حفظ و نگهداشت مواد غذایی و دارویی فعالیت دارد.

  نگین بذر تربیت

  فروش انواع بذر یونجه و علوفه به صورت عمده و خرده

  یامیران بافت

  شرکت یامیران بافت بزرگترین تولید و پخش کننده کیسه گونی و رول گونی با سابقه طولانی و درخشان می باشد. با ما در تماس باشید و با استعلام قیمت خریدتان را قطعی کنید.

  خدمات باغبانی سایبان سبز آریا

  شرکت خدمات باغبانی سایبان سبز آریا

  شرکت دانش بنیان طبرستان

  شرکت دانش بنیان طبرستان تنها تولید کننده دستگاه وجین کن برنج در کشور تحت نظارت معاونت ریاست جمهوری در سال 1389 آغاز به کار کرد، این دستگاه به منظور کاهش هزینه کارگری - کاهش 50% استفاده از کود شیمیایی - افزایش زمان رشد محصول - کاهش سختی کار وجین - هوادهی خاک و ... تولید و مورد استفاده کشاورزان قرار گرفته است.

  اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی شهرستان بستان آباد

  اتحادیه شرکتهای تعاونی روستایی شهرستان بستان آباد با هدف خدمت رسانی و توزیع نهاده های کشاورزی و تولید بذور اصلاح شده در طبقات مختلف افتخار کارآفرینی دارد.شماره تماس : 04143335310 09149067524

  شرکت فنی مهندسی آب سازه ابرار

  دارای گرید 5 آب و 5 صنعت و معدن

  بازرگانی پاجی گستر شمال

  شرکت دانش بنیان پاجی گستر شمال تولید کننده بستر کشت الی سلولزی و کودهای ارگانیک

  دریای متحد کاسپین(اکوپروم)

  شرکت اکوپروم، تولید کننده و وارد کننده پیت ماس روسی به ایران است. معدن و کارخانه شرکت اکوپروم در منطقه اورال روسیه واقع است. شرکت اکوپروم تنها تولید کننده پیت ماس در روسیه است که عضو انجمن بین المللی پیت لند و انجمن تولید کنندگان مواد ذراعی می باشد.این شرکت ارائه دهنده انواع پیت ماس تولیدی کارخانه همچون، پیت ماس مخلوط ویژه گلدان، پیت ماس ویژه بذر و نشا، پیت ماس خام و خاک پوششی قارچ است که با استفاده از مکانیزه ترین ماشین آلات و آزمایشگاهی مجهز و پس از آزمایش های خاک و اطمینان از کیفیت محصول آنرا روانه بازار می کند. پیت ماس های تولیدی با توجه به شرایط محیطی و فرآوری کاملاً استریل، دارای قابلیت جذب و نگهداری بالای آب،سرشار از مواد آلی، اسید هیومیک و دارای شوری پایین است. به همین جهت مناسب برای کشت انواع بذر و نشاء، گلها، درختان میوه و درختان زینتی است؛ همچنین به تنهایی به عنوان کود ارگانیک قابل استفاده است. این شرکت با نام دریای متحد کاسپین در ایران فعالیت می کند.

  سازند آب کاوش

  آبیابی ، ردیابی آب ، اکتشاف آب زیرزمینی جهت تعیین مناسب ترین مکان حفر چاه

  شرکت پاکسازان شرق ایرانیان

  دارای بیش از یک دهه سابقه در زمینه احداث انواع گلخانه دارای رتبه و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی

  شرکت پارس برزگر آذربایجان

  ششرکت مهندسی کشاورزی پارس برزگر آذربایجان فروشنده کلیه لوازم و تجهیزات و مواد اولیه در زمینه های پرورش قارچ خوراکی، پرورش ماهی و آبزیان، مرغداری و پرورش طیور، آمادگی خود را جهت ارائه محصولات فوق اعلام میدارد. در صورت نیاز تماس حاصل فرمایید. با تشکر (مدیریت شرکت پارس برزگر آذربایجان) تلفن دفتر مرکزی ‌:04432253347 موبایل مدیریت : 09149380704 ایمیل : parsbarzegar@gmail.com وبسایت : www.parsbarzegar.com

  شرکت فضای سبز شگفت انگیز

  شرکت فضای سبز شگفت انگیز مجری طرحهای فضای سبز و تولید کننده انواع گلها آپارتمانی،درختچه های زینتی و گلهای فصلی

  شرکت کامیاب پوشش زاگرس

  ایزولاسیون استخر ذخیره اب