برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی تجهیزات اداری/آزمایشگاهی روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش تجهیزات اداری/آزمایشگاهی

شرکت هاو تولید کننده تجهیزات اداری/آزمایشگاهی

  بانی کیمیا

  شرکت بانی کیمیا وارد کننده ی انحصاری محصولات و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با گرفتن نمایندگی از طرف شرکتهای معتبر درصدد است محصولات مرغوب آرایشی و بهداشتی و حتی شیمیایی را در اختیار شهروندان ایرانی قرار دهد.شرکت بانی کیمیا در تلاش است تا بتواند رضایت ایرانیان را در قبال محصولات خویش جلب کند.

  شرکت آدران صنعت

  طراحی تولید و اجرای سیستم کمد بایگانی ریلی و دوار شرکت آدران صنعت تولید کننده قفسه بندی فلزی و پارتیشن بندی

  شرکت بلی

  یبلبیل

  شرکت تصویر سازان

  شرکت تصویر سازان تولید کننده انواع صندلیهای آمفی تئاتر و سینما در شمالغرب ایران

  گروه بهتا

  گروه فنی و مهندسی بهتا، از هسته‌های کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف، در سال 1394 با تکیه بر پشتوانه علمی و تجربه عده ای از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های برتر کشور نظیر دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه شهید بهشتی و ... تاسیس شد. این گروه در زمینه طراحی، مشاوره، ساخت و تامین تجهیزات مرتبط با پروژه های تصفیه آب (از کاربردهای خانگی تا صنعتی) فعال می باشد و با بهره‌گیری از روش‌های نوین دنیا، دانش فنی بومی‌شده و تخصص و تجارب استادان دانشگاه صنعتی شریف در صدد است پاسخگوی نیازهای صنایع و مراکز تحقیقاتی کشور باشد. تولید دستگاه دیونایزر جهت تامین آب فوق خالص مورد نیاز بخش‌های مختلف صتعتی و تحقیقاتی و همچنین ساخت دستگاه‌های آب شیرین کن دریایی از افتخارات این گروه است.

  شرکت کیمیا کهربا

  گروه تولیدی تحقیقاتی بیونیک مبین از سال 83 تشکیل و اقدام به ساخت وطراحی قطعات مصرفی و دستگاههای ازمایشگاهی نموده و امروزه موفق به تولید اقلامی از دستگاههای ازمایشگاهی تحقیقاتی پزشکی شده است.در همین راستا این مجموعه درسال1387 شرکتی با عنوان (شرکت فنی مهندسی کیمیا کهربای مبین) تاسیس نمود. از جمله نقاط قوت این مجموعه اخذ پذیرش از مرکز بین المللی علوم وتکنولوژی پیشرفته وعلوم محیطی میباشد که نشان از بازدهی و کیفیت بالای محصولات و خدمات است. با افزایش روز به روز تقاضا و افزایش کیفیت تولید این شرکت امکانات کارگاهی بسیار مدرن و دقیقی را فراهم کرده و واحد تست و کنترل کیفیت محصول نیز وظیفه بررسی قطعات تولیدی را بر عهده دارد. از جملع اهداف این واحد فناور رسیدن به سقف تولید دستگاههای ازمایشگاهی پیشرفته وبروز رسانی کیفیت و امکانات دستگاهها و قطعات تولیدی است . یکی از توانمندیهای این شرکت ساخت و رفع نقص نمونه های مشابه خارجی تجهیزات است که به مصرف کننده امکاناتی بیشتر با قیمت تمام شده پایین تر و خدمات فعال را میدهد. در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان این شرکت کلیه تولیدات خود را از تاریخ تحویل به مدت 1 سال گارانتی میکند و خدمات پس از فروش به مدت 5 سال شامل کلیه تولیدات میگردد همچنین کلیه تولیدات این شرکت به صورت رایگان در محل تحویل و در صورت نیاز راه اندازی میشوند. این مجموعه با گرداوری تیم کاری تخصصی وبهره گیری از اساتید مجرب دانشگاهی جهت مشاوره وساخت توانایی انجام پروژه های تولیدی را دارد از جمله تولیدات شرکت میتوان به دستگاه های ذیل اشاره کرد 1.دستگاه کیموگراف استیمولاتور دیجیتال اموزشی 2.دستگاه اسپیرومتر اموزشی 3.دستگاه شاتل باکس 4.دستگاه استریوتاکس مخصوص رت و سوری و خرگوش 5.دستگاه قفس متابولیک 6.دستگاه تیل فلیک 7.دستگاه قفس نگهداری حیوانات با کنترل دما رطوبت نور 8.دستگاه مولتی پلیت فرم 9.دستگاه میکرودریل سوراخکاری استخوان 10. دستگاه های تست رفتاری موش 11.دستگاه شبیه سازی فرکانس موبایل 12.دستگاه اندازه گیری تعداد دفعات ابخوری و غذا حیوانات 13.استریو تاکس جوجه 14.دستگاه استرس فیزیکی در موش 15.رک و شانه الکتروفورز 16.ساخت دیسک پچ کلمپ 17.ساخت ادوات مصرفی دستگاه های ازمایشگاهی 18 ساخت پروژه های تحقیقاتی ازمایشگاهی 19.ساخت نیدل مخصوص ضد انسداد 20.ساخت انواع ادوات تست تروما

  شرکت ویتاطب کوشا

  به نام خدا موضوع: معرفی فعالیتها و توانمندیهای شرکت ویتا طب کوشا شرکت ویتا طب کوشا با بیش از 10سال سابقه در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی،صنعتی، آموزشی و پزشکی از کمپانی های معتبر بین المللی اعلام می دارد. این شرکت از پیشگامان در عرصه تولید و توزیع محصولات آزمایشگاهی پیشرفته بوده و تاکنون با بسیاری از شرکت ها ، کارخانجات و مراکز آزمایشگاهی و پژوهشی کشور همکاری داشته است.این شرکت مفتخر است کلیه کالاهای آزمایشگاهی و سفارشات وارداتی شما را در اسرع وقت و با قیمت رقابتی به انجام رساند. لیست محصولات که آماده تحویل فوری به متقاضیان می باشند .  انواع ویسکومتر و رئومتر های ساخت کمپانی BrookField آمریکا  انواع حمام های اولترا سونیک و هموژنایزر اولتراسونیک ساخت کمپانی Elma آلمان  انواع اسپکتروفتومترهای ساخت کمپانی Unico آمریکا  سانتریفیژهای آزمایشگاهی ساده و یخچال دار ساخت کمپانی Labogene و انواع سانتریفیوژهای ساخت چین  تجهیزات صنایع غذایی از کمپانی های مختلف از کمپانی kett ژاپن  میکروسکوپ CX22 LED از کمپانی Olympus ژاپن  مزوگان ساخت کمپانی Dr. Mesoسوئیس لیست محصولات تولیدی به شرح زیر میباشد:  انواع ژنراتور های ازن در ظرفیت های مختلف ، دستگاه گلاوباکس و سیستم خلوص ساز گاز، دستگاه الکترو ریسی و دستگاه تزریق میکرو لیتری . برخی ازخدمات این شرکت : شرکت ویتا طب کوشا کلیه خدمات پس از فروش، سرویس دوره ای، تامین قطعات یدکی، مصرفی و آموزش و نصب رایگان را توسط کارشناسان مجرب تضمین می نماید. خواهشمند است درخواست خرید و سفارشات خود را از طریق فکس و تلفن های شرکت اعلام نمایید. همچنین این شرکت مفتخر است که در مورد کلیه نیازهای شما مشاوره خرید در خصوص انواع و مقایسه اقلام را ارائه نماید.

  شرکت اولین شاپ

  کانال تلگرام فروشگاه اولین شاپ: https://telegram.me/avalinship

  شرکت ویتا طب کوشا

  شرکت ویتا طب کوشا با بیش از 10سال سابقه در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی،صنعتی، آموزشی و پزشکی از کمپانی های معتبر بین المللی اعلام می دارد. این شرکت از پیشگامان در عرصه تولید و توزیع محصولات آزمایشگاهی پیشرفته بوده و تاکنون با بسیاری از شرکت ها ، کارخانجات و مراکز آزمایشگاهی و پژوهشی کشور همکاری داشته است.این شرکت مفتخر است کلیه کالاهای آزمایشگاهی و سفارشات وارداتی شما را در اسرع وقت و با قیمت رقابتی به انجام رساند. لیست محصولات که آماده تحویل فوری به متقاضیان می باشند . انواع ویسکومتر و رئومتر های ساخت کمپانی BrookField آمریکا انواع حمام های اولترا سونیک و هموژنایزر اولتراسونیک ساخت کمپانی Elma آلمان انواع اسپکتروفتومترهای ساخت کمپانی Unico آمریکا سانتریفیژهای آزمایشگاهی ساده و یخچال دار ساخت کمپانی Labogene و انواع سانتریفیوژهای ساخت چین تجهیزات صنایع غذایی از کمپانی های مختلف از کمپانی kett ژاپن میکروسکوپ CX22 LED از کمپانی Olympus ژاپن مزوگان ساخت کمپانی Dr. Mesoسوئیس لیست محصولات تولیدی به شرح زیر میباشد: انواع ژنراتور های ازن در ظرفیت های مختلف ، دستگاه گلاوباکس و سیستم خلوص ساز گاز، دستگاه الکترو ریسی و دستگاه تزریق میکرو لیتری . برخی ازخدمات این شرکت : شرکت ویتا طب کوشا کلیه خدمات پس از فروش، سرویس دوره ای، تامین قطعات یدکی، مصرفی و آموزش و نصب رایگان را توسط کارشناسان مجرب تضمین می نماید. خواهشمند است درخواست خرید و سفارشات خود را از طریق فکس و تلفن های شرکت اعلام نمایید. همچنین این شرکت مفتخر است که در مورد کلیه نیازهای شما مشاوره خرید در خصوص انواع و مقایسه اقلام را ارائه نماید.