برای مشاهده پیشنهادات فروش دسته بندی نفت گاز پتروشیمی روی دکمه زیر کلیک کنید.

پیشنهادات فروش نفت گاز پتروشیمی

شرکت هاو تولید کننده نفت گاز پتروشیمی

 • شرکت پترو اکسیر طوس

  شرکت پترو اکسیر طوس تولید کننده انواع تینر و حلال و برش های هیدروکربنی. ارائه دهنده خدمات بلندینگ، آب گیری و .....

  کلاژ گستر ماندگار

  شرکت کلاژگستر ماندگار در سال 1382 و بر پایه تجربیات و اطلاعات منحصر به فرد موسسین آن و بر اساس ایجاد واحدی تامین کننده و مشاور در زمینه کلیه چسبها ، آب بندها ، گریس ، روغن ، رزین ها ، اسپری های فنی ، پوششهای صنعتی و قالبسازی تاسیس گردیده است . خط مشی شرکت کلاژگسترماندگار بر پایه ارائه مشاوره فنی ، بررسی علمی و یافتن بهترین گزینه های فنی و اقتصادی مورد نیاز شرکتها و معرفی آن به واحد فنی انجام آزمایشات مختلف در محل مشتری و ارائه اطلاعات لازم برای شرکتهای درخواست کننده می باشد . درحال حاضر این شرکت با گردآوری نیروهای مجرب ، کاردان و دوره دیده در زمینه فعالیت خود تبدیل به یکی از بزرگترین و پردانش ترین شرکتهای فعال در زمینه محصولات فوق گردیده است. شرکت کلاژگستر ماندگار از سال 1383 (2005 میلادی) به عنوان نماینده انحصاری شرکت ویکن آلمان در ایران فعالیت دارد. این شرکت هم چنین به عنوان نماینده ی Petrotechno (برندهای رایت لاک و هیومن) و Soudal بلژیک عرضه کننده ی محصولات تخصصی و صنعتی این 3 برند نیز می باشد.

  زینو باتاب شیمی ZBC

  تولید و تامین انواع روانکارهای صنعتی و دیزلی روغن-گریس-واسکازین-ضدیخ-آب صابون

  Tanserpars

  تهیه مواد شیمیایی برای صنایع نفت و گاز و پاروشیمی ، فولاد و ... از مبادی آمریکا ، اروپا و چین (دفاتر فعال در اروپا و اسیا ) تامین انواع جاذب های سطحی از جمله : - اکتیو کربن ( پابه زغالسنگ ، پوست نارگیل و ...) ( زغال فعال ، کربن فعال ) - سلیکاژل تایپ (سلیکاژل آبی ، سلیکاژل نارنجی ، سلیکاژل بیرنگ ، سلیکاژل آلومینایی ، سلیکاژل H، سلیکاژل ws - مولکولارسیو 3A ، مولکولارسیو 4A ، مولکولارسیو 13X , مولکولارسیو 5A , مولکولارسیو اکسیژنساز - زئولیت اکسیژن ساز - آلومینا فعال - آلومینا اکتیو - کربن مولکولارسیو Carbon molecular sieve -

  IRDCI - پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی

  پـژوهشکده توسعه صنایع شیمیایـی ایران، اولین پژوهشکده جهاد دانشگاهـی می‌باشد که موافقت قطعـی آن در سال ۱۳۷۷ از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اخذ شده است. این مجموعه کامل پژوهشی مشتمل بر دفاتر تحقیقاتی، آزمایشگاه‌های مجهـز، سالن‌های پایلوت و تولید نیمه‌صـنعتی و همچنین کلاسـهای آموزشـی و فضاهای پشتیبانـی در مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی قرار دارد.

  کیان پترولیوم

  شرکت خدمات نفتی کیان پترولیوم به شماره ثبت١٧٧٢٧ ، به منظور رونق صنعت نفت و پالایش و با عنایت به سیاست های اصل٤٤قانون اساسی و برنامه توسعه پنجم و ششم دولت و وزارت نفت محترم با هدف بر عهده گرفتن بخشی از بار صادرات کشور همراه با احداث پالایشگاه کوچک مبنی بر تولید بنزین،نفت گاز،نفت سفید ،روغن پایه و روغن موتور به ظرفیت ١٦٠هزارتن در سال و نیز ارائه خدمات انبارداری انواع فراورده های نفتی با فناوری کاملاً داخلی و نیز تولید سوخت های پاک همچون بیودیزل ، در حال راه اندازی میباشد که طی سالهای آتی به مرحله بهره برداری خواهد رسید. درحال حاضر این شرکت در زمینه جداسازی روغن از واکس و تولید و رنگبری انواع پارافین،به خصوص تولید پارافین مایع صنعتی در شهرک صنعتی یزد و شهرک صعنتی ولیعصر زارچ فعالیت دارد.

  کامل پترو تک شیمی

  تولید کننده مواد شیمیایی در صنایع شوینده - آرایشی و بهداشتی - نساجی - حفاری

  روغن موتور شتاب

  تولید و بسته بندی انواع روغنهای پایه، صنعتی و موتور

  شرکت شیمی صنعت فرزان

  شرکت شیمی صنعت فرزان با بیش از 15 سال سابقه با بهره گیری از دانش روز همراه با بکارگیری نیروهای متخصص و پشتوانه علمی و فنی در زمینه تولید انواع روغنها شامل روغنهای بنزینی و دیزلی ، روغن دنده خودرویی و صنعتی، روغن هیدرولیک، روغن انتقال حرارت ، روغنهای سینتتیک برودتی،کمپرسور یخچالی و دیگرانواع روغنهای صنعتی، ضدیخ ، شیشه شوی و شوینده های صنعتی فعالیت دارد.کلیه محصولات شرکت شیمی صنعت فرزان تحت امتیاز و تکنولوژی شرکت Vulcan Petrochem Ltd. انگلستان ، با کیفیت ممتاز و استاندارد در سطح بین المللی با استفاده از روغنهای پایه مرغوب وارداتی و معتبرترین ادتیوهای آمریکایی و اروپایی بر طبق جدیدترین الزامات استانداردهای بین المللی مانند ACEA ، API ، DIN ، SGS ، CE اروپا و ... تولید و با نام تجاری Ecco V عرضه میگردد. خط مشی این شرکت متمرکز بر پایه کیفیت محصول به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و تبعیت از قوانین و مقررات ایمنی و بهداشت شغلی استوار است. شرکت شیمی صنعت فرزان با تلاش روزافزون ، تحقیقات خود را در جهت دستیابی به تکنولوژی محصولات جدید روانکاری و شوینده های صنعتی به منظور توسعه محصولات خود ادامه می دهد. بر این باوریم مشتری مداری ، تامین محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب و تحویل به موقع محصولات ارزشهای اصلی ما بوده و باعث تداوم همکاری با مشتریان گرامی خواهد شد. این شرکت آماده همکاری با نمایندگان محترم پخش در سراسر کشور می باشد.

  شرکت پارس امید

  شرکت پارس امید در سال 1386 با هدف بهینه سازی و کنترل شیمیایی آبهای صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده لذا این شرکت جهت کاهش هزینه مواد شیمیایی مصرفی در صنایع مختلف مرتبط با آب و بخار با تولید داخل و کاهش واردات در این راستا با در اختیار داشتن مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان ایرانی با تلاشهای مستمر خود موفق به تولید مواد شیمیایی ضد رسوب و خوردگی آب مورد مصرف در دیگهای بخار ، برجهای خنک کننده و دستگاه اسمز معکوس (R.O) شده است.

  شرکت پالایش روغن شتاب سیرجان

  شرکت پالایش روغن شتاب سیرجان واقع در سیرجان شهرک صنعتی زیدآباد بمدت 15 سال فعالیت مستمر تولیدی دارد.تصفیه روغن کارکرده و تولید بهترین روغن پایه مطابق با استانداردهای ملی و نیز تولید روغن موتور 40 و 50 و 2050 و نیز واسکازین و هیدرولیک 68 در بسته بندی های بشکه،1لیتری،4لیتری،20لیتری و سطل کار اصلی این شرکت می باشد.

  شرکت پیشگام سامان فرس

  شرکت پیشگام سامان فرس با هدف تولید در زمینه های مختلف صنعت نفت و فراورده های پتروشیمی در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نمود. تنوع محصولات و بهره مندی از تجهیزات پیشرفته یکی از مشخصه های بارز شرکت پیشگام سامان فرس است.این واحد تولیدی مجهز به3واحد تقطیر با برج 24 متری، با ظرفیت تقطیر 500 تن در روز و همچنین خطوط رنگ بری و جداسازی مدرن است که علاوه بر تولید انواع برش های نفتی، در راستای تصفیه و بهبود کیفیت مواد اولیه نیز به کار برده می شود. کلیه عملیات تخلیص، جداسازی و افزایش کیفیت مواد اولیه با استفاده از این تجهیزات در همین شرکت انجام می شود.این واحد با بکارگیری 5 بازوی بارگیری و 5 سکوی تخلیه امکان تخلیه و بارگیری همزمان 6 تانکر را دارا می باشد. همچنین این شرکت توانایی بسته بندی انواع حلال ها را دارا می باشد.

  شرکت آیریک کیان سایا

  جهت دریافت اطلاعات شرکت می توانید به وب سایت ما مراجعه فرمایید. www.irickian.com

  شرکت نیرو نماد خراسان

  شرکت نیرونماد خراسان در سال 1374 با شماره ثبت 9753 در زمینه تولید , طراحی و ارائه خدمات فنی مهندسی و بازرگانی انواع ماشین آلات تصفیه روغن ( روغن سوخته ماشین, ترانسفورماتور, توربین, هیدرولیک, روانسازها و ...) ، فیلتراسیون سوخت, جداکننده مواد نقتی از آب (اویل اسکیمر) , جدا سازی ذرات جامد از آب وگاز ، تصفیه و خالص سازی گاز SF6 , سیستمهای فلاشینگ ، کوره های وکیوم ، تست ولتاژ شکست , تهیه و فروش روغن های صنعتی , تهیه و فروش کلیه تجهیزات وکیوم و.. با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تکنولوژی وکیوم با داشتن آزمایشگاههای تخصصی تأسیس گردید. این شرکت با استفاده از ماشین آلات دقیق و پیشرفته و کادری مجرب و متخصص با تضمین بهترین کیفیت , گامهای موثری در خودکفائی این صنعت در کشور بخصوص صنایع برق , نفت , گاز , پتروشیمی , فولاد , سیمان و ... برداشته است و تاکنون بیش از پانصد دستگاه با ظرفیتهای مختلف تولید و همچنین 30 دستگاه نیز به کشورهای عراق, افغانستان, ترکیه, ترکمنستان, یمن , سوریه , اردن , تاجیکستان , نیجریه , ارمنستان صادر نموده است.