مشخصات گروه صنعتی نیکو ابهر

  • تاریخ ثبت شرکت: 1387/1/1
  • تعداد نیرو: ناشناخته
  • فعالیت شرکت:
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: ماشین‌آلات ساختمانی و راه‌سازی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 2724
درباره شرکت
گروه صنعتی نیکو در سال 1363 با تاسیس شرکت ریسندگی گل ریس فعالیت خود را در صنعت نساجی در بخش ریسندگی آغاز کرد. گروه صنعتی نیکو به صورت مدام سعی در توسعه و گسترش فعالیت خویش داشته است که با تاسیس و راه‌اندازی شرکت‌های ابهر ریس، نابریس، گل ریس، نیکوبافت، بژار، نیکو تامین، نیکو نسج، ابهر نسج، در حال حاضر در زمینه تولید الیاف پلی‌استر، الیاف پلی‌پروپیلن، الیاف بایکو، منسوجات بی‌بافت ترموباند، منسوجات بی‌بافت اسپانلس و نخ‌های پنبه‌ای و مخلوط با الیاف مصنوعی از نمره 20 الی 60 انگلیسی و گرانول‌های بازیافتی انواع مواد پلیمری فعالیت دارد.
میزان اشتغال شرکت در حال حاضر بیش از 1200 نفر در بخش‌های مختلف اعم از تولید و خدمات تولید و اداری است. مهندس نیکوخصال مدیر گروه صنعتی نیکو با ایمان به اصل خلاقیت و نوآوری در صنعت برای اولین بار در ایران اقدام به راه‌اندازی واحد تولید منسوجات بی‌بافت اسپانلس کرد که با برخورداری از سیستم فرآیند ویژه تولید که با قدرت و فشار بالای آب است می‌تواند محصولات بهداشتی و هایژنیک از منسوجات بی‌بافت یکبار مصرف برای مصارف بهداشتی، بیمارستانی-صنعتی با استفاده از الیاف ویسکوز پلی‌استر و پنبه سفیدگری شده تولید کند.
این گروه با تلاش فراوان موفق به اخذ گواهینامه‌های بهداشتی داخلی و بین‌المللی شده است و از طریق شرکت در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی اروپایی، نه تنها حضور خود را تحکیم بخشیده بلکه توانسته به بازارهای جدید نیز نفوذ کند. در حال حاضر سالانه بیش از 95درصد از محصولات خود را به ارزش 50میلیون دلار به کشورهای آلمان، فرانسه، فنلاند، ایتالیا، بلژیک، یونان، ترکیه، ازبکستان، لهستان صادر می‌کند. این گروه در بخش الیاف‌سازی برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی و تولید الیاف فنی و تخصصی بایکو بر پایه پلیمرها و کوپلیمرها کرده است که در بخش صنایع بهداشتی و سلولزی مصارف زیادی دارد. همچنین واحد الیاف‌سازی این گروه با تکیه بر تحقیقات و همکاری با مراکز علمی برای اولین بار در ایران موفق به تولید الیاف نانوسیلور در اشل صنعتی آن شده است. گروه صنعتی نیکو در طول سال‌ها فعالیت خود تاکنون موفق به دریافت 27 نشان افتخار نائل آمده و در طول 5 سال اخیر همه ساله موفق به دریافت عناوین صادرکننده نمونه و واحد صنعتی نمونه شده است.
اطلاعات تماس
نامcall-us
تلفن۰۲۱-۲×××۸۹۴۰callتماس بگیرید
همراه۰۲۱۲×××۸۹۵۱callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,بلوار میرداماد- شمار123,
محصولات و خدمات