مشخصات شرکت استیل البرز

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت:
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: تجهیزات و لوازم خانگی
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1285
درباره شرکت
شرکت استیل البرز به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کنندگان لوازم استیل آشپزخانه نظیر انواع سینک ظرف شویی، اجاق گاز توکار و روکار با صفحات استیل، شیشه ای و سرامیکی و انواع هود و سایر لوازم آشپزخانه در ایران و خاورمیانه مشغول فعالیت می باشد.

این شرکت جهت نیل به اهداف خود که مهمترین آن کیفیت بالای محصولات تولید شده و در نهایت برخورداری از سازمانی مشتری مدار است ، تلاش و مساعی خود را از همان ابتدای کار که خریداری و وارد نمودن ورقهای استینلس استیل می باشد ، آغاز نموده و به همین دلیل در تولید بخش عمده ای از محصولات خود ، ورق SUS304L (با ترکیب 18% کروم و 10% نیکل) را مورد استفاده قرار میدهد . این ورقها عمدتا از کشورهای فرانسه و ژاپن خریداری شده و دارای استانداردهای امریکا ASTM و ژاپن JIS بوده و از سایر ورقهای موجود براقتر ، جهت عملیات ساخت و کشش ، انعطاف پذیرتر و در مقابل اسیدها و بازها مقاومتر میباشد .

از آنجا که تولید سینکهای پرسی یا Mono block همواره با محدودیتهائی همچون کشش همزمان سه لگن یا دو لگن با عمق های متفاوت مواجه است ، شرکت صنایع استیل البرز ، مبادرت به راه اندازی واحد دیگری با نام خرم صنعت ،جهت رفع این محدودیت و تولید سینکهای جوشی یا فانتزی نمود .

بدین ترتیب هریک از قسمتهای سینک اعم از سینی و لگن به طور جداگانه قالبسازی ، پرس و پالیش گردیده و نهایتا توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک Computer numerical control)CNC)به یکدیگر متصل میشوند.
بنحوی که پس از اتمام کار و پشت سر نهادن تمام مراحل تولید (35 مرحله) سینکی که در اختیار مصرف کننده قرار میگیرد کاملا یک تکه و بدون آثار جوش میباشد .
بنابراین سینکهای فانتزی به علت تکنیک خاص تولید ، فرصت استفاده از ورقهای صخیم تر را فراهم نموده و پالیشینگ مرحله به مرحله موجب کیفیت بالای محصولات تولید شده میگردد.

از سوی دیگر به علت ساختار تولید و تعدد قالبها ، تنوع در فرم و ابعاد سینک امکانپذیر بوده و محصولات شرکت در انواع و مدلهای متفاوت که گاهاْ انحصاری و توسط واحد طراحی شرکت تهیه میگردد،تولید میشوند.

واحد تحقیق و توسعه این شرکت با جدیت و تلاش مستمر و ارائه طرحهای مناسب موجبات ارتقاء کیفی و کمی با پیشرفته ترین امکانات (Q.C) محصولات تولید شده را فراهم آورده و واحد کنترل کیفیت را بررسی مینماید.

امروز شرکت صنایع استیل البرز با صادرات به بیش از 35 کشور جهان به عنوان واحد نمونه صادرات به خود میبالد و با دریافت گواهینامه های کنترل کیفیت و مدیریت جهانی از مؤسسات معتبری همچون MIC,CISQ,IMQ,UKAS,IQNet,CSQ مفتخر است که در سایه یاری خداوند متعال، مدیریتی پویا و پرسنلی سختکوش و دارای دانش فنی توانسته است در جهت خودکفائی و شکوفائی صنعت این مرز و بوم گام بردارد.
اطلاعات تماس
نامcall-us
تلفن۰۲۱-۸×××۲۳۰۰callتماس بگیرید
همراه۰۲۱۸×××۲۳۰۰callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,تهران خیابان ملاصدرا، پلاک 65 ,
محصولات و خدمات