مشخصات شرکت ایساتیس

  • تاریخ ثبت شرکت: 1390/1/1
  • تعداد نیرو: ۱-۱۰ شخص
  • فعالیت شرکت:
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه: نرم‌افزار
  • Company Type: خصوصی
  • مشاهده: 899
درباره شرکت
توکن (Token) وامضای الکترونیک چیست ؟
وسیله ای است که صرفاً برای نگهداری و حفاظت از رمز خصوصی افراد استفاده می شود،که از آن صرفا می توان برای امضای الکترونیک( دیجیتال) ا ستفاده نمود. شکل ظاهری توکن ها شبیه فلش مموری هست اما تراشه داخل آن کاملاً متفاوت بوده و صرفاً برای نگهداری و حفاظت از رمز خصوصی افراد استفاده می شود بنابر این باید توجه داشت امکان اینکه از یک فلش مموری به جای توکن و یا از یک توکن به جای فلش استفاده شود به هیچ عنوان وجود ندارد .
ePass3003Auto
توکن مدل ePass3003Auto شناخته شدن ترین USB توکن در کشور می باشد که برای امضای الکترونیک(دیجیتال) ا ستفاده میشود. این توکن دارای پردازنده 32 بیتی بوده و سرعت بسیار بالایی در تولید زوج کلید و رمزنگاری و امضای دیجیتال دارد و همچنین قابلیت زوج کلید الگوریتم RSA با طول 2048 را داشته و الگوریتمهای بسیار متنوعی را پشتیبانی می کند. یکی از برتریهای بی نظیر توکن مدل ePass3003Auto قابلیت Plug & Play بوده به این معنی که کاربر احتیاج به نصب هیچ گونه نرم افزار یا درایور برای استفاده از این توکن ندارد. این توکن در پروژه های بانکی, بازار بورس و سرمایه, ادارات و پروژه های دولتی و بخش خصوصی دارای سابقه استفاده بسیار قوی و معتبر می باشد.
توکن ها در چه مواردی کاربرد دارند؟
وظیفه توکن حفاظت از کلید خصوصی افراد می باشد و ازکلید خصوصی برای رمزگشایی اطلاعات و امضای دیجیتال استفاده می شود. در حال حاضر جهت انجام کلیه امور مالیاتی (مالیات مشاغل و مالیات ارزش بر افزوده) و سازمان اسناد و املاک کل کشور و همچنین بازار بورس و شرکت در مناقصات ، مزایدات و ... وجود توکن برای ثبت امضای الکترونیکی (دیجیتال) الزامی می باشد.
گارانتی
شرکت ره آورد سامانه های امن به عنوان تنها تامین کننده توکن ePass3003Auto در ایران, با هدف افزایش رضایت و تأمین امنیت مضاعف برای مصرف کنندگان , توکن های ePass3003Auto را با رنگ جدید "طوسی" ، همراه با هولوگرام مخصوص شرکت ره آورد سامانه های امن و در بسته بندی وکیوم شده ، حاوی کارت گارانتی دو ساله با شماره سریال و هولوگرام مخصوص بازار عرضه کرده است.
با آرزوی موفقیت روزافزون
تلفنهای تماس : 8-44030376-021
امضای الکترونیک وخدمات ثبتی آن

اطلاعات تماس
نامشادی-محمدی
تلفن۲۱-۴×××۰۳۷۶-۸callتماس بگیرید
استانتهران
آدرستهران -بلوار اشرفی اصفهانی-برج نگین رضا- ط 14