از چه نوع مواد شوینده صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود؟

از چه نوع مواد شوینده صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود؟

رشد روزافزون صنایع، با آلودگی های متنوعی همراه است. از آن جایی که این آلودگی ها، دارای حجم قابل توجهی هستند، لذا روش های مرسوم شستشو، برای رفع این آلودگی ها کارساز نیست.مواد شوینده صنعتی با داشتن قدرت پاک کنندگی بالا و حذف انواع آلودگی ها از روی سطوح مختلف، در بهبود کیفیت نظافت و شستشو تاثیر گذارند.استفاده از مواد شوینده صنعتی موجب کاهش انرژی لازم جهت انجام فرایند نظافت و حذف آلودگی ها و سرعت بخشیدن به انجام با کیفیت تر عملیات نظافت و شستشو را موجب می شود.
کاربرد این شوینده های صنعتی تخصصی در عملیات نظافت و شستشو در مراکز تجاری، بهداشتی، بیمارستانی و یا صنعتی بسته به نوع مواد استفاده شده در آن و کیفیت تولید تعیین می گردد.
شوینده ها تعاریف و دسته بندی های مختلفی دارند. غالباً مواد شوینده صنعتی از لحاظ ترکیبات شیمیایی، میزان اسیدی یا قلیایی بودن، نحوه استفاده و کاربرد های مختلف در دسته بندی های گوناگون طبقه بندی می شوند.
گروه اول، مواد شوینده اسیدی هستند که عامل اصلی پاک کنندگی این دسته، مواد اسیدی می باشد.  این شوینده های اسیدی که خود به دو گروه شوینده های اسیدی با کف و بدون کف تقسیم می شوند، قادرند رسوبات معدنی و مینرالی (مانند: کلسیم و منیزیم) را حل کنند. شوینده های اسیدی عموماً قوی هستند و امکان ایجاد خوردگی را به همراه د ارند. لذا برای استفاده در برخی سطوح فلزی مانند آهن گالوانیزه یا آلومینیوم قابل مصرف نمی باشند.
مواد شوینده قلیایی: توانایی ترکیب شدن با چربی و روغن را دارند و به صورت صابونی می شوند و همینطور پروتیئن در آن حل می گردد، بنابراین می تواند آلودگی های عمیق تجمع یافته و همینطور آلودگی های خشک شده را از بین ببرد.
                                                                                      


1400/5/10
اطلاعات تماس
نامآرال شیمی حق پرست
تلفن۰۲۱-۲×××۸۷۸۳, ۰۱۷-۳×××۶۲۹۲callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۷۶۱۷callتماس بگیرید
وبسایت
استانگلستان
آدرسدفتر فروش : تهران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، پلاک ۱۴۰ طبقه ۴کارخانه:گرگان، کیلومتر سه جاده گرگان-گنبد، پلاک ۱۱۰
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • ضدعفونی کننده ی صنایع غذایی-فودا سیب (پر استیک اسید 15%)

  ضدعفونی کننده ی صنایع غذایی-فودا سیب (پر استیک اسید 15%)

  ضدعفونی کننده دست و سطوح [فوداسیب](https://www.aralshimi.com/product/foodacib) بر پایه [پراستیک اسید](https://www.aralshimi.com/%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF) یکی از کاربردی ترین و ایمن ترین ضدعفونی کننده های موجود در بازار است. ضدعفونی کننده فوداسیب 15% (گرید غذایی) محلولی ضدعفونی کننده و استریل کننده سرد (High Level) بر پایه یکی از قوی ترین ترکیبا ت بایوساید (میکروب کش) “پراستیک اسید” جهت از بین بردن کلیه ویروس ها، باکتری ها، قارچ ها و دیگر عوامل میکروبی می باشد . مواد موثره : فوداسیب %15 هیدروژن پراکساید .اسید استیک . پراستیک اسید موارد مصرف محلول ضدعفونی کننده فوداسیب 15% (گرید غذایی): •ضدعفونی خطوط Cip & Cop صنایع غذایی بدون لزوم شستشو (سطوح داخلی شامل لوله ها، مخازن فرآوری، مخازن، فریزرهای مارپیچی، میکسرها، مخلوط کن ها، هموژنایزرها، روسترها و اتصالات مرتبط و سطوح خارجی شامل بدنه، و غیره) •ضدعفونی بالابرها، تسمه نقاله ها، سبدها و ظروف جابجایی مواد غذایی •ضدعفونی وگندزدایی سالن های تولید (شامل دیوارها، کف، سقف، راهروها،.) •ضدعفونی دستگاه های سرمایشی و گرمایشی (شامل فن ها، کولرها، هیتر ها...) •ضدعفونی هوای سالن های تولید (به شکل مه پاشی) •ضدعفونی سردخانه های نگاهدارنده مواد غذایی، دستگاه های خشک کن میوه و سبزی •ضدعفونی کننده سطح بالا برای از بین بردن ویروس ها و باکتری های مولد بیماری های لبنی •ضدعفونی و شستشو، یا فرو بردن لاشه گوشت، قطعات، برش و اندام‌ها، در آب چیلر یا آب جوش برای لاشه گوشت، قطعات و اندام ها) •ضدعفونی ماهی و غذاهای دریایی •ضدعفونی محصولات گوشتی فرآوری شده •ضدعفونی کارخانجات تولید فرآورده های کنسروی و تغلیظ شده (رب گوجه، کمپوت ها، سس ها ..) •ضدعفونی کارخانجات تولیدانواع ماکارونی و رشته ها •ضدعفونی و شستشوی محصولات سبزی و میوه (خشک شده، آماده به مصرف...) •ضدعفونی کارخانجات فرآوری نیشکر و چغندرقند برای ایجاد قند و شکر (ضدعفونی، سفیدکنندگی) •ضدعفونی محصولات آماده سازی نان، شیرینی و کیک •ضدعفونی انواع آشامیدنی ها و نوشیدنی ها (ظروف شامل بطری، شیشه، پاکت،..) •ضدعفونی سیستم های بسته بندی انواع مواد غذایی (IQF) •ضدعفونی کاربردهای آجیل و خشکبار •ضدعفونی ممبرین های در تصفیه آب های ورودی به کارخانجات صنایع غذایی •ضدعفونی داروهای بلعی و آمپول های تزریقی (شربت ها، قرص ها، سرنگ،..) • ضدعفونی فاضلاب خروجی کارخانجات صنایع غذایی این محلول در ظروف 5، 10، 20 کیلوگرم اراِئه می شود. ارسال سراسر کشور، مشاوره رایگان جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  مواد شیمیایی گلستان
 • فروش جرم گیر صنعتی فراکلین

  فروش جرم گیر صنعتی فراکلین

  فراکلین، یک ماده [جرم گیر صنعتی](https://www.aralshimi.com/product/faraclean) موثر و قوی برای تمیز کردن کف و دیواره های رسوب گرفته در بخش های مختلف کارخانه ها، حمام و توالت، محوطه حیاط ها، مرغداری و دامداری ها و غیره استفاده می شود. فراکلین بوی ملایمی دارد و مدت زمان ماند کوتاهی نیاز دارد که بتواند همه جرم و رسوب و آلودگی ها را از بین ببرد. قابل استفاده بر روی انواع سنگ و سرامیک، کاشی و غیره بدون ایجاد خط و خش است و همچنین بر روی سطوحی مثل آلومینیوم خوردگی ایجاد نمی کند. موارد کاربرد: جرم گیری کف سالن های تولید شستشو سرویس های بهداشتی شستشو و جرمگیری کف سالن های دام و طیور و کشتارگاه ها این محصول در ظروف 10 و 20 کیلوگرمی ارائه می گردد. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  مواد شیمیایی گلستان
 • فروش شوینده اسیدی بدون کف

  فروش شوینده اسیدی بدون کف

  مواد شوینده اسیدی که در آن ها از اسید به عنوان عامل اصلی پاک کنندگی استفاده می شود، قادرند رسوبات مینرالی (مانند: کلسیم و منیزیم) را حل کنند. اما این مواد به علت خوردگی بر روی برخی سطوح فلزی مانند آهن گالوانیزه یا آلومینیوم قابل مصرف نمی باشند.اسیدهای آلی نسبت به اسیدهای غیرآلی ضعیف تر می باشند و اثرات ناشی از خوردگی فلزات آن ها کمتر است. از این نوع شوینده به عنوان خنثی کننده شوینده های قلیایی نیز استفاده می کنند. این شوینده های اسیدی بر نمک های فلزی مانند سولفات آهن، سولفات آلومینیوم، سولفات باریم، سولفات کلسیم و کربنات کلسیم موثر هستند.باخرید این شوینده های صنعتی علاوه بر صرف هزینه کارایی بسیار موثر ومفیدی خواهند داشت. کاربرد [شوینده های اسیدی بدون کف](https://www.aralshimi.com/product/%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D9%81-2): • از بین برنده رسوبات معدنی • افزایش طول عمر قطعات • افزایش انتقال حرارت و بهینه سازی عملیات • مقاوم در مقابل حمله به سطح استیل • کاهش ریسک خوردگی • خواص پاک کنندگی • ایجاد کننده pH اسیدی در محیط یک شوینده صنعتی مناسب، باید خواص زیر را داشته باشد: 1. قابلیت حذف سختی آب 2. عدم ایجاد خورندگی 3. سازگاری با محیط زیست 4. غیر سمی بودن 5. خاصیت چربی زدایی 6. توانایی حذف رنگ 7. داشتن کاربری آسان 8. دارای مواد کنترول کننده کف ویژگی های شوینده اسیدی بدون کف: وزن 5 کیلوگرم،10 کیلوگرم، 20کیلوگرم به بالا شکل ظاهری مایع رنگ محصول مایل به زرد نوع محصول محلول نحوه مصرف طبق دستورالعمل مصرف گردد زمان ارسال بعد از دو روز کاری نحوه نگهداری دور از نور مستقیم خورشید دمای معمولی اتاق اجزاء سازنده فسفریک اسید، نیتریک اسید جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  مواد شیمیایی گلستان
 • فروش شوینده قلیایی با کف فراوان جهت چربی بری صنایع

  فروش شوینده قلیایی با کف فراوان جهت چربی بری صنایع

  [شوینده قلیایی با کف فراوان](https://www.aralshimi.com/product/high-foam-alkaline-detergent) از جمله مواد شوینده صنعتی است که بسیار غلیظ بوده و برای استفاده در هر جایی که فوم چسبنده بالا مورد نظر است کاربرد دارد. تشکیل چربی و پروتئین روی سطوح مختلف باعث تجمع باکتری و انواع پاتوژن ها می گردد. توانایی چربی زدایی عالی روی سطوح عمودی، دیوارها، سقف ها و تجهیزات/سطوح، از جمله فرایند [شستشو در صنایع غذایی](https://www.aralshimi.com/washing-processes-in-the-dairy-and-food-industries) برای تمیز کردن تجهیزات از هرگونه جرم و آلودگی می توان از این محصول استفاده نمود. موارد کاربرد: فرآوری مواد غذایی صنعت و تولید صنایع غذایی و سرویس های پذیرایی شوینده قلیایی با کف فراوان رسوبات کربن، رسوبات سنگین چربی، روغن ها و خاک های سوخته را در کاربردهای فرآوری مواد غذایی و نظافت صنعتی حذف می کند و در تمام دماها و شرایط آب به خوبی کار می کند. جهت مشاوره رایگان و خرید محصول با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  مواد شیمیایی گلستان


محصولات مشابه
 • سلنیوم

  سلنیوم

  واردات و خرید و فروش پودر سلنیوم مخصوص صنایع دام و طیور و بلور محصول کشور چین و بلژیک با قیمت و کیفیت عالی

  مواد شیمیایی تهران
 • فروش استون ایرانی با کیفیت عالی

  فروش استون ایرانی با کیفیت عالی

  متیلال محصولی سبز(دوستار محیط زیست) ، شفاف ، بی رنگ ، با بویی ملایم جایگزین بسیار مناسبی برای استون در صنایع مختلف از جمله صنایع آرایش بهداشتی، صنایع رنگ ، چسب ، رزین و ... می باشد. این ماده با سمیت بسیار کمتر و قیمت مناسب تر در مقایسه با استون ، جایگزین بسیار مناسبی برای استون به شمار می رود. متیلال با افتخار تولید داخل بوده ، مشکلات ناشی از تحریم بر عرضه ی آن تاثیر گذار نخواهد بود. این محصول با دو خلوص 96 و 99 درصد با بسته بندی مورد نظر خریدار مستقیم توسط تولید کننده عرضه میگردد.

  مواد شیمیایی تهران
 • فروش ویژه جوش شیرین

  فروش ویژه جوش شیرین

  بازرگانی آکو تجارت ; فروش گسترده مواد شیمیایی فروش بدون واسطه جوش شیرین (بی کربنات سدیم) ایرانی; - پارس شیراز -پترو طرح مشهد در چهار گرید کریستال (دامی)، پودری (طیوری ) - صنایع غذایی (فود گرید Food Grade ) و صنعتی- ارسال مستقیم از کارخانه و انبار تهران موجود در انبار تهران- َشور آباد به صورت عمده و خرده تامین انواع جوش شیرین تخصص ماست شماره تماس مدیر بازرگانی: 09129174533 09129173922 تلفن دفتر: 07136515134

  مواد شیمیایی تهران
 • kimia coate K744

  kimia coate K744

  تعریف: نوعی پوشش امولسیونی تک جزئی است که برای پوشش و محافظت انواع سطوح در برابر آب و یونهای شیمیایی خورنده کاربرد دارد. این محصول دارای خاصیت الاستیته بالا و کشسانی قابل توجه جهت اجرا بر روی سطوح دارای انبساط و انقباض بالا می باشد قابل اجرا: مخلوط با چسب کاشی پودری-ترمیم کننده ، هنگام عایق بندی با کاشی مورد استفاده می باشد. این محصول خاصیت چسبندگی بسیار بالا به بتن، سنگ، آجر و... دارا می باشد این محصول با استانداردهای ASTM D 1850, ASTM D 2939 مطابقت دارد. خواص، اثرات و موارد کاربرد : 1- عایق رطوبت برای کلیه سطوح در معرض بارندگی و رطوبت و یونهای شیمیایی خورنده (جایگزین قیرگونی و ایزولاسیون) 2- تا قبل از خشک شدن در آب محلول است ولی پس از خشک شدن در آب نامحلول می شود. 3- قابلیت اجرا در دماهای پایین را دارد. 4- لایه خشک شده انعطاف پذیر بوده و هرگز ترک بر نمی دارد. 5- فاقد حلال های نفتی بوده، لذا برای سلامتی خطر ساز نیست و جهت آب بندی مخازن آب شرب مناسب می باشد. 6- برای عایق کاری سطوح مدفون در داخل خاک های خورنده مناسب می باشد. میزان مصرف: 1- سطوح صاف 1kg برای 2-1.5 متر مربع به ضخامت 1 mil 2- سطوح نا صاف 1kg برای 2-1 متر مربع به ضخامت 1 mil

  مواد شیمیایی تهران