از چه نوع مواد شوینده صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود؟

از چه نوع مواد شوینده صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود؟

رشد روزافزون صنایع، با آلودگی های متنوعی همراه است. از آن جایی که این آلودگی ها، دارای حجم قابل توجهی هستند، لذا روش های مرسوم شستشو، برای رفع این آلودگی ها کارساز نیست.مواد شوینده صنعتی با داشتن قدرت پاک کنندگی بالا و حذف انواع آلودگی ها از روی سطوح مختلف، در بهبود کیفیت نظافت و شستشو تاثیر گذارند.استفاده از مواد شوینده صنعتی موجب کاهش انرژی لازم جهت انجام فرایند نظافت و حذف آلودگی ها و سرعت بخشیدن به انجام با کیفیت تر عملیات نظافت و شستشو را موجب می شود.
کاربرد این شوینده های صنعتی تخصصی در عملیات نظافت و شستشو در مراکز تجاری، بهداشتی، بیمارستانی و یا صنعتی بسته به نوع مواد استفاده شده در آن و کیفیت تولید تعیین می گردد.
شوینده ها تعاریف و دسته بندی های مختلفی دارند. غالباً مواد شوینده صنعتی از لحاظ ترکیبات شیمیایی، میزان اسیدی یا قلیایی بودن، نحوه استفاده و کاربرد های مختلف در دسته بندی های گوناگون طبقه بندی می شوند.
گروه اول، مواد شوینده اسیدی هستند که عامل اصلی پاک کنندگی این دسته، مواد اسیدی می باشد.  این شوینده های اسیدی که خود به دو گروه شوینده های اسیدی با کف و بدون کف تقسیم می شوند، قادرند رسوبات معدنی و مینرالی (مانند: کلسیم و منیزیم) را حل کنند. شوینده های اسیدی عموماً قوی هستند و امکان ایجاد خوردگی را به همراه د ارند. لذا برای استفاده در برخی سطوح فلزی مانند آهن گالوانیزه یا آلومینیوم قابل مصرف نمی باشند.
مواد شوینده قلیایی: توانایی ترکیب شدن با چربی و روغن را دارند و به صورت صابونی می شوند و همینطور پروتیئن در آن حل می گردد، بنابراین می تواند آلودگی های عمیق تجمع یافته و همینطور آلودگی های خشک شده را از بین ببرد.
                                                                                      


1400/5/10
اطلاعات تماس
نامآرال شیمی حق پرست
تلفن۰۲۱-۲×××۸۷۸۳, ۰۱۷-۳×××۶۲۹۲
فاکس۰۱۷-۳۲۱۶۶۲۹۲
همراه۰۹۱۲×××۷۶۱۷
وبسایت
استانگلستان
آدرسدفتر فروش : تهران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، پلاک ۱۴۰ طبقه ۴کارخانه:گرگان، کیلومتر سه جاده گرگان-گنبد، پلاک ۱۱۰
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • فروش ضدعفونی کننده پراکسیدین-سرفوسیب

  فروش ضدعفونی کننده پراکسیدین-سرفوسیب

  ضدعفونی کننده پراکسیدین [سرفوسیب](https://www.aralshimi.com/product/%d8%b6%d8%af%d8%b9%d9%81%d9%88%d9%86%db%8c-%da%a9%d9%86%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%be%d8%b1%d8%a7%da%a9%d8%b3%db%8c%d8%af%db%8c%d9%86-%d8%b3%d8%b1%d9%81%d9%88%d8%b3%db%8c%d8%a8/) محلولی کنسانتره می باشد و در هنگام استفاده نیازمند رقیق سازی طبق دوزهای مشخص و ثابتی است. این امر باعث شده است که از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه باشد. ضدعفونی کننده پراکسیدین سرفوسیب برپایه پراستیک اسید می باشد، که جزء ضدعفونی کننده های سطح بالا (HI LEVEL) می باشد. در ادامه به توضیح پراستیک اسید خواهیم پرداخت. این محلول دارای نشان سیب سبز سلامت سازمان غذا و داروی کشور، پروانه بهداشتی ساخت و بهره برداری وزارت بهداشت و درمان و همچنین لایسنس های معتبر بین المللی FDA و EPA می باشد. نام اکسیدین سرفوسیب برگرفته از واژه Surface به معنای ضدعفونی سطوح و واژه Cib به معنای سلامتی و تندرستی می باشد. اثربخشی بالای اکسیدین سرفوسیب و دارا بودن خاصیت اکسیداسیون قوی، باعث افزایش طیف اثر میکروب کشی آن شده است. مکانیسم عمل باکتریوسایدی سرفوسیب با اثر بر روی اسپورها و غشای باکتری می باشد. بنابراین باعث حذف شکل رویشی تمامی میکروارگانیسم ها و ضدعفونی سطوح مربوطه شود. این محلول برای سطوح استیل، چوبی و گالوانیزه با رعایت دوز مناسب خوردگی ایجاد نمی کند. اکسیدین سرفوسیب به صورت۱%- ۳% – ۵% – ۱۵% و ۲۰% تولید می شود. کاربردهای پراکسیدین سرفوسیب: • ضدعفونی سطوح های تولید، کف و دیواره صنایع مختلف • ضدعفونی کانتینرهای ارسال محموله صنایع • ضدعفونی سطوح بیمارستانی و مراکز بهداشتی درمانی • ضدعفونی تجهیزات پزشکی • مراکز اداری (بانک ها، آموزش و پروش ها، مراکز خدماتی و غیره) • مراکز عمومی (رستوران ها، آرایشگاه ها، استخرها، سرویس های حمل و نقل عمومی، سرویس های بهداشتی) • هتل ها، رستوران ها و کترینگ ضدعفونی کردن سطوح و تجهیزات مکان های شاپ و گردشگری، هتل، رستوران، کافی شاپ ها کترینگ ها • ضدعفونی مخازن ذخیره آب جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید یا با شماره های 09120387614-09120387618-09120387617 تماس حاصل فرمائید.

  مواد شیمیایی گلستان
 • فروش ضدعفونی کننده پراکسیدین RTU.S- ضدعفونی سطوح

  فروش ضدعفونی کننده پراکسیدین RTU.S- ضدعفونی سطوح

  به طور کلی محصولات ضدعفونی کننده به دو دسته ضدعفونی کننده های الکلی و غیر الکلی تقسیم می شوند. ضدعفونی کننده های غیر الکلی عموماً بر پایه پراستیک اسید هستند. این دسته از ضدعفونی کننده ها به طور کلی به دو طبقه ی کنستانره و محصولات آماده به مصرف (RTU) تقسیم می شوند. ضدعفونی کننده های آماده به مصرف بر خلاف کنستانره ها، نیازی به رقیق سازی ندارند. پراکسیدین RTU.S یکی از این محصولات می باشد که بصورت مستقیم می توان برای [ضدعفونی سطوح] (https://www.aralshimi.com/product/rtu-s/) مختلف جهت حذف آلودگی و پاتوژن استفاده می شود. یکی از بزرگترین مزیت های این محصول این است که برای سطوحی که در تماس با پوست و بدن موجودات زنده است به کار می رود. آرال شیمی در کنار محصولات ضدعفونی کننده مختلفی که تولید می کند، ضدعفونی کننده سطوح را نیز تولید می کند. این محلول با نام RTU.S تولید می شود. پراکسیدین RTU.S محلول آماده مصرف است و احتیاج به رقیق سازی ندارد. [ضدعفونی کننده سطح بالای] (https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C) پراکسیدین RTU.S بدون ایجاد خوردگی و تغییر رنگ در سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. این محلول در ظروف ۵۰۰ سی سی، ۴، ۱۰ و ۲۰ کیلوگرمی تولید می شود و به فروش می رسد. جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  مواد شیمیایی گلستان
 • فروش شوینده اسیدی بدون کف

  فروش شوینده اسیدی بدون کف

  [مواد شوینده اسیدی] (https://www.aralshimi.com/product/%d8%b4%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%da%a9%d9%81-2/) که در آن ها از اسید به عنوان عامل اصلی پاک کنندگی استفاده می شود، قادرند رسوبات مینرالی (مانند: کلسیم و منیزیم) را حل کنند. اما این مواد به علت خوردگی بر روی برخی سطوح فلزی مانند آهن گالوانیزه یا آلومینیوم قابل مصرف نمی باشند. این شوینده های اسیدی خود نیز به دو گروه زیر تقسیم می شوند: اسیدهای غیر آلی اسیدهای آلی مواردکاربرد شوینده اسیدی بدون کف در صنایع: به طور کلی از جمله کاربردهای شوینده اسیدی بدون کف در صنعت می توان به موارد زیر اشاره کرد: شست و شوی سطوح داخلی دستگاه ‌ها و ماشین آلات از بین بردنده نمک های معدنی و اکسید فلزات از ممبران های اسمز معکوس حذف سوبات آب های سخت رسوبات معدنی نظیر سنگ شیر و سنگ آهک در سیستم های سیرکولاسیون رفع زنگ، سیمان، گچ، بتن، سنگ گرانیت، سنگ ماسه، موزاییک و انواع سرامیک دیگ بخار آلودگی های خشک شده و تجمع یافته کارخانجات محصولات آرایشی بهداشتی شست و شو فرهای هوشمند و نیمه هوشمند کف، دیواره، راهرو ها و سالن های مرغداری و پرورش طیور کارخانجات، کارگاه صنعتی، تراشکاری، شرکت های آسانسوری حذف پاتوژن و [بایوفیلم](https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%87) از جداره ها و دیواره های تجهیزات و سطوح رستوران ها، هتل ها، کترینگ ها، فست فودها و مکان های عمومی و… جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی مراجعه فرمائید.

  مواد شیمیایی گلستان
 • شوینده قلیایی باکف ملایم

  شوینده قلیایی باکف ملایم

  [شوینده های قلیایی](https://www.aralshimi.com/%d8%b4%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87-%d9%82%d9%84%db%8c%d8%a7%db%8c%db%8c/) زیر مجموعه شوینده صنعتی هستند و اصلی ترین گروه ماده شوینده های صنایع محسوب می شود. این مدل از شوینده ها توانایی ترکیب شدن با چربی و روغن را دارند و به صورت صابونی می شوند و همینطور حل پروتئین نیز در آنها صورت می گیرد. دامنه PH به کار رفته برای این دسته از مواد شوینده بین ۹ الی ۱۲ قرار گرفته است.شوینده های قلیایی برای کسانی که قصد دارند رد ساینده ها، آلودگی های عمیق تجمع یافته و همینطور آلودگی های خشک شده را از بین ببرند، پیشنهاد عالی است. شستشو و نظافت سطوح بدون کاربرد [ماده شوینده صنعتی] (www.aralshimi.com) مناسب نتیجه مطلوب و با کیفیت را حاصل نمی نماید. به همین دلیل کاربرد و استفاده درست از مواد شوینده صنعتی می تواند تاثیر زیادی در کیفیت نظافت، ماندگاری تمیزی سطوح و تسریع فرایند نظافت محیط ها و سطوح گوناگون گردد. از این رو خرید شوینده های صنعتی مناسب با هر سطح از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. موارد احتیاط: از وجود تهویه مناسب و کارامد، هوادهی و یا هوامکش مناسب در محل تولید و انبارش محصول اطمینان حاصل نمایید. از دستکش¬های مقاوم در برابر اسید و قلیا مانند، جنس رابر، نئوپِرن، پلی کلرو پرن (PCP) و بوتیل رابر استفاده گردد. قبل از استفاده از دستکش، از عدم سوراخ بودن و نشتی آن اطمینان حاصل کنید. از عینک های مخصوص کار به شکل فنجان و دارای پوشش کل صورت استفاده نمایید. از عینک های مخصوص کار به شکل فنجان و دارای پوشش کل صورت استفاده نمایید. این محصول در وزن های 5،10،20 کیلوگرم ارائه می گردد. مجوزها: استاندارد ۱۰۴۰ اروپا نشان سیب سبز سلامت سازمان غذا و داروی کشور پروانه بهره برداری ساخت وزارت صنعت و معدن عضواتحادیه کسب و کار آنلاین دارای نماد اعتماد فروش آنلاین ارسال سراسر کشور، مشاوره رایگان راه های ارتباطی : تهران فروش و توزیع : 09120387617 مظفری 02122318783 09121462755 09120387618 09120387614 09113710628 وبسایت : http://www.aralshimi.com لینکدین: aralshimi آپارات: aralshimi

  مواد شیمیایی گلستان


محصولات مشابه
 • فروش سدیم ساخارین

  فروش سدیم ساخارین

  بازرگانی اروند شیمی فروش مواد اولیه شیمیایی (دارویی,غذایی,صنعتی,آرایشی,بهداشتی) از جمله فروش سدیم ساخارین سدیم ساخارین - Sodium Saccharin یک شیرین کننده مصنوعی است. حدود 300 الی 400 برابر ساکارز قدرت شیرین کنندگی دارد. در تولید: آبمیوههای صنعتی، نوشابه، کیک و بیسکوئیت، شکلات و انواع خوراکیهای شیرین استفاده میشود. کاربرد سدیم ساخارین: صنایع تولید دارو نوشابه های بدون قند و رژیمی صنایع غذایی و قنادی رژیم غذایی بیماران دیابتی سدیم ساخارین در کیسه های 25 کیلوگرمی موجود و به فروش می رسد برای اطلاع از قیمت با همکاران ما در ارتباط باشید مدیریت:09125542864 کارشناسان:09109571944 021-77122401 021-77122403 021-77122404

  مواد شیمیایی تهران
 • فروش و واردات انیدرید مالئیک

  فروش و واردات انیدرید مالئیک

  شرکت علمی سازان پارت فروشنده انیدرید مالئیک ایرانی و چینی جهت اطلاع از قیمت و نحوه فروش از طریق شماره های زیر با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. ☎️02188062713 داخلی 303 ????شماره همراه : 09120168217 وب سایت : www.elsapaco.com کانال تلگرام: https://telegram.me/elsapachem صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/elsapa.chem/ قیمت انیدرید مالئیک / فروشنده انیدرید مالئیک / انیدرید مالئیک چینی / مالئیک صدر یزد / خرید انیدرید مالئیک انیدرید مالئیک یکی از ترکیب های شیمیایی جذاب است که کاربرد وسیعی در صنایع تولید رزین و پوشش های صنعتی دارد. تولید فایبرگلاس، خمیر کاغذ و همچنین روان کننده های صنعتی بر پایه انیدرید مالئیک ساخته می شود. رنگ سفید و بوی تند در ترکیبات بی آب آن از جمله خصوصیات مهم این ترکیب می باشد.

  مواد شیمیایی تهران
 • فروش گلیسیرین klk-فروش گلیسیرین مالزی

  فروش گلیسیرین klk-فروش گلیسیرین مالزی

  بازرگانی اروند شیمی فروش مواد اولیه شیمیایی(آرایشی,بهداشتی,دارویی,خوراکی,صنعتی) از جمله فروش : گلیسیرین دارویی و بهداشتی کی ال کی مالزی ، گلیسیرین klk خوراکی مالزی ، در بشکه های 250 کیلویی فلزی اورجینال با تمامی مدارک و مجوز مصرف فروش گلیسیرین خوراکی با قیمت مناسب و کیفیت بالا ، گلیسیرین با خلوص بالا جهت مصارف صنایع دارویی و غذایی ، گلیسیرین بدون بو و شفاف ، برای اطلاع از قیمت فروش گلیسیرین و استعلام موجودی برای klk مالزی با ما تماس بگیرید. جهت استعلام با همکاران ما در ارتباط باشید مدیریت:09125542864 کارشناسان:09109571944 021-77122401 021-77122403 021-77122404

  مواد شیمیایی تهران
 • فروش اتیلن وینیل استات EVA

  فروش اتیلن وینیل استات EVA

  اتیلن-وینیل استات ( Ethylene-vinyl acetate) معرفی محصول: این محصول کوپلیمری متشکل از اتیلن و وینیل استات است که رنگی شفاف دارد ، بی بو است ، در مقابل چربی ها مقاومت خوبی دارد و در دماهای پایین خاصیت انعطاف پذیری خود را حفظ می کند . کوپلیمرها در واقع دارای دو و یا چند مونومر هستند که در فرآیند پلیمریزاسیون شرکت می کنند . نسبت مونومرهای موجود تاثیر مستقیمی بر روی خواص فیزیکی کوپلیمر گذاشته و به تبع آن کاربری های EVA هم در گریدهای مختلف تحت تاثیر قرار می گیرد انواع مختلف این کوپلیمر با توجه به میزان وینیل استات از 2 تا 50 درصد تولید می شوند که هر کدام خواص مربوط به خود را دارند . EVA در مقابل اشعه UV مقاومت خوبی دارد و در عین حال شفافیت خوبی نیز ارائه می دهد. کوپلیمر EVA بوی اسیدی ندارد اما در دمای بالا و حضور برخی مواد مانند خاک رس زیاد باعث می شود که بوی شدید اسید استیک آن به مشام برسد . برای اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید: 021-88043093- 021-88062713 داخلی 306 و 304 09120470371- 09120168219

  مواد شیمیایی تهران