انتخاب یک ضدعفونی کننده صنعتی و خانگی مناسب

انتخاب یک ضدعفونی کننده صنعتی و خانگی مناسب استفاده کردن از مواد ضدعفونی کننده در این روزها به علت شیوع ویروس کووید19 از اهمیت زیادی برخوردار است. با مصرف درست و مناسب از ضدعفونی کننده‌ها می‌توان ویروس‌ها و پاتوژن های بیماری زای موجود بر انواع سطحوح خارجی و سطح پوست خود را از بین برده و دیگر نگران انتقال آن‌ها به بدن نباشید. به طور کلی مواد ضدعفونی کننده، به صورت شیمیایی و ارگانیک تولید می شوند و فقط باید برای استعمال خارجی استفاده گردند. این مواد به شکل‌های مختلف مثل اسپری، ژل، محلول و … با طیف های اثر بخشی متفاوت در بازار عرضه می شوند.


مواد ضدعفونی از نظر سطح به سه دسته تقسیم می شوند:
 1. مواد ضدعفونی سطح بالا
 2. مواد ضدعفونی سطح متوسط
 3. مواد ضدعفونی  سطح پایین
تفاوت این مواد در میزان اثرگذاری آنها روی میکروب ها و محل مورد استفاده آنها است که ضدعفونی کننده های سطح بالا اصولا میزان اثرگذاری بیشتری دارند و در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند

کاربرد ضدعفونی کننده ها:
به نقل از خبرگزاری ایران آنلاین ضدعفونی کننده ها در سه بخش خانگی، صنعتی و بیمارستانی استفاده می شوند. برای این منظور از انواع مختلفی از ضدعفونی کننده ها همچون انواع الکل ها، پراکسیدها، کلر، فرمالین، گلوتال آلدهید، بنزآلکونیوم و غیره استفاده می شود.
یکی از این ضدعفونی کننده ها، پراکسیدین ضدعفونی کننده سطح بالا می باشد. این محلول برپایه پراستیک اسید است. همانطور که بالا اشاره شد، محلول های ضدعفونی کننده سطح بالا علاوه بر ازبین بردن انواع باکتری، قارچ، کپک و مخمر، اسپورها را نیز از بین می برد. فعالیت اسپورسیدال پراستیک اسید با افزایش دما، افزایش می یابد.
مصرف غلظت های استاندارد  از مواد گندزدا برای سطوح ،وسایل وابزار پزشکی در مراکز بهداشتی ودرمانی از جمله مساِئل با اهمیت و مهم می باشد به ویژه استفاده از غلظت مناسب برای مبارزه با میکروارگانیسم ها و پاتوژن های بیمارستانی بسیار ضروری است.

چند مورد از ویژگی های یک ماده ضدعفونی کننده مناسب:
 • اثر بخشی گسترده و وسیع داشته باشد
 • محلول در آب باشد
 • سمی نباشد و برای پوست، چشم و تنفس مشکلی ایجاد نکند
 • بر روی فلزات خوردگی ایجاد نکند به خصوص لوازم و ابزار پزشکی
 • در مدت زمان کوتاه اثرگذار باشد
 • بوی زننده ای نداشته باشد
 • روش استفاده از آسان باشد
 • قیمت مناسب داشته و حمل آن آسان باشد
 • خاصیت خود را در مقابل مواد آلی حفظ کند
تذکر مهم: هنگام استفاده از مواد ضدعفونی کننده بهتر از ماسک و دستکش استفاده شود.
ایمنی انسان ورساندن کمترین آسیب به محیط زیست، و استفاده از مواد ضدعفونی کننده غیر شیمیایی و ارگانیک همواره موضوعی بسیار مهم بوده و از جمله مسائلی است که باید به آن توجه شود.
در آخر پیشنهاد می شود استفاده از محلول های ضدعفونی کننده سطوح در صنایع و مصارف خانگی بهتر است بی خطر بوده و هیچ گونه مواد مضری از خود به جای نگذارند.
برای مطالعه نسخه کامل خبر، به خبرگزاری ایران آنلاین مراجعه کنید.
 
1400/10/1
اطلاعات تماس
نامآرال شیمی حق پرست
تلفن۰۲۱-۲×××۸۷۸۳, ۰۱۷-۳×××۶۲۹۲callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۷۶۱۷callتماس بگیرید
وبسایت
استانگلستان
آدرسدفتر فروش : تهران، ملاصدرا، شیراز جنوبی، برزیل غربی، پلاک ۱۴۰ طبقه ۴کارخانه:گرگان، کیلومتر سه جاده گرگان-گنبد، پلاک ۱۱۰
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • ضدعفونی کننده ویژه کشاورزی و گلخانه پراکسیدین-اگروسیب

  ضدعفونی کننده ویژه کشاورزی و گلخانه پراکسیدین-اگروسیب

  استفاده بیش از حد از انواع سموم کشاورزی در مزارع و همچنین در گلخانه ها موجب آلوده شدن آب و خاک شده و از طرف دیگر بیماری ها در برابر آن ها مقاوم شده اند و این مساله استفاده بیشتر از سموم و قارچ کش ها را به دنبال دارد. مواد ارگانیک که جایگزین سموم، قارچ کش ها و کودها می شوند، باید توانایی از بین بردن انواع عوامل بیماری زا را داشته باشند. آرال شیمی از طریق تولید محصول ارگانیک [اگروسیب](https://www.aralshimi.com/product/%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%A8) در کشاورزی به یاری کشاورزان و گلخانه دار ها آمده است. اگروسیب برای کاهش و از بین بردن عوامل بیماری زا مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بصورت کنسانتره تولید می شود و به فروش می رسد.اگروسیب در کشاورزی، پس از استفاده به آب و اکسیژن تبدیل می شود و برخلاف سموم شیمیایی تاثیر مضر بر گیاهان ندارد. گلخانه دارها می توانند پس از رقیق سازی و آماده سازی اگروسیب با آب، از طریق اسپری، سم پاش های کوله پشتی و مه پاشی از آن استفاده می کنند. در زمین های کشاورزی نیز روش استفاده مانند سموم می باشد و نیاز به تغییر روش نیست. کاربرد [اگروسیب در گلخانه](https://www.aralshimi.com/%D8%B6%D8%AF%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%DA%AF%D9%84%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87) : • ضدعفونی گلدان ها و سینی های کاشت گیاه • ضدعفونی پلاستیک دیواره گلخانه علیه جلبک • جلبک زدایی از منبع آب • رسوب زدایی و جلبک زدایی از سیستم آبیاری • ضدعفونی خاک کشاورزی و قارچ کشی خاک کشت • پیشگیری از بیماری های قارچی گیاهان (سفیدک حقیقی و دروغی) ویژگی های ضدعفونی کننده اگروسیب : وزن 5 کیلوگرم،10 کیلوگرم، 20کیلوگرم به بالا شکل ظاهری مایع رنگ محصول بی رنگ نوع محصول محلول نحوه مصرف طبق دستورالعمل رقیق سازی شود زمان ارسال بعد از دو روز کاری نحوه نگهداری در جای خشک، دمای کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد و دور از دسترس کودکان اجزاء سازنده اتان پراکسوییک اسید جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  سم و کود گلستان
 • فروش و عرضه انواع محلول های ضد آفات هندوانه

  فروش و عرضه انواع محلول های ضد آفات هندوانه

  مصرف میوه ها و سبزی ها از انواع مختلف با کاهش خطر بسیاری از بیماری های مرتبط با سبک زندگی پیوند خورده است. بیماری های هندوانه: 1.سفیدک داخلی جالیز 2.بوته میری جالیز 3.لکه برگی زاویه ای 4.پژمردگی فزیورامی و... قارچ کش ها (fungicide) در اصطلاح به ترکیباتی اتلاق می گردد که سبب مرگ یا از بین رفتن پرگنه (colony) قارچ می شوند. مواد fungistatic ترکیباتی شبه قارچ کش می باشند که بدون از بین بردن قارچ سبب توقف رشد و یا مانع بیماریزایی آن می شوند. همانطور که می دانید، قارچ کش ها و سموم شیمیایی به خاک و آب های زیر زمینی نفوذ می کنند. نفوذ این محصولات شیمیایی سبب آلوده شدن خاک و همچنین تاثیرات مضر بر آب می شود. متاسفانه استفاده بیش از حد این محلول ها بین کشاورزان ایرانی بسیار مرسوم است. این امر باعث مقاوم شدن بیماری ها در برابر این محصولات شده است. جایگزین بسیار مناسب برای [قارچ کش در بیماری های قارچی هندوانه](https://www.aralshimi.com/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%D8%A8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D8%A7%D8%B1%DA%86%DB%8C-%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3) است. جایگزین کردن سموم و قارچ کش ها با محصولی ارگانیک و بدون ضرر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل آرال شیمی تلاش خود را در این راستا انجام داده است. در این زمینه اگروسیب و [پراکسیدین](https://www.aralshimi.com/product/%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86-3) را به شما معرفی می کنیم. این دو محلول ارگانیک در مزارع کشاورزی و همچنین گلخانه ها جایگزین انواع قارچ کش ها می شوند. طیف اثر بالا، ارگانیک بودن، بدون تاثیر سوء بر آب و خاک، تقویت و اکسیژن رسانی به ریشه تعدادی از مزایای این محصولات می باشد. جهت دریافت اطلاعات فنی و اخذ مشاوره رایگان و همچنین تهیه محصولات می توانید به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه نمایید.

  محصولات کشاورزی گلستان
 • فروش ضدعفونی کننده سطوح پراکسیدین-سرفوسیب

  فروش ضدعفونی کننده سطوح پراکسیدین-سرفوسیب

  ضدعفونی کننده پراکسیدین [سرفوسیب](https://www.aralshimi.com/product/%D8%B6%D8%AF%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%D9%81%D9%88%D8%B3%DB%8C%D8%A8) محلولی کنسانتره می باشد و در هنگام استفاده نیازمند رقیق سازی طبق دوزهای مشخص و ثابتی است. این امر باعث شده است که از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه باشد. ضدعفونی کننده پراکسیدین سرفوسیب برپایه پراستیک اسید می باشد، که جزء ضدعفونی کننده های سطح بالا (HI LEVEL) می باشد. این محلول دارای نشان سیب سبز سلامت سازمان غذا و داروی کشور، پروانه بهداشتی ساخت و بهره برداری وزارت بهداشت و درمان و همچنین لایسنس های معتبر بین المللی FDA و EPA می باشد. این محلول برای سطوح استیل، چوبی و گالوانیزه با رعایت دوز مناسب خوردگی ایجاد نمی کند. اکسیدین سرفوسیب به صورت۱%- ۳% – ۵% – ۱۵% و ۲۰% تولید می شود. کاربردهای سرفوسیب: • ضدعفونی سطوح های تولید، کف و دیواره صنایع مختلف • ضدعفونی کانتینرهای ارسال محموله صنایع • ضدعفونی سطوح بیمارستانی و مراکز بهداشتی درمانی • ضدعفونی تجهیزات پزشکی • مراکز اداری (بانک ها، آموزش و پروش ها، مراکز خدماتی و غیره) • مراکز عمومی (رستوران ها، آرایشگاه ها، استخرها، سرویس های حمل و نقل عمومی، سرویس های بهداشتی) • هتل ها، رستوران ها و کترینگ [ضدعفونی کردن سطوح](https://www.aralshimi.com/surface-disinfectants) و تجهیزات مکان های شاپ و گردشگری، هتل، رستوران، کافی شاپ ها کترینگ ها • ضدعفونی مخازن ذخیره آب ویژگی های ضدعفونی کننده سرفوسیب : وزن 5 کیلوگرم،10 کیلوگرم، 20کیلوگرم به بالا شکل ظاهری مایع رنگ محصول بدون رنگ، مایل به زرد حلالیت در آب کاملا قابل انحلال نحوه مصرف طبق دستورالعمل رقیق سازی شود زمان ارسال بعد از دو روز کاری نحوه نگهداری در جای خشک، دمای کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد و دور از دسترس کودکان اجزاء سازنده پراکسی استیک اسید- هیدروژن پراکساید- استیک اسید جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  دارو و مواد مصرفی گلستان
 • بیماری بوته میری و درمان آن با قارچ کش اگروسیب

  بیماری بوته میری و درمان آن با قارچ کش اگروسیب

  [بوته میری](https://www.aralshimi.com/plant-damping-off-disease)، یک بیماری شایع قارچی است، که درمان خاصی ندارد. تنها روش برای فرار از ابتلا به این قارچ ها، پیشگیری و کنترل آن است. بیماری برگ میری، بیشتر بر روی گیاهان جالیزی از جمله خیار، گوجه و غیره اثر می گذارد. این بیماری، سالانه خسارت های جبران ناپذیری به باغداران و گلخانه داران وارد می نماید. از آنجایی که درمان قطعی برای این بیماری میسر نیست، آموختن روش های مبارزه با بیماری بوته میری حائز اهمیت است. بیماری برگ میری را می توان به روش های مختلفی، پیشگیری یا کنترل کرد: * برای کاهش عوامل بیماری زا، بقایای گیاهان بیمار را حذف و دور بریزید. * حفظ شرایط محیطی با گردش هوا در گلخانه، با استفاده از فن و هواکش * ضدعفونی کردن خاک با استفاده یک محلول قارچ کش * ضدعفونی بذر با استفاده از یک ضدعفونی کننده مناسب، قبل کاشت * کنترل رطوبت و دمای محیط گلخانه * اجتناب از ازدحام بیش از حد بذر موقع کاشت * کاشت بذر سالم * جلوگیری از فشردگی خاک * زهکشی مناسب زمین زراعی * کنترل میزان آبیاری * پرهیز از استفاده مجدد خاک گلدان های قبلی * نهال های خود را طوری بکارید که سطح خاک به بالای ظرف نزدیک باشد تا گردش هوا مناسب باشد. * بذرهای خود را در عمق مناسب بکارید تا مجبور نباشند برای جوانه زدن سخت کار کنند. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  سم و کود گلستان


محصولات مشابه
 • ضدعفونی کننده دست-پراکسیدین RTU.H

  ضدعفونی کننده دست-پراکسیدین RTU.H

  محصولات ضدعفونی کننده ای که بر [پایه پراستیک اسید](https://www.aralshimi.com/%D9%BE%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%AF) هستند، مطابق آخرین استانداردهای بین المللی FDA و [EPA] تولید می شوند. این ضدعفونی کننده ها، در طبقه بندی محصولات سطح بالا قرار میگیرند که طیف وسیعی از پاتوژن ها و عوامل بیماری زا را از بین می برند. تا جایی که در کشورهای اروپایی و آمریکا، از پراستیک اسید بعنوان یک ضدعفونی کننده ارگانیک و کم خطر برای مبارزه با کرونا ویروس استفاده می شود. همانطور که می دانید محصولات کنستانتره برای استفاده، نیاز به رقیق سازی دارند. در بسیاری از موارد، مشتریان عزیز امکان رقیق سازی این محصولات را ندارند. لذا صنایع آرال شیمی، در راستای تسهیل استفاده از این محصولات تصمیم به تولید محصولات آماده به مصرف نموده است. این محصولات با فرمولاسیون ویژه برای ضد عفونی کردن دست، سطح و میوه و سبزیجات مورد استفاده قرار می گیرند. محلول [ضدعفونی کننده دست RTU.H](https://www.aralshimi.com/product/%D8%B6%D8%AF%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86-rtu-h) یکی از بهترین و باکیفیت ترین محصولاتی است که می توان برای ضدعفونی کردن دست از آن استفاده نمود. این محلول احتیاج به رقیق سازی ندارد. ضدعفونی کننده دست RTU.H در ظروف5 کیلوگرم به بالا تولید می شود. جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  بهداشتی و آرایشی گلستان
 • فروش ضدعفونی کننده جهت درمان آنفولانزا طیور

  فروش ضدعفونی کننده جهت درمان آنفولانزا طیور

  [آنفولانزا](https://www.aralshimi.com/prevention-of-contagious-diseases-in-poultry) در پرندگان یک بیماری ویروسی تنفسی بسیار مسری است که هم پرندگان اهلی و هم پرندگان وحشی را درگیر می کند. ویروسهای آن به دو پاتوتیپ طبقهبندی میشوند: آنفلوانزا پرندگان با بیماریزایی کم، که معمولا علائم بالینی کمی در طیور ایجاد میکند و آنفولانزا پرندگان بسیار بیماریزا که معمولا باعث مرگ و میر بالا میشود. ضدعفونی سالن های مرغداری علیه بیماری های واگیردار از اهمیت بسزایی برخوردار است. رعایت بهداشت فارم و استفاده از ضدعفونی کننده طیور در مقابل بیماری های ویروسی بر عهده مزرعه دار است. مواد ضدعفونی رایج به این منظور معمولا بر پایه ید، کلر، هیدروژن پراکسید، پراستیک اسید و غیره هستند. بخصوص ضدعفونی کننده کلر و ید در ازبین بردن ویروس های مولد آنفلوآنزا و نیوکاسل بسیار موثر است. شرکت آرال شیمی، تامین کننده انواع مواد ضدعفونی کننده و شوینده برای ضدعفونی بستر جوجه ها، سالن های جوجه کشی، قفس ها، آبخوری و دانخوری، دستگاه های جوجه کشی، حوضچه آب، تصفیه فاضلاب مرغداری ها و غیره است. محصول فودگرید و ارگانیک داموسیب، قابل استفاده برای تمام مقاصد ضدعفونی و بدون نیاز به شستشو است. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  دام و طیور گلستان
 • ضدعفونی کننده استخر و جکوزی پراکسیدین-اسپاسیب

  ضدعفونی کننده استخر و جکوزی پراکسیدین-اسپاسیب

  استخر، جکوزی و پارک های آبی از جمله مکان های ورزشی و تفریحی است که طرفداران بسیاری دارد. وجود انواع آلودگی های مختلف در آب موجب انتقال بیماری و همچنین ایجاد حساسیت های پوستی می شود. ضدعفونی آب استخر و جکوزی و همچنین پارک های آبی به منظور جلوگیری از شیوع انواع بیماری های پوستی ضروری است. [اسپاسیب](https://www.aralshimi.com/product/%D8%B6%D8%AF%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D8%A8)، ضدعفونی کننده ای سطح بالا و بسیار قوی است که این محصول بر پایه پراستیک اسید می باشد. خواص مواد [ضد عفونی کننده استخر و جکوزی](https://www.aralshimi.com/%D8%B6%D8%AF%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%B1) : 1. حساسیت پوستی ایجاد نکنند. 2. در آب گرم (جکوزی) پایداری داشته باشد. 3. رسوب نداشته باشد. 4. بدون بو باشد. 5. مصمومیت های تنفسی ایجاد نکند. 6. قابلیت حذف آلودگی های ثانویه را داشته باشند. ضدعفونی کننده استخر و جکوزی، با نام پراکسیدین اسپاسیب محصول تولیدی صنایع آرال شیمی می باشد. اسپاسیب، علاوه بر دارا بودن خواص بالا، مقیاس مصرف پایینی دارد. کم بودن مقیاس مصرف پراکسیدین اسپاسیب این ماده را به محلول ضدعفونی کننده اقتصادی تبدیل می کند. پایداری این محلول در جکوزی (دمای بالای آب) حدود ۴ ساعت و در آب استخر حدود ۸ ساعت می باشد. ویژگی های ضدعفونی کننده اسپا سیب : وزن 5 کیلوگرم،10 کیلوگرم، 20کیلوگرم به بالا شکل ظاهری مایع رنگ محصول بی رنگ نحوه مصرف طبق دستورالعمل رقیق سازی شود زمان ارسال بعد از دو روز کاری نحوه نگهداری در جای خشک، دمای کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد و دور از دسترس کودکان اجزاء سازنده پراکسی تان- پایدار کننده جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  شنا گلستان
 • ضدعفونی کننده ویژه دام و طیور پراکسیدین-داموسیب

  ضدعفونی کننده ویژه دام و طیور پراکسیدین-داموسیب

  فارم های پرورش دام و طیور مکان های مستعدی برای انواع پاتوژن های بیماری زا هستند. سطوح و هوای آلوده باعث به خطر افتادن سلامت دام و طیور و همچنین گسترش بیماری در بین حیوانات می شوند.بیماری های مختلفی از جمله خانواده انتروباکتریاسه از جمله سالمونلا، اشرشیا کلی، استریپتوکوکوس یوبریس، استافیلوکوکوس ارئوس و … در این فارم ها حضور دارند. داموسیب دام و طیور محصول مناسبی برای ضدعفونی این مکان ها می باشد.در فارم های پرورش دام های سبک و سنگین و همچنین مرغداری ها مکان هایی مانند آبخوری، محل خوراک، شیردوش، منبع آب، مسیرهای آب آشامیدنی، کف و دیواره سالن های پرورش طیور، دان خوری، هوای سالن پرورش طیور، سیستم تهویه هوا و … ضدعفونی می شوند. آرال شیمی از طریق تولید محلول ضدعفونی کننده ویژه فارم های پرورش دام و طیور، به پرورش دهندگان کمک می کند که سلامت فارم خود را تضمین کنند. [داموسیب](https://www.aralshimi.com/product/damosib) دام و طیور برپایه پراستیک اسید به منظور ضدعفونی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. موارد استفاده از داموسیب در دامداری و [کشتارگاه های دام و طیور](https://www.aralshimi.com/%D8%B6%D8%AF%D8%B9%D9%81%D9%88%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87): • ضدعفونی سالن های پرورش دام (گاو ،گوسفند، بز و…) • ضدعفونی سیستم ها شیردوشی و مخازن حمل شیر • ضدعفونی لوازم، ابزار و تجهیزات دامداری و کشتارگاه های دام وطیور • ضدعفونی حوضچه های ورودی • ضدعفونی خوراک دام • ضدعفونی آب آشامیدنی • ضدعفونی پستان گاو • ضدعفونی سم گاو • ضدعفونی فضای دامداری و کشتارگاه های دام وطیور • ضدعفونی لاشه های گوشت در کشتارگاه های دام وطیور • ضدعفونی خودروهای حمل دام و گوشت • ضدعفونی مخازن نگه داری آب و لوله های انتقال آب • ضدعفونی انبارها و مخازن نگه داری علوفه موارد استفاده از داموسیب در فارم های پرورش طیور: • ضدعفونی فضای سالن ها در حضور جوجه • ضدعفونی اولیه کف، فضا و دیوارهای سالن در غیاب جوجه • ضدعفونی لاشه گوشت مرغ در کشتارگاه • ضدعفونی سیستم جوجه کشی از جمله اطاق نگهداری و پذیرش تخم مرغ، ستر، کندلینگ، هچر و جداسازی. • ضدعفونی کلیه سطوح زنده. • گندزدایی خوراک طیور با رقت مشخص • گند زدایی سیستم های شیردوشی بدون نیاز به شستشو با آب • ضدعفونی مخازن نگه داری و خطوط انتقال آب • ضدعفونی تجهیزات و لوازم در فارم ها و دامداری و کشتارگاه های دام وطیور • ضدعفونی سیستم های چیلر • ضدعفونی حوضچه ورودی مزایای استفاده از داموسیب: • مقاومت باکتریایی ایجاد نمی کند و دارای طیف اثربخشی گسترده است. • در موارد رقیق شده برای پوست خطری ایجاد نمی کند. • در طعم و بوی مواد غذایی تغییری ایجاد نمی کند. • استفاده از آن احتیاجی به آبکشی ثانویه یا خنثی سازی پس از استفاده ندارد. • در موارد رقیق شده ورود این محصول به آب و فاضلاب و محیط زیست به هر میزان بدون خطر است. • به هر میزان در آب قابل حل است. • علاوه بر مزیت هایی که در بالا به آنها اشاره شد، این محلول ضمن ضدعفونی موثر، از مزایای اسیدی فایر مناسب و بی خطر نیز برخوردار خواهد بود. به زبان تخصصی تر و در یک نگاه می توان گفت که این محلول ضدعفونی کننده سطح بالا، یک محلول سه کاره است. چراکه از بین برنده موثر و کارآمد بیوفیلم ، ضدعفونی کننده و یک اسیدی فایر مناسب است. ویژگی های ضدعفونی کننده دامو سیب : وزن 5 کیلوگرم،10 کیلوگرم، 20کیلوگرم به بالا شکل ظاهری مایع رنگ محصول بی رنگ حلالیت در آب کاملا قابل انحلال نحوه مصرف طبق دستورالعمل رقیق سازی شود زمان ارسال بعد از دو روز کاری نحوه نگهداری در جای خشک، دمای کمتر از ۴۰ درجه سانتیگراد و دور از دسترس کودکان اجزاء سازنده پراکسی استیک اسید- هیدروژن پراکساید- استیک اسید جهت اطلاعات بیشتر به سایت آرال شیمی www.aralshimi.com مراجعه فرمائید.

  دام و طیور گلستان