هشت عادت بد روزانه که باعث عفونت قارچی می شود !هشت عادت بد روزانه که باعث عفونت قارچی می شود !
 
عفونت قارچی مشکلی است که بسیاری از خانم ها بارها در زندگی خود به آن مبتلا می شوند. هشت عادت بدی که همه ما داریم مهم ترین عوامل ابتلا به عفونت قارچی هستند که در ادامه به آنها می پردازیم.
 
این عادت های بد منجر به بروز عفونت قارچی می شوند!
 
شما ممکن است قارچ داشته باشید – حتی اگر دچار سوزش و خارش نباشید و یا متوجه ترشحات عجیب نشوید. عفونت قارچی در واقع نوعی قارچ است به نام کاندیدا candida که همیشه به تعداد کم در واژن وجود دارد. دکتر نینا علی Nina Ali، استاد گروه زنان و زایمان دانشکده پزشکی بیلور Baylor می گوید: "قارچ مکان های گرم و مرطوب را دوست دارد."
 
اکثر اوقات وجود این قارچ ها مشکلی به وجود نمی آورد، یک واژن سالم آنقدر اسیدی است که به قارچ اجازه تکثیر و عفونت نمی دهد. اما تغییر pH واژن زیاد سخت نیست و منجر به تکثیر قارچ واژن می شود و به همین دلیل است که از هر 4 زن 3 نفر در طول زندگی خود دچار عفونت قارچی می شوند. و زمانی که یک بار دچار عفونت قارچی می شوید، احتمال دوباره مبتلا شدن به آن بیشتر خواهد شد که پزشکان در مورد علت آن مطمئن نیستند.
 
به هر حال به طور طبیعی شما در معرض ابتلا به این مشکل هستید و ممکن است نادانسته و با انجام یک یا چند مورد از این اشتباهات خطر ابتلا به عفونت قارچی را در خود افزایش می دهید. در ادامه به اشتباهاتی که خطر ابتلا به عفونت قارچی را افزایش می دهند، اشاره می کنیم:
 
1. عفونت قارچی بر اثر مصرف قند زید در رژیم غذایی
 
لازم نیست کیک شکلاتی بخورید که گلوکز و قند زیادی وارد خون خود کنید. به نظر می رسد قند در هر ماده غذایی وجود دارد، از سس کچاپ گرفته تا نان و کره بادام زمینی و غیره. و زمانی که به طور مداوم به میزان زیادی قند مصرف می کنید، بدن خود را میزبان مشکلات مختلف می کنید – از جمله عفونت قارچی. دکتر علی می گوید: " اگر گلوکز بیشتری در بدن وجود داشته باشد، یک منبعی برای قارچ به وجود آمده است."
 
قند خون بالا نیز منجر به مختل شدن سطح pH در ناحیه واژن می شود که این امر به قارچ اجازه رشد می دهد. بنابراین عجیب نیست که افراد مبتلا به دیابت به طور مداوم دچار عفونت قارچی می شوند.دکتر مایکل کاکوویک  Michael Cackovic، متخصص زنان و زایمان در مرکز پزشکی Wexner در ایالت اوهایو می گوید: در برخی موارد عفونت قارچی ممکن است نشان دهنده این باشد که بیماری دیابت در کمین فرد است.
 
2. عفونت قارچی بر اثر عوض نکردن لباس های ورزشی یا لباس شنا
هر چه مدت بیشتری لباس های عرق کرده و مرطوب باشگاه و یا لباس شنا تن تان بماند، مدت بیشتری واژن شما با محیطی مرطوب و مناسب برای رشد قارچ احاطه خواهد شد. دکتر علی می گوید: همه در حال حرکت و انجام فعالیت هستند، از انجام فعالیت های ورزشی گرفته تا خرید کردن، اما اگر زمانی را برای عوض کردن لباس و پوشیدن لباس های خشک اختصاص ندهید، محیط را برای بروز عفونت آماده کرده اید.
 
دکتر کاکوویک می گوید: لباس زیر نخی یک انتخاب مناسب و راحت است، اما لباس زیر نخی هم ممکن است رطوبت را در خود نگه دارد. پوشیدن این نوع لباس مانند پوشیدن حوله است. توصیه می شود از لباس هایی با پارچه های جذب کننده رطوبت استفاده کنید که آب و عرق را از پوست دور نگه داشته و خشکی آن را حفظ می کنند. اما مهم تر از انتخاب نوع پارچه برای لباس زیر، حفظ خشکی لباس زیر است، به محض اینکه لباس زیر شما خیس شد، آن را عوض کنید.
 
حداقل هفته ای یکبار کل لباس های زیر خود را  به مدت 15 دقیقه داخل یک تشت حاوی آب و محلول ضدعفونی کننده قرار دهید و سپس آنها را به داخل ماشین لباس شویی منتقل کنید تا خوب شسته شوند و سپس زیر نور آفتاب لباس های زیر شسته شده را خشک کنید.
 
3. سرویس های بهداشتی
 
محیط سرویس های بهداشتی همواره مملو از انواع قارچ ها می باشند. آیا می دانستید که طول خروجی مجرای ادرای بانوان بسیار کوتاه است و این بهترین فرصت برای نفوذ انواع میکروب ها، قارچ ها و باکتری ها به داخل بدن بانوان است؟ به همین علت است که بانوان مکررا دچار عفونت ادرار و سایر بیماری های رایج زنانه می شوند و در نهایت مجبور به مصرف انواع داروهای شیمیایی می شوند.
 
قبل از اختراع ابزار دفع ادرار سرپایی فِم-پی، بانوان مجبور بودند که با مصرف انواع داروهای شیمیایی از عفونت ادرار و عفونت های زنانه رهایی یابند. البته مصرف هر ماده شیمیایی در بلند مدت با عوارض جانبی گوناگون همراه است.
 
سیستم دفع ادرار سرپایی زنانه فِم-پی که از سیلیکون طبی آنتی باکتریال ساخته شده است ، به عنوان یک مکمل طبیعی برای خروجی مجرای ادرای بانوان عمل می کند. به عبارت دیگر ابزار فِم-پی با افزایش طول خروجی مجرای ادراری بانوان، مانع از ورود انواع میکروب ها، قارچ ها و باکتری های مضر به بدن می شود.
 
ابزار فِم-پی، راه حلی طبیعی، آسان، ارزان و موثر برای رهایی از بیماری های زنانه و عفونت ادرار می باشد.
 
به نقل از دکتر رادمنش (رئیس کلینیک سلامت خانواده) : تحقیقات علمی متعدد در یک دهه اخیر نشان داده که انسان ها می توانند با تغییر سبک زندگی و بکارگیری جایگزین های طبیعی از ابتلا به بسیاری از بیماری های رایج امروزی پیشگیری کنند.
 
بکارگیری ابزار فِم-پی در زندگی، در واقع نوعی تغییر سبک زندگی و اقدامی خردمندانه است.
 
بهتر است بدانید که با ورود هر داروی شیمیایی یا هر ماده شیمیایی (آفت کش ها، نگهدارنده ها، رنگ ها، هوای آلوده و...) به بدن، یک قدم به سوی بیماری سرطان نزدیک می شوید. پس از این توصیه متخصصین در زندگی خود استفاده کنید تا کمتر داروهای شیمیایی مصرف کنید. هزینه درمان قطعی سرطان بسیار بالاست و بیش از هشتاد درصد مبتلایان به سرطان بعد از مدتی کوتاه فوت می کنند.
 
فِم-پی یک نوآوری ایتالیایی، بادوام (دائمی)، ایمن، موثر و مقرون به صرفه است که اکنون در دسترس شماست. پس چرا شما از مزیت های آن بهرمند نشوید؟!
 
به همان اندازه که مسواک زدن دندان ها در سلامت انسان ها نقش دارد، به کارگیری ابزار فِم-پی نیز در جلوگیری از ابتلا به عفونت ها نقش دارد. به عبارت دیگر به همان اندازه که به بهداشت مجرای ورودی خود اهمیت می دهید، به بهداشت مجرای خروجی خود نیز اهمیت دهید.
 
ابزار فم-پی دارای پنج سال گارانتی شرکت دو کبوتر طلایی و تضمین رضایتمندی کامل مشتری (هفت روز مهلت مرجوعی) می باشد.
 
WWW.FEMPEE.COM/2017.PDF
 
WWW.T.ME/FEMPEE
 
WWW.FEMPEE.LOXTARIN.COM
 
اطلاع از لیست داروخانه‌ها و مراکز مجاز فروش ابزار فِم-پی : 00982188317156
 
4. عفونت قارچی بر اثر کم خوابی شبانه
 
آیا شب زنده دار هستید و تا نیمه های شب با تلفن همراه خود کار می کنید یا تلویزیون تماشا می کنید؟ کم خوابی تاثیر زیادی بر روی سیستم ایمنی می گذارد. وقتی شب ها به اندازه کافی و به خوبی نمی خوابید، بدن برای مبارزه با عفونت ها و از جمله عفونت قارچی به خوبی تجهیز نشده است.دکتر علی می گوید: در حقیقت هر عادتی که سلامت شما را تحت تاثیر قرار می دهد – مانند اضطراب، ورزش نکردن و تغذیه نامناسب – می تواند بر روی سیستم دفاعی بدن شما تاثیر بگذارد.
 
5. عفونت قارچی بر اثر پوشیدن شلوارهای تنگ
 
هر لباسی که ناحیه واژن و فاق شما را تحت فشار قرار دهد، مکانی تاریک و مرطوب برای رشد قارچ ها ایجاد می کند.لباس های شما باید هوا را از خود عبور دهند که اگر عرق کردید، به سرعت رطوبت آن تبخیر شود. دکتر کاکوویک می گوید: لباس های تنگ باعث می شوند هوا به اعضای بدن نرسد.
 
اضافه وزن و چاقی هم می تواند مشکل ساز باشد. قارچ ها طرفدار بخش هایی هستند که لایه های پوست روی هم قرار می گیرند و اگر در قسمت پایین تنه خود بخشی وجود دارد که لایه های پوست روی هم قرار گرفته اند و شما هم این قسمت ها را خشک نمی کنید، محیطی مناسب برای ابتلا به عفونت قارچی هم در داخل واژن و هم اطراف آن ایجاد کرده اید (در این شرایط بثورات پوستی رایج است).
 
6. عفونت قارچی بر اثر رابطه جنسی محافظت نشده
 
گرچه عفونت قارچی یک بیماری مقاربتی نیست (بیماری که از طریق برقراری رابطه جنسی منتقل می شود)، اما ممکن است آن را در حین برقراری رابطه از شریک جنسی خود دریافت کنید. دکتر علی می گوید: به طور کل عفونت قارچی به این شکل منتقل نمی شود، اما زمانی که خانم ها به طور مداوم بر اثر عود کردن عفونت قارچی به مطب مراجعه می کنند، از شریک جنسی این خانم می خواهیم که تحت درمان قرار بگیرد و نتیجه را بررسی می کنیم.
 
مردانی که ختنه نشده اند بیش از دیگر مردان عفونت قارچی را منتقل می کنند، زیرا در این افراد پوست قست جلوی آلت تناسلی یک بخش تاریک و مرطوب را ایجاد کرده که قارچ ها به راحتی رشد می کنند. به علاوه داشتن شرکای جنسی متفاوت خطر ابتلا به عفونت قارچی را افزایش می دهد.
 
دکتر رادمنش به همه زوجین توصیه می کنند که با کاندوم طبی ایکس-تایت آشنا شوند و تا آنجائیکه ممکن است این وسیله را در روابط جنسی خود بکار گیرند. جهت آشنایی با کاندوم طبی ایکس-تایت ، لطفا به لینک زیر مراجعه فرمایید.
 
www.xtight.loxtarin.com/post/3
 
7. عفونت قارچی بر اثر بکارگیری تامپون و نوار بهداشتی
 
اینکه در زمان پریودی به هر دلیلی تمام روز  تامپون و نوار بهداشتی خود را عوض نکنید، اشتباه بزرگی مرتکب شده اید. هر چیزی که در ناحیه واژن قرار می گیرد می تواند تعادل باکتری ها و pH این ناحیه را به هم بزند. دکتر علی می گوید: لازم است هیچ وقت آنچه را در ناحیه واژن یا داخل آن قرار داده اید، فراموش نکنید.
 
به علاوه در این مدت از دوش واژینال استفاده نکنید، زیرا شرایط را بدتر می کند و زمان زیادی لازم است تعادل طبیعی باکتری ها به حالت اول برگردد.
 
در قرن 21 در کشور های پیشرفته بانوان دیگر در دوران قاعدگی از فنجان قاعدگی فِم-کاپ استفاده می کنند زیرا این وسیله سیلیکونی کوچک احتمال ابتلا به عفونت های واژینال را به صفر کاهش می دهد.
 
با بکارگیری فِم-کاپ، دیگر با تامپون و نوار بهداشتی خداحافظی کنید !
 
با بکارگیری فِم-کاپ، ورزش شنا در دوران قاعدگی دیگر یک رویا نیست !
 
فم-کاپ، دارای شکل آناتومیک و از جنس سیلیکون طبی آنتی باکتریال
 
فم-کاپ، ابزاری کاربردی برای راحتی بیشتر و مراقبت از اندام زنانه در دوران قاعدگی
 
انتخاب محصول فم-کاپ یعنی قدم نهادن در مسیر سبز زیستن (تغییر سبک زندگی، فقط با تغییر نگرش و بهرمندی از قدرت تفکر و اندیشه میسر است)
 
میلیون ها زن در سراسر دنیا از مصرف کنندگان محصول فم-کاپ هستند. اکنون که این وسیله مفید و سودمند در دسترس شماست، چرا شما از مزیت های این ابزار صددرصد مطمئن، طبیعی (بدون عوارض جانبی) و دائمی بهرمند نشوید ؟!
 
WWW.FEMCUP.LOXTARIN.COM
 
WWW.T.ME/FEMCUP
 
8.    عفونت قارچی بر اثر مصرف داروهای ضد بارداری
 
سلول های واژن به استروژن و دیگر هورمون های موجود در قرص های ضد بارداری خوراکی، پچ ها* patch و *IUD های هورمونی خیلی حساس هستند، بنابراین زمانی که استفاده از این روش ها را شروع می کنید، احتمالا محیط واژن شما تغییر کند و خطر ابتلا به عفونت قارچی در شما افزایش پیدا کند. خوشبختانه بررسی ها نشان داده اند که خطر ناشی از این مشکل به مرور زمان کاهش پیدا می کند، بنابراین اگر سال هاست که از این قرص ها استفاده می کنید، احتمال اینکه باعث بروز مشکل شوند خیلی کم است.
 
* پچ ضدبارداری patch: چسب هایی هستند که روی بدن زن چسبیده می شوند و با آزاد نمودن هورمون های خاصی عملکرد جنسی بدن فرد را تنظیم کرده و از باردار شدن او جلوگیری می کنند.
 
* IUD یا Intra Uterine Device :
 
آی-یو-دی یک وسیله داخل رحمی برای جلوگیری از بارداری. آی-یو-دی یک وسیله پلاستیکی یا مسی کوچک است که در رحم گذاشته می شود. انواع بسیار زیادی دارد، که برای 3 تا 10 سال بستگی به نوع آن مؤثر و کاراست. IUD یک روش موثر جلوگیری از بارداری طولانی مدت و قابل برگشت است.
 
به علاوه خوب است بدانید: گاهی کنترل بارداری باعث تغییر در ترشحات می شود که این امر باعث می شود فکر کنید دچار عفونت شده اید. بنابراین قبل از مصرف دارو یا هر تصمیم دیگری، ابتدا با پزشک در این باره مشورت کنید. دکتر کاکوویک می گوید: به پزشک مراجعه کنید و بگذارید ترشحات زیر میکروسکوپ مورد بررسی قرار بگیرند و بر این اساس تصمیم درست گرفته شود.
 
با آرزوی سلامتی شما
کلینیک سلامت خانواده
 
Telegram: www.t.me/goldendoubledove
 
Join Our Telegram Channel: @goldendoubledove
 
Facebook: www.fb.com/goldendoubledove
 
Instagram: www.instagram.com/drforcouples
 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/goldendoubledove
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
گروه پخش جهانی دو کبوتر طلایی


محصولات مشابه
 • فروش دستگاه laser shape( لاغری) در شیراز

  فروش دستگاه laser shape( لاغری) در شیراز

  تکنولوژی شکل دهی با لیزر یک روش غیر تهاجمی است که سلول های چربی را تنها در 25 دقیقه در هر درمان به طور موثر وایمن از بین میبرد انرژی منتقل شده توسط لیزر باعث می شود مولکول های موجود در بافت ،تحت تابش حرکت کنند،گرما ایجاد کنندو سپس دما را بین 42 تا47 درجه سانتی گراد افزایش دهند. در اطراف این دما ، یک پارچگی ساختاری غشاء سلولی و سلول چربی هدف ، شکسته می شوند و سپس منجربه غیرفعال شدن سلول می شود. بسیاری از بیماران از 6 هفته پس از درمان نتایج را مشاهده میکنند زیرا بدن شروع به تخلیه سلول های چربی تخریب شده از طریق سیستم لنفاوی میکند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید: 09170431020 09170531020 071-36289780

  پزشکی فارس
 • خریدوفروش انواع مانیتورینگ علائم حیاتی

  خریدوفروش انواع مانیتورینگ علائم حیاتی

  فروش انواع مانیتورهای : • صاایران مدل LX110 • دیتا اسکوپ آمریکا مدل پاسپورت • گلد وی کره جنوبی • سعادت مدل *** S 1600*** S740*** S1800 • و انواع مدل های دیگر • اکسسوری اطفال و بزرگسال ( پروب پالس مانیتور و کاف NIBP) • انواع مانیتورهای نو و کارکرده شما را خریداریم • تعمیرات پذیرفته می شود .

  پزشکی تهران
 • الکتروکوتر نو و کارکرده

  الکتروکوتر نو و کارکرده

  خرید و فروش انواع الکتروکوترهای : • الکتروکوترهای 60 وات – 70 وات – 80 وات ایرانی – مونوپلار – بای پلار - به قیمت کارخانه – سه سال گارانتی و خدمات پس از فروش - به همراه لوازم جانبی ( قلم – سرقلم – پدال – پلیت و ... ) • 50 وات LED ایتالیا – درحد نو – مونوپلار • الکتروکوتر متین – 400 وات – مونوپلار و بای پلار – کارکرده • الکتروکوتر مارتین آلمان 400 وات – مونوپلار و بای پلار – کارکرده • الکتروکوتر ولیلب آمریکا – 400 وات – مونوپلار – بای پلار • و انواع الکتروکوترهای دیجیتال و RF در برندها و مدل های مختلف • انواع الکتروکوترهای نو و کارکرده شما را خریداریم • تعمیرات پذیرفته می شود . الکتروکوتر فروش الکتروکوتر خریدالکتروکوتر تعمیرالکتروکوتر خدمات الکتروکوتر آشنایی با دستگاه الکتروکوتر الکتروکوتر چیست؟ الکتروسرجری چیست ؟ الکتروکوتر آر اف الکتروکوتر RF قیمت الکتروکوتر الکتروکوتر چشمی عکس الکتروکوتر الکتروکوتر دندانپزشکی الکتروکوترزیبایی الکتروکوتر متین دست دوم الکتروکوتر جراحی الکتروکوتر مطبی الکتروکوتر بیمارستانی

  پزشکی تهران
 • دستگاه شمارنده انواع قرص و کپسول و سافت ژل

  دستگاه شمارنده انواع قرص و کپسول و سافت ژل

  طراحی و مهندسی کشاورز تولید کننده انواع دستگاه های شمارنده قرص و کپسول بصورت اپتیکال این دستگاه قادر است انواع قرص، کپسول، سافت ژل و با هر اندازه ای را به تعداد تنظیم شده با سرعت و دقت بالا شمارش کند.این دستگاه با یهره گیری از فیدر رزونانسی 3 مرحله ای و 4 کانال سنسور اپتیکال سرعت بالا و با یک خروجی بگونه ای طراحی گردیده است که بتواند بدون هیچ تغییری تمامی انواع قرص و کپسول و سافت ژل را شمارش نماید. همچنین برای تمامی ویبره ها قابلیت تنظیم فرکانس و شدت ویبره بصورت مجزا امکان پذیر میباشد. این دستگاه قابلیت افزایش سرعت پرکنی و همچنین تمام اتوماتیک شدن را نیز دارا می باشد. برق مورد نیاز دستگاه : 220 ولت سرعت دستگاه در حالت تک خروجی : 720 بطری در ساعت دارای سنسورهای لیزری سرعت بالا جهت شمارش قابلیت افزایش تعداد خروجی بیشتر جهت افزایش سرعت شمارش قابلیت اضافه کردن کانوایر و کارکرد بصورت تمام اتوماتیک 02188348229 - 2188838829 - 09389778126 www.kamachine.ir اینستاگرام : keshavarzdesigne@

  پزشکی تهران