سیستم صوتی فروشگاه (مغازه)

سیستم صوتی فروشگاه (مغازه) در سیستم های صوتی پیجینگ یا همان PUBLIC ADDRESS SYSTEM هدف میکس و تقویت صدای اصلی و پخش از بلندگوهای پیجینگ است . خواه اینکه این صدای پخش شده می تواند موزیک پس زمینه ، اطلاع رسانی ، رادیو و یا جمله ی ضبط شده(تکرار) باشد. نوع آمپلی فایر ها و بلندگوها با توجه به محل مورد نظر مثل فروشگاه،مرکزتفریحی،نمایشگاه،مدرسه،سالن اداری،پارک،ورزشگاه،استخر و… با توجه به استانداردهای صدا انتخاب می شود و در هر مکان سیستم صوتی موردنیاز آن باید نصب شود تا بالاترین کارایی را داشته باشد.
با توجه به گسترش فناوری ها در صنعت ساختمان سیستم پیجینگ جزء اصلی ترین اجزای ساختمان ها است، در مراکز خرید و تفریحی سیستم صوت باعث ایجاد نشاط و خروج از روزمرگی همراه با یک تفریح و خرید بیاد ماندنی برای مشتری به ارمغان می آورد و در مواقع نیاز به عنوان اطلاع رسانی و راهنمای مشتریان استفاده می شود و موجب بالارفتن رضایت مشتری می شود.در کارخانه ها و مراکز تولید به عنوان بازدارنده و اطلاع رسانی از سیستم صوت استفاده می شود. همچنین پخش موزیک سبب ایجاد انگیزه درکارگران می شود و در نهایت به بالا رفتن کیفیت و میزان تولید ختم می شود.
نوع بلندگوهای استفاده شده می تواند از نوع سقفی،دیواری(ستونی)،شیپوری،اشکال حیوانات و طبیعت و آویز باشد و با توجه به تعداد و نوع بلندگوها پاورآمپلی فایر انتخاب می شود.


1397/4/17


دیگر محصولات


محصولات مشابه
  • سیستم صوتی هیئت ، مسجد ، حسینیه و مصلی الکتروویژن

    سیستم صوتی هیئت ، مسجد ، حسینیه و مصلی الکتروویژن

    شرکت الکتروویژن ارائه دهنده سیستم های صوتی برای امکان مذهبی شامل مسجد، حسینیه، هیئت و مصلی خدمات ما شامل فروش و ارسال انواع بلندگو ، میکسر ، پاور میکسر ، آمپلی فایر، میکروفن ، پایه میکروفن و بلندگو ، کابل ،جک و اتصالات می باشد. الکتروویژن ارائه دهنده انواع محصولات برندهای دایناکورد ، الکتروویس ، بیرداینامک ، کلاک ادیو ، دیتا ویدئو و ... می باشد. در زمینه پروژه ها شامل سیستم ضبط و پخش صوت و تصویر در مصلی ها و مسجدهای جامع آمادگی خدمت رسانی جهت نصب و راه اندازی سیستم ها را دارا می باشیم . برخی از نمونه کارهای شرکت الکتروویژن در زمینه سیستم صوتی مسجد و مصلی ها سیستم صوتی مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات سیستم صوتی مصلی امام خمینی کرج سیستم صوتی مصلی تهران سیستم صوتی مصلی بزرگ ایلام سیستم صوتی مسجد قبا سیستم صوتی مسجد هدایت سیستم صوتی مسجد جامع بندرعباس سیستم صوتی مسجد الهادی برای تماس با ما به وبسایت الکتروویژن مراجعه نمایید.

    لوازم صوتی و تصویری تهران