سیستم صوت منازل مسکونی

سیستم صوت منازل مسکونی بلندگو های سقفی هالوژنی و دیواری موزیکال قابلیت استفاده در قسمت های مختلف منازل مسکونی از جمله :
اتاق تلویزیون ، اتاق سینمای خانواده ، اتاق خواب ، سالن ناهار خوری ، سالن پذیرایی ، سرویس بهداشتی ، تراس ، باغ ، روف گاردن ، استخر ، سالن ورزشی و …
قرار دادن موسیقی در هر اتاق پروژه پیچیده و پر هزینه است که چند سال پیش بود. در حال حاضر، به لطف سیستم های ساده، شما به راحتی می توانید بلندگو و کنترل از راه دور در سراسر خانه خود را برای هزینه های معقول نصب کنید. ما به شما می گویم که چه چیزی را بخرید و به شما نشان می دهد که چگونه سیم ها را اجرا کنید و بلندگوها و کنترل ها را نصب کنید. بقیه اتصالات ساده plug-in هستند.
سیستم صوتی گلشین که در این مقاله نشان می دهیم از تکنولوژی به نام A-BUS استفاده می کند. تکنولوژی A-BUS با استفاده از کابل Cat-5e استاندارد (سیم ارتباطی چهار پورت) برای حمل تمام سیگنال ها از یک منبع مرکزی است. سیم ها سیگنال های صوتی را به هر اتاق انتقال می دهند، جایی که آنها توسط صفحه کلید به صدائی بلندگو تقویت می شوند. علاوه بر تقویت سیگنال های صوتی، صفحه کلید ها سیگنال های کنترل از راه دور مادون قرمز را به منبع تجهیزات صوتی ارسال می کنند. هر چیزی که شما می توانید با کنترل از راه دور تجهیزات منبع خود انجام دهید، همچنین می توانید از هر اتاق که یک صفحه کلید دارد استفاده کنید.
با استفاده از این سیستم، منبع صوتی انتخاب شده از هر اتاق در تمامی اتاق ها پخش می شود. سیستم هایی که به شما اجازه می دهد تا همزمان با پخش انواع مختلف صوتی به طور قابل توجهی گران تر و پیچیده تر تنظیم کنید.

1397/4/17


دیگر محصولات


محصولات مشابه
حامیان جویشگر
  • Karapost - کاراپست
  • nozhan - نوژان
  • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
  • خانه هنر رزین
  • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان