باز تاب و انعکاس نور در آینه های دکوراتیو

باز تاب و انعکاس نور در آینه های دکوراتیو

قبل از اینکه یک آینه را نصب یا اویز کنید، باید توجه داشته باشید که چه چیزی در اطراف و مقابل آن است. در حالی که ما اغلب آینه ها را بر اساس فضای خالی روی دیوار آویزان می کنیم، در حالی که بسیار مهم است که چه چیزی در آینه دکوراتیو منعکس می شود. هنگامی که آینه دکوراتیو را در مقابل یک عنصر مهم معماری مانند، نقاشی خاص، یا قطعه ای از مبلمان مهم قرار دهید٬ اهمیت و کاربری آینه و جسم هر دو افزایش می یابد تا نسبت به زمانی که یک وسیله کم اهمیت و یا یک دیوار خالی در آینه مشخص شود. تصور کنید، که یک آینه در مقابل یک پنجره آویزان شود٬ در این صورت میزان نور ورودی اتاق را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

آینه یک وسیله ناب تزئینی است. جدا از اینکه می‌توانیم چهره خود را در آن ببینیم، از یک آینه زیبا می‌توانیم برای تقویت نور، ایجاد بازتاب‌های جالب و افزودن درام استفاده کنیم. اینکه افزودن یک آینه تا چه حد می‌تواند فضا را تغییر دهد و یک معضل داخلی را در یک لحظه حل‌وفصل کند عجیب است. با خواندن این مقاله فراتر از حمام فکر کنید و نگاهی به نکات ناب کاربردهای آینه در دکوراسیون داخلی بیندازید.

برای ورود نور به اتاقها، یک آینه را کنار یا مقابل  یک پنجره قرار دهید تا میزان ورود نور طبیعی به اتاق افزایش یابد. آینه نور بیرون را تا حد امکان دریافت می‌کند. هر چه آینه ها بزرگ‌تر باشد میزان نور ورودی بیشتر خواهد بود.آینه پازلی

آینه به طور مؤثر منابع نور را دو برابر می‌کند. اگر با دکوراسیون یک فضای کم‌نور و تاریک به چالش کشیده شده‌اید، آینه‌های خود را نزدیک یک لامپ یا پنجره قرار دهید.آیا می‌دانستید آینه‌ها روشی عالی برای بزرگ‌تر نشان دادن فضای پذیرایی شما هستند؟ قرار دادن یک آینه بزرگ در برابر دیوار متواند این توهم را ایجاد کند که مهمانان بیشتری در منزل شما حضور دارند.آینه یک روش زیرکانه برای فریب دادن چشم‌هاست. آینه‌ها می‌توانند برای بهتر نشان دادن چیزی یا دور کردن توجه از آن مورداستفاده قرار بگیرند. فضای نامناسب، مانند اتاق‌هایی با سقف شیب‌دار، یا یک شکاف بسیار کوچک برای متناسب کردن یک تکه از مبلمان، می‌توانند توسط یک آینه بازسازی شوند.

برای اتاق‌های بدون پنجره، اضافه کردن یک آینه فضا را بسیار بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان می‌دهد.

برای کمک به ایجاد توهم بیشتر، طرح‌هایی را انتخاب کنید که شبیه به قاب پنجره باشند مانند تکه‌های آینه‌ای جداشده.

یک آینه خوب می‌تواند اتاقی کوچک را بسیار گران نشان دهد و نوری را که از پنجره‌های طبیعی وارد اتاق می‌شود در کل اتاق پخش کند.

اضافه کردن آینه در دکوراسیون داخلی فضا را دو برابر می‌کند. این ویژگی به نفع فضاهای کوچک است.برای زندگی بخشیدن به یک دیوار ساده، از گروهی از آینه‌ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنید. همه آن‌ها می‌توانند یک شکل باشند، قاب آن‌ها رنگ مشابهی داشته باشد یا ترکیب عجیب‌وغریبی از آینه‌هایی باشند که شما دوست دارید

ترکیب چند قطعه آینه دکوراتیو

نگران نباشید که یک دیوار گالری با قطعات آینه دکوراتیو در خانه ایجاد کنید. هنگام تصمیم گیری برای نصب آینه مانند نصب گالری عکس٬ یکسان رفتار کنید. گفتنی است که به نظر می رسد یک گالری از آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی بهترین انتخاب برای یک فضای مرتب و بزرگ است.

تصاویر مدل های جدید آینه دکوراتیو در خانه

انواع مدل های آینه دکوراتیو در ابعاد و طرح های مختلف به مدل های آینه قدی٬ گرد٬ هندسی٬ مربعی٬ مستطیلی٬ آینه های تراش خورده و آینه حجمی٬ متناسب با فضای اتاق مد نظر تهیه و استفاده می شوند. در ادامه تصاویر مختلفی از این آینه ها را در دکوراسیون داخلی و فضاهای مختلف مشاهده می نمایید. امیدوارم ایده بگیرید.


1401/5/16
اطلاعات تماس
نامنوید مرادخانی
تلفن۰۳۱-۳×××۳۹۵۰callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۳×××۵۱۳۰callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرسسپهسالار جنب کلینیک پارس شیشه واینه مرادخانی
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • مرکزفروش اینه وشیشه های دکوراتیو

  مرکزفروش اینه وشیشه های دکوراتیو

  تولید وفروش انواع آینه های دکوراتیو بسیار زیبادرجه یک صادراتی وآیینه های خارجی در شکل های مختلف شکسته ومنحنی **در رنگهای سفید،دودی،برنز،مسی،طلایی،شرابی،زیتونی و...تحویل درکمترین زمان ممکن ***وارسال به اقسام نقاط کشور*** *آینه های پخدار دکوراتیو امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد. استفاده از آینه و *آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود. امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و *آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند. فروش شیشه های رنگی بین کابینت (لاکوبل) با تنوع رنگ و ضمانت فروش و اجراء انواع شیشه سکوریت، خم، لمینت ،بابیش از 70سال تجربه تلفن و تلگرام: 09133275130-09130679676 اینستا sfahanmirror@ وبسایتwww.moradkhani.com

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • تولیدوفروش آینه دکوراتیو(شیشه تزیینی)دراصفهان

  تولیدوفروش آینه دکوراتیو(شیشه تزیینی)دراصفهان

  برای شیشه دکوراتیو یک تعریف ساده هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد، جزئی از شیشه های دکوراتیو به حساب می آید. از آنجایی که یکی از استفاده های مهم شیشه، بخش دکوراسیون است، تنوع زیادی را نیز در این بخش شاهد هستیم. در ادامه چند نوع شیشه که بخشی از همگی زیر مجموعه ی شیشه های دکوراتیو هستند را نام می بریم شیشه های نقش دار رنگی علت محبوبیت این نوع شیشه ها قابلیت بالا و انعطاف آن در طرح و نقش پذیری می باشد. هر طرح و نقشی قابلیت چاپ شدن بر روی شیشه را داراست و این سبب می شود بسیاری به این فکر بیافتند که طرح مورد نظرشان را بر روی شیشه چاپ نمایند. بسیاری از سازمان ها، کارخانه ها و نهادهای دولتی و خصوصی، برند خود بر روی شیشه چاپ و در قسمت های مختلف نصب می کنند. در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، شیشه های طرح دار را بخش های مختلف مانند آشپزخانه، حمام، نشیمن، اتاق خواب و … نصب می کنند. فروشگاه های مختلف نیز، شیشه چاپی را برای نمایش برند خود مورد استفاده قرار می دهند. شیشه های لاکوبل رنگی شیشه های رنگی یکی از پر استفاده ترین شیشه های دکوراتیو می باشد که تحت عنوان شیشه دکوراتیو رنگی هم شناخته می شود. به علت تنوع بالای رنگ و قابلیت استفاده ی گسترده ی این نوع شیشه در فضاهای متفاوت، شیشه رنگی توسط عموم مردم و همینطور معماران و طراحان داخلی مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است. شیشه لاکوبل، تقریبا در هر فضایی نظیر مجتمع مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و … قابل استفاده است. آینه های پخدار دکوراتیو امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد. استفاده از آینه و آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود. امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند. آینه ها عمق و بعد و نور را به فضا می افزایند و همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و در مکان مورد علاقه خود نصب کنید. هم چنین آینه ها منعکس کننده رنگ ها و طرح ها و اشیا هستند که به همین سبب فضا را بزرگتر جلوه گر می سازند.

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان

  آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان

  ?آینه ها جزو بهترین وسایل ها برای تزئین یک خانه هستند برای اینکه خانه ای مدرن و شیک داشته باشید سعی کنید از آینه ها در بخش های مختلف خانه استفاده کنید برای مثال استفاده از آینه در اتاق خواب علاوه بر اینکه لازم است باعث میشود اتاقی شیک و زیبا نیز داشته باشید. آینه های دکوراتیو بهترین آینه برای خانه است معمولا در اتاق پذیرایی بالای مبل از این آینه ها قرار میدهند تا باعث زیبایی خانه شده و توجه همه را به خود جلب کند.امروزه دکوراسیون داخلی خانه اهمیت بسیار زیادی در صنعت معماری دارد بطوری که همه ی طراحان داخلی به دنبال ایده ای جدید و نوین برای طراحی دکوراسیون خانه ای زیبا هستند. یکی از این ایده ها استفاده از آینه در خانه است آینه ها به شما کمک میکنند تا بتوانید دکوراسیون خانه را همانطوری که میخواستید زیبا وشیک طراحی کنید.آینه ها برای زیبا سازی دکوراسیون خانه و شیک و مدرن کردن محیط خانه نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. یکی از ویژگی مهم آینه این است که نور را در فضای خانه انعکاس میکند و باعث افزایش روشنایی میشود. اگر به دنبال یک دکوراسیون شیک هستید و میخواهید از آینه برای تزئین خانه ی خود استفاده کنید پیشنهاد ما این است که از آینه های دکوراتیو استفاده کنید زیرا این آینه ها را هرطوری که بخواهید میتوانید بگذارید و همچنین برای اینکه زیبایی این آینه ها بیشتر شود میتوانید از نورپردازی برای اطراف خانه استفاده کنید.نورپردازی در همه جای منزل باعث میشود فضایی زیبا و شیک ایجاد شود که توجه همه را به خود جلب کند.

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • بزرگترین تولید کننده آینه های دکوراتیو - اصفهان

  بزرگترین تولید کننده آینه های دکوراتیو - اصفهان

  بزرگترین تولید کننده آینه های دکوراتیودر اصفهان با75سال سابقه کاری درخشان در صنعت شیشه وآینه، طراحی و اجرای تخصصی انواع آینه دکوراتیو - آینه های دکوراتیو پازلی قابلیت طراحی با ابعاد متناسب با فضاهای مختلف را دارا می باشند .تمامی برش وابزار اینه ها با بروزترین دستگاها انجام میگیرد از زمانهای قدیم آینه به عنوان محصولی دکوراتیو و تزیینی در اکثر فضاهای لوکس به کار گرفته می شده است .شیشه های لب تراش با انواع شکل های هندسی (نصب آینه دکوراتیو با مجرب ترین اکیپ و ابزار آلات کامل ) آینه های تراش خرده : آینه های دکوراتیو پازلی گزینه بسیار مناسبی برای سالن منازل ، سالن تالارها ، سالن های اجتماعات ، اتاق خواب ، کابین های آسانسور ، مزون های مد ، فروشگاه های پوشاک ، فضاهای آنتیک ، رستوران ها ، ویلاهای شخصی ، وفضا های فوق العاده لوکس می باشند .امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و *آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند. آینه ها عمق و بعد و نور را به فضا می افزایند و همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و در مکان مورد علاقه خود نصب کنید. هم چنین آینه ها منعکس کننده رنگ ها و طرح ها و اشیا هستند که به همین سبب فضا را بزرگتر جلوه گر می سازند. چند نکته قبل از شروع آیینه کاری ابتدا زیرکار باید کاملا یک دست و تمیز و بدون انحنا باشد. حتماً باید سطح زیرکار آن تراز باشد بهتر است از قرنیز، چوبی یا برای پاخور نبودن آینه ها استفاده شود.پی وی سی استفاده شود. سطح زیرکار آینه کاری میتواند کناف، چوب ام دی اف و یا کاشی و سرامیک باشد. فروش شیشه های رنگی بین کابینت (لاکوبل) با تنوع رنگ و ضمانت فروش و اجراء انواع شیشه سکوریت ، خم، لمینت ، بابیش از 75سال تجربه

  دکوراسیون و نما اصفهان


محصولات مشابه
 • کفپوش پی وی سی ( PVC )

  کفپوش پی وی سی ( PVC )

  وارد کننده و پخش کننده کفپوش pvc وینیفلکس، ابو دیزاین ، استراتیفی ، سناتور ، اسمارت ، فونیکس ، تیمبرلند ، آرتا ، تاپ فلور ، کفپوش های آنتی باکتریال ، کفپوش های کانداکتیو ، کفپوش های رولی ساده و آجدار ، 2mm ,3mm ، بیش از 80 طرح و رنگ روز دنیا ، الواری،طرح طبیعی چوب،کلاسیک،پارکتی.... ، با زیرسازی و چسب مخصوص کفپوش ، بازدید و مشاوره رایگان ، http://www.takbaloot.com

  دکوراسیون و نما تهران
 • پارتیشن تک جداره و دوجداره

  پارتیشن تک جداره و دوجداره

  گروه تولیدی کار و طرح دکوراتور یک مجموعه کاملاً تخصصی بزرگ در زمینه طراحی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش می‌باشد. این مجموعه با تکیه بر پشتوانه‌ای قوی از لحاظ مالی و اعتباری، متخصص در تولید مبلمان اداری، میزهای کنفرانس، طراحی و تولید پارتیشن تک جداره و دوجداره، تجهیز سالن‌های آمفی‌تئاتر، تجهیز و راه‌اندازی سالن‌های کنفرانس اعم از سیستم‌های الکترونیکی صوتی و تصویری می‌باشد. گروه تولیدی کار و طرح دکوراتور باتجربه کارآمد مدیریتی و بهره‌گیری از کادر متخصص، مجرب، کارآزموده و استفاده از ماشین‌آلات مدرن در فضایی حدود 5000 مترمربع همگام با فناوری روز جهان با بیش از 30 سال سابقه کار مفید با پشتکار جدیت و دیدی گسترده بر کلیه مراحل از طراحی تا تولید و اجرا نظارت کامل دارد و آماده ارائه خدمات به سرتاسر ایران می‌باشد.

  دکوراسیون و نما تهران
 • فروش چوب ترمو در مشهد

  فروش چوب ترمو در مشهد

  ترمووود(thermowood) 100 درصد طبیعی برای داخل و خارج ساختمان: جهت استفاده در نما و کف ساختمان,کفپوش کنار استخر, سونا, کف محوطه های باز, آلاچیق, دکینگ, پرگولا, فلاورباکس, کفپوش بام و تراس, راه گذر باغ,پارکت و موزاییک چوبی,انواع پنل و الوار ترمو در طرح و رنگهای مختلف . مقاوم در برابر سرما,گرما,بارندگی,رطوبت,حشرات,اشعه uv تنوع بسیار بالا و بی نظیر در پروفیلهای چوب طبیعیthermowood(ترمووود)

  دکوراسیون و نما خراسان رضوی
 • بلوک های شیشه ای تایل های شیشه ای

  بلوک های شیشه ای تایل های شیشه ای

  این شرکت با بیش از 40 سال سابقه ی درخشان در زمینه ی تولید تایل های شیشه ای با برترین کیفیت جهانی ، آمادگی خود را جهت اعطای نمایندگی رسمی در سراسر کشور اعلام می نماید تایل های شیشه ای با بهترین مواد اولیه ساخته شده و کاملا در برابر شرایط جوی مقاوم هستند همچنین واردات و نصب تخصصی بلوک های شیشه ای از دیگر فعالیت های شرکت می باشد ضمانت اجرایی و پایین ترین قیمت را از ما بخواهید اعطای نمایندگی رسمی در سراسر کشور تهران 77447662 09121094020 09192467948

  دکوراسیون و نما تهران