شیشه واینه دکوراتیو

شیشه واینه دکوراتیو برای شیشه دکوراتیو یک تعریف ساده هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد، جزئی از شیشه های دکوراتیو به حساب می آید. از آنجایی که یکی از استفاده های مهم شیشه، بخش دکوراسیون است، تنوع زیادی را نیز در این بخش شاهد هستیم. در ادامه چند نوع شیشه که بخشی از همگی زیر مجموعه ی شیشه های دکوراتیو هستند را نام می بریم

شیشه های نقش دار رنگی علت محبوبیت این نوع شیشه ها قابلیت بالا و انعطاف آن در طرح و نقش پذیری می باشد. هر طرح و نقشی قابلیت چاپ شدن بر روی شیشه را داراست و این سبب می شود بسیاری به این فکر بیافتند که طرح مورد نظرشان را بر روی شیشه چاپ نمایند. بسیاری از سازمان ها، کارخانه ها و نهادهای دولتی و خصوصی، برند خود بر روی شیشه چاپ و در قسمت های مختلف نصب می کنند. در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، شیشه های طرح دار را بخش های مختلف مانند آشپزخانه، حمام، نشیمن، اتاق خواب و … نصب می کنند. فروشگاه های مختلف نیز، شیشه چاپی را برای نمایش برند خود مورد استفاده قرار می دهند.

شیشه های لاکوبل رنگی شیشه های رنگی یکی از پر استفاده ترین شیشه های دکوراتیو می باشد که تحت عنوان شیشه دکوراتیو رنگی هم شناخته می شود. به علت تنوع بالای رنگ و قابلیت استفاده ی گسترده ی این نوع شیشه در فضاهای متفاوت، شیشه رنگی توسط عموم مردم و همینطور معماران و طراحان داخلی مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است. شیشه لاکوبل، تقریبا در هر فضایی نظیر مجتمع مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و … قابل استفاده است.

آینه های پخدار دکوراتیو امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد.
استفاده از آینه و آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود.
امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند.
آینه ها عمق و بعد و نور را به فضا می افزایند و همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و در مکان مورد علاقه خود نصب کنید. هم چنین آینه ها منعکس کننده رنگ ها و طرح ها و اشیا هستند که به همین سبب فضا را بزرگتر جلوه گر می سازند.
1400/1/1


دیگر محصولات
 • تولیدوفروش آینه دکوراتیو(شیشه تزیینی)دراصفهان

  تولیدوفروش آینه دکوراتیو(شیشه تزیینی)دراصفهان

  برای شیشه دکوراتیو یک تعریف ساده هر شیشه ای که برای استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب باشد، جزئی از شیشه های دکوراتیو به حساب می آید. از آنجایی که یکی از استفاده های مهم شیشه، بخش دکوراسیون است، تنوع زیادی را نیز در این بخش شاهد هستیم. در ادامه چند نوع شیشه که بخشی از همگی زیر مجموعه ی شیشه های دکوراتیو هستند را نام می بریم شیشه های نقش دار رنگی علت محبوبیت این نوع شیشه ها قابلیت بالا و انعطاف آن در طرح و نقش پذیری می باشد. هر طرح و نقشی قابلیت چاپ شدن بر روی شیشه را داراست و این سبب می شود بسیاری به این فکر بیافتند که طرح مورد نظرشان را بر روی شیشه چاپ نمایند. بسیاری از سازمان ها، کارخانه ها و نهادهای دولتی و خصوصی، برند خود بر روی شیشه چاپ و در قسمت های مختلف نصب می کنند. در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی، شیشه های طرح دار را بخش های مختلف مانند آشپزخانه، حمام، نشیمن، اتاق خواب و … نصب می کنند. فروشگاه های مختلف نیز، شیشه چاپی را برای نمایش برند خود مورد استفاده قرار می دهند. شیشه های لاکوبل رنگی شیشه های رنگی یکی از پر استفاده ترین شیشه های دکوراتیو می باشد که تحت عنوان شیشه دکوراتیو رنگی هم شناخته می شود. به علت تنوع بالای رنگ و قابلیت استفاده ی گسترده ی این نوع شیشه در فضاهای متفاوت، شیشه رنگی توسط عموم مردم و همینطور معماران و طراحان داخلی مورد استقبال گسترده ای قرار گرفته است. شیشه لاکوبل، تقریبا در هر فضایی نظیر مجتمع مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و … قابل استفاده است. آینه های پخدار دکوراتیو امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد. استفاده از آینه و آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود. امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند. آینه ها عمق و بعد و نور را به فضا می افزایند و همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و در مکان مورد علاقه خود نصب کنید. هم چنین آینه ها منعکس کننده رنگ ها و طرح ها و اشیا هستند که به همین سبب فضا را بزرگتر جلوه گر می سازند.

  دکوراسیون و نما اصفهان
 • آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان

  آینه کاری دکوراتیو و شیشه های لاکوبل در اصفهان

  ?آینه ها جزو بهترین وسایل ها برای تزئین یک خانه هستند برای اینکه خانه ای مدرن و شیک داشته باشید سعی کنید از آینه ها در بخش های مختلف خانه استفاده کنید برای مثال استفاده از آینه در اتاق خواب علاوه بر اینکه لازم است باعث میشود اتاقی شیک و زیبا نیز داشته باشید. آینه های دکوراتیو بهترین آینه برای خانه است معمولا در اتاق پذیرایی بالای مبل از این آینه ها قرار میدهند تا باعث زیبایی خانه شده و توجه همه را به خود جلب کند.امروزه دکوراسیون داخلی خانه اهمیت بسیار زیادی در صنعت معماری دارد بطوری که همه ی طراحان داخلی به دنبال ایده ای جدید و نوین برای طراحی دکوراسیون خانه ای زیبا هستند. یکی از این ایده ها استفاده از آینه در خانه است آینه ها به شما کمک میکنند تا بتوانید دکوراسیون خانه را همانطوری که میخواستید زیبا وشیک طراحی کنید.آینه ها برای زیبا سازی دکوراسیون خانه و شیک و مدرن کردن محیط خانه نقش بسیار مهمی را ایفا میکنند. یکی از ویژگی مهم آینه این است که نور را در فضای خانه انعکاس میکند و باعث افزایش روشنایی میشود. اگر به دنبال یک دکوراسیون شیک هستید و میخواهید از آینه برای تزئین خانه ی خود استفاده کنید پیشنهاد ما این است که از آینه های دکوراتیو استفاده کنید زیرا این آینه ها را هرطوری که بخواهید میتوانید بگذارید و همچنین برای اینکه زیبایی این آینه ها بیشتر شود میتوانید از نورپردازی برای اطراف خانه استفاده کنید.نورپردازی در همه جای منزل باعث میشود فضایی زیبا و شیک ایجاد شود که توجه همه را به خود جلب کند.

  دکوراسیون و نما اصفهان


محصولات مشابه
 • ساب و لاک پارکت

  ساب و لاک پارکت

  تعمیرات تخصصی پارکت و ساب و لاک پارکت را در تمام مناطق تهران وشهرستانها به ما بسپارید . با سابقه 20 ساله در زمینه انواع پارکت ، ساب و لاک انواع پارکتهای چوبی قدیمی ( سایز کوچک و بزرگ ) ، ساب و لاک و کلیه تعمیرات با پیشرفته ترین دستگاهها ، تعمیرات جزئی و کلی ، بتونه سراسری ، ساب و لاک پله و فضاهای باریک ، ساب و لاک قرنیز ، بازدید از محل پروِژه و مشاوره رایگان ، برای مشاهده عکسهای قبل و بعد از اجرا ، از سایت ما دیدن فرمائید . ( گالری عکس/ساب و لاک پارکت ) http://www.takbaloot.com

  دکوراسیون و نما تهران
 • با انتخاب هوشمندانه در خرید درب فلزی، ضرر نکنید!

  با انتخاب هوشمندانه در خرید درب فلزی، ضرر نکنید!

  وقتی میخواهیم درب ورودی ساختمان بخریم، انتخاب کمی سخت میشه چون به متریال استفاده شده، زیبایی ظاهری، امنیت درب، استحکام و مطابقتش با معماری و نمای ساختمان توجه می کنیم. البته دو فاکتور مهم هم داریم که همه مشخصات رو داشته باشه ولی قیمتش نجومی نباشه. دوم اینکه بعد خرید درب رنگ ، شیشه، قفل، دستگیره براش بخریم و پیدا کردن نصاب هم که جای خود دارد و بسیار وقت گیر هستش. وقتی همه اینارو بررسی کنیم متوجه خواهیم شد چقدر وقت، انرژی و هزینه صرف خرید درب میشه. حالا تصور کنیم یه گروهی اومده بجای ما درب های مستحکم فلزی رو با تکنولوژی روز بصورت لوکس و مهندسی شده، تولید میکنه و همه کارها اعم از خرید و برش شیشه، رنگ آمیزی، خرید قفل، دستگیره و یراق رو انجام میده. مسلما در انتخاب هوشمندانه دربهای نوع اول رو نمی خرید و درب آماده نصب که در مقایسه قیمت مناسبی داره و در وقت و انرژی شما هم صرفه جویی میکنه رو انتخاب می کنید. درب فلزی پایون، اولین تولیدکننده انواع درب فلزی برش لیزری با رنگ کوره ای و بصورت پک کامل در ایران با بیش از 60 نماینده فعال در سراسر کشور در خدمت شما عزیزان هست. برای مشاهده نمونه های بیشتر می توانید به سایت شرکت مراجعه کنید. و یا برای مشاوره رایگان و استعلام خرید، با کارشناسان فروش پایون 02174013 در تماس باشید.

  دکوراسیون و نما تهران
 • فروش ویژه انواع چوب ترموود و چوب پلاست

  فروش ویژه انواع چوب ترموود و چوب پلاست

  انواع چوب ترمووود ، تایل مف ترموود ، تایل کف چوب پلاست ، چوب روسی ، چوب لمبه ، چوب لمبه روسی ، چوب راش ، چوب گردو انواع سایز های چوب ترمو ترموود یکی از متریال های ساختمانی است که به جهت دوام و عمر بیشتر، توسط حرارت و فشار رطوبت آن را به حداقل می رسانند (4 درصد) در طی این فرآیند صمغ چوب خارج شده و رنگ چوب به تیرگی می گراید آنچه امروز در نمای ساختمان ها به عنوان چوب قهوه ای مشاهده میشود در واقع ترموود است که نوعی چوب اشباع شده با دوام بالا می باشد. ترموود نوعی چوب فرآوری شده می باشد و با توجه به عملیاتی که منجر به تولید چوب ترموود می شود متریال ترموود از عمر و دوام بلاتری نسبت به چوب طبیعی برخوردار می گردد. از نظر زیبایی و دید بصری ترموود ظاهر به مراتب مناسب تری نسبت به چوب طبیعی در نمای ساختمان دارد. استفاده گستره از نمای ترموود به جهت پایداری ترموود در شرایط محیطی نسبت به سایر متریال های نمای ساختمان و همچنین مقاومت چوب ترموود در برابر شرایط جوی و بارندگی صورت می پذیرد کاربرد ترمووود علاوه بر طراحی نمای ساختمان در محیط های باز شهری مانند پارک ها و ساختمانهایی از این دست هم رایج می باشد چوب های ترموود نمای ساختمان و به کارگیری از این متریال در سطخ شهر چهره خشک و اداری و صنعتی شهر را با استفاده از یک متریال طبیعی بشاش تر و زنده تر نشان می دهد ترموود علاوه بر پایداری در برابر شرایط جوی و محیطی در برابر نفوذ موریانه و شرایط دمایی (سرد و گرم شدن هوا) مقاومت نشان می دهد چوب ترموود به واسطه عملیات فرآوری که بر روی چوب صورت می پذیرد از دوام قابل ملاحظه ای نسبت به سایر متریال معماری برخوردار است از همین روی متریال ترموود دارای گارانتی چند ده ساله است شرکت معماری فراکارنو کلیه محصولات ترموود خود را یک قرن ضمانت نموده و جهت ساخت آلاچیق، محوطه سازی و سایر کاربرد های ترموود نیز کیفیت منحصر به فردی از این متریال را در اختیار می گذارد. چوب ترموود چیست؟ سالیان متمادی است که از چوب برای ساخت لوازم منزل مثل میز و مبل و صندلی و کمد و.. و یا حتی برای ساخت خانه استفاده می شود در سالهای اخیر روشی نوین برای مستحکم کردن انواعی از چوب برای بهره گیری در فضاهای بیرونی ساختمان مثل نمای ساختمان یا انواع کفپوش های استخر ها و مجتمع ها و.. مورد بهره وری قرا گرفته این شیوه چوب طبیعی را به ترمووود تبدیل میکند برای آشنایی با این فرایند بایستی با چوب های طبیعی آشنایی پیدا کنیم. چوبهای ترمووود به طور عمده از چوب کاج تولید می شوند و پس از آن ترموود عش یا ون (زبان گنجشک) و بلوط و.. می باشند. عمده ترین چوبهای کاج که در ایران به دلیل واردات آن از کشور روسیه به چوب روسی معروف هستند چوب های کاج ساسنا، نراد و یولکا هستند که بیشترین مصرف را چوب ساسنا دارد. روش تولید چوب ترموود چیست؟ انواع چوب های پایه جهت تولید چوب ترمو بین 50 تا 100 ساعت در کوره با دمای معین قرار می گیرند در طی این مدت صمغ و انواع اسید های موجود در چوب که از عوامل جذب رطوبت در چوب هستند از بین می روند و عمر و دوام آن افزایش می باید به عنوان مثال چوب درخت ون (زبان گنجشک) که متریالی بی دوام است پس از تبدیل به ترمووود عش به یکی از بهترین و با دوام ترین ترموو ها تبدیل شده به طوری که تقریبا گرانبها ترین نوع ترموود در بازار به حساب می آید این پروسه بر روی تک تک چوب ها رخ داده و کیفیت و دوام آنها را با عدم رطوبت پذیری چند برابر میکند. ابعاد ترمووود پس از این مرحله ابعاد ترموود انتخاب حائز اهمیت خواهد بود معمولا برای پوشش کف از ترمووود با ضخامت 2 سانتی متر و بالاتر و برای پوشش دیواره ها و نما و سقف از ترموود با ضخامت 16 میلی متر بهره می گیرند. عرض ترموود هم بسته به طرح شما متفاوت است معمولا عرض های پرکاربرد 9 سانتی متر و 7 سانتی متر و 11سانتی متر هستند همچنین برای ساخت پله و نرده یا آلاچیق و پرگولا ترمووود و طراحی محوطه و فضای سبز و بام سبز و مواردی از این دست از ترمووود های با ضخامت و عرض های سفارشی کمک میگیرند. رنگ ترمووود حال بسته به آنکه میزان مجاورت ترموود با عوامل طبیعی مثل باران و برف و باد و.. به چه میزان باشد یا سلیقه شخصی ترمووود ها را با سطحی از رنگ می پوشانند که این رنگ ها انواع متنوعی دارند و بسته به فضا و جغرافیا و کیفیت رنگ شما از چند ماه تا چند سال عمر دارند و بایستی مجددا تجدید شوند در زمان رنگ آمیزی ترمووود معمولا پس از یک بار رنگ آمیزی ترموود چند ساعت تا یک روز صبر میکنند که رنگ به خورد ترمو رفته و مجددا دست دوم رنگ ترمووود را میزنند. اگر ظاهر چوب ترمووود برای شما اهمیت بالایی دارد حتما لازم است با تنوع اشکال در چوب ترموود آشنا شوید. آنچه که شما بر روی سطح بیرونی ترموود به عنوان بیننده مشاهده میکنید وابسته به عوامل متععدی است 1- فاصله شما تا سطح چوب ترموود مثلا اگر شما ترمووود را در نمای یک ساختمان چند طبقه بکار گرفته اید در هنگام بازدید از نمای ساختمان نه بافت ترمووود را میبیند نه گره های چوب ترمو ونه حتی جای پیچ در هنگام نصب در این موارد بیشترین چیزی که به چشم شما میاید رنگ چوب ترمووود است که حتما در انتخاب آن باید وسواس لازم را به خرج دهید. 2- اگر ترمووود شما مثلا در سقف مجتمع های تجاری به صورت لوور کار شده یا مشابه آن در فاصله 3-4 متری بیننده قرار دارد بیشترین عاملی که برای شما حائز اهمیت بایستی باشد گره های چوب ترموود خواهد بود چرا که از این فاصله گره های ترمووود به راحتی قابل مشاهده است و بسیار ی از متقاضیان این متریال ساختمانی از نوع های گره چوب ترموود اطلاعی ندارند به طور کلی دو نوع گره چوب ترموود داریم گره پروانه ای که در زمان نصب الوارهای ترمووود در فواصل میعنی به شکل دو بال باز شده پروانه تکرار می شوند این نوع از گره معمولا قیمت بالاتری دارند گرچه کاملا به سلیقه شما بستگی دارد و گره دوم چوب ترموود که به گره خشک یا گره گوجه ای معروف است این گره ها به صورت دایره هایی نامنظم در سطح چوب پراکنده هستند و شکل طبیعی تر نسبت به گره پروانه ای دارند. 3- درنهایت اگر محل نصب ترمووود بسیار نزدیک است مثلا برای پوشش کف دیواره و یا سقف یک ساختمان مسکونی یا فروشگاه بکار فته و در فواصل یکی دو متری بیننده قرار دارند علاوه بر موراد قبلی مثل رنگ و گره چوب ترمو، بافت ترمو و نحوه نصب آن نیز بسیار مهم خواهد بود بافت ترمووود بسته به چوبی است که ترمو از آن تولید شده مثلا چوب نراد مملو از شیار های با فاصله کم و چوب ساسنا مملو از گره های گوجه ای شکل است همچنین بافت چوب در ترمووود عش یا ون بسیار لطیف تر بوده و در جاهایی که ترمو قابل لمس است بیشتر توصیه می شود همینطور با توجه به اینکه اساسا فراورده های چوبی بر اثر عوامل محیطی دچار انقباض و انبساط شده الوارهای ترمو نمی توانند به صورت کامل و بدون درز به یکدیگر بچسبند و بر اساس جغرافیا بین یک تا سه میلی متر بین آنها فاصله باید باشد که اگر باب سلیقه شما نیست می توانید از روش نصب ترمووود به شکل قابلمه ای یا کشویی استفاده کنید که الوار ها به صورت نر و ماده در یکدیگر می روند و هیچ درزی بین آنها نخواهد بود. ضمن اینکه در این شرایط به جهت زیبایی کار، بجای پیچ از میخ های بادی استفاده میشود که پس از رنگ آمیزی تقریبا قابل مشاهده نخواهند بود. انواع چوب ترمووود فنلاندی، ترموود استونی و ایرانی در بازار ایران چوبهای ترمووود به سه دسته ترمو فنلاندی ایرانی و استونی طبقه بندی می شوند که ابتدا به ترمو های ایرانی می پردازیم در نگاه اول بیننده با خود میپندارد که چوب ترمووود ایرانی از درختان کاج ایرانی تولید شده است در صورتی که هر سه این چوبها عمدتا از چوب های کاج روسیه تولید می شوند و بسته به محل کارخانه تولید چوب ترمووود آنها را ترمووود فنلاندی، ایرانی و.. می نامند. ترمووود های ایرانی معمولا از چوب ساسنا تولید می شوند و در معدود کارخانجات تولید این محصول که کمتر از انگشتان یک دست هستند تهیه می گردند اما کشور فنلاند به عنوان قطب اصلی تولید چوب ترموود در اروپا تقریبا به تمام دنیا صادرات دارد در سالها اخیر نامی جدید در بازار ترمووود ایران به نام ترمووود استونی به گوش میخورد که شاید اغلب ندانند این نام نوظهور از کجا سر در آورده است. پس از تحریم های جهانی عیله ایران، واردات چوب ترموود از فنلاند تقریبا به صفر رسید چرا که شرکت های روسی موظف بودند مقصد چوب خامی که به این کارخانجات فنلاندی ارائه می دهند را از قبل مشخص سازند و کشور فنلاند نیز به خاطر اقتصاد قوی خود و تقریبا بی نیازی به صادرات چوب ترموود به ایران به شدت قوانین سخت گیرانه ای در این مورد وضع نهاده است از اینرو توجه برخی از تجار به صنعت نوپای ترموود در همسایه جنوبی فنلاند یعنی کشور استونی جلب شده و به شکلی تحریم ها را دور زدند با توجه به نیاز اقتصادی کشور استونی به صادرات این محصول و نو پا بودن این صنعت در این کشورف بازرگانان ایرانی با خرید چوب کاج از روسیه و سفارش آن به استونی ترموود ها را از طریق مزر زمینی به روسیه متقل کرده و به صورت غیر رسمی به ایران وارد میکنند. لازم به ذکر است در حال حاضر تقریبا بازار ایران کاملا در دست چوب ترموود ایرانی است و سایر ترموود های فنلاندی و استونی با توجه به دشواری های بسیار تقریبا در ایران جایگاهی ندارند.

  دکوراسیون و نما تهران
 • نمای فایبر سمنت و کامپوزیت

  نمای فایبر سمنت و کامپوزیت

  شرکت کوشک سازان سورین بنای ساحل با موضوع طراحی واجرای صفرتا صد نماهای خشک از جمله فایبر سمنت ،کامپوزیت،سنگ وسرامیک خشک و... به عنوان یکی از شرکت های فعال در استان مازندران در قالب یک گروه کار آزموده با سابقه ای ده ساله تاسیس و مشغول به فعالیت میباشد • با ترکیب سازه های ال اس اف با اسکلت بتنی و فلزی دیگر نیازی به خرید و استفاده از آجر،سفال،بلوک ولیکاو سایر مصالح سنتی ندارید در این روش که اصطلاحا درای وال نامیده میشود با استفاده از پروفیل های گالوانیزه( استاد )که به فاصله ی 60سانتی متر و به صورت عمودی در طول دیوار ها چیده خواهد شد و به اسکلت اصلی ساختمان متصل میشود وبا اجرای پوشش بیرونی (نمای ساختمان)و پوشش داخلی بر روی این پروفیل ها استفاده از مصالح سنتی و بنایی را حذف خواهد شد. مزایای این روش 1-نیازی به اجرای وال پست(آهن کشی و نبشی کشی و..) ندارید. 2-هزینه های قوطی کشی وفریم های درب و پنحره همزمان اجرا خواهد شد. 3-همزمان وبا همان هزینه نمای ساختمان شما به شکل مدرن و زیبا اجرا خواهد شد 4-در وسط دیوار ها عایق قرار گرفته و ساختمان شما عایق بندی خواهد شد 5-در نوع پوشش خارجی ( نما )محدودیتی نخواهید داشت(سمنت برد،کامپوزیت،سنگ،سرامیک،سیمان کاریو...) 6-در نوع پوشش داخلی دیوارها محدودیتی نخواهید داشت(کناف،سیمان،کاشی ،گچ و...) 7-وزن ساختمان تا 60%کاهش پیدا خواهد کرد 8-زمان اجرا بسیار کوتاه خواهد شد

  دکوراسیون و نما مازندران