راهنمای خرید کیت اندوتوکسین

استفاده از تجهیزات و صنایع پزشکی توسط شرکت‌ های دارویی امروزه به صورت گسترده انجام می‌پذیرد. بهره‌مندی از این وسایل موجب کسب اطمینانی می‌شود که وضعیت بیمار و نوع داروی مورد استفاده به چه شکلی خواهد بود. تجهیزات و محصولاتی مانند واکسن‌ها، داروهای تزریقی و دستگاه‌های پزشکی عاری از آلودگی امروزه مورد استفاده توسط پزشکان و شرکت‌‌های دارویی قرار می‌‌گیرند. یکی از این تجهیزات کیت اندوتوکسین است. خرید کیت اندوتوکسین موجب می‌شود که شما بتوانید جهت اندازه‌گیری اندوتوکسین‌ها از باکتری‌های گرم منفی استفاده نمایید. ما در جویشگر شرایطی فراهم کرده‌ایم که شما بتوانید با خرید کیت سنجش اندوتوکسین تمام نیازهای این حوزه را برای شما برطرف کنیم. ما در این مطلب سعی کرده‌ایم به شما کمک کنیم تا جهت خرید کیت اندوتوکسین بتوانید گزینه مورد نظر را بررسی کرده و انتخاب نمایید.
 

آشنایی با اندوتوکسین و کیت سنجش آن

اندوتوکسین تنها توسط گرم منفی یا تولید شده و سمیت کمتری نسبت به اگزوتوکسین‌ها دارند. اندوتوکسین عضوی از ساختار دیواره سلولی است که از جنس لیپوپلی ساکارید یا LPS است. بر روی کروموزوم باکتری ژن‌های کد کننده آنزیم‌های مولد ال پی اس قرار دارند. وجود تنوع آنتی ژنیک زیاد در روی قسمت پلی ساکاریدی اندوتوکسین موجب شده که جهش‌های بسیار زیادی در این قسمت به وجود آید. این عملیات موجب می‌شود که نژادهای متعددی از باکتری‌ها  پدید آمده و به نمایش در خواهند آمد. یادآور می‌شویم که اندوتوکسین قدرتی اندازه اگزوتوکسین ندارند و نمی‌توانند سیستم ایمنی را به اندازه اگزوتوکسین تحریک کنند. جهت بررسی تمام شرایط اندوتوکسین می‌توانید با خرید کیت سنجش اندوتوکسین به راحتی از شرایط آن آگاه شوید. شما با خرید کیت اندوتوکسین می‌توانید واکنش‌های شدیدی که در انسان و حیوانات پدید می‌آیند را مورد آزمایش قرار دهید. اندوتوکسین فعالیت سمی بالایی را در غلظت کم نیز می‌توانند، حفظ کنند. ما در جویشگر شرایطی فراهم کرده ایم که شما می توانید با ارائه انواع کیت‌های تشخیص و سنجش اندوتوکسین خدمات خود را به دیگران عرضه کنید.

برای آشنایی با فروشندگان معتبر در زمینه خرید کیت اندوتوکسین به این صفحه بروید و لیستی از تامین کنندگان معتبر در این زمینه را به دست آورید.
یکی از مهم‌ترین المان‌های کنترل کیفیت، آزمایش اندوتوکسین است. سازمان FDA جهت بررسی تمام داروها این فرمول بندی را در مراحل نهایی مورد استفاده قرار می‌دهد. اندوتوکسین به صورت هماهنگ با باکتری گرم منفی همراه است. این شرایط موجب می‌شود که واکنش‌های شدیدی در انسان و حیوان پدید آید. متخصصان معتقدند که اندوتوکسین در بروز بسیاری از بیماری‌های متفاوت و خطرناک نقش مهمی خواهد داشت. به همین منظور جهت تشخیص اندوتوکسین به شدت بر روی تشخیص ابتکاری با استفاده از روش GenScript  توصیه می‌شود. با خرید کیت سنجش اندوتوکسین به خوبی می‌توانید تست اندوتوکسین را برای محصول نهایی جهت تولید داروهای تزریقی انسان و حیوان، انواع دستگاه‌های پزشکی و محصولات بیولوژیکی استفاده نمایید. ما در مجموعه جویشگر به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید با خرید کیت اندوتوکسین تمام نیازهای خود را در این حوزه دریافت کنید.
راهنمای خرید کیت سنجش اندوتوکسین

نحوه تشخیص اندوتوکسین

همان‌گونه که بیان کردیم لیپوپلی ساکارید به عنوان اندوتوکسین نیز شناخته می‌شود. این بخش به عنوان یک جز اصلی از دیواره سلولی باکتری‌های گرم منفی نیز است. لیپوپلی ساکارید به عنوان یک محرک بسیار قوی در سیستم ایمنی ذاتی مهره است. وجود این ذرات موجب می‌شوند که تب، شوک سپتیک و سرانجام مرگ نصیب افراد و حیوانات شود. اندوتوکسین در شرایط آزمایشگاهی به سلول‌ های حساس به ال پی اس می‌‌تواند تعصبی را در آزمایش‌های مربوطه ایجاد نمایند. این شرایط موجب می‌شود که معرف‌های بیولوژیکی بسیار مهمی جهت نظارت بر حضور ال پی اس وجود داشته باشد. جهت تشخیص اندوتوکسین امروزه روش‌های LAL و متکی به عصاره سلول‌های خونی از یک خرچنگ نعل اسب خواهد بود.

از کیت اندوتوکسین در چه مواردی استفاده می‌شود؟

جهت اندازه گیری اندوتوکسین‌ها در نمونه‌های پیتید، پروتئین یا آنتی بادی با استفاده از آزمایش Limulus Amebocyte Lysate یا LAL از کیت اندوتوکسین استفاده می‌شود. شما با خرید کیت سنجش اندوتوکسین می‌توانید این نمونه‌ها را به راحتی اندازه گیری کنید. با استفاده از کیت اندوتوکسین LAL به راحتی می‌توانید غلظت الوکسین در نمونه‌ها را با استفاده از یک سیگنال chromogenic تولید شده به علت وجود اندوتوکسین‌ها را اندازه‌گیری نمایید. بر روی یک خواننده جذب میکرو پلاگین می‌توانید نمونه‌های اندوتوکسین را در یک نانومتر ۴۰۵ اندازه گیری کنید. به راحتی و در حدود ۳۰ دقیقه می‌توانید نمونه‌های آنتی بادی و پروتئینی را به دقت اندازه گیری نمایید. جهت جلوگیری از ضربه‌های اندوتوکسیک و همچنین ارزیابی کارایی روش‌های حذف اندوتوکسین، التهاب در سلول‌های کشت سلولی و حیواناتی که با پروتئین‌های آلوده به اندوتوکسین تزریق می‌شود، تعیین مقدار و سطح اندوتوکسین اهمیت فراوانی خواهد داشت. تمام این روش‌ها و نیازها را می‌توانید با خرید کیت اندوتوکسین به راحتی اندازه‌گیری نمایید.

روش های انجام آزمون سنجش اندوتوکسین

برای سنجش اندوتوکسین به دو روش می توان این عملیات را انجام داد. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. با این وجود استفاده از هر کدام از روش‌ها می‌تواند پاسخگوی نیازهای افراد شود.

روش اول: ژل کلات

برای انجام این روش از مبدل کیت مولتی و سینگل جهت تست استفاده می‌شود. از مزایای استفاده از این روش می‌توان به سریع‌ترین و ساده‌ترین روش بودن اشاره کرد.  انجام آزمون سنجش اندوتوکسین توسط این روش می‌تواند وجود یا عدم وجود اندوتوکسین را در یک حساسیت خاص مشخص کند. استفاده از این روش برای شما جواب دهی و دقت بسیار بالایی در پی خواهد داشت. از مزایای دیگر استفاده از روش ژل کلات می‌توان به عدم نیاز به تجهیزات گران قیمت آزمایشگاهی اشاره کرد. شما به راحتی و با استفاده از ژل کلات با کمترین امکانات و بدون هزینه می‌توانید اندوتوکسین را مورد سنجش و آزمایش قرار دهید.

روش دوم: کروموژنیک

این روش که نسبت به روش ژل کلات هزینه‌ها و دستگاه‌های بیشتری نیاز دارد، معمولاً به صورت کمی می‌باشد. استفاده از روش کروموژنیک به صورت کمی از میزان اندوتوکسین را در یک بازه مشخص نمایش می‌دهد. نتیجه آزمایش انجام شده به صورت یک عدد ثابت و مشخص نشان داده خواهد شد. در این روش شما به دستگاه‌‌هایی مانند اسپکتروفتومتر و دیگر دستگاه‌ها نیاز دارید. بررسی شرایط نشان می‌دهد که استفاده از روش ژل کلات می‌تواند برای شما گزینه‌ای کاربردی تر باشد. روش ژل کلات علاوه بر ساده‌تر بودن و سریع تر بودن هزینه‌های اضافی برای شما در پی نخواهد داشت.

اهمیت خرید کیت اندوتوکسین
 

اهمیت آزمایش اندوتوکسین

بررسی اهمیت آزمایش اندوتوکسین نشان می‌دهد که خرید کیت اندوتوکسین بسیار لازم و ضروری خواهد بود. همان‌گونه که بیان کردیم یکی از اجزای اصلی دیواره سلولی باکتری های منفی گام اندوتوکسین خواهد بود. اندوتوکسین به عنوان مهم‌ترین واسطه کننده میترولیس سپسیس شناخته می‌شود. چنانچه سطح بالای اندوتوکسین در بدن وجود داشته باشد، موجب ایجاد طرح و تغییرات در تعداد گلبول‌های سفید بدن می شود. این شرایط موجب می‌شود که به قلب و عروق شوک شدیدی وارد شود. اهمیت آزمایش اندوتوکسین زمانی قابل درک خواهد بود که بتوان درک کرد که داروها در مراحل نهایی و فرمول بندی با استفاده از کیت اندوتوکسین سنجیده خواهند شد. شما با خرید کیت سنجش اندوتوکسین و استفاده از آن می‌توانید در حساسیت‌های مختلف بافرهای عاری از پایروژن، لوله‌های انجام آزمایش و آب‌های عاری از پایروژن را بررسی کرده و از جوامع دارویی و پزشکی نیازهای خود را تامین کنید. با استفاده از آزمایش و تست امروزه می‌توانید جهت تشخیص و اندازه‌گیری اندوتوکسین‌ها از باکتری‌های گرم منفی استفاده کنید. جویشگر به شما کمک می کند که شما بتوانید با ارائه انواع کیت‌های اندوتوکسین و با عرضه آن نیاز خود را برطرف کنید. خرید کیت سنجش اندوتوکسین می‌تواند به شما کمک کند تا تمام نیازها و اطلاعات خود را در این زمینه دریافت کنید.

استفاده‌های کاربردی از کیت اندوتوکسین

با استفاده و خرید کیت اندوتوکسین به خوبی می‌توانید مقدار اندازه اندوتوکسین در پروتئین، محلول پتید یا آنتی بادی را بررسی کرده و اندازه‌گیری نمایید. چنانچه قصد دارید به صورت دقیق میزان اندوتوکسین را در یک نمونه بررسی کنید، باید با استفاده از یک روش استاندارد و آزمایش LAL  غلظت شناخته شده از E.coli که مشتاق شده باشد، را اندازه گیری کنید. در مقاله آشنایی با کیت سنجش اندوتوکسین توضیحاتت مفصلی در رابطه با مهم‌ترین کاربردهای این نوع کیت داده شده است. می‌توانید با خواندن آن اطلاعات خوبی به دست آورید.

خرید کیت سنجش اندوتوکسین

استفاده مستمر از تجهیزات دارویی، صنایع پزشکی و سایر خدمات موجب شده که افراد به دنبال یافتن انواع تجهیزات پزشکی باشند. یکی از تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای بررسی وضعیت افراد و حیوانات استفاده از کیت سنجش اندوتوکسین خواهد بود. شما با خرید کیت سنجش اندوتوکسین به خوبی می‌توانید نیازهای خود را در این حوزه دریافت کنید. دقت داشته باشید که اندوتوکسین اغلب موجب ایجاد تب و تغییرات در بدن خواهد شد. علاوه بر این ممکن است با ایجاد شرایطی مشکلات حادتری برای افراد به وجود بیاورند. شما می‌توانید با مراجعه به جویشگر تمام نیازهای خود را در این مجموعه پیدا کنید. خرید کیت اندوتوکسین به شما کمک می‌کند تا به راحتی بتوانید میزان این ماده را در بدن مشخص کنید.

در این نوشته سعی کردیم به صورت مفصل در رابطه با راهنمای خرید کیت اندوتوکسین صحبت کنیم و تمامی را‌ه‌حل‌هایی که به شما کمک می‌کند تا بهترین نوع آن را از فروشندگان معتبر تهیه کنید را شرح دادیم. امیدواریم تا به اینجا توانسته باشیم به خوبی شما را راهنمایی کرده باشیم. اگر همچنان در رابطه با خدمات جویشگر در این زمینه اطلاعات کافی به دست نیاورده‌اید، می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره آن‌ها در این زمینه استفاده کنید. همچنین خوشحال می‌شویم نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه این نوشته با ما به اشتراک بگذارید.
 

۰۵ تیر ۱۴۰۰
جویشگر


محصولات مشابه
 • pH متر قلمی پرتابل ATC

  pH متر قلمی پرتابل ATC

  PH قلمی پرتابل به همراه کیف و بافرهای PH=7وPH=4 و قابل کالیبره در دو نقطه ، از این PHمترهای قلمی و PHمتر دیجیتال برای تعیین PH مایعات ، اسیدی و قلیایی بودن آب و همچنین آکواریوم و آبهایی که باید مراقبت شوند استفاده می شود دقت اندازه گیری PH متر ATCبرابر0.1می باشد دمای عملیات برای PHمتر قلمی پرتابل 0-50د رجه سانتیگراد می باشد.رنج اندازه گیری PHمتر 14-0می باشد PH متر دارای صفحه نمایشگر دیجیتال با قابلیت خاموشی خودکار و کالیبراسیون آسان می باشد. PHقلمی PHمتر پرتابل PHمتر ATCقلمی PHمتر دیجیتال PH متر قلمی پرتابل PH متر مدل ATC PH متر 14-0 PH متر پی اچ متر اسید PH متراسیدوباز اندازه گیر PH PH متر مایعات PH متر آکواریوم رفرکتومتر چشمی ترمومتر دیجیتالی PH متر دیجیتالی ATC PH متر دقت 0.1 PH متر دمای 50-0درجه دستگاه اندازه گیری PH پی اچ متر دمای 50-0درجه PH با بافرهمراه PH متر با کیف همراه PH متر آب

  آزمایشگاهی تهران
 • کیت میکروبی کلیفرم / Ecoli و کیت میکروبی آب

  کیت میکروبی کلیفرم / Ecoli و کیت میکروبی آب

  [کیت میکروبی آب جهت نمایش باکتری coliform (کلیفرم) و Ecoli (ای کلای)](https://tkahjam.com/) موجود در آب شرب و غیر شرب میباشد. این کیت شامل 10 عدد ویال حاوی محیط کشت آماده میباشد که هر یک از ویال ها برای یک تست جوابگو است. مزیت این کیت این است که نیازی به انکوباتور ندارد و به آسانی در دمای محیط تا مدت 72 ساعت پاسخگو استکه با استفاده از جدولی که برای این کیت تعبیه شده میتوان تعداد کلنی های تشکیل شده باکتری کلیفرم را تخمین زد و همچنین حضور نقاط سبز رنگ در کلنی ها نشانگر وحود باکتری Ecoli میباشد. کیت کلیفرم ای کلای در بسته بندی های 10 عددی و بدون نیاز به انکوباتور عمل میکند . برای استفاده از این کیت کافیست که نمونه مورد نظر را در داخل ویال اضافه کرده و در دمای محیط قرار داد . کیت کلیفرم قابلیت تخمین زدن میزان باکتری کلریفرم و ایکلای را دارد . کیت کلیفرم - کیت ای کلا - کیت آلودگی آب - کیت تشخیص آلودگی آب - کیت تشخیص باکتری- کیت میکروبی آب - کیت میکروبی - کلیفرم در صنایع ذایی - قیمت کلیت کلیفرم - قیمت کیت ای کلای - فروش کیت میکروبی - کیت تشخیص میکروبی آب - انواع کیت های میکروبی آب و فاضلاب - کلیفرم آب آشامیدنی

  آزمایشگاهی تهران
 • ساخت اتاق های کشت بافت

  ساخت اتاق های کشت بافت

  اتاق کشت بافت، دستگاهی است که با ایجاد شرایط محیطی مصنوعی، شرایط لازم برای رشد و تکثیر بافت گیاهی را فراهم میکند. اتاق های کشت بافت قابلیت تنظیم دما، نور و رطوبت مورد نیاز برای رشد و تکثیر بافت گیاهی را فراهم میکند. بافت های جدا شده از گیاه، پس از قرارگیری در محیط کشت ( آگار)، وارد قفسه های نوری موجود در این دستگاه می شوند و ادامه مراحل رشد و تکثیر خود را طی میکنند. بافت هایی که در محیط کشت داخل دستگاه قرار دارند، پس از گذشت مدت زمان لازم، تبدیل به گیاهی کامل؛ همانند گیاه مادر میشوند. پس از آن میتوان گیاه کشت بافتی را در خاک کاشت. همچنین می توان در این اتاقک رشد گیاه گازهای مختلف را از جمله دی اکسید کربن(CO2) که معمولا بین 5000 تا 1000PPM می باشد و برای رشد گیاه بسیار مطلوب است کنترل نمود. کاربرد اتاق های کشت بافت در کشاورزی نوین، استفاده از روش های علمی برای پرورش بهترین گیاهان و پر بازده ترین گیاهان، کاربرد بسیاری دارد. روش کشت بافت گیاهی پر کاربرد ترین این روش هاست. از طریق اتاق های کشت بافت می توان پس از جداسازی بافت ها از نمونه های مختلف یک گونه گیاهی، آنها را در محیط کشت قرار داد و در شرایط های محیطی مختلف به بررسی عملکرد آنها پرداخت. همچنین امکان بررسی اینکه گیاهان مختلف در شرایط آب و هوایی متفاوت چه عملکردی دارند نیز از این طریق امکان پذیر است. جدای از کاربرد آنها به عنوان ابزاری برای تحقیق، در سال های اخیر از اتاقک کشت بافت گیاهی در زمینه تکثیر گیاه ، از بین بردن بیماری ، بهبود گیاه و تولید متابولیتهای ثانویه از اهمیت صنعتی برخوردار شده است. تکه های کوچک بافت (به نام ریز نمونه ها) می تواند برای تولید صدها و هزاران گیاه در یک روند مداوم استفاده شو یک ریز نمونه در شرایط کنترل شده ، صرف نظر از فصل و آب و هوا به مدت یک سال ، می تواند در چندین دوره گیاه و در شرایط کنترل شده در چندین هزار گیاه ضرب شود. مدل ها : اتاق کشت بافت 30.000 لیتر مشخصات فنی دستگاه : ابعاد خارجی(عرض*طول*ارتفاع) 3.12 * 3.12 * 3.00 متر ابعاد داخلی (عرض*طول*ارتفاع) 3.00 * 3.00 * 2.20 متر ابعاد درب ( ارتفاع* عرض ) 2.00 * 1.00 متر حجم کلی 30.000 لیتر حجم مفید 20.000 لیتر جنس بدنه ساندویچ پنل با ضخامت 6 سانتیمتر با فوم پلی ارتان لوکس نوری 10.000 LX شدت نور 0 تا 100 نوع نوردهی لامپ LED مخصوص اتاق رشد دامنه دمایی 4 تا 45 درجه سانتی گراد دقت دمایی 0.5 درجه سانتی گراد سنسور دما 100 PT محدوده رطوبت 40 % تا 95 % دقت رطوبتی 0.03 سنسور رطوبت ترانزیستوری سرعت جریان هوا 0.5 تا 0.8 متر بر ثانیه نمایشگر تاچ اسکرین کنترلر PLC قابلیت برنامه ریزی 10 برنامه 10 خطی قابلیت اتصال شبکه دارد ذخیره اطلاعات تا 2 سال هشدار دهنده آلارم صوتی و مکانیکی برودت DX دانش بنیان سیستم پیامکی دارد حجم مفید سطح کشت 12 متر مربع قفسه بندی 4 قفسه هر قفسه 3 طبقه تعداد سبد در هر طبقه هر قفسه دارای 4 سبد اندازه هر سبد 30 * 60 سانتی متر ساخت در ابعاد خاص قابلیت ساخت طبق ابعاد دلخواه مشتری

  آزمایشگاهی البرز
 • آون.آون آزمایشگاهی.فور.فور آزمایشگاهی

  آون.آون آزمایشگاهی.فور.فور آزمایشگاهی

  آون آزمایشگاهی.55 لیتری محدوده دمایی: 200-50 درجه سانتی گراد محدوده دمایی قابل کنترل: 200-50درجه سانتی گراد دقت دمایی در دامنه استاندارد : 2± درجه سانتی گراد تایمر : 1 تا 990 دقیقه دیجیتال و یا دائم کار ( Off Time ) ترموستات : PID کنترلر دیجیتال ترمومتر(نمایشگر دما): دیجیتال با سنسور PT100 ولتاژ : 220 ولت توان : 1000 وات قابلیت کالیبراسیون : اتوکالیبره آون آزمایشگاهی پر کاربرد ترین دستگاه آزمایشگاه میباشد. هم در بخش شیمی و هم در بخش میکروبی وجود آن الزامی است. برای استریل کردن پلیت‌های شیشه‌ای ، پیپت‌ها ، لوله‌های آزمایش استفاده میشود. جهت استریل لوازم دندانپزشکی ، سرسوزن ، سرنگ شیشه ای ، ابزارهای جراحی تیز و ظریف کاربرد دارد .

  آزمایشگاهی تهران