menu دسته بندی مقالات

استفاده تگ سه گوش یا مثلثی am در فروشگاهها

استفاده تگ سه گوش یا مثلثی am در فروشگاهها

تگ مثلثی am به جرات میتوان گفت بعد از تگ صدفی و گلفی و پنسیل جز پر فروشترین نوع تگ فروشگاهی میباشد ولی چرا باید تگ مثلثی دارای بازخورد فروش خوبی باشد.

تگ مثلثی am به دلیل شکل خاص و کوچکی منحصر به فردیکه دارد و قابلیت استفاده با سوزن و نیز لندیارد رو دارد بعلاوه تمام این خصوصیات نیز دارای کیفیت خوبی میباشد و توانسته جای خود را در فروشگاهها باز کند.
 

و اما تگ مثلثی am در چه فروشگاهایی میتواند کاربرد داشته باشد.

تگ مثلثی am  نمونه مشابه خود رو نیز دارد که بسیار شبیه هستند به یکدیگر و فقط ضلع تک آن کمی گرد تر میباشد که از حالت مثلثی آن تقریبا کمی متفاوت است که در بازار به عنوان تگ t53 am  شناخته میشود، و اما تگ مثلثی am  باتوجه به اینکه در فروشگاهای مانند بدلیجات که دارای تعداد زیادی کالای ریز و درشت میباشد و بعلاوه با توجه به شکل خاص و کوچک خود که دارای کیفیت خوبی نیز میباشد و همچنین در زمان تست مشتری دست و پا گیر نیست و مانع از آن نمیشود که زیاد در چشم مشتری باشد.

تگ مثلثی am را میتوان با سوزن برای انواع بدلیجات ریز و کوچک و همچنین میتوان با لندیارد برای انواع النگو و کالاهای مشابه استفاده کرد و البته باید در نظر داشت اگر میخواهید نتیجه دهی خوب در زمان استفاده تگ مثلثی am مشاهده نمایید حتما شرایط یک گیت و تگ خوب am رو در نظر بگیرید.

و همچنین میتوانیم از تگ مثلثی am در فروشگاهایی مانند فروشگاهای کیف و کفش

هایپر مارکتها

فروشگاهای مواد غذایی

فروشگاهای ورزشی

و همچنین با توجه به نوع تگ مثلثی am  که دارای مشخصات یاد شده میباشد میتوان در فروشگاهای لوازم خانگی و فروشگاهای لوازم برقی به تعداد بالا و کاربرد فراوان در فروشگاهای یاد شده و مشاغل دیگر استفاده کرد.

برای خرید تگ مثلثی am میتوانید به فروشگاه آفرید کالا رفته و درخواست خود رو ثبت نمایید و یا میتوانید با ما در تماس باشید و یا پیام بگذارید تا با شما تماس حاصل شود.
منبع:www.afaridkala.ir


1398/9/10


دیگر محصولات
 • فروشگاه آفرید کالا

  فروشگاه آفرید کالا

  در خدمت شما هستیم با بهترین نوع محصولات با کیفیت بالا ولی با قیمت مناسب عرضه انواع تگ و لیبل ضد سرقت فروشگاهی انواع دوربین مدار بسته انواع رک و تجهیزات شبکه لوازم خانگی دهها کالا و خدمات را گرد هم آورده ایم برای افزایش رضایت مندی شما همراهان گرامی با کیفیت بالا.برندهای معروف با قیمت مناسب از شما دعوت میشود تا از سایت ما دیدن فرمایید حتما شگفت زده خواهید شد

  تجهیزات ایمنی و امنیتی خراسان رضوی


محصولات مشابه
حامیان جویشگر
 • Karapost - کاراپست
 • nozhan - نوژان
 • Elearnever - آکادمی مجازی ایرانیان
 • خانه هنر رزین
 • شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان