استفاده تگ سه گوش یا مثلثی am در فروشگاهها

استفاده تگ سه گوش یا مثلثی am در فروشگاهها

تگ مثلثی am به جرات میتوان گفت بعد از تگ صدفی و گلفی و پنسیل جز پر فروشترین نوع تگ فروشگاهی میباشد ولی چرا باید تگ مثلثی دارای بازخورد فروش خوبی باشد.

تگ مثلثی am به دلیل شکل خاص و کوچکی منحصر به فردیکه دارد و قابلیت استفاده با سوزن و نیز لندیارد رو دارد بعلاوه تمام این خصوصیات نیز دارای کیفیت خوبی میباشد و توانسته جای خود را در فروشگاهها باز کند.
 

و اما تگ مثلثی am در چه فروشگاهایی میتواند کاربرد داشته باشد.

تگ مثلثی am  نمونه مشابه خود رو نیز دارد که بسیار شبیه هستند به یکدیگر و فقط ضلع تک آن کمی گرد تر میباشد که از حالت مثلثی آن تقریبا کمی متفاوت است که در بازار به عنوان تگ t53 am  شناخته میشود، و اما تگ مثلثی am  باتوجه به اینکه در فروشگاهای مانند بدلیجات که دارای تعداد زیادی کالای ریز و درشت میباشد و بعلاوه با توجه به شکل خاص و کوچک خود که دارای کیفیت خوبی نیز میباشد و همچنین در زمان تست مشتری دست و پا گیر نیست و مانع از آن نمیشود که زیاد در چشم مشتری باشد.

تگ مثلثی am را میتوان با سوزن برای انواع بدلیجات ریز و کوچک و همچنین میتوان با لندیارد برای انواع النگو و کالاهای مشابه استفاده کرد و البته باید در نظر داشت اگر میخواهید نتیجه دهی خوب در زمان استفاده تگ مثلثی am مشاهده نمایید حتما شرایط یک گیت و تگ خوب am رو در نظر بگیرید.

و همچنین میتوانیم از تگ مثلثی am در فروشگاهایی مانند فروشگاهای کیف و کفش

هایپر مارکتها

فروشگاهای مواد غذایی

فروشگاهای ورزشی

و همچنین با توجه به نوع تگ مثلثی am  که دارای مشخصات یاد شده میباشد میتوان در فروشگاهای لوازم خانگی و فروشگاهای لوازم برقی به تعداد بالا و کاربرد فراوان در فروشگاهای یاد شده و مشاغل دیگر استفاده کرد.

برای خرید تگ مثلثی am میتوانید به فروشگاه آفرید کالا رفته و درخواست خود رو ثبت نمایید و یا میتوانید با ما در تماس باشید و یا پیام بگذارید تا با شما تماس حاصل شود.
منبع:www.afaridkala.ir


1398/9/10
اطلاعات تماس
ناممسعود رضایی
تلفن۰۵۱-۳×××۷۸۴۳callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۶۲۵۳callتماس بگیرید
وبسایت
استانخراسان رضوی
آدرسبلوار کلاهدوز


محصولات مشابه
  • فروش دزدگیر لباس در اصفهان

    فروش دزدگیر لباس در اصفهان

    تگ سه گوش یا تگ مثلثی ، از جمله تگ های ضد سرقت فروشگاهی در ابعاد کوچک است که برای حفاظت از اجناس فروشگاهی کوچک مانند شال ، روسری ، کیف و کفش و... بسیار مناسب است . این تگ دزدگیر کوچک بدلیل اندازه و حجم کم و وزن پایین برای اجناسی که ممکن است بدلیل ظرافت جنس با سایر تگ های بزرگتر دچار آسیب دیدگی شوند بسیار مناسب است. این شرکت فروش فوق العاده خود را شروع کرده است لطفا برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

    لوازم صوتی و تصویری اصفهان