مشخصات تگ خوب فرکانس ۸ صدفی

در انتخاب یک تگ صدفی خوب معیارهای زیادی توسط

افراد متخصص ویا غیر متخصص عنوان میشود،وگاه دچار دو دلی میشویم که چه نوع تگی را برای فروشگاه خود امنتخاب کنیم.

هر تگ فروشگاهی اساسا تشکیل شده ازدوقسمت تگ که به هم اتصال پیدا میکند، و سوزن و قفل تگ و مدارداخلی ویا سیم پیچ آن .

در تگ های عمدتا  تگ صدفی خوب فرکانس ۸/۲ و تگ صدفی ۴/۷ دارای یک شکل ظاهری میباشد و مدارداخلی آن نیز کاملا به هم شبیه بوده و فقط اصطلاحا خازن آن که برای مشخص کردن تگ با فرکانسهای متفاوت تولید شده است متفاوت میباشد.

پس به این نتیجه میرسیم که یک تگ صدفی خوب از لحاظ ظاهر با فرکانس دیگر دارای یک شکل همسان میباشد،که مشخص شدن آن فقط تنها به وسیله گیت فروشگاهی هم فرکانس با او و یا دستگاه مشخص کننده فرکانس تگ قابل شناسایی میباشد.

 

و پارامتر مهم یکه برای تولید یک تگ صدفی خوب در نظر گرفته میشود،تا بهترین کیفیت رو داشته باشد. ABS و مدار داخلی آن است

که توضیح میدهیم،ABS  مهمترین بخش از تولید یک تگ صدفی خوب میباشد و باعث استحکام و مقامت تگ در برابر ضربه،گرما، و غیره میباشد ولی گاها دیده میشود بعضی از انواع تگ به خاطراینکه در قیمت تگ کاهش داشته باشند و فروش بیشتری داشته باشند دست به این اقدام میگذارد که مناسب نیست.

و گزینه بعدی مدار داخلی یک تگ صدف خوب میباشد که باعث میشود نتیجه مورد نظر ما را فراهم کند،و گاه دیده میشود به خاطر اینکه از قیمت تگ کاسته شود از دور سیم پیچ آن میکاهند. واین امر باعث میشود در زمان کارکرد با گیت فروشگاهی انتظاری که ما از گیت فروشگاهی داریم و به موقه آلارم بدهد،آلارم نمیدهد و باعث ضرر به ما در کوتاه مدت و یا در بلند مدت میشود.

اساسا چرا نیاز داریم یک تگ صدفی خوب استفاده کنیم؟

این سوالی ست شاید پیش بیاید به عنوان مثال از یک تگ صدفی غیر مرغوب استفاده میکنیم و از نتیجه آن راضی هستیم،چرا باید یک تگ صدفی خوب بخریم و امکان دارد هزینه آن مقداری بیشتر باشد، و هزینه بیشتری ما پرداخت کنیم.

جواب اینجاست که در طول ایام و سالها و مجاورات سیستم فروشگاهی امکان دارد به هر دلیلی به مرور زمان از کارایی آن کم شود و رضایت مندی قبلی ما را فراهم نیاورد،ما زمانیکه از یک تگ صدفی نا مرغوب استفاده کنیم و سیستم فروشگاهی مقداری از کارایی خود را از دست داده باشد.سیستم شما هیچ آلارمی ندارد، وامکان دارد دست رنج شما و سرمایه شما از بین برود و متضرر شوید،ولی زمانی که شما از یک تگ صدفی خوب استفاده میکنید و سیستم فروشگاهی شما از کارایی خود را از دست داده باشد وکیفیت تگ خوب باشد به اصطلاح نقاط ضعف گیت فروشگاهی شما رو میپوشاند و جلوگیری میکند از ضرر و زیان شما و متوجه میشوید که سیستم حفاظتی فروشگاه شما کیفیت خود را از دست داده به مرور سالها و نسبت به رفع مشکل ایجاد شده اقدام میکنید.

برای خرید یک تگ صدفی خوب میتوانید با ما در تماس باشید و سفارش خود را در فروشگاه اینترنتی آفرید کالا ثبت کنید
 


۱۹ آذر ۱۳۹۸


محصولات مشابه
 • کاپشن شلوار مهندسی لایکو

  کاپشن شلوار مهندسی لایکو

  تولید کننده و پخش کننده کاپشن شلوار مهندسی و نگهبانی و اداری و پلیسی کاپشن شلوار مهندسی لایکو پوششی مناسبی در برابر باد و سرما و باران کاپشن شلوار مهندسی لایکو مناسب برای جاهای سردسیر کاپشن شلوار مهندسی لایکو بدلیل داشتن استر پشم شیشه داخلی بسیار گرم بوده کاپشن شلوار مهندسی لایکو رویه پارچه شمعی کره ای بافت و ضد آب بوده کاپشن شلوار مهندسی لایکو لایه داخلی از استر پشم شیشه میباشد کاپشن شلوار مهندسی لایکو در سایز : M’L’XL’XXL’3XL کاپشن شلوار مهندسی لایکو مناسب برای : پیک ها ، موتور سواری ، دوچرخه سواری، موتور سواران پلیس ، نگهبانی ، اداره پست و ….. کاپشن شلوار مهندسی لایکو همچنین برای مشاغل مختلف مهندسی ، عملیاتی ، نگهبانی و عمرانی نیز استفاده می‌شود کاپشن شلوار مهندسی لایکو دارای چهار جیب است کاپشن شلوار مهندسی لایکو بخاطر اینکه ضد آب بود و در برابر سرما نیز مقاومت می کند طرفدار زیادی نیز دارد

  پوشاک تهران
 • دورس پسرانه H&M

  دورس پسرانه H&M

  ????محصول جدید???? ????دورس پسرانه H&M ✅کد کالا k31405 ✅سایزبندی 2-8 سال ✅پک 9 عددی ✅ 100% کتان ????قیمت تکی 155.000 ت ????قیمت پک کامل 1.395.000ت

  پوشاک آذربایجان غربی
 • بلوز پاییزه زنانه M&U

  بلوز پاییزه زنانه M&U

  بلوز پاییزه زنانه M&U کد کالا K20201 سایزبندی از S تا XL پک 8 عددی

  پوشاک آذربایجان غربی
 • آستین دار مردانه livergy

  آستین دار مردانه livergy

  آستین دار مردانه livergy کد کالا k10202 سایزبندی S_M_L_XL پک 15 عددی emistock.ir/shop

  پوشاک آذربایجان غربی