استفاده تگ مربعی rf برای فروشگاهها

استفاده تگ مربعی rf برای فروشگاهها

تگ مربعی rf در بازار بیشتر با فرکانس ۸/۲ در بازاز موجود میباشد و به دوصورت با لندیارد که به آن متصل میباشد و یا به صورت بدون لنیارد که قابلیت استفاده همزمان در دو کالا رو با دو تگ مربعی rf رو ایجاد میکند به گونه ای که میتوانید هم اتصال داده شود با لندیارد و یا با سوزن که قابلیت های متفاوت دارد.

ولی قبل از خرید یک تگ rf خوب، باید در نظر بگیرد که گیت فروشگاهی شما شرایط ایده آل باشد
 

به اینصورت که هر گیت فروشگاهی نسبت به تگ مورد استفاده در یک فروشگاه یا مدلهای دیگر امکان سازگاری دارد ولی اگر به هر دلیلی احساس کردید به تگ مربعی rf نیاز دارید حتما شرایط یک تگ فرکانس ۸/۲ خوب رو در نظر بگیرید و یا اینکه قیبل از خرید دستگاه خود رو تست کنید تا قابلیت استفاده از تگ مربعی rf  رو داشته باشد.

تگ مربعی rf تگ مناسبی میباشد برای استفاده با لندیارد برای اکثر فروشگاهی کیف و کفش و برای فروشگاهایکه نیاز دارند به هر دلیل از تگ مربعی rf لندیاردار استفاده کنند مانند انواع فروشگاه های هایپر مارکت برای موارد استفاده در کالاهایی مانند انواع کیسه های برنج و مانند تگ بطری قابلیت اتصال به انواع مواد شوینده و بهداشتی رو نیز دارند.

و همچنین میتوانیم ازتگ مربعی rf در فروشگاهای پوشاک همراه با تگ صدفی و گلفی با سوزن برای انواع پوشاک ریز و انواع شال و روسری استفاده کرد.

به دلیل اینکه تگ مربعی rf تخت میباشد و فقط یک بر آمدگی کوچک دارد به همین دلیل میتوانیم برای شال و روسری استفاده کنیم چون سبک تر میباشد از تگ های صدفی و گلفی و همچنین دارای برآمدگی کمتری نیز میباشد تگ مربعی rf

منبع.www.afaridkala.ir


1398/9/10
اطلاعات تماس
ناممسعود رضایی
تلفن۰۵۱-۳×××۷۸۴۳callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۶۲۵۳callتماس بگیرید
وبسایت
استانخراسان رضوی
آدرسبلوار کلاهدوز


محصولات مشابه