استفاده تگ بطری am و rf برای فروشگاهها

استفاده تگ بطری am و rf برای فروشگاهها و اما تگ بطری am و rf چیست و چه ویژگی هایی دارد، کلا تگ ها یا دارای فرکانس am میباشند و یا فرکانس rf و فقط تعداد معدودی از تگ ها وجود دارند که هم دارای فرکانس تگ ۸/۲ می باشند و هم دارای فرکانس am ولی اکثر تگ ها دارای فرکانس خاص خود هستند، و اما تگ بطری دارای مقاومت بسیار بالاتر لندیارد و یا سیم آن و قابلیت کشش و باز شدن سیم آن و همچنین دارای قابلیت جمع شدن نیز میباشد و همچنین نوع تگ بسیار مقاوم میباشد.

تگ بطری am و rf  با توجه به نوع شکل خاص خود و کارایی که دارد و دارای سیم ضخیم تری نیز میباشد بیشتر در مواردی استفاده میشود که نیاز هست قطر سیم آن بیشتر باشد و دارای مقاومت بیشتری نیز باشد،از تگ بطری am و rf برای استفاده در فروشگاهای موارد غذایی که لازم است تگ بطری am و rf به دور جسم و یا کالایی اتصال داده میشود و سپس بعد از کشیدن سیم تگ ،تگ بطری am و rf کاملا محکم میشود و همان طور که از اسم آن پیداست برای انواع بطری شیشه ای مصرف میشود.

واما از تگ بطری am و rf برای کالاهای دیگر نیز استفاده میشود

از تگ بطری am و rf با توجه به کشش تگ و قابلیت باز شدن و جمع شدن و به دلیل اینکه قطر سیم آن بیشتر نیز میباشد در کالاهایی مانند انواع اتصال به روغن های مایع،ذرت، وغیره اتصال داده میشود که دارای دسته باشد و همچنین از تگ بطری am و rf نیز برای استفاده اتصال به انواع موارد شوینده و بهداشتی که به صورت ۴ کیلویی یا کمتر که دارای دسته در محصول باشد به راحتی میتوان استفاده کرد و همچنین تگ بطری am و rf دارای کیفیت جواب گویی خوبی نیز میباشد.

و همچنین تگ بطری am و rf نیز را میتوان در اکثر فروشگاهای پخش موارد غذایی و پخش آرایشی و بهداشتی میتوان استفاده کرد همین طور که میدانید عطرها به صورت وارداتی میباشند وداخل بطری خاص خود هستند که این بطری ها دارای قیمت بالایی میباشند و به راحتی میتوانیم از تگ بطری am و rf برای این موارد نیز استفاده کرد و همچنین میتوانیم از تگ بطری am و rf درموارد رنگ و اکسیدان ها و یا غیره که به صورت ظرفیت بیشتر نیز میباشند به راحتی میتوان استفاده کرد و خاطره خوش استفاده از تگ بطری am و rf نیز برای ما به یادگار می ماند
منبع :www.afaridkala.ir


1398/9/10
اطلاعات تماس
ناممسعود رضایی
تلفن۰۵۱-۳×××۷۸۴۳
همراه۰۹۳۹×××۶۲۵۳
وبسایت
استانخراسان رضوی
آدرسبلوار کلاهدوز


محصولات مشابه
 • میکروسوئیچ اشنایدر

  میکروسوئیچ اشنایدر

  میکروسوئیچ اشنایدر در حال حاضر یکی از بهترین های بازار محسوب می‌شود. از انواع میکروسوییچ های اشنایدر فرانسه می‌توان به مواردی مثل : فشاری ، غلطکی ، اهرمی ، ترمینال ، صنعتی و ... اشاره کرد. برای خرید یک میکروسوئیچ باید بدانید که یک میکروسوئیچ خوب دارای این ویژگی ها می باشد: دارای طول عمر مفید باشد، واکنش سریع به محض اساس فشار، دارای سرعت بسیار بالا، قابلیت نصب در انواع دستگاه ها شما می توانید که برای تهیه و خرید انواع میکروسوئیچ ها به صورت اینترنتی آن ها را خریداری نمایید. عرضه ی میکروسوئیچ های برند فرانسوی اشنایدر در [فروشگاه اینترنتی الکتروپنوماتیک آراد](https://eparad.ir/) در این فروشگاه آنلاین ، میکروسوئیچ از برند های دیگر معتبر مثل زیمنس و ABB نیز عرضه می‌شود. برای مشاهده و خرید به این صفحه مراجعه نمایید : میکروسوئیچ اشنایدر [میکروسوئیچ اشنایدر](https://eparad.ir/product-category/%d8%a7%d8%b4%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%af%d8%b1/%d9%85%db%8c%da%a9%d8%b1%d9%88%d8%b3%d9%88%d8%a6%db%8c%da%86-%d8%a7%d8%b4%d9%86%d8%a7%db%8c%d8%af%d8%b1/)

  تجهیزات الکترونیکی تهران
 • انواع پولی تایمینگ

  انواع پولی تایمینگ

  پولی تایمینگ ها برای انتقال حرکت مکانیکی از شافت یک موتور به بار استفاده می شود.پولی تایمینگ و دندانه ها از انواع بسیار پر کاربرد پولی تایمینگ ها می باشند.مشخصه ای که این دو پولی را از سایر محصولات جدا می کند شکل دندانه ای آن ها می باشد که با ثابت نگه داشتن چرخش دو شفت موجب می شود که به طور کامل قدرت را انتقال دهد.استفاده در موتور خودرو ها مهم ترین کاربرد این پولی تایمینگ‌های پلاستیکی می باشد.که وظیفه انتقال حرکت چرخشی هماهنگ بین میل‌ لنگ و میل‌ سوپاپ به وسیله تسمه تایم را دارند. [فروشگاه اینترنتی سی ان سی 24](http://www.cnc24a2.com/) ، عرضه کننده و نمایندگی فروش قطعات الکترونیکی و مکانیکی می‌باشد که پولی تامین نیز از این دسته است. برای مشاهده و خرید به صفحه روبرو مراجعه نمایید :»» [خرید پولی تایمینگ](http://www.cnc24a2.com/product-category/%d9%82%d8%b7%d8%b9%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d9%84%da%a9%d8%aa%d8%b1%d9%88%d9%86%db%8c%da%a9%db%8c/%d9%be%d9%88%d9%84%db%8c-%d8%aa%d8%a7%db%8c%d9%85%db%8c%d9%86%da%af/)

  ماشین‌آلات تهران