موارد مهم در استفاده از تگ و گیت فروشگاهی

موارد مهم در استفاده از تگ و گیت فروشگاهی

برای طول عمر تگ و گیت فروشگاهی عوامل زیادی وجود دارند که ما سعی میکنیم بیشتر موارد مورد نیاز شما در استفاده از تگ و گیت فروشگاهی لرای شما بیان کنیم

در زمان استفاده از تگ و گیت فروشگاهی بعد از اینکه بهترین نوع تگ و گیت رو انتخاب کرده اید مهم طرز استفاده از تگ و گیت فروشگاهی میباشد که به طول عمر آن کمک میکند.

در تگ و گیت فروشگاهی rf بیشتر چون به صورت برد در پایین دستگاه استفاده میشود و اکثرا قدرت حذف تگ ساکن در محیط رو ندارند به این معنی که اگر تگ در نزدیکی تگ و گیت فروشگاهی باشد دچار آلارم دستگاه میشود و به مرور زمان به خاطر اینکه بر روی دستگاه تاثیر میگذارد و فشار می آورد و تگ و گیت فروشگاهی به مرور زمان ضعیف میشود.

البته تعدادی از تگ و گیت فروشگاهی rfنیز موجود میباشند که تگ ساکن رو حذف میکنند ولی بعد از اینکه دچار حرکت میشوند دوباره تگ شناسایی میشود توسط گیت و باعث میشود تا دستگاه ما آلارم بدهد.

در زمان استفاده از تگ و گیت فروشگاهی چنانچه اگر دارای درب رول آپ و با آکاردئونی و یا کرکره ای میباشید حتما قبل از رفتن تگ و گیت فروشگاهی خود را خاموش کنید چون دارای فلز میباشد و فلز جاذب فرکانس نیز میباشد و نیز باعث میشود بر روی تگ وگیت فروشگاهی شما تاثیر میگذاردو دستگاه شما دچار مشکل شود به مرور زمان و یا دچار آلارم ممتد و یا باعث کاهش طول عمر تگ وگیت فروشگاهی نیز میشود.

نکته دیگر که در زمان استفاده تگ و گیت فروشگاهی باید در نظر گرفت

که در فصل تابستان و زمستان که هوا سرد و یا گرم میشود چنانچه در فروشگاه تگ و گیت فروشگاهی استفاده میکنید این دستگاههای سرمایشی و گرمایشی چون دارای فلز و یا دارای سیم پیچ میباشد بر روی کار کرد تاثیر میگذارد.

حتما در زمان استفاده از تگ و گیت فروشگاهی و اگر میخواهید در فروشگاه از نون و یا led  استفاده کنید حتما در نظر داشته باشید امکان دارد در صورتی که مکان محل فروشگاه شما دارای آلودگی فرکانسی بیشتری باشد امکان دارد بر روی تگ و گیت فروشگاهی شما تاثیر بگذارد.

حتما در نظر بگیرید که در زمان استفاده از تگ و گیت فروشگاهی چنانچه سیم دو شاخ در محل ندارید حتما دوشاخ نزدیک به تگ و گیت فروشگاهی خود در نظر بگیرید.

تگ و گیت فروشگاهی به عنوان مثال am یا rf فرقی نمیکنه اگر شما بر روی سیم برق که مربوط به تگ و گیت فروشگاهی میباشد تگ قرار گرفته شده باشد احتمال این وجود دارد که تگ چون با فرکانس دستگاه یکی میباشد از طریق سیم برق به تگ و گیت فروشگاهی شما تاثیر میگذارد.

اگر در فروشگاه از صندوق فروشگاهی و بارکد خوان و لیبل پرینتر و یا فیش پرینتر استفاده میکنید اول اینکه برق دستگاه تگ و گیت فروشگاهی شما باید کاملا مجزا باشد و دوم اینکه فاصله تجهیزات فروشگاهی شما باید کاملا با تگ و گیت فروشگاهی شما باید فاصله داشته باشد و یا اینکه در فروشگاه کامپیوتر و موارد دیگر نیز استفاده میکنید فاصله استاندارد به تگ و گیت فروشگاهی شما داشته باشد

و در نظر بگیرید امکان دارد در برق کشی فروشگاه شما امکان دارد دچار اتصالی باشد و یا انکه امکان دارد در فروشگاه شما در پریز برق هر دو سیم آمده به پریز شما فاز باشد که در اینصورت برای شما ایجاد مشکل میکند.

پس قبل از استفاده از تگ و گیت فروشگاهی حتما شرایط نگهداری آن رو نیز رعایت کنید .
منبع:www.afaridkala.ir


1398/9/11
اطلاعات تماس
ناممسعود رضایی
تلفن۰۵۱-۳×××۷۸۴۳callتماس بگیرید
همراه۰۹۳۹×××۶۲۵۳callتماس بگیرید
وبسایت
استانخراسان رضوی
آدرسبلوار کلاهدوز


محصولات مشابه