مشخصات شرکت هاکوپیان

  • تاریخ ثبت شرکت: -
  • تعداد نیرو: ناشناخته
  • فعالیت شرکت: نمایندگی , توزیع کننده و عمده فروش
  • مکان: استان تهران
  • در زمینه:
  • نوع کمپانی: خصوصی
  • مشاهده: 1999
درباره شرکت
واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با اندوخته ای غنی از ایده ، طرح و عمل، همراه با هدفگذاری های بلند مدت و اندیشمندانه در سال 1349 توسط سومبات هاکوپیان بنیان نهاده شد. در طی سی و نه سال تلاش، کسب تجربه و گام های برنامه ریزی شده با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز دنیا، پیشرفته ترین تجهیزات و ماشین آلات در صنعت پوشاک، آموزش پرسنل خبره و بهره مندی از کارکنانی توانمند و متعهد در سایه حمایتهای همیشگی و بی دریغ هموطنان بزرگوار، توانسته است نه تنها در بخش طراحی، مدسازی و تولید که در حیطه خدمات فروش و پس از فروش هم، فعالیت های خود را در سطح استاندارد های اروپایی مطرح نماید. کیفیت تولیدات هاکوپیان بطور مستمر ارتقا‌ء یافته، بگونه‌ای که امروزه به تایید کارشناسان بین‌المللی که از خط تولید این واحد بازدید نموده‌اند،کیفیت تولیدات هاکوپیان از نظر کاربرد مواد اولیه ، تکنولوژی مدرن طراحی و دوخت و سایر جزئیات فنی همگام با کیفیت تولیدات معروف‌ترین مارکهای اروپائی بوده وحتی در بسیاری موارد در سطح بالاتری نیز قرار گرفته است.

لازم به ذکر است کلیه اجناس تولیدی این واحد در داخل کشور با نصف قیمت‌های بین‌المللی کالای مشابه انحصاراً و مستقیماً از طریق فروشگاه‌های اختصاصی به مصرف‌کننده عرضه می‌گردد. این واحد در حال حاضر دارای بیش از 300 هزار مشترک ثابت در داخل و خارج از کشور می‌باشد و برای یکایک آنها در طول سال خدمات و تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است.
هاکوپیان یک واحد صنعتی تولید پوشاک در ایران است که درسال ۱۳۵۰ بنیان نهاده شده است.

بیشتر تولیدات این شرکت، کت و شلوار و پالتو مردانه است.
واحد صنعتی پوشاک هاکوپیان با پشتوانه‌ای از طرح و اندیشه و عمل و اهداف بلند مدت درسال 1350 توسط سومبات هاکوپیان بنیان نهاده شد و با کسب تجارب نوین در صنعت طراحی و دوخت با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات و ماشین‌آلات ، فعالیت‌های گسترده‌ای در طراحی، تولید، توزیع و عرضه پوشاک در پیش گرفت و طی سالیان متمادی با عبور از مراحل مختلف در حرفه خود، با اندوخته‌ای پربار از تجربه و تخصص وارد سی‌وپنجمین سال فعالیت‌های موفقیت آمیز خود گردید و هم اکنون با بکارگیری جدیدترین سیستم ‌های صنعتی وپیاده سازی پیشرفته‌ترین فن‌آوری هزاره سوم در تولید پوشاک ، در پی دست‌یابی به اهداف جدید و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های گسترده تولیدی و بازرگانی در آینده می‌باشد.

سی و پنج سال تلاش مداوم و بی‌وقفه و بهره‌گیری از دانش و تخصص مهندسین مجرب و کارکنان کارآزموده در بخش‌های مختلف سازمان و حمایت بیدریغ سه نسل از هموطنان بزرگوارمان موجب گردیده که کیفیت تولیدات هاکوپیان بطور مستمر ارتقا‌ء و افزایش یافته و در سطح استانداردهای جهانی قرار گیرد بگونه‌ای که امروزه به تایید کارشناسان بین‌المللی که از خط تولید این واحد بازدید نموده‌اند،کیفیت تولیدات هاکوپیان از نظر کاربرد مواد اولیه ، تکنولوژی مدرن طراحی و دوخت و سایر جزئیات فنی با کیفیت تولیدات معروف‌ترین مارکهای اروپائی برابری دارد. و این در حالی است که کلیه اجناس تولیدی این واحد در داخل کشور با نصف قیمت‌های بین‌المللی کالای مشابه انحصاراً و مستقیماً از طریق فروشگاه‌های اختصاصی به مصرف‌کننده عرضه می‌گردد. این واحد در حال حاضر دارای 195 هزار مشترک ثابت در داخل و خارج از کشور می‌باشد و برای یکایک آنها در طول سال خدمات و تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است که در دوره‌های خاص به مرحله اجرا گذاشته میشود. برقراری 7 نوبت ارتباط مستقیم در سال بخشی از این خدمات را تشکیل میدهد که شامل 2 نوبت کاتالوگ فصلی, 3 نوبت انواع کارتهای تبریک سال نو، سالگرد تولد، ازدواج و دو نوبت کارتهای تخفیف نیمه اول و نیمه دوم هر سال می‌باشد.

اطلاعات تماس
نامهاکوپیان-هاکوپیان
تلفن۰۲۱-۸×××۹۴۲۵callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران,کریمخان زند ـ خیابان مازندرانی ـ پلاک66, ۱۵۸۷۵