پشم شیشه

پشم شیشه  

پشم شیشه و کاربرد آن در عایق بندی ساختمان

پشم شیشه
ویژگی های فرآیند، نکات فنی و شرایط عملیاتی:
برای تولید الیاف شیشه از روش های Tel و superTel استفاده می شود البته روش های دیگر تولید نیز وجود دارد مانند owens.

تشریح فرآیند به شرح زیر می باشد:
۱- سیلوی مواد اولیه: در این قمست مواد اولیه شیشه وزن شده و مخلوط می شود این مواد شامل سیلیس، سودا، کربنات باریم، دولومیت، سولفات سدیم، سنگ آهک و … می باشد.
۲- کوره این مواد اولیه پس از مخلوط شدن ذوب شده به صورت شیشه مذاب در می آید.
۳- ماشین الیاف سازی: در این قسمت یک Spinner پلاتینی وجود دارد که با سرعت بسیا زیاد در حال چرخش است و مذاب شیشه را به الیاف شیشه با گذر مذاب از سوراخ های بسیار ریز تبدیل می کند.

۴- پوشش رزین: در صورت نیاز به وسیله پیستوله های رزین الیاف پاشیده می شود که درصد رزین با توجه به کاربرد مصرف الیاف متفاوت می باشد. رزین به عنوان چسب عمل می کند.
۵- تونل حرارتی و پخت: الیاف شیشه در تونل حرارتی فشرده می شود و حرارت می بیند حرارت تا ۳۵۰ درجه سانتی گراد بدین ترتیب آب و سیلون خشک می شود.
۶- برش و بسته بندی: به وسیله دستگاه گیوتین بر حسب دلخواه پشم شیشه را برش داده و بسته بندی می کنند.

 

انواع پشم شیشه:
۱- پشم شیشه پتوئی یا رولی با روکش کاغذ کرافت- فویل آلومینیوم ( ساده یا مسطح) و یا بدون روکش که با وزن مخصوص ۱۲ تا ۲۴ کیلوگرم و صفحات متفاوت قابل تولید می باشد.
۲- پشم شیشه قطعه ای به صورت روکش دار و یا بدون روکش، با وزن مخصوص ۳۶ تا ۱۱۵ کیلوگرم در ضخامت های گوناگون و ابعاد سفارشی تولید می گردد.

۳- عایق های پیش ساخته لوله دارای یک شکاف طولی سرتاسری برای قرار گرفتن در دور لوله، با وزن مخصوص ۶۵ تا ۷۰ کیلوگرم، به صورت روکش دار و یا بدون روکش در اندازه های ۲/۱ الی ۲۴ اینچ عرضه می گردد.
۴- پشم شیشه فله و یا با تور سیمی، به صورت خام (بدون رزین) با تحمل دهانه های بالا که مخصوص کوره ها، دیگهای بخار می باشد.

از آخرین دستاوردهای پشم شیشه تولید پانل های ایزواکوستیک با خصوصیات زیر است:
۱- خواص جذبی صوتی بسیار بالا و کاهش صداهای ناخواسته (نونه)
۲- تفاوت بالا نسبت به رطوبت (تا ۹۵% رطوبت نسبی)
۳- عکس العمل مناسب در برابر آتش
۴- تنوع در رنگ آمیزی

پانل های ایزوآلوستیک:
مشخصات ساختاری محصول:
این محصول در قطعات فشرده و با ضخامتهای ۱۵-۲۰-۵۰ میلیمتر تولید می شود و برای پوشش فضاهای داخلی اعم از سقف و دیوارها به کار می رود.
سطح قابل رؤیت این قطعات از نوعی بافت الیافی خاص (Tissue) ساخته شده که فوق العاده جاذب صوت بوده که به صورت تک رنگ یا ترکیبی از رنگها قابل تولید می باشد.

خواص جذب صوت:
موارد مصرف:
۱- دفاتر، سالنهای سخنرانی و ساختمانهای تجاری
۲- کریدورها و سرسرای هتلها
۳- بیمارستانها، مدارس و آزمایشگاه های خاص
۴- رستورانها

۵- سالنها و پایانه ها و فرودگاه ها
۶- سالن اجتماعات مساجد


1395/5/11
اطلاعات تماس
نام گلیج
تلفن۰۲۱-۰×××۶۱۴۲۳۳۴callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۱۱۶۱callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسبازار آهن شادآباد خ بهار شمالی مجتمع پارس فلز بلوک D پلاک 9
تلگرامچت تلگرام


محصولات مشابه
 • پشم شیشه( اصفهان)

  پشم شیشه( اصفهان)

  نمایندگی فروش انواع پشم شیشه در دانسته های مختلف پشم شیشه نوعی عایق حرارتی و صوتی می باشد. پشم شیشه با جذب انرژی صوتی باعث بهبود روند عملکرد صوتی دیوار ها,کف سقف و انتقال هر گونه الودگی صوتی می شود. پشم شیشه با ایجاد تعادل گرمایش و سرمایش مور نیاز محیط باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می شود.

  خرید و فروش اصفهان
 • فروش لوازم شیروانی

  فروش لوازم شیروانی

  انواع ورق گالوانیزه،ساندویچ پانل،پشم شیشه،دکرا،شینگل پلی یوپان،پلی کربنات،آندولین، نماولمبه پروفیل،نبشی،توری،کارتن پلاست paydarpooshesh.ir نوبخت:09301959596ــــــــــ02155314332

  خرید و فروش تهران
 • فروش ویژه ی شیدگلخانه ای

  فروش ویژه ی شیدگلخانه ای

  استفاده از توری های سایبان گلخانه (شید) به دلیل عمر طولانی- وزن کم و قیمت اقتصادی به جرئت بهترین سبک حفاظت از گیاهان در داخل و خارج گلخانه ها در مقابل نور مستقیم خورشید می باشد. این سبک استفاده از توری های پلیمری نسبت به روش های قدیمی همچون پهن کردن حصیر بر روی شیشه گلخانه ها بسیار اقتصادی تر بوده وهمچنین میزان تولید و برداشت را در طول فصل افزایش می دهد خرید انواع شید گلخانه در مقادیر مختلف فروش پلاستیک حبابدار فروش پشم سنگ فروش پشم شیشه تایل مهرچین رول ورق رنگی و گالوانیزه و... برای آگاهی از تمامی محصولات و ثبت سفارشات خود با شماره های مندرج در بخش اطلاعات تماس حاصل فرمایید

  متفرقه اصفهان