ابین دوش حمام راهی برای استفاده بهینه از فضای کوچک حمام های کوچک

ابین دوش حمام راهی برای استفاده بهینه از فضای کوچک حمام های کوچک کابین دوش حمام راهی برای استفاده بهینه از فضای کوچک حمام های کوچک
۳۰شهریور, ۱۳۹۶/
کابین دوش حمام
کابین دوش حمام راهی برای استفاده بهینه از فضای کوچک حمام های کوچک اپارتمان های امروزی است .
حمام کوچک شاید یکی از آزاردهنده ترین مسائل در هر خانه باشد، می توانید با چند راهکار ساده از وضعیت فعلی بهترین استفاده را ببرید.
تعویض توالت فرنگی های قدیمی
توالت های قدیمی، معمولا بزرگ و غیر کاربردی هستند. با تعویض توالت قدیمی با نوع جدید آن هم می توانید فضای کمتری به آن اختصاص دهید و هم در مصرف آب صرفه جویی کنید.
 
رنگ آمیزی
در فضاهای کوچک، به جای بازی با الگو ها، با بافت ها کلنجار بروید. این کار نور فضا را نگرفته و به بزرگ شدن فضا کمک می کند. در حمام های بزرگ، می توان یک دیوار با رنگ تیره و متضاد با دیوارهای روشن دیگر داشت،
اما در حمام های کوچک باید روشنایی نور را با استفاده از  رنگ های روشن تامین کرد. یک ترفند بسیار مفید برای طراحی حمام های کوچک، پوشاندن دیوار پشت روشویی باآیینه ای سرتاسری است یا می توان از کاشی ها یا صفحه های براق که نور را در فضا انعکاس می دهند استفاده کرد.
 
 استفاده از دوش های کارآمد
کابین هایی با درهای کشویی و شیشه ای بهترین انتخاب برای فضاهای کوچک هستند. می توانید از کابین های دوش زاویه دار که در کنج قرار می گیرند نیز استفاده کنید.
 
اتنخاب شیرآب های کوچک تر
جهت افزایش فضا، می توانید شیر های آب قدیمی را با مدل های کوچک تر تعویض کنید. این شیر ها علاوه بر اشغال فضای صرفه جویی در مصرف آب را هم به همراه دارند.
 
کوچک کردن وسایل غیر کاربردی
با نصب روشویی هایی با پایه های فرو رفته یا کنسولی،
می توانید به خلق فضا در حمام کوچک خود کمک کنید.
این روشویی ها با پایه های باریک و بلند خود می توانند باعث گسترش فضا شوند.
شما می توانید برای ایجاد فضای ذخیره سازی از روشویی هایی استفاده کنید
که که در زیر آنها قفسه یا کابینت تعبیه شده است.
 
کار با ارتفاعات مناسب
کابین روشویی را در ارتفاع مناسب نصب کنید تا از خم شدن های اضافی جلوگیری کنید.
به جای استفاده از آیینه ها و قفسه های بزرگ، شاید بهتر باشد از قفسه ها و تاقچه های تعبیه شده در داخل دیوار استفاده شود.
استفاده از کنج ها برای ذخیره سازی
در کنج ها قفسه تعبیه کنید. در حمام های کوچک بایدحتی الممکن از همه فضای موجود استفاده کرد؛
کنج ها به صورت بالفعل فضاهایی بی استفاده در حمام هستند که با طراحی منحصر به فرد می توان آن را به فضایی مفید تبدیل کرد.
 
حوله گرم کن در حمام
نصب یک حوله گرم کن باریک و بلند در نه تنها می تواند حوله های شما را گرم و خشک نگه دارد بلکه به گرمایش فضایی شما نیز کمک شایانی می کند.
 
قفسه بندی
در حمام کوچک خود بهتر است به جای استفاده از قفسه های زمینی که فضای زیادی را اشغال می کنند،
از کابینت های دیواری بلند استفاده کنید.
 
دیوار پوش حمام 
نصب کاشی های مستطیلی بزرگ به صورت افقی باعث عریض تر به نظر رسیدن فضا می شود.
جانمایی عمودی آنها، حس فضایی با سقف بلند را القا می کند.
 
1396/9/19
اطلاعات تماس
نام صفری
تلفن۰۲۱-۸×××۵۹۶۲
فاکس۰۲۱-۸۸۰۱۵۹۷۰
همراه۰۹۹۱×××۷۱۷۹
وبسایت
استانتهران
آدرستهران یوسف آباد
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • تهیه و اجرای سقف های دکوراتیو . نورمخفی . باکس

  تهیه و اجرای سقف های دکوراتیو . نورمخفی . باکس

  این شرکت تهیه کننده و مجری انواع سقف های کاذب کناف . دکوراتیو .باکس . نورمخفی و مشبک می باشد . داشتن اکیپ های اجرایی متخصص و استفاده از بهترین مصالح استاندارد باعث گردیده تا پروژه های اجرایی ما با بهترین کیفت در سریعترین زمان اجرا و تحویل گردند مزیت ما : بازدید و مشاوره رایگان ، مناسبترین قیمت ، بهترین کیفیت ، اجراء سریع ، شما می توانید علاوه بر سقف های کاذب سیستم کناف از سیستم سقف های شبکه ای نظیر تایل های گچی ، پی وی سی ، آکوستیک و آلومینیومی ما هم استفاده بفرمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش شرکت ما تماس حاصل فرمایید. تلفن : 02188015962 موبایل :09912037179 WWW.Alumsazeh.com

  دکوراسیون و نما تهران
 • فروش تایل آلومینیومی 60*60 و زیرسازی

  فروش تایل آلومینیومی 60*60 و زیرسازی

  این شرکت تولید کننده تایل های آلومینیومی با ضخامت 0/5 . 0/55 . 0/6 و 0/7 با رنگ های سفید و نقره ای و رنگ دلخواه شما می باشد . دومدل تایل آلومینیومی سازه نمایان و تایل آلومینیومی سازه پنهان با طرح های تایل آلومینیومی ساده ، تایل آلومینیومی وسط پانچ و تایل آلومینیومی تمام پانچ می باشد . ابعاد تایل آلومینیومی 60*60 سانتی متر ، 30*30 سانتی متر و 120*60 سانتی متر است بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت را از ما بخواهید .تایل های آلومینیومی در سیستم سازه نمایان با شبکه های کلیک که می تواند سفید ، طلایی و آینه ای باشد اجرا می شود . در سیستم سازه پنهان شبکه زیرسازی استفاده نمی شود و تایل ها به هم پیوسته اجرا می شوند . تلفن :02188015962 فکس : 02188015970 همراه :09912037179 سایتwww.Alumsazeh.com

  خرید و فروش تهران
 • تولید و اجراء سقف کاذب دامپا و گریلیوم

  تولید و اجراء سقف کاذب دامپا و گریلیوم

  آلوم سازه تولید کننده و مجری سقف های کاذب آلومینیومی دامپا و گریلیوم می باشد . سقف کاذب دامپا با ضخامت 0.6 در دو مدل ساده و سوراخدار تهیه و تولید می شود . سقف کاذب گریلیوم با در نظر گرفتن سه مولفه ارتفاع تیغه ، دید و سایز دریچه ها تهیه و تولید می گردد . پوشش رنگ هر دو مدل سقف کاذب رنگ الکترواستاتیک کوره ای می باشد . آلوم سازه علاوه بر دو مدل سقف کاذب آلومینیومی ذکر شده تولید کننده تایل آلومینیومی و لوور و لوکسالون نیز می باشد .

  خرید و فروش تهران
 • فروش تایل گچی

  فروش تایل گچی

  این شرکت فروشنده تایل های گچی پشت فویل دار و لبه تیپ دار برفی . حصیری . تخم مرغی و ساده می باشد . تایل های گچی با روکش پی وی سی با تنوع سه طرح ، تایل گچی 60*60 سانتی متری سوراخدار دایره ای منظم و نامنظم و تایل گچی سوراخ مربعی از محصولات سبد سقف های گچی می باشد شما همچنین می توانید از سازه های شبکه کلیک سفید ، طلایی و آینه ای برای زیرسازی های خود استفاده بفرمایید .بهترین کیفیت با مناسبترین قیمت را از ما بخواهید . همچنین گچبرگ های کناف ، ضد رطوبت و ضد حریق نیز در سبد محصولات ما می باشد .

  خرید و فروش تهران


محصولات مشابه