یونیت هیتر


یونیت هیتر :

1. تعریف یونیت هیتر:
   یونیت هیتر یک دستگاه گرمایی است که برای افزایش دما یا گرم کردن فضاهای مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به صورت پرتابل یا نصب شده در سیستم گرمایش مرکزی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. انواع یونیت هیتر:
   یونیت هیترها به صورت متنوعی طراحی شده‌اند، شامل انواع رادیاتورها، گرم‌کن‌ها، و واحدهای گرمایشی مختلف که بر اساس نوع سیستم و فضا به کار می‌روند.

3. عملکرد یونیت هیتر:
   یونیت هیترها از انرژی الکتریکی یا سوخت (مانند گاز طبیعی یا سوخت مایع) برای ایجاد گرما استفاده می‌کنند. آنها هوا را از محیط می‌گیرند، آن را گرم می‌کنند، و سپس هوای گرم را به فضا منتقل می‌کنند.

4. کاربردهای یونیت هیتر:
   یونیت هیترها در منازل، دفاتر، فضاهای تجاری و صنعتی، و حتی در وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها به عنوان یک راه حل سریع و کارآمد برای گرم کردن فضاها به کار می‌روند.

5. کنترل حرارت:
   بسیاری از یونیت هیترها دارای سیستم‌های کنترل حرارتی هستند که به کاربر این امکان را می‌دهد تا دما را به دقت تنظیم کند و از مصرف اضافی انرژی جلوگیری کند.

6. پرتابلیت:
   بسیاری از مدل‌های یونیت هیتر قابلیت حمل و نقل آسان را دارند و به عنوان دستگاه‌های پرتابل مورد استفاده قرار می‌گیرند که به سرعت می‌توانند در فضاهای مختلف نصب یا جابجا شوند.

7. کارآیی انرژی:
   یونیت هیترها اغلب برای بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های گرمایشی طراحی شده‌اند، به خصوص در مقایسه با سیستم‌های گرمایش مرکزی بزرگ.

8. تعمیر و نگهداری:
   برای حفظ عملکرد بهینه، تعمیرات دوره‌ای و نگهداری صحیح یونیت هیترها ضروری است. این شامل تمیزکاری منظم، چک کردن سیستم‌های ایمنی، و تعویض قطعات فرسوده می‌شود.

9. آسیب‌پذیری به ایمنی:
   در حین استفاده از یونیت هیترها، باید به موارد ایمنی توجه ویژه‌ای داشته باشیم. از نظر به‌کارگیری صحیح، جلوگیری از حوادث ناشی از گرما، و اطمینان از عدم نشت گاز در صورت استفاده از گاز می‌باید مورد توجه باشد.

10. تطابق با استانداردها:
    هنگام خرید و استفاده از یونیت هیتر، اهمیت اطمینان از تطابق آن با استانداردهای ایمنی و کیفیت را نباید نادیده گرفت. این امر به اطمینان از عملکرد بهینه و کاهش خطرات مرتبط با گرمایش مرتبط است.
۳۰ دی ۱۴۰۲


محصولات مشابه
 • لوله پلی اتیلن

  لوله پلی اتیلن

  روتنگران بزرگترین تولید کننده دستگاههای جوش پلی اتیلن -لوله واتصالات پلی اتیلن -لوله کاروگیت واسپیرال دستگاه جوش لوله های پلی اتیلن آبرسانی دستگاه هیدرولیک زاویه زن پلی اتیلن سایز 315-90 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز1200-710 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز630-315 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز500-250 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز400-200 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز315-90 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز 250-90 دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز 200-63 دستگاه نیمه هیدرولیک گازی 250 دستگاه نیمه هیدرولیک برقی 250 لوله های پلی اتیلن تک جداره گاز و آبیاری تحت فشار تا قطر 450 میلی متر انواع لوله های دوجداره ، آبیاری و زهکشی ، انتقال آب و انتقال فاضلاب و آبگیر دریا تا 2400 میلی متر تولید کننده انواع سپتیک دوجداره پلی اتیلن تا حجم 50 متر مکعب تولید کننده مخازن دوجداره پلی اتیلن تا حجم 50 متر مکعب انواع منهول های دوجداره پلی اتیلن پل های دوجداره پلی اتیلنی از 500 تا 2400 باتوجه به اینکه لوله های پلی اتیلن در شاخه های 6و12متری تولید می شوند وهزینه نصب اتصالات پیچی واورنگی بالا می باشد.دستگاه های جوش پلی اتیلن بمنظور سرعت در کار وبالابری کیفیت نصب لوله واتصالات طراحی وساخته شده است .دستگاهای جوش پلی اتیلن براساس استاندارد DVS2201و ISO12176-1تولید می شوند .دستگاه های جوش پلی اتیلن بعد ازاینکه مراحل تولید راگذرانده موردتست ، آزمایش وکالیبره قرارمی گرند وجهت ارسال به پروژه های عمرانی مورد بهربرداری قرار می گیرند . دستگاه های جوش پلی اتیلن درسه دسته تولید می شوند . 1-دستگاه جوش بات فیوژن (جوش لب به لب) 2-جوش الکتروفیوژن 3-اکسترودرها لوله پلی اتیلن روتنگران روند روبه رشد مواد پلاستیکی منجمله پلی اتیلن باعث شده که لوله های پلی اتیلن جایگاه مناسبی درپروژه های عمرانی داشته باشند.باتوجه به پیشرفتهای این صنعت امکان تولید دراقطاروفشارهای کاری مختلف فراهم شده است .لوله پلی اتیلن این امکان را به پیمانکاران وکارفرمایان داده که پروژه های خود را عملی تر ، کم هزینه تر ، سریع تر ومطمئن تر اجرا نمایند . در کشور ایران با توجه به داشتن شرایط جوی وموقعیت های اقلیمی کاربردپلی اتیلن دراجرای پروژه های آبیاری تحت فشار-انتقال آب انتقال فاضلاب (شبکه خانگی وصنعتی ) شبکه گاز حائز اهمیت می باشد لوله پلی اتیلن براساس استاندارد DIN8076,8078تولید می شوند موارد کاربرد لوله های پلی اتیلن 1- انتقال فاضلاب شهری –صنعتی 2- انتقال گاز رسانی 3- انتقال شبکه آبرسانی 4- انتقال هوا 5- انتقال مایعات نفتی وصنعتی 6- انتقال آب های زه کشی ازعمده ترین ویژگیهای لوله های پلی اتیلن عبارتند از ......... پایین بودن وزن: کم حجم وپایین بودن وزن لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله مشابه امکان سهولت در حمل و بارگیری – سهولت در نصب – و سهولت در جا به جایی را فراهم نموده است. مقاومت در برابر اسیدها وبازها: لوله های پلی اتیلن نسبت به لوله های آهنی و فلزی دارای مقاومت بالاتری بوده و دربرابر یکسری از اسیدها و بازها ازخود مقاومت نشان می دهند. مقاومت دربرابر ضربه: لوله های پلی اتیلن به دلیل داشتن استحکام بالا در برابر فشارهای نیوتنی وبارهای داخلی مقاومت بالایی را دارند. تلفن تماس :32705542-32701094-026 موبایل :09121249231 جهت دیدن لیست قیمت های بروز دستگاه های جوش پلی اتیلن و انواع لوله های پلی اتیلنی به سایت www.rotengaran.ir مراجعه کنید.

  تأسیسات تهران
 • رنده تیغه ای سیپورکس

  رنده تیغه ای سیپورکس

  مشخصات رنده تیغه ای سیپورکس: پس از دیوار چینی با بلوک سبک AAC سیپورکس در صورت نیاز به وسیله رنده صاف وارداتی سیپورکس می توان سطح کار را هموارتر نمود. رنده تیغه ای مشتمل بر دسته، بدنه و تیغه آلومینیومی به صورت ارگونومیک ساخته شده است. از این رنده می توان در مراحل مختلف دیوارچینی استفاده نمود. از جمله در پایان کار و پس از انجام کامل بندکشی، چسب اضافی، ناترازی اجرای بلوک ها و ... جنس بدنه آلومینیومی و اتصالات رنده تیغه ای سبب کاهش استهلاک رنده و استفاده طولانی مدت از آن می گردد. روش کار با این رنده ارگونومیک تیغه ای بسیار ساده می باشد. در پایان کار رنده را در سطح دیوار به صورت دورانی حرکت می دهیم و در انتها با مقداری رطوبت به سطح دیوار گرد و غبار حاصله را از بین برده و دیوار آماده گچ کاری، سیمان کاری یا کاشی و سنگ کاری می شود. https://siporex.ir/product/siporex-flat-grater/

  تأسیسات تهران
 • گونیای بلوک سیپورکس

  گونیای بلوک سیپورکس

  مشخصات گونیا وارداتی بلوک سیپورکس: گونیا محصولی است که به کمک آن می توان بر روی بلوک های سبک سیپورکس (بلوک AAC) برش های دقیق ایجاد نمود. از اهداف این گونیا افزایش سرعت و دقت در برش بلوک ها و کاهش پرتی آن می باشد؛ چرا که اغلب با برش بلوک ها حجم زیادی از بلوک ها به هدر می رود. استفاده از گونیای سیپورکس باعث می شود که عملیات برش هر نوع بلوک سبکی با میزان مساوی، سرعت و دقت بالاتر انجام شود. جنس این ابزار از فلز ساخته شده و کیفیت و عمر بالایی دارد. برای استفاده از گونیا برای برش بلوک، ابتدا این محصول را روی بلوک قرار می دهیم و زاویه آن را به درستی تنظیم می کنیم. سپس با استفاده از اره دستی شروع به برش بلوک می کنیم. https://siporex.ir/product/siporex-bevel/

  تأسیسات تهران
 • فن کانالی - هواکش بین کانالی

  فن کانالی - هواکش بین کانالی

  فن کانالی یا هواکش اکسیال بین کانالی همانطور که از نامش پیداست در بین کانال مورد استفاده قرار میگیرد تا بتواند به انتقال بهتر هوا کمک کند هواکش کانالی اکسیال از قطر 5 تا 80 سانت بصورت کوبل مستقیم تولید می شود. پروانه فن بین کانالی اکسیال از جنس آلومینیم یا پلی آمید می باشد. آذین تهویه تولید کننده انواع هواکش بین کانالی و وارد کننده فن های بی وی ان ترک و زیلابگ و... برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09194201355 یا به وب سایت ما مراجعه نمایید به آدرس ( https://www.azintahvie.com/) هواکش بین کانالی به فن داکتی نیز معروف است که می تواند دارایی پروانه رادیال و سانتریفیوژ نیز باشد. نثیب فن بین کانالی بسیار اسان است و از طریق اتصالات دو طرف به کانال وصل می شود. فن بین کانالی چیست؟ دسته دیگری از هواکش های سانتریفوژ هستند که برای نصب بین کانال ها در شرایطی که به علت محدویت جا و فضا امکان استفاده از سایر هواکش های سانتریفوژ مقدور نمی باشد. موارد استفاده این هواکش ها در ساختمان ها و برج های اداری و تجاری ،هتل ها و رستوران ها و غیره می باشد. فن بین کانالی آذین تهویه از نظر کاربردی هم بعنوان مکنده (اگزاست فن) و هم بعنوان دمنده (بلوئر) قابل استفاده هستند. ومی توان در ابتدا یا نتهای و یا بین کانال از ان استفاده نمود.

  تأسیسات تهران