می دانید دستگاه روغنکشی استاندارد چیست ؟

می دانید دستگاه روغنکشی استاندارد چیست ؟ دستگاه روغن کشی استاندارد برای استحصال روغن سالم و بهداشتی و مرغوب باید دارای چندین ویژگی باشد.
مهمترین ویژگی آن قابلیت استحصال روغن از دانه روغنی به گونه ای است که دمای روغن خارج شده کمتر از 45 درجه سانتیگراد باشد. طراحی دقیق اجزای دستگاه روغنگیری عاملی تعیین کننده در رسیدن به این هدف میباشد. و نیز باید کلیه قسمتهای دستگاه دارای روکش استیل ضد زنگ جهت قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن باشد. رعایت اصول ایمنی و حفاظت در بخشهای مکانیکی و الکتریکی از دیگر ویژگی های یک دستگاه روغنگیری استاندارد میباشد.
دستگاه های روغنگیری گروه تولیدی Oilst با در نظر گرفتن کلیه اصول ایمنی و بهداشتی طراحی و ساخته شده اند و جهت استفاده در فروشگاه ها ، کارگاه ها و کارخانجات روغنکشی انتخابی مطمئن و سود آور میباشد. همچنین طراحی قطعات بخش پرس به گونه ای صورت گرفته که روغن استخراج شده از دستگاه روغنگیری دمایی کمتر از 45 در جه سانتیگراد دارد که این امر موجب حفظ کلیه خواص روغن و طعم مطبوع و ایده آل روغن میباشد.
ایزوله سازی چند لایه بخش روغنگیری از بخش انتقال نیرو هرگونه اختلاط روغن های صنعتی با روغن استخراج شده از دانه روغنی را از بین برده و روغنی سالم و مطمئن را در اختیار مصرف کننده قرار میدهد.
1395/5/6
اطلاعات تماس
نامرسول ایزدی
تلفن۰۳۱-۳×××۳۹۸۴callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۳×××۷۱۱۵callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان
آدرساصفهان-انتهای خیابان جی شرقی-میدان کارخانه قند-خیابان بسیج-پلاک 47
تلگرامچت تلگرام


محصولات مشابه
  • روغن گیری مدل رومیزی توربو

    روغن گیری مدل رومیزی توربو

    روغن گیری پرس سرد ساخت هیراد ماشین فیدار اصفهان مدل رومیزی فروشگاهی کالیبر ۳۰ ظرفیت ‌ورودی ۴تا۵ کیلو در ساعت قابلیت روغن گیری از کنجد سیاهدانه بادام کلزا کرچک تخم آفتابگردان کتان و نارگیل ... کنجاله به صورت چیپسی جنس بدنه استیل قدرت موتور یک اسب بخار مدل گیربکس مکعبی دارای ضمانت یکساله و ۵ سال خدمات پس از فروش

    متفرقه اصفهان