درب کرکره ای آلومینیوم یا فولادی را انتخاب کنیم؟

درب کرکره ای فولادی یا آلومینیوم: کدام گزینه بهتر است؟

در حوزه امنیت و زیبایی محیط شهری، استفاده از درب کرکره ای برقی در منازل مسکونی، آپارتمان ها، مغازه ها، فروشگاه ها، بانک ها و بسیاری دیگر از فضاهای عمومی و تجاری بسیار رایج است. این درب ها با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مواد با کیفیت، امنیت و زیبایی بیشتری به محیط اطراف اضافه می کنند. اما در انتخاب بین درب کرکره ای فولادی یا آلومینیوم برای خرید و نصب، باید به مزایا و معایب هر یک توجه کنیم. در این مقاله، با مقایسه این دو نوع درب کرکره ای، بهترین گزینه را برای نیازهای خود انتخاب خواهید کرد

 

تفاوت درب کرکره ای فولادی و آلومینیوم

در انتخاب درب کرکره ای مناسب، تفاوت های مهمی بین درب های فولادی و آلومینیوم وجود دارد که باید به آنها توجه کرد. بررسی این تفاوت ها، ما را در انتخاب گزینه بهتر و مناسب تر برای خود یاری می دهد.

استحکام و مقاومت:

یکی از مهمترین تفاوت ها بین درب کرکره ای فولادی یا آلومینیومی، استحکام و مقاومت آنهاست. درب های فولادی با استفاده از فلز فولاد با استحکام بالا ساخته می شوند و در مقابل ضربه ها و فشارهای بیرونی مقاومت بیشتری نسبت به درب های آلومینیومی دارند. این امر باعث می شود که درب های فولادی در مواقعی که نیاز به امنیت بیشتری استفاده می شود، مورد ترجیح قرار گیرند.

زیبایی و طراحی:

درب های کرکره ای فولادی یا آلومینیوم هر دو در طراحی های متنوعی در بازار موجود هستند. با این حال، درب های آلومینیومی به دلیل وزن سبک و امکان ایجاد تیغه های دوجداره، می توانند به طرح ها و طراحی های مدرن تر و زیباتری دست یابند. این درب ها قابلیت ایجاد چندین رنگ و پوشش مختلف را دارند و به راحتی می توانند با سبک و دکوراسیون محیط اطراف تطبیق یابند.

در مقابل، درب های فولادی به دلیل استفاده از فلز فولادی با قابلیت ایجاد طراحی های متنوع و متفاوت نسبت به آلومینیوم محدودیت هایی دارند. هرچند که با استفاده از رنگ آمیزی و پوشش های مختلف، درب های فولادی می توانند به زیبایی بیشتری دست یابند.

در مقابل، درب های آلومینیومی به دلیل استفاده از آلیاژ آلومینیوم و تکنولوژی پیشرفته، هزینه بیشتری نسبت به درب های فولادی دارند. اما با در نظر گرفتن مزایایی مانند وزن سبک، مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، و طراحی های زیبا، درب های آلومینیومی هزینه خود را به خوبی جبران می کنند.

 

جهت استعلام قیمت و هزینه ی تیغه های درب کرکره ای فولادی یا آلومینیوم
استعلام تیغه فولادی
استعلام تیغه آلومینیوم

 

 


۱۷ آبان ۱۴۰۲


محصولات مشابه
 • صندلی دانش آموزی ودانشجویی ،نیمکت

  صندلی دانش آموزی ودانشجویی ،نیمکت

  شرکت صنعت آذربایجان(صنایع فلزی مالکی)تولیدکننده انبوه مصنوعات فلزی شامل انواع صندلی دانش آموزی و دانشجویی، نیمکت ، صندلی آزمایشگاهی(تابوره) وچهارپایه ،میزنقشه کشی ،میزکامپیوترفایبرگلاس وسایرمصنوعات فلزی کلیه محصولات خودرا بابهترین کیفیت ونازلترین قیمت به فروش می رسان.

  لوازم مصرفی آذربایجان شرقی
 • کمد رختکن دو درب روی هم فلزی

  کمد رختکن دو درب روی هم فلزی

  از کمد رختکن دو درب روی هم فلزی برای نگهداری لباس در کارخانه ها ، ادارات دولتی و بیمارستانها استفاده می شود . مشخصه کمد رختکن دو درب روی هم فلزی استفاده از ورق روغنی با ورق 5 دهم ، 7 دهم و نه دهم استفاده از لولای نواری برای اتصال درب به بدنه کمد دستگیره پلاستیکی توکار قفل سوئیچی جهت قفل کردن کمد رنگ پودری الکترو استاتیک چرمی ( رنگ اصلی رنگ بژ ) دارای لوله آویز برای قرار دادن لباس دارای حفره هایی جهت تهویه هوا دارای دو عدد جاکفشی موارد سفارشی کمد رختکن تولید با ورق روغنی با ضخامت یک میلی متر به بالا تولید با ورق گالوانیزه استفاده از رنگ های استاتیک به غیر از رنگ بژ به صورت تک رنگ و دو رنگ استفاده از رنگ مایع کوره ای ایجاد پایه تنظیم جهت شستشو زیر کمد رختکن استفاده از قفل گلنگدنی به جای قفل سوئیچی ، همچنین به جای قفل سوئیچی ساده از قفل سوئیچی کامپیوتر ی می توان استفاده نمود دارای یک سال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش دارای بسته بندی با روکش سلفون و مقوا و کاملا تسمه کشی شده جهت ارسال به تما م نقاط کشور جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  لوازم مصرفی تهران
 • کمد و فایل دوار چهارطبقه و پنج طبقه

  کمد و فایل دوار چهارطبقه و پنج طبقه

  فایل 5 طبقه دوار این فایل‌ها دارای طبقات مدور (گردان) می‌باشد که حجم بایگانی را در فضایی که اشغال می‌نماید (87*87*197) تا حد قابل توجهی افزایش می‌دهد. گنجایش فایل جهت بایگانی زونکن آویز با عطف 2.5 سانت 275 جلد که هر طبقه گنجایش 55 جلد را دارا می‌باشد. گنجایش فایل جهت بایگانی زونکن با عطف 4.5 سانت 225 جلد که هر طبقه گنجایش 45 جلد را دارا می‌باشد. گنجایش فایل جهت بایگانی زونکن با عطف 7.5 سانت 150 جلد که هر طبقه گنجایش 30 جلد را دارا می‌باشد. ابعاد فایل (87*87*197) دارای 5 طبقه که رنگ فایل‌ها الکترو استاتیک پودری چرمی می‌باشد. تلفن: 77732824-021 –77732825-021 تهران خیابان حافظ پاساژ ایرانیان طبقه 2- آدرس وب سایت: https://www.bstandis.com/فکس: 02189776331 بازدید کننده گرامی جهت دریافت کاتالوگ و خدمات ما 0912733884 را به 10008590 پیامک کنید(اعداد به لاتین وارد شود) همراه:09125350224-09127338848 – 09122343478

  لوازم مصرفی تهران
 • کمد رختکن چهار درب فلزی

  کمد رختکن چهار درب فلزی

  ز کمد رختکن چهار درب فلزی برای نگهداری لباس در کارخانه ها ، ادارات دولتی و بیمارستانها استفاده می شود . مشخصه کمد رختکن چهار درب فلزی استفاده از ورق روغنی با ورق 5 دهم ، 7 دهم و نه دهم استفاده از لولای نواری برای اتصال درب به بدنه کمد دستگیره پلاستیکی توکار قفل سوئیچی جهت قفل کردن کمد رنگ پودری الکترو استاتیک چرمی ( رنگ اصلی رنگ بژ ) دارای لوله آویز برای قرار دادن لباس دارای حفره هایی جهت تهویه هوا موارد سفارشی کمد رختکن قرار دادن جاکفشی جهت جلوگیری از ادغام لباس ها با کفش تولید با ورق روغنی با ضخامت یک میلی متر به بالا تولید با ورق گالوانیزه استفاده از رنگ های استاتیک به غیر از رنگ بژ به صورت تک رنگ و دو رنگ استفاده از رنگ مایع کوره ای ایجاد پایه تنظیم جهت شستشو زیر کمد رختکن استفاده از قفل گلنگدنی به جای قفل سوئیچی ، همچنین به جای قفل سوئیچی ساده از قفل سوئیچی کامپیوتر ی می توان استفاده نمود دارای یک سال گارانتی و دو سال خدمات پس از فروش دارای بسته بندی با روکش سلفون و مقوا و کاملا تسمه کشی شده جهت ارسال به تما م نقاط کشور جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  لوازم مصرفی تهران