عرضه کننده مصالح بام سبز

5 مصالح بام سبز که برای طراحی به آن نیاز دارید

در حال حاضر بیشتر مردم می‌دانند که برای طراحی یک بام سبز با کارایی بالا، به مواد بام سبز بیشتری نسبت به چمن ساده نیاز دارید . اما با توجه به افزایش پروژه های بام سبز، دانستن اینکه از کجا شروع کنید دشوار است.

 

با توجه به صنعت رو به رشد، تولیدکنندگان بیشتری وارد بازی با مواد بام سبز می شوند که از سینی های گیاهی گرفته تا سیستم های عایق رطوبتی را شامل می شود. بنابراین برای طراحی یک بام سبز عالی به چه چیزی نیاز دارید؟ ما لیستی از مصالح بام سبز را برای شما جمع آوری کرده ایم تا قبل از پروژه بعدی خود در نظر بگیرید.

1. گیاهان

Architek بام سبز ناراماتا
عرضه کننده مصالح بام سبز

البته لیست مصالح بام سبز با گیاهان شروع می شود. مطمئن شوید که انتخاب گیاه شما برای مکان شما مناسب است. به گفته کارشناسان، قبل از انتخاب باید موقعیت مکانی خود را بر روی نقشه منطقه سختی منطقه جست و جو کنید .

اکثر مناطق در دنیا به مناطق مقاوم باغبانی منحصر به فرد تقسیم می شوند. این نقشه ها مناطق را از 1 تا 7 رتبه بندی می کنند، 1 سخت ترین شرایط رشد، 7 ملایم ترین شرایط رشد است.

 

استفاده از گونه های گیاهی که بومی منطقه هستند، بهترین میزان موفقیت را به بام سبز به شما می دهد. به طور کلی، محبوب ترین گونه گیاهی برای بام های سبز، ساکولنت سدوم است که برای سیستم های سقف کم عمق مناسب است. Sedum همچنین در برابر شرایط سخت مانند خشکسالی مقاوم است.

گیاهان معمولی که در بام سبز رشد می کنند ترکیبی از ساکولنت ها و بوته ها و درختان کم رشد هستند.

2. سینی های گیاهی

سینی های گیاهی-archatrak-gbd-magazine-gbdpro-02 عرضه کننده مصالح بام سبز سینی های کاشت

اگر سیستم سینی گیاهان مدولار را به عنوان مصالح بام سبز در نظر می گیرید، نیاز به مواد دیگری مانند ظرف های زهکشی، ظرف های نگهدارنده آب، موانع ریشه وغشای فیلتر نداریم – همه اجزای لازم برای رشد گیاهان به طور مستقیم روی پشت بام را از بین می برید.

با یک سیستم سینی، گزینه “پیش رشد” را دارید، که در آن سینی‌ها از قبل با محیط رشد پر شده و با گونه‌هایی مانند سموم کاشته می‌شوند. و ، یا «در محل کاشته شده»، جایی که سینی‌های خالی روی پشت بام گذاشته می‌شوند و سپس با محیط رشد و گیاهان پر می‌شوند .

 

سیستم‌های سینی از قبل رشد کرده معمولاً نیاز به طراحی بام سبز دارند که از قبل برنامه‌ریزی شود و باید بلافاصله پس از ورود در محل نصب شود. با سیستم‌های سینی کاشته شده در محل می‌توانید سقف سبز را به صورت مرحله‌ای نصب کنید، زیرا سینی‌های خالی گیاه و کیسه‌های محیط رشد به محل ارسال می‌شوند و رول‌های کاشت سدوم به طور جداگانه ارسال می‌شوند که انعطاف‌پذیری طراحی بیشتری را ارائه می‌دهد.

3. غشاهای ضد آب

تالار شهر شیکاگو سیکا سرنافیل

مصالح بام سبز

اگر نشتی داشته باشد نمی توانید یک بام سبز موثر و خوب داشته باشید.

در واقع “غشاء عایق رطوبتی اولیه برای سقف است . ” هنگام استفاده از غشای تک لایه ترموپلاستیک، درزها را می توان با هوای گرم جوش داد و یک ورق یکپارچه ضد آب ایجاد کرد. و درزها بر خلاف سیستم های دیگر که از چسب برای چسباندن درزهای خود استفاده می کنند برای عمر سیستم مفید هستند. این ورق همچنین به عنوان یک مانع طبیعی ریشه عمل می کند و نیاز به افزودن یک لایه محافظ دیگر را از بین می برد.

داشتن غشای ضد آب مناسب نیز باید به طول عمر بیشتر بام سبز منجر شود. مصالح بام سبز به محصولاتی مانند غشای ضد آب G476 سیکا به عنوان راه حل اشاره می کند. 

همچنین گزینه هایی را برای غشاهای ضد آب ارائه می دهد که عملکرد ثابت شده سیستم های ضد آب آرین خاک ایرانیان را با فناوری و طراحی مدرن بام سبز ترکیب می کند. آرین خاک ایرانیان با تیم های پروژه همکاری می کند تا راه حل های سفارشی بام سبز را که مخصوص نیازهای پروژه است، توسعه دهد.

4. بسترهای مناسب

بام سبز Architek Van Dusen

بستر های مناسب عرضه کننده مصالح بام سبز

بسترهای مناسب و/یا محیط های رشد مهندسی شده نیز تفاوت زیادی در بام های سبز ایجاد می کند.مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که «استفاده از خاک سطحی کم عیار و زیرلایه نامناسب عامل اصلی خرابی بام سبز و متعاقب آن آسیب پوشش ساختمان است.

 

اگر با یک محیط خشک و محصور در خشکی سر و کار دارید،باید محیط کشت مناسب برای حفظ آب را مخلوط کنید. از سوی دیگر، بام‌های سبز در محیط‌های ساحلی و بارانی باید دارای محیط‌های رشدی باشند که جذب کمتری داشته باشند و امکان تخلیه موثر آب را فراهم کنند.

5. سیستم زهکشی

سینی های گیاهی-archatrak-gbd-magazine-gbdpro-02

عرضه کننده مصالح بام سبز

طبق گفته مؤسسه ملی علوم ساختمان، لایه‌های زهکشی برای سقف‌های رویشی گسترده ممکن است از ورق‌های پلاستیکی، حصیرهای پارچه‌ای یا مصنوعی یا لایه‌های معدنی دانه‌ای تشکیل شده باشد.

فراتر از خاک و کاشت، بام های سبز مدرن را می توان با استفاده از انواع یا ترکیبی از صفحات و حصیرهای زهکشی طراحی کرد. طبق گفته انجمن تجاری اقدام اقلیمی ، از طریق این لایه‌ها است که نمایه خاک تقلید می‌شود، بنابراین یک فرآیند زهکشی ایجاد می‌شود که اجازه می‌دهد مایع به طور ایمن فیلتر شود و در عین حال گیاهان را نیز تغذیه می‌کند.

همچنین تاکید می کند که زهکشی می تواند از مواد دانه ای درشت یا یک لایه مصنوعی استفاده کند. به گفته کارشناسان آنها، زهکشی دانه ای می تواند سنگدانه های سبکی مانند سنگ گدازه، یا رس منبسط شده، تخته سنگ یا شیل باشد.

تقریباً برای هر مصالح بام سبز، می توانید مواد بازیافتی را نیز در نظر بگیرید. 

بسیاری از مواد مورد استفاده در ساخت بام سبز از مصالح ساختمانی بازیافتی، پلاستیک و لاستیک تولید می‌شوند و در نتیجه دفع زباله‌ها را کاهش می‌دهند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
02188009861
02188009862
09120204952


۰۳ دی ۱۴۰۱


دیگر محصولات
 • ورق ژئوممبران جهت آب بندی گود ساختمانی

  ورق ژئوممبران جهت آب بندی گود ساختمانی

  برای آب بندی گود های ساختمانی و فونداسیون مجتمع ها، از قدیم تا امروز روش های گوناگونی مانند: ایزوگام و قیرگونی و ... موجود بوده که این محصولات در برابر آسیب های گوناگون محیطی نتوانسته نتیجه قابل قبولی داشته باشد و امروزه با پیشرفت صنعت ورق های پلیمری مثل ورق ژئوممبران جایگزینی بسیار مطمئن برای روش های قدیمی است. ورق ژئوممبران پی وی سی (PVC)، میتواند با کمترین هزینه، نصب آسان و سریع از فوندانسیون ساختمان شما، تا سالیان سال در برابر رطوبت و ورود آب جلوگیری کند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن همراه: 09120204952 واتس‌آپ: 09120204952 تلفن محل کار: 02188009861-02188009862 وب سایت: https://ariankhak.com/

  مصالح ساختمانی تهران
 • ایزولاسیون پی ساختمان , ایزولاسیون فونداسیون و عایق گود

  ایزولاسیون پی ساختمان , ایزولاسیون فونداسیون و عایق گود

  انجام عملیات ایزولاسیون فونداسیون و دیواره های حائل , بام و کف پارکینگ ها با استفاده از مصالح ژئوسینتتیک جی سی ال , پی وی سی , وی ال دی پی و ژئوممبران های کامپوزیت فروش و اجرای سیستم های زهکشی دیمپل شیت فروش ژئوتکستایل با نقش فیلتراسیون در کانال های زهکشی فروش و اجرای نواری ژئودرین 30 , 40 سانتی پشت شات کریت طراحی سیستم زهکشی کف بصورت شبکه و جناق ماهی پیشنهاد گزینه برتر جهت ایزولاسیون با توجه به نوع سیال و دبی آب با بیش از 15 سال تجربه در زمینه ایزولاسیون و زهکشی فونداسیون اطلاعات دقیق تر را از ما بخواهید ژئوممبران (ژئوممبرین ، Geomembrane) ، ژئوتکستایل و ژئودرین واتر استاپ GCL ژئوکامپوزیت اجرا بر اساس روش های استاندارد مقاوم در برابر عوامل شیمیایی دارای خواص کششی مطلوب سرعت بالای اجرا کیفیت برتر سیستم نسبت به روش های سنتی کاهش هزینه ها کاهش عملیات خاکی گروه آرین خاک ایرانیان ( ایزولاسیون پی ساختمان ، ایزولاسیون فونداسیون ) تلفن همراه: 09120204952 واتس‌آپ: 09120204952 تلفن محل کار: 02188009861-02188009862 وب سایت: https://ariankhak.com/

  مصالح ساختمانی تهران
 • تولید واتراستاپ (آب بند بتن)

  تولید واتراستاپ (آب بند بتن)

  واتراستاپ، یک نوار لاستیکی است که جهت آب بندی درزها و جلوگیری از حرکت آب داخل شکاف های بتن استفاده می گردد. در حالت کلی این نوار آب بندی به دو دسته واتراستاپ تخت و واتراستاپ حفره دار تقسیم می شوند که از نوع تخت در درزهای اجرایی و از نوع حفره دار در درزهای انبساطی بهره می برند. به این محصول نوار آب بند بتن و یا واتر استاپ بتن گفته می شود. در ادامه به توضیحات بیشتری راجع به این محصول و انواع آن می پردازیم. واتر استاپ پی وی سی در دو نوع تخت و حفره دار موجود می باشند که قیمت نوار آب بندی تخت کمتر از نوار آب بند حفره دار است و نوع تخت آن برای آب بندی درز های سازه های بتنی ، کانال و لوله های بتنی، آب بندی سازه های هیدرولیکی و همچنین آب بندی استخر و دریاچه های مصنوعی می توان استفاده کرد. نوار آب بندی حفره دار برای استفاده در بازه ی دمایی زیاد بسیار مناسب بوده و انعطاف پذیری بسیار بالا و مقاومت در برابر مواد قلیایی آن را به محصولی پر کاربرد بدل کرده است. با مراجعه به وبسایت آرین خاک ایرانیان و تماس با ما می توانید قیمت واتر استاپ را جویا شوید آرین خاک ایرانیان تولید کننده واتر استاپ می باشد و انواع واتر استاپ رابا قیمت ویژه و همراه با 10 سال گارانتی به مشتریان عزیز عرضه می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید تلفن همراه: 09120204952 واتس‌آپ: 09120204952 تلفن محل کار: 02188009861-02188009862 وب سایت: https://ariankhak.com/

  مصالح ساختمانی تهران
 • ژئوسل

  ژئوسل

  ژئوسل چست؟ ژئوسل ساختاری شبکه ای است که به طور وسیع در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. این ساختار نیرویی که به صورت عمود به سطح خاک وارد می شود را به صورت جانبی در سطح خاک توزیع می کند، و بنابر این مانع نشست خاک و یا فرسایش خاک می شود. جنس ژئوسل ها معمولا از پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یا آلیاژهای پلیمری جدید (NPA) ساخته می شوند. ژئوسل های پلی استری قابلیت انتقال آب را دارند در حالی که ژئوسل های HDPE در مقابل سیالات نفوذ ناپذیر هستند. کاربرد ها هدف استفاده از ژئوسل ها تثبیت خاک، کنترل فرسایش، تقویت زیرساخت ها در جاده و راه آهن و همچنین محافظت از کانال ها می باشد. در صورتی که شبکه ها با خاک مناسب بر شوند امکان رشد گیاه وجود دارد. به طور خلاصه می توان کاربرد های ژئوسل را چنین عنوان کرد: جایگزین برخی پروژه های ژئوگریدی تثبیت شیروانی ها در معادن ، مخازن و … محوطه سازی ( روف گاردن ) راه آهن تحکیم بستر ( اتوبان ، راه ها، فرودگاه ها، بندرگاه ها، نیروگاه های برق، اسکلت و پارکینگ ) کنترل خط ساحلی کاربردهای نظامی ( جهت ایجاد خاکریز و دیواره های عایق صوتی ) سیل بندها محل های دفن زباله کانال ها و مسیل ها مسیرهای پیاده در جنگل ها مزایای ژئوسل : سهولت در نصب و اجرا مقرون به صرفه ( کاهش هزینه های عملیات خاکی ) قابل استفاده در شیب های تند قابلیت شکل پذیری با توجه به بستر اشغال حداقل فضا در حمل و نقل و نگهداری کاهش مدت زمان ساخت و نیروی انسانی ویژگی های ژئوسل: سبک با طول عمر بالا مقاوم در برابر میکروارگانیزم ها دوست دار محیط زیست مقاوم در برابر واکنش های شیمیایی مقاومت کششی بالا با قابلیت زهکشی در صورت استفاده از ژئوسل ها در دیوار ها و بام های سبز، رشد ریشه های گیاه باعث استحکام بیشتر شده و عمر سازه را افزایش می دهند. همچنین ژئوسل ها در سازه هایی که وزن کمی را تحمل می کنند، در محافظت از کانال ها و بستر جاده های کم تردد عملکرد خوبی را از خود نشان داده اند. اما استفاده از این مواد تحت بار های سنگین، مانند زیرساخت جاده های پر تردد باعث کاهش عمر سازه و دفرمه شدن سلول ها خواهد شد. نصب: نصب ژئوسل ها به نسبت مواد دیگر سریع تر، کم هزینه تر و بدون پیچیدگی فنی انجام می گیرد. به طور خلاصه می توان نکات مربوط به نصب را چنین عنوان کرد: تجهیزات مورد نیاز جهت نصب ژئوسل : پرچ ها پین های J شکل ژئوکامپوزیت زهکشی ژئوتکستایل ( در صورت نیاز ) طناب و ابزار حفاری غلتک ابزارآلاتی نظیر چکش، متر، بیل و … اجرای ژئوسل در سطوح مسطح : پاکسازی بستر ( حذف ضایعات نظیر سنگ و پوشش گیاهی) رفع پستی و بلندی های زمین به منظور یکپارچه سازی نسبی بستر پهن کردن ژئوتکستایل و پس از آن شبکه ژئوسل نصب پین های موقت به لبه ی هر سلول ثابت کردن لبه های پین شده در حالت حداکثر کشش ریختن مواد پرکننده داخل سلول ها و ثابت کردن مواد با ابزاری نظیر بیل، لودر و … اجرای ژئوسل در دیوار حائل: 1.نصب ژئوتکستایل پشت دیوار حائل ( ژئوتکستایل به عنوان فیلتراسیون از سیستم زهکشی محافظت می نماید). 2.قرار دادن لوله زهکش روی ژئوتکستایل پهن شده بر سطح (ماسه ای، سنگی، سنگریزه ای و…). 3.پهن کردن شبکه ژئوسل روی موقعیت تعیین شده خود. 4.پر کردن و متراکم کردن مواد پرکننده ی شبکه با تجهیزات و روش های مطابق با مشخصات پروژه. تلفن همراه: 09120204952 واتس‌آپ: 09120204952 تلفن محل کار: 02188009861-02188009862 وب سایت: https://ariankhak.com/

  مصالح ساختمانی تهران


محصولات مشابه
 • فروش آنلاین قالب های فوم لس

  فروش آنلاین قالب های فوم لس

  سقف بدون فوم و بدون یونولیت سقفی در این روش قالب ماندگار یونولیت یا فوم پلی استایرن حذف می شود و قالب غیرماندگار در روی تیرچه های فلزی و یا بتنی نصب می گردد و پس از بتن ریزی از سقف خارج شده و در طبقات و یا پروژه های دیگر به دفعات استفاده می شود. در این روش معایب استفاده از یونولیت کلا مرتفع می گردد و محاسن را برای سازه شما به ارمغان می آورد که می توان به خطرات ناشی از آتش سوزی وافزایش جان موثر تیرچه و عدم انتقال صوت به طبقات و ... اشاره نمود و در یک کلمه بار مالی مضاعفی را به پروژه شما تحمیل نخواهد کرد و برعکس هزینه ها را بطور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد داد. جهت ثبت سفارش و دریافت پیش فاکتور به فروشگاه اینترنتی مه میل استور به نشانی https://mahmilstore.com مراجعه فرمایید. تماس با مدیریت شرکت 09121515551

  مصالح ساختمانی قم
 • کاربردهای سنگ مالون سنگ لاشه

  ✅✅✅ساخت انواع پله، ساخت انواع آبشار، آبنما، برکه ، استخر، آلاچیق، دیوار های صخره ای، ساخت انواع شومینه وباربیکیو و انواع فضاسازی های طبیعی. برخی مکان هایی که از سنگ ورقه ای یا کوهی استفاده میکنند مانند مکان های تفریحی، تجاری، صنعتی، پارک ها، محوطه سازی ها ، به طرف روستاها، رستوران ها ، باغ و ویلاها. برای نمونه کار بیشتر به وب سایت رسمی ما را تماشا کنید. ???? www.sangemalon.ir سنگ لاشه ورقه ; یا سنگ تخت سنگی است که از دل کوه; استخراج شده و همراه با هنر دست سنگ تراش; به وسیله چکش,; و قلم; سنگ ها تا حد امکان به ضخامت; و ابعاد دلخواه; تولید می شوند…. تهیه و توزیع سنگ لاشه نما پرتقالی; سنگ مالون لاشه; پرتقالی کوچک این نوع سنگ مالون; لاشه; مناسب برای راهسازی; و نمای دیوار; و کف باغ ها; می باشد… تهیه و توزیع انواع سنگ لاشه نما; سنگ لاشه نما\"; یکی از انواع سنگی می باشد که برای محوطه سازی,; بیشترین کاربرد را خواهد داشت… اجرای انواع سنگ کاری,; اجرا انواع سنگ کاری; توسط کادری حرفه ای,; و همچنین ارسال نیرو و انجام کار در کوتاه ترین زمان ممکن …. حمل و نقل انواع محصولات,; حمل و نقل انواع محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن و ارسال به سرار نقاط ایران امکان پذیر میباشد … تهیه و توزیع سنگ لاشه دیوار بند,;

  مصالح ساختمانی تهران
 • دستگاه جوش سر به سر میلگرد،فورجینگ میلگرد

  دستگاه جوش سر به سر میلگرد،فورجینگ میلگرد

  جوش سر به سر میلگرد، فورجینگ (جوش)میلگرد شرکت آفتاب تابان کنزا فروش دستگاههاى جوش سر به سر میلگرد شرکت آفتاب تابان کنزا02144066635 جوش سر به سر میلگرد جوش سربه سر میلگرد اجراپروژه جوش سر به سر میلگرد فرآیند جوش سربه سر میلگرد تکنولوژی فرآیند فورجینگ سر به سر میلگرد در سال 1952 میلادی و با هدف کاربرد در صنعت حمل و نقل ریلی ابداع و توسعه یافت. با گسترش روز به روز ساخت و ساز و رشد شهرها و بلند مرتبه سازی، توجه به موضوع مقاوم سازی و استحکام سازه ها به منظور حفظ جان و سرمایه ساکنین در اهمیت قرار گرفت و این فرآیند با توجه به ضریب ایمنی بالا و نیز کاهش هزینه ها وارد حوزه ساخت وسازگردید. دستگاه جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگردها تکنولوژی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگردها روشی مطمئن و سریع جهت اتصال میلگردها در سازه های بتنی پروژه های صنعتی و عمرانی می باشد. مقاوم سازی در برابر زلزله , کاهش مصرف میلگرد , کاهش تراکم میلگردها و یکپارچگی بتن از مزایای این روش با کاربری آسان در تمامی اجرای سازه بتنی اعم از فونداسیون ، دیوار ، ستون ، تیر و… می باشد. در تکنولوژی جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد به جای اورلپ کردن میلگردها و یا اتصال میلگردها با استفاده از وصله مکانیکی ، دو سر میلگرد بوسیله اعمال حرارت و فشار هیدرولیکی به یکدیگر اتصال داده می‌شود. عدم نیاز به برق سه فاز , سهولت اجرا , سرعت اجرایی بالا , قابلیت کار در کلیه حالتها و قابل حمل و نقل بودن دستگاه از مزایای این روش می باشد. کاربرد این روش در اتصال میلگردهای فوندانسیون , میلگردهای ستونها , میلگردهای بولت ها , میلگردهای شمع ها , میلگردهای دیوارها , میلگردهای شکسته , میلگردهای ضایعاتی می باشد. مزایای روش جوش فورجینگ سر به سر میلگردها : • صرفه جویی تا 30 درصدی در مصرف میلگرد با حذف اورلپ و پرتها . • کاهش زمان , نیروی انسانی , حمل و نقل ها با توجه به کاهش مصرف . • اتصال میلگرد های غیرقابل مصرف ( پرت ) به یکدیگر و استفاده مجدد از آنها . • با توجه به کاهش مصرف میلگرد ، وزن اصلی سازه کم شده و متناسب با آن از نیروهای ثقلی جانبی نیز کاسته می شود و در نتیجه مقاومت سازه در مقابل زلزله افزایش خواهد یافت . • این سیستم ، اشتباهات انسانی را به شدت کاهش می دهد ( بسیار مشاهده گردیده است که پرسنل اجرایی برای کاهش پرت میلگردها از طول اورلب ها می کاهند که این امر باعث کاهش مقاومت میلگرد ها در نقاط اتصال و در نتیجه کاهش مقاومت سازه می گردد . ) • با توجه به کاستن از حجم اضافی میلگرد ها در نقاط اتصال ، امکان ویبره بهتر که مشکل بسیار مهمی تاکنون بوده است برطرف می شود و ویبره خوب و مناسب تری میسر می گردد . • با توجه به کاهش حجم اضافی میلگرد ها ، درگیری بتن با میلگرد ها افزایش خواهد یافت . • افزایش یافتن مقاومت در نقطه اتصال ، به طوری که مقاومت در این نقطه بیشتر از سایر نقاط در طول میلگرد می باشد . • حفظ خواص متالورژیکی میلگرد. • توانایی ایجاد اتصال ,با حداقل طول ریشه • حفظ یکپارچکی آنالیز بار در محل اتصال • دارای تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن صرفه جویی های ناشی از استفاده از دستگاه جوش سر به سر میلگرد • صرفه جویی در مصرف میلگرد در حدود 20 تا 30 درصدی با حذف اورلپ و پرت . • صرفه جویی در زمان اجرای کار و نیاز به نیروی انسانی کمتر افزایش سرعت جوشکاری • کاهش حمل و نقل ها با توجه به کاهش مصالح مصرفی .... مزایاى دستگاه جوش سر به سر کنزا: * مطابق با استاندار د کیفی -2008 ISO9001 *مطابق با استاندارد جوشهای خمیری پیشنهادی از مرکز تحقیقات مسکن ISO 3834 اتحادیه اروپا *سازگار باشرایط آب وهواى ایران *تعمیر و نگهدارى زیر نظرمتخصصین آموزش دیده * لوازم مصرفى ارزان قیمت با طول عمر بالا *خدمات 24 ساعته در سرتا سر کشور *دارای یک سال گارانتی تعویض *دارای ده سال خدمات پس از فروش *آموزش رایگان و... جهت کسب اطلاعات جامع تر به سایت به آدرس: www.kenza.ir مراجعه ویا با شماره های فکس 02144954034 021-44066635 یا 2187461 0912 تماس حاصل فرمایید.

  مصالح ساختمانی تهران
 • عایق حرارتی(دفع انرژی حرارتی خورشید) کول پینت

  عایق حرارتی(دفع انرژی حرارتی خورشید) کول پینت

  عایق حرارتی کول پینت: استفاده از نانو ذرات سرامیکی در ساختار رنگ اکریلیکی کول‌پینت آن را به یک رنگ عایق حرارتی تبدیل کرده است. این ذرات نانویی همانند ریز فلاسک‌های خلا عمل کرده و انرژی خورشید را منعکس می‌کنند. به این روش، نور فرابنفش و اشعه مادون قرمز نمی‌توانند از سطوح محافظت شده به داخل ساختمان راه یابند و انرژی مصرفی به منظور تهویه مطبوع می‌تواند تا بیش از 40 درصد کاهش یابد. از طرف دیگر، کول پینت به خوبی به سطح چسبیده و آنرا به طور کامل هموار می‌سازد. موارد کاربرد عایق حرارتی کول پینت:  - 1بدنه و کانال کولرها  2- عایق حرارتی سقف سالن های سوله کارخانجات، کارگاه ها، مرغداری ها، ورزشگاه ها، انبارها، و ...  3- عایق بندی سیستم های تهویه مطبوع  4- عایق بندی مخازن آب به جهت جلوگیری از گرم شدن محتویات داخل مخزن زیر نور خورشید مزایای عایق حرارتی کول پینت:  - عایق حرارتی  - چسبندگی بالا  - مواد فرار آلی پایین  - قابل شستشو  - اجرای آسان  - مقاوم به U.V  - ضد جلبک و ضد قارچ  - انعطاف‌پذیری بالا  - مقاوم به ترک  - ضد باکتری روش مصرف عایق حرارتی کول پینت: سطح را از کلیه الودگی‌ها نظیر گرد و غبار، چربی، نمک و مانند آن کاملا پاک کنید. استفاده از پرایمر اکریلیک مخصوص توصیه می‌شود. کول پینت را می‌توانید به کمک پیستوله، قلمو و غلتک اجرا نمایید. مقدار مصرف عایق حرارتی کول پینت: مقدار مصرف بستگی به سطح و ضخامت لایه مد نظر دارد.( به صورت تقریبی حدود دویست گرم به ازا هر مترمربع) مشخصات فیزیکی وشیمیایی عایق حرارتی کول پینت:  شفافیت: مات  چگالی: 1/3 گرم بر سانتیمتر مکعب  حلال: آب مقطر  خشک‌ شدن سطحی: 1 ساعت  خشک شدن نهایی: 3 تا 6 ساعت  PH=8.1 1- عایق بندی حرارتی کولرهای آبی و گازی با کول پینت چه مزایایی دارد؟ 1-1- طول عمر سیسم خنک کننده، استفاده از عایق حرارتی کول پینت بعلت خنک شدن فضای داخل کولر موجب افزایش طول عمر قطعات و جلوگیری از فرسایش بدنه کولر می شود چون با استفاده از درجه‌های بسیار پایین و متوسط کولر، میزان کارکرد سیستم خنک کننده کاهش پیدا کرده و طول عمر آن افزایش مییابد. 2-1- صرفه جویی در مصرف برق، استفاده از عایق حرارتی کول پینت بعلت ممانعت از انتقال انرژی حرارتی خورشید به سیستم خنک کننده، و صرفه جویی و کاهش مصرف برق در حدود ۲۰ درصد رخ میدهد. (۲۶% مصرف برق خانه‌ها برای سیستم‌های سرمایشی مثل کولرهای آبی و گازی است). 3-1- صرفه جویی در مصرف آب، تابش مستقیم آفتاب، در ساعاتی از روز، بدنه فلزی کولر را به شدت داغ خواهد کرد در نتیجه تبخیر آب بیشتر میشود. در صورتیکه با استفاده از عایق حرارتی کول پینت ضمن صرفه جویی در مصرف آب در حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد منجر به کاهش توام مصرف آب برق شده که علاوه بر فواید زیست محیطی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، به اقتصاد خانواده نیز کمک می‌شود

  مصالح ساختمانی تهران