فناوری طراحی و ساخت کمپ اداری پیش ساخته

فناوری طراحی و ساخت کمپ اداری پیش ساخته کمپ اداری به زبان ساده، یک اداره‌ی از پیش ساخته شده و متشکل از بخش‌ها و واحدهای اداری گوناگون می‌باشد. بخش‌ها یا واحدهای کمپ اداری، در واقع انواع کانکس اداری هستند که از به هم پیوستن آنها یک کمپ اداری تشکیل خواهد شد. کمپ‌های اداری پیش ساخته، همانطور که از اسم آن پیداست، به طور اختصاصی برای اماکن و فضاهای اداری و جهت اسکان مدیران و پرسنل اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. کمپ‌های اداری معمولاً ابعاد بزرگی دارند و بدین لحاظ طراحی و ساخت آنها بسیار مهم است.

طراحی یک کمپ اداری، نقش بسیار پررنگ و مهمی را در بهینه سازی مراحل ساخت و تولید، همچنین استحکام و عمر آن ایفا می کند. طراحی کمپ اداری باید مطابق با اصول مهندسی بوده و به ویژه می بایست بتواند مقاومت خود را در برابر انواع نیروهای وارده تضمین نماید. در ادامه به بررسی جزئیات طراحی و ساخت کمپ‌های اداری پیش ساخته خواهیم پرداخت.

طراحی و ساخت کمپ اداری

به طور معمول طراحی کمپ اداری در ابعاد وسیع و به صورت طراحی چند-تکه یا چند-بخشی انجام می پذیرد و هر بخش از یک، دو یا چند واحد تشکیل شود. به این صورت می‌توان هر یک از بخش‌های پیش ساخته را پس از ساخت، به محل پروژه یا مقصد حمل کرده و در آنجا مطابق با پلان و نقشه طراح کمپ، در کنار هم نصب و پیاده سازی نمود. بنابراین همانطور که اشاره شد، طراحی کمپ‌های اداری، یک طراحی بسیار دقیق را می طلبد.
عوامل بسیاری در طراحی کمپ‌های اداری پیش ساخته دخیل می‌باشند؛ تعداد طبقات، تعداد و چیدمان بخش‌ها و واحدها، تعداد و چیدمان بخش‌ها و واحدهای همسان و غیرهمسان، دسترسی بخش‌ها یا واحدهای مختلف به یکدیگر، ارتباط طبقات با یکدیگر، تجهیزات و امکانات کمپ اداری و ... از جمله عوامل مؤثر در طراحی این گونه ساختمان های پیش ساخته می باشند.

طراحی و ساخت بخش‌های اداری و غیراداری

یک کمپ اداری از بخش های اداری یا غیراداری گوناگونی تشکیل یافته است که هر بخش، واحدهای مربوطه را در خود جای می‌دهد. به طور معمول بخش‌های اداری شامل: بخش مدیران، بخش کارمندان، بخش برگزاری جلسات، بخش VIP ویژه میهمانان، بخش سالن‌های انتظار و ... و همچنین بخش‌های غیراداری و بعضاً ضروری شامل: بخش تدارکات، آشپزخانه و آبدارخانه، بخش سرویس بهداشتی و ... می‌باشند.
طراحی و چیدمان بخش‌ها باید به گونه ای باشد که اولاً دسترسی بخش های مربوطه یا واحدهای مرتبط با یکدیگر را بتواند بخوبی فراهم کرده و ثانیاً به لحاظ تعداد، متناسب با حجم امور اداری و تعداد افراد حاضر نیز باشد.

طراحی و ساخت واحدهای اداری و غیراداری

هر واحد می‌تواند به صورت یک کانکس پیش ساخته مجزا، طراحی و ساخته شده و یا اینکه مساحتی از یک کانکس پیش ساخته را به خود اختصاص دهد. برای مثال: بخش کارمندان که یک بخش اداری محسوب می شود، ممکن است متشکل از چندین واحد اداری باشد و هر کدام به بک یا چند کارمند اختصاص یابد. همچنین واحدها می توانند به صورت مجزا و با ورودی های متفاوت باشند یا اینکه دارای ورودی مشترک بوده و با پارتیشن‌بندی از هم تفکیک شده باشند.
بخش های غیراداری نیز بسته به نوع کاربری‌شان متشکل از واحدهای غیراداری می باشند. برای مثال بخش بهداشتی ضرورتاً شامل واحد یا واحدهای سرویس بهداشتی بوده و ممکن است واحدهای دوش و حمام و ... را نیز شامل شود.

افزودن کاربری‌های دیگر به کمپ اداری پیش ساخته

گاهی اوقات کاربری کمپ‌ها، صرفاً اداری نیست و کاربری های دیگر نظیر مسکونی، خوابگاهی، کارگاهی و ... را نیز می توان برای آنها در نظر گرفت. تلفیق کاربری های گوناگون باعث می شود کمپ پیش ساخته به لحاظ وسعت و برخورداری از امکانات و بخش‌ها و متعاقباً واحدها و ... نیز توسعه یابد. در واقع با اینکه هر یک از کاربری‌های ذکر شده می تواند به صورت مستقل برای کمپ پیش ساخته در نظر گرفته شود (کمپ مسکونی، کمپ خوابگاهی و کمپ کارگاهی)، اما تلفیق هر کدام با کاربری اداری، انواع کمپ‌های پیش ساخته نوین و کاربردی را به ما ارائه خواهد داد. برای مثال: کمپ اداری مسکونی نوعی از کمپ یش ساخته است که علاوه بر برخورداری از امکانات و تجهیزات کمپ اداری، جهت اسکان و زندگی پرسنل اداری و افراد نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

امکانات و ویژگی‌های کمپ اداری

کاربری‌های خاص یک مجموعه اداری پیش ساخته می تواند دسترسی‌های واحدها و زیرمجموعه های آنها را به یکدیگر تعریف نماید. بنابراین طراحی می تواند به گونه ای باشد که همه واحدها از طریق یک راهرو به اتاق مدیریت دسترسی داشته باشند، یا در طراحی چند-طبقه‌ای، فقط پرسنل خاصی به لحاظ موقعیت مکانی، دسترسی به اتاق جلسات را داشته باشند؛ یا طراحی کمپ اداری به گونه ای باشد که تمامی واحدهای مستقر، بتوانند دسترسی آسانی به واحدهای سرویس بهداشتی داشته باشند. اگر قرار باشد کمپ اداری به صورت دو-طبقه یا چند-طبقه ساخته شود، بنابراین می بایست در طراحی و ساخت امکان ارتباط میان طبقات را نیز در نظر گرفت که به طور معمول از آسانسور، پله و ... میسر خواهد بود.

تجهیزات و امکاناتی که برای یک کمپ اداری تعبیه می شوند، نیز بسیار تأثیرگذار است. امکانات و تجهیزات واحدهای بهداشتی داخلی، سامانه‌های گرمایش و سرمایش داخلی یا خارجی، نورپردازی‌ها و دکوراسیون، سامانه‌های امنیتی، تجهیزات اتصال به شبکه و اینترنت، سامانه‌های تهویه و ... همگی می توانند به نوبه خود در مراحل طراحی و ساخت مجموعه‌های اداری پیش ساخته به ویژه در ابعاد بزرگ، مؤثر واقع شوند.

کمپ‌های اداری ایران کانتین

شرکت ایران کانتین، به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع کانکس و کمپ پیش‌ساخته در جنوب کشور و اولین دارنده گواهینامه CE (نشان کیفیت اروپا) و همچنین گواهینامه‌های معتبر و استاندارد TUV، ISO و OHSAS در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه‌های پیش‌ساخته در ایران، مفتخر است با سابقه بیش از 15 سال اجرای پروژه‌های بزرگ پیش‌ساخته، مجری ساخت و نصب انواع پروژه‌های کانکسی در سطح کشور باشد. محصولات ایران کانتین، طیف وسیعی از سازه‌های پیش ساخته (انواع کانکس و کمپ پیش ساخته، کانتینر، شلترهای نظامی، کیوسک‌های فایبرگلاس و ...) را شامل می‌شود. انواع کانکس اداری، کانکس کلاس درس، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی و همچنین طراحی، ساخت و نصب کمپ‌های اداری، مسکونی و خوابگاهی،  برخی از محصولات و خدمات ایران کانتین می‌باشند.
1400/11/19
اطلاعات تماس
نامحبیب حاتمی
تلفن۰۷۱-۳×××۲۲۰۹callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۷×××۴۹۹۷callتماس بگیرید
وبسایت
استانفارس
آدرسشیراز، شهرک صنعتی، بین میدان ابتکار (میدان چهارم) و میدان پژوهش (میدان پنجم)
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • تولید و فروش انواع کانکس و سازه‌های پیش ساخته

  تولید و فروش انواع کانکس و سازه‌های پیش ساخته

  شرکت ابنیه پردازان شیراز با برند ایران کانتین اولین دارنده گواهینامه CE (نشان کیفیت اروپا) در زمینه ساخت انواع سازه‌های پیش ساخته و یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی انواع کانکس، خانه پیش ساخته، شلتر نظامی، استخر پیش ساخته، کانکس مخابراتی مخصوص ایستگاه BTS ، کانکس مسجد و نمازخانه ، کانکس اداری و مدیریتی، کانکس بازارچه و مشاغل، کانکس دوقلو و چندقلو، کانکس پست برق، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس و کیوسک مغازه، فروشگاهی و مطبوعاتی، کانکس کلاس درس و نوسازی مدارس، کانکس متحرک و محوردار، کانکس مسکونی و ویلایی، ویلای پیش ساخته، کانکس نگهبانی اطلاعات کانکس نیروی انتظامی و پلیس و ... در ایران و با گواهینامه‌های استاندارد ISO 9001:2008 ، OHSAS 18001:2007 ، ISO 14001:2004 و ... می‌باشد.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس
 • کانتینر 20 فوت و 40 فوت

  کانتینر 20 فوت و 40 فوت

  کانتینر (Container) با معادل فارسی “بارگُنج” محفظه‌ای فلزی با ابعاد استاندارد است که برای حمل و نگهداری انواع کالا و محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً کانتینرها به وسیله قطار، کشتی، هواپیما و کامیون جابجا می شوند. در زبان فارسی، اصطلاحاً به کامیونی که حامل کانتینر هست نیز همین واژه (کانتینر) اطلاق می شود. انواع کانتینرها در زبان انگلیسی با توجه به ویژگی ها و کاربردهایی که دارند، واژه ها و عبارات بسیاری را به خود اختصاص داده اند، اما کانتینرهایی موسوم به کانتینرهای ۴۰ فوت و ۲۰ فوت (با ابعاد استاندارد) را در زبان انگلیسی با نام‌های (Intermodal Containers) ، (Shipping Containers) ، (Conex Containers) و … می شناسند. مشخصات کانتینرها غالباً تحت ۳ استاندارد ایزو (ISO 668:2013 و ISO 1496-1:2013 و ISO 6346) معین شده اند. ابعاد کانتینر امروزه کانتینرها به طور معمول و به ویژه در کشور ایران، با طول ۴۰ فوت (به طور دقیق ۱۲٫۱۹۲ متر) و اصطلاحاً با طول ۲۰ فوت (دقیقاً ۱۹ فوت و ۱۰٫۵ اینچ معادل با ۶٫۰۵۸ متر) وجود دارند. عرض یا پهنای کانتینرهای ۲۰ فوت و ۴۰ فوت، دقیقاً ۸ فوت (معادل با ۲٫۴۳۸ متر) است و ارتفاع آنها در حالت معمولی دقیقاً ۸ فوت و ۶ اینچ (معادل با ۲٫۵۹۱ متر) و در حالت ارتفاع-بلند (High-Cube) دقیقاً برابر با ۹ فوت و ۶ اینچ (معادل با ۲٫۸۹۶ متر) می باشد. شایان ذکر است ابعاد مذکور، ابعاد خارجی (External Dimensions) کانتینرها می باشد و ابعاد داخلی (Interior Dimensions) آنها با توجه به ضخامت و ویژگی‌های ساختاری کانتینر، مشخضاً کمتر از این مقادیر خواهد بود. کانتینرها در ابعاد دیگر (برای مثال با طول ۴۵ فوت ارتفاع-بلند، با طول های غیر استاندارد ۴۸ فوت، ۵۳ فوت، ۶۰ فوت و …) نیز وجود دارند که دارای کاربردهای خاص بوده و عمومیت کمتری دارند. حجم کانتینر حجم یک کانتینر ۲۰ فوت برابر با ۱٫۱۶۹ فوت مکعب (معادل با ۳۳٫۱ متر مکعب) ، حجم کانتینر ۴۰ فوت برابر با ۲٫۳۸۵ فوت مکعب (معادل با ۶۷٫۵ متر مکعب) و حجم کانتینر ۴۰ فوت ارتفاع-بلند، برابر با ۲٫۶۶ فوت مکعب (معادل با ۷۵٫۳ متر مکعب) می باشد. وزن کانتینر وزن یک کانتینر خالی ۲۰ فوت برابر با ۴۸۵۰ پوند (معادل با ۲۲۰۰ کیلوگرم)، وزن کانتینر خالی ۴۰ فوت برابر با ۸۳۸۰ پوند (معادل با ۳۸۰۰ کیلوگرم) و وزن کانتینر خالی ۴۰ فوت ارتفاع-بلند برابر با ۸۵۹۸ پوند (معادل با ۳۹۰۰ کیلوگرم) می باشد. خرید و فروش کانتینر دست دوم در ایران انواع کانتینرها (معمولاً ابعاد استاندارد ۴۰ فوت و ۲۰ فوت) عموماً به صورت دست دوم وجود دارند و قیمت آنها متغیر است. قیمت کانتینر بسته به سال تولید، میزان سلامت و میزان پوسیدگی، ابعاد و … تعیین می شود. اگر تمامی فاکتورها یکسان باشد کانتینر های ۴۰ فوت ارتفاع-بلند بیشترین قیمت و کانتینرهای ۲۰ فوت کمترین قیمت را دارا هستند. همچنین کانتینرهای اصطلاحاً دارای فاکتور یا مجوز ترخیص دارای قیمت و اعتبار بیشتری در بازار می باشند.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس
 • شلتر نظامی پیش ساخته

  شلتر نظامی پیش ساخته

  شلترهای نظامی (یا شیلترهای نظامی)، سازه های حفاظتی ویژه‌ای هستند که به صورت پیش ساخته (و گاهاً مدولار با قابلیت ارتقاء و توسعه پذیری) ساخته شده و توسط واحدهای نظامی مورد استفاده قرار می گیرند. یک شلتر نظامی با توجه به ترجمه دقیق آن، در واقع پناهگاهی امن برای حفاظت از انواع وسایل و تجهیزات نظامی، هوافضا (و یا مخابراتی) می باشد. شلترهای نظامی سازه هایی امنیتی هستند و از این رو جزئیات طراحی و ساخت آنها (عایق‌های پوششی، ساختار، تجهیزات دفاعی و …) به صورت عمومی در دسترس همگان نخواهد بود. امروزه شلترهای نظامی با توجه به مشخصات و ویژگی های آنها، کاربردهای بسیاری برای مراکز و واحدهای پدافند، نظامی و امنیتی دارند. یک شلتر نظامی می تواند به عنوان ایستگاه در برگیرنده تجهیزات مخابراتی-نظامی (فرستنده، گیرنده، تقویت کننده، تجهیزات موبایل، تجهیزات شنود، تجهیزات دفاعی و …)، انبار اسلحه و تجهیزات پزشکی، محل امن سکونت نیروهای نظامی یا نگهبان‌های امنیتی و … نیز باشد.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس
 • کمپ اداری پیش ساخته

  کمپ اداری پیش ساخته

  کمپ‌های پیش ساخته اداری مشخصاً برای مکان ها و فضاهای اداری و جهت اسکان و فعالیت مدیران و پرسنل امور اداری مورد استفاده قرار می‌گیرند. کمپ‌های اداری پیش ساخته به این دلیل که از بخش ها و واحدهای متعددی تشکیل شده‌اند، ابعاد بزرگی دارند و از این رو به طراحی و ساخت حرفه‌ای تر (نسبت به کانکس های ساده) نیاز خواهند داشت. به طور معمول طراحی کمپ اداری در ابعاد وسیع و به صورت طراحی چند-تکه یا چند-بخشی انجام می پذیرد که هر بخش از یک، دو یا چندین واحد تشکیل خواهد شد. به این صورت می‌توان هر یک از بخش‌های پیش ساخته را پس از ساخت، به محل پروژه یا مقصد حمل کرده و در آنجا مطابق با پلان و نقشه طراح کمپ، در کنار هم نصب و پیاده سازی نمود. بنابراین همانطور که اشاره شد، طراحی کمپ‌های اداری، یک طراحی بسیار دقیق و کاملاً مطابق با اصول مهندسی را می طلبد. یک کمپ اداری از بخش های اداری یا غیراداری گوناگونی تشکیل یافته است که هر بخش، واحدهای مربوطه را در خود جای می‌دهد. به طور معمول بخش‌های اداری شامل: بخش مدیران، بخش کارمندان، بخش برگزاری جلسات، بخش VIP ویژه میهمانان، بخش سالن‌های انتظار و … و همچنین بخش‌های غیراداری و بعضاً ضروری شامل: بخش تدارکات، آشپزخانه و آبدارخانه، بخش سرویس بهداشتی و … می‌باشند. طراحی و چیدمان بخش‌ها باید به گونه ای باشد که اولاً دسترسی بخش های مربوطه یا واحدهای مرتبط با یکدیگر را بتواند بخوبی فراهم کرده و ثانیاً به لحاظ تعداد، متناسب با حجم امور اداری و تعداد افراد حاضر نیز باشد.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس


محصولات مشابه
 • کانکس نگهبانی پیش ساخته

  کانکس نگهبانی پیش ساخته

  کانکس نگهبانی که با نام‌های کیوسک نگهبانی یا کیوسک های حراستی نیز شناخته می شود، یکی از سازه‌های پیش ساخته است که معمولاً در ابعاد کوچکتر (نسبت به انواع دیگر کانکس) ساخته شده و در قسمت ورودی یا گیت ورودی شرکت ها، ورودی پارکینگ ها، ورودی محله ها و … مستقر می شود. در کانکس نگهبانی، شخص نگهبان یا پرسنل حراست مستقر شده و به کنترل ورود و خروج یا حراست می پردازند. گاهی کانکس نگهبانی را با نام دکه نگهبانی نیز می شناسند. دکه های نگهبانی معمولاً دارای ابعاد بزرگتری هستند و برای شرکت ها و مؤسسات با پرسنل زیاد یا محل های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد. دکه های نگهبانی معمولاً ۲ الی ۳ پرسنل حراست را در خود جای می دهند. دکه های نگهبانی نیز مانند انواع کانکس نگهبانی، می توانند در ابعاد دلخواه، لوکس یا ساده و در اشکال مختلف طراحی و ساخته شوند. امروزه انواع کانکس‌های نگهبانی با توجه به اینکه از چه ویژگی هایی برخوردارند، کاربردهای بسیاری را شامل می شوند. در زبان انگلیسی عبارات بسیاری وجود دارد که معنای این گونه از کانکس های پیش ساخته را پوشش می دهد؛ از جمله: “Sentry Kiosk” (کیوسک نگهبانی) ، “Sentry Booth” (کانکس نگهبانی) ، “Security Kiosk” (کیوسک امنیت) ، “Security Booth” (کانکس امنیت) ، “Guard Kiosk” (کیوسک حفاظت) ، “Guard Booth” (کانکس حفاظت) و … استفاده از ساندویچ پانل در ساخت کانکس های نگهبانی یا کیوسک های نگهبانی (دیواره و سقف کانکس)، با توجه به تزریق فوم پلی اورتان، جهت عایق سازی و مقاوم سازی کانکس در برابر حرارت (ثابت ماندن دمای داخل کانکس و جلوگیری از اتلاف انرژی) و صوت، به ویژه در مناطقی که گرما و سرما شدیدتر است، بسیار حائز اهمیت می باشد. کانکس های نگهبانی یا کیوسک های نگهبانی ساندویچ پانل بسیار مقاوم و بادوام هستند و از مزایای بسیاری نسبت به دیگر انواع کانکس ها برخوردار اند. شایان ذکر است شرکت ایران کانتین از بزرگترین تولید کنندگان کانکس های ساندویچ پانل به ویژه انواع کانکس نگهبانی ساندویچ پانل، کیوسک نگهبانی ساندویچ پانل، کانکس خدمات شهری ساندویچ پانل و … در ایران می باشد. شرکت ابنیه پردازان شیراز با برند ایران کانتین مفتخر است که با دریافت نشان CE و گواهی کیفیت اروپا در سال ۱۳۹۰ گامی مهم در خصوص ارتقاء ، کیفیت و ایمنی محصولات خود جهت عرضه در داخل و خارج از کشور بردارد. شرکت ابنیه پردازان شیراز با برند ایران کانتین اولین دارنده این نشان در زمینه تولید و ساخت کانکس و ساختمان پیش ساخته در کل کشور می باشد. ایران کانتین تمامی گواهینامه های لازم جهت ساخت و تولید استاندارد کانکس و سازه های پیش ساخته را نه فقط در ایران، بلکه در سطح بین المللی نیز داراست و می توان به جرأت ادعا نمود که در حال حاضر یکی از برترین برندهای ساخت و تولید انواع کانکس نگهبانی، کیوسک نگهبانی، کانکس خدمات شهری و دیگر سازه های پیش ساخته مشابه، به لحاظ کیفیت، ضمانت، مواد اولیه و … می‌باشد.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس
 • کمپ کارگاهی پیش ساخته

  کمپ کارگاهی پیش ساخته

  کمپ های کارگاهی به گونه ای از کمپ های پیش ساخته اطلاق می شود که به طور معمول در محل یک پروژه ساختمانی یا یک پروژه با محیط کارگاهی (یا تولیدی و صنعتی موقت) پیاده سازی می شود. کمپ های کارگاهی معمولاٌ تلفیقی از کاربری های گوناگون را در دل خود جای می دهد. با این وجود کمپ کارگاهی می تواند خود شامل فضایی برای انجام فعالیت های کارگاهی (مانند یک سوله) نیز باشد. کمپ کارگاهی می تواند دارای بخش های متعددی نظیر بخش استراحت و خوابگاهی، بخش فعالیت مدیران و پرسنل اداری، بخش کارگاهی و فعالیت کارگران، بخش مهندسی و … باشد که هر بخش از واحدهای مربوط به خود تشکیل یافته است. علاوه بر این، بخش های امکانات و تجهیزات عمومی نظیر سرویس بهداشتی، تدارکات و آشپزخانه و … همچنین تجهیزات اختصاصی (مانند اتاق سرور و خدمات شبکه) نیز می توانند به کمپ های کارگاهی اضافه شوند.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس
 • کانکس کارگاهی پیش ساخته

  کانکس کارگاهی پیش ساخته

  کانکس کارگاهی یکی از انواع کانکس های ساده می‌باشد که به طور اختصاصی برای محیط ها و فضاهای کارگاهی ساخته می‌شود. کانکس های اداری-کارگاهی بنا بر نیاز و کاربری شان (به عنوان یک دفتر کار تیم اداری، دفتر فروش، اتاق مشاوره، اتاق مهندسی، اتاق کنترل پروژه و …) در طرح ها و پلان های مختلف ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس اداری ساده یا کانکس کارگاهی ساده تولید ایران کانتین از جنس ساندویچ پانل و با ابعاد ۳ متر در ۶ متر می باشد؛ درب این نوع کانکس از جنس یو پی وی سی بوده و پنجره ها نیز با فریم UPVC ، شیشه دوجداره و حفاظ فلزی تجهیز شده است که در کل سازه ای عایق در برابر حرارت و صوت را تشکیل می دهد (بنابراین نصب اسپیلت، جهت امکان سرمایش و گرمایش کانکس و جلوگیری از اتلاف انرژی توصیه می شود). تمامی کانکس های اداری یا کانکس های کارگاهی ایران کانتین از جنس ساندویچ پانل بوده و دیواره و سقف کانکس به ترتیب از جنس ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی ساخته شده است. همچنین این کانکس دارای کف سرامیک و داخل کانکس اداری می تواند با دکوراسیون PVC و یا MDF تجهیز شود. شرکت ایران کانتین واقع در شهر شیراز، به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع کانکس‌های پیش‌ساخته در جنوب کشور و اولین دارنده گواهینامه CE (نشان کیفیت اروپا) و همچنین گواهینامه‌های معتبر و استاندارد TUV، ISO و OHSAS در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه‌های پیش‌ساخته در ایران، مفتخر است با سابقه بیش از 15 سال اجرای پروژه‌های بزرگ پیش‌ساخته، مجری ساخت و نصب انواع پروژه‌های کانکس پیش‌ساخته در سطح کشور باشد.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس
 • کانکس کلاس درس پیش ساخته

  کانکس کلاس درس پیش ساخته

  کانکس‌های کلاس درس یا کانکس‌های مدرسه در واقع زیر مجموعه ای از کانکس های آموزشی پیش ساخته هستند که امروزه با توجه به قابلیت ها و مزایایی که دارند بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. ویژگی های ساخت و نصب سریع، قابلیت جابجایی، ساختار مقاوم در برابر زلزله و بلایای طبیعی و … باعث شده که کانکس ها و به ویژه کانکس های کلاس درس، بسیار مورد توجه قرار بگیرند. کانکس های کلاس درس معمولاً در ابعاد بزرگ (بزرگتر از ۶×۳ متر) ساخته می شوند که فضای لازم را برای تجهیزات کلاس درس آموزشی (نیمکت های کلاس، تخته سیاه یا وایتبرد، میز و صندلی آموزگار و …) داشته باشند. در واقع اینها، حداقل فضا و امکانات برای یک کانکس آموزشی می باشد. در صورتی که امکانات و تجهیزات بیشتری نیاز باشد، مشخصاً به فضای بیشتری نیاز خواهد بود. بنابراین کانکس های کلاس درس معمولاً در ابعاد با عرض ۳ الی ۴ متر و طول ۶ الی ۱۲ متر طراحی و ساخته می شوند. کانکس کلاس درس به عنوان یک کانکس آموزشی می تواند کاربردهای فراوانی داشته باشد؛ از جمله: کلاس آموزشی برای پرسنل یک پروژه یا یک تیم، کلاس درس برای دانش آموزانی که امکان ساخت مدرسه در محل زندگی آنها وجود ندارد، کلاس های درس پروژه نوسازی مدارس و … زمانی که یک مدرسه به علت بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و … یا به علل دیگر آسییب دیده یا تخریب شود، یا ساختمان مدرسه نیاز به بازسازی و تعمیرات داشته باشد کانکس های کلاس درس می توانند جایگزین بسیار خوبی (و تا مدت دلخواه) برای چنین مواردی باشند تا وقفه ای در آموزش و تحصیل دانش آموزان پیش نیاید. ما به شدت توصیه می کنیم که انواع کانکس پیش ساخته و به ویژه کانکس های کلاس درس از جنس ساندویچ پانل باشد؛ چرا که سازه ای عایق را در برابر حرارت و صوت تشکیل می دهد که از امکانات ضروری یک فضای آموزشی برای تحصیل دانش آموزان می باشد. کانکس های کلاس درس شرکت ایران کانتین علاوه بر اینکه دارای جنس بدنه و سقف ساندویچ پانل می باشد، از ویژگی های مقاوم سازی، ایمن سازی (برای مثال: استفاده از حفاظ های فلزی برای درب و پنجرها) و استفاده از درب و پنجره UPVC با شیشه دوجداره به منظور عایق سازی کل سازه کلاس درس و همچنین امکانات تحصیلی دیگر نیز برخوردار است. شرکت ایران کانتین واقع در شهر شیراز، به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع کانکس‌های پیش‌ساخته در جنوب کشور و اولین دارنده گواهینامه CE (نشان کیفیت اروپا) و همچنین گواهینامه‌های معتبر و استاندارد TUV، ISO و OHSAS در زمینه طراحی و ساخت انواع سازه‌های پیش‌ساخته در ایران، مفتخر است با سابقه بیش از 15 سال اجرای پروژه‌های بزرگ پیش‌ساخته، مجری ساخت و نصب انواع پروژه‌های کانکس پیش‌ساخته در سطح کشور باشد. کانکس‌های ایران کانتین از جنس ساندویچ پانل بوده و در برابر حرارت و صوت از مقاومت بالایی برخوردار می‌باشند. کانکس‌های این شرکت از نوع مدرن، با کاربری صنعتی بوده و با بهره گیری از طراحی علمی و پیشرفته، کف‌سازی قوی و استحکام زیاد، عمر طولانی را برای خود تضمین می کنند. کیفیت بالای متریال‌ها و مصالح بکار رفته در کانکس‌های ایران کانتین، کیفیت ساخت و نظارت بر آن، دکوراسیون داخلی و نمای خارجی شیک و لوکس، قابلیت انعطاف‌پذیری در برابر سفارشی سازی مشتریان و … از ویژگی‌های کانکس ایران کانتین می‌باشد.

  کانکس، کانتینر و کاروان فارس