دسنگاه جوش پلی اتیلن

دسنگاه جوش پلی اتیلن دستگاه جوش پلی اتیلن HDPE در نوع دستی یا هیدرولیک، برای جوشکاری 32-1200mm استفاده می شود.
دستگاه جوش پلی اتیلن، محبوب ترین روش جوشکاری برای سیستم های لوله کشی HDPE است این دستگاه جوش برای جوش لوله های پلی اتیلن و اتصالات تا 32 بار است. اندازه جوش 40 – 50 – 63 – 75 – 90 – 110 – 125 – 140 – 16 0mm با کمترین زمان نصب، عملیات جوش ساده و سریع را طبق استانداردهای بین المللی ISO 12176-1 انجام می دهد .
حداکثر فشار کاری 150 بار است.دمای محیط کاریC ° -40 و+ 40 ° C است .
دستگاه جوش پلی اتیلن دستگاه های جوش پلی اتیلن از 20-63 میلیمتر در یک کیت دستی و 20 تا 110 میلیمتر نیز در یک کیت دستی دیگر هستند. Poly110M (دستی) و Poly110P (هیدرولیکی). دستگاه جوش الکتروفیوژن ما دو دستگاه مختلف داریم که هر دو قادر به جوشکاری اتصالات الکترولیز الکترونی تا 1200 مگاوات هستند.
این دستگاه ها می توانند توسط شبکه الکتریکی معمولی 230 و 50 هرتز و ژنراتور 7.5 کیلووات تولید شوند. دستگاه دستی نیز براساس درخواست موجود است. دردستگاه جوش الکتروفیوژن، ذوب داخلی از طریق یک ماده رسانایی در داخل رابط جوشکاری یا ذوب شدن با پلیمر رسانا وجود دارد.
گرما از طریق جریان الکتریکی تماس با مواد هدایت شده در داخل اتصالات تولید می شود. برای داشتن مواد مطلوب و محصولات مفید، طراحی و نصب براساس مفاصل مناسب با شرایط آزمایش جوشکاری خوب انجام می شود. روش های جوشکاری و اتصال به یکدیگر متفاوت هستند و به پارامترهایی نظیر نوع لوله های پلیمری، تغییرات ساختاری پلیمر، الزامات اعمال فشار داخلی یا خارجی لوله، کاهش نشت، ممنوعیت سکته مغزی و بارهای ضربه طولی، عملکرد و شرایط عملیاتی بستگی دارد. عملیات ساخت و ساز و نصب و انواع محصولاتی که باید با یکدیگر هماهنگ شوند.
فرایند دستگاه جوش پلی اتیلن با دو قطعه لوله گرمانرم همراه با گرما و فشار همراه است. در حالی که معمولا با لوله پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) همراه است، ماشین آلات قادر به اتصال یا جوش انواع مختلف و اندازه لوله هستند.
دستگاه جوش پلی اتیلن، فرآیند دو انتهای لوله است که با یک عنصر گرمایش تماس گرفته شده است.پس از حذف این عنصر، لوله های مذاب با یکدیگر فشرده می شوند – ایجاد یک واحد یکپارچه.پیوستگی حرارتی یک فرایند اثبات نشت و شایع ترین روش پیوند HDPE و FPVC است.
1400/1/2
اطلاعات تماس
ناممحمدرضا عزیزی
تلفن۰۲۶-۳×××۱۰۹۴, ۰۲۶-۳×××۶۵۹۹callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۲×××۹۲۳۱callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسکرج کمالشهر شهرک صنعتی بهارستان فاز دو گلستان نهم نبش میدان روتنگران پارسه
تلگرامچت تلگرام
واتساپچت واتساپ
اینستاگراماینستاگرام


دیگر محصولات
 • لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران

  لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران

  لیست قیمت روتنگران پارسه: https://rotengaran.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ac%d9%88%d8%b4-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86/روتنگران تولید کننده دستگاه جوش پلی اتیلن هیدرولیک و الکتروفیوژن دستگاه های جوش بات فیوژن و الکتروفیوژن روتنگران دارای تاییدیه شرکت ملی گاز میباشد. دوره های آموزش روتنگران رایگان میباشد. فروش انواع دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه بزرگترین تولید کننده ماشینهای جوش پلی اتیلن تا قطر 1400 میلیمتر قابلیت جوشکاری تا فشار 32 اتمسفر با آخرین تکنولوژی روز دنیا با کاربری تمام هیدرولیک و ، جوشکاری به روش لب به لب یا صفحه داغ ( BUTT FUSION ) در صورت درست و صحیح انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات ولوله های پلی اتیلن میباشد .از این جوشکاری برای لوله و اتصالات که از نظر نوع جنس و ضخامت برابر و یکسان باشند مورد استفاده قرار میگیرد.از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب ، آبرسانی، و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده میشود کلیه دستگاه های جوش پلی اتیلن گروه صنعتی روتنگران پارسه با آخرین ماشین آلات سی ان سی(CNC) تراش و آماده سازی می شوند. خدمات پس از فروش این شرکت یکی از مجهزترین و بروز ترین شرکت خدمات رسانی به مشتریان می باشد. کلیه محصولات تولیدی این شرکت زیر نظر کارشناسان و متخصصین حرفه ای ساخته و تولید می شوند. محصولات تولیدی گروه تولیدی روتنگران پارسه دارای ۱۸ ماه گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. دستگاه های تولیدی پر از کنترل نهائی کالیبره و گواهی کالیبره به مشتریان ارائه می گردد. جهت دانلود PDF لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن به سایت مراجعه کنید قیمتها بروز بوده و با نوسانات بازار قابل تغییر می باشد. https://rotengaran.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ac%d9%88%d8%b4-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86/ دستگاه جوش پلی اتیلن 110-32 دستی دستگاه جوش پلی اتیلن 160-50 دستی دستگاه جوش پلی اتیلن 200-50 دستی دستگاه جوش پلی اتیلن رومیزی فاضلابی 50-160 دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه ‌هیدرولیک 160-63 دستگاه نجوش پلی اتیلن نیمه ‌هیدرولیک 200-63 (50) دستگاه جوش پلی اتیلن نیمه هیدرولیک 250-90

  آب و فاضلاب تهران


محصولات مشابه
 • تصفیه آب خانگی سرشیری سرامیکی

  تصفیه آب خانگی سرشیری سرامیکی

  تصفیه آب خانگی سرشیری سرامیکی جهت نصب روی شیرهای آب خانگی طراحی شده است تا با عملکرد خاصی که دارد آب آشامیدنی مورد نیاز افراد را تصفیه کند و خیال آن ها را از بابت تمیز و خالص بودن آب و امنیت خانواده تامین نماید. در بعضی از شهرها و روستاها ممکن است آب آشامیدنی به علت تامین از منابع نامطمئن، عبور از مجاری آلوده و پوسیده شده و علل دیگر، دچار ناخالصی شده باشد. تصفیه SWS یک دستگاه تصفیه آب کوچک محسوب می شود که ازتکنولوژی Hi-Tech Ceramic Cartridge بهره می برد و یکی از بارزترین تفاوت های این نوع تصفیه سرشیری به کارتریج سرامیکی آن است که با توجه نوع کیفیت آب و جریان آب لوله کشی می توان آن را به راحتی شستشو داد. این دستگاه محصول کشور چین می باشد که دارای قیمت پایین نسبت به نمونه های مشابه بوده و البته کیفیت مناسبی دارد. قبل از خرید ابتدا به این نکته توجه کنید که هدف شما از تهیه این دستگاه چیست چرا که این دستگاه دارای توانایی های محدودی بوده و هر عمل تصفیه ای را نمی تواند انجام دهد. این دستگاه های تصفیه آب بیشتر دارای توانایی حذف گل و لای، جلبک، کرم بوده و به طور جزیی توانایی حذف کلر آب و بهبود رنگ و طعم آب را دارا می باشن توجه داشته باشید که تصفیه آب خانگی سرشیری سرامیکی برای کسانی که بنا به دلایلی مایل نیستند برای تصفیه آب منزل خود از دستگاه تصفیه آب زیر سینکی و یا پیش تصفیه آب ورودی ساختمان استفاده کنند، مناسب است. دستگاه تصفیه آب سرشیری را می توان به راحتی سر شیر ظرفشویی نصب نمود و نصب آن نیاز به تخصص و مهارت زیادی ندارد. ویژگی ها حذف نیترات و سموم آب حذف بو و طعم نامطبوع آب حذف تخم انگل ها و تخم لارو جلوگیری از ایجاد لکه روی ظروف شیشه ای حذف کلیه ذرات معلق ( شن، رسوب، زنگ) تا اندازه ۱ میکرون

  آب و فاضلاب آذربایجان شرقی
 • پی اچ متر-phmeter-phمتر-انواع پی اچ متر

  پی اچ متر-phmeter-phمتر-انواع پی اچ متر

  فروش پی اچ متر قلمی -الکترود پی اچ متر الکترود ph meter الکترود phمتر ، خرید پی اچ متر قلمی خرید پی اچ مترپرتابل-خرید پی اچ متر رومیزی خرید phmeter -الکترود ، قیمت پی اچ متر قلمی قیمت الکترود ارایه انواع پی اچ متر قلمیph meter قلمی با دقت 0.1 و 0.01 و همچنین پی اچ متر قلمی دارای پراب قابل تعویض پی اچ متر قلمی Az مدل ph8685-ph8686-ph8689 پی اچ متر قلمی HANNA : HI700-HI707-HI713-HI721-HI736-HI758-HI755-HI764-HI700.25-HI98107-HI98127-HI98128-HI98100-HI98129-HI98130- پی اچ متر قلمی wtw پی اچ متر قلمی -الکترود پی اچ متر-الکترودph meter پی اچ متر wtw-الکترود پی اچ مترph meter hana-الکترود phپی اچ شیشه ای-الکترود پی اچ اپوکسی-الکترود sentex41-الکترود sentex42-الکترود sentex61-الکترود پی اچ و دما-الکترود پی اچ متر با فیش BNC-الکترود کالومل-الکترود نقره-الکترود مرجع-الکترود نقره نقره کلراید-الکترود توری پلاتین-الکترود پلاتین میله ای-الکترود گلس کربن-الکترود گرافیت-الکترودطلا دیسکی-الکترود کالومل-الکترود Ag/Agcl-الکترود نقره تفلونی-الکترود sentex81- در ضمن علاوه بر مدلهای بالا پی اچ متر رومیزی و پی اچ متر پرتابل نیز با دقت و کیفیت بسیار بالا از کمپانیهای اروپایی و کره ای و چینی موجود می باشد پی اچ متر رومیزی ساخت ایران نیز دارای گارانتی با دقت 0.01 اماده تحویل می باشد برای کسب اطلاعات بیشترپی اچ متر قلمی phmeterپرتابل پی اچ متر رومیزی-الکترود پی اچ متر، کاتالوگ پی اچ متر قلمی-الکترود، درخواست مشخصات پی اچ متر قلمی-الکترود، پیش فاکتور دستگاه پی اچ متر و... در رابطه با فروش پی اچ متر قلمی ، خرید پی اچ متر قلمی ، قیمت پی اچ متر قلمی با شماره تلفن و همراه زیر تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق فرم ارسال پیام زیر، ارسال نمایید. ph meter تعمیر پی اج متر پی اچ متررومیزی فروش پی اچ متر

  آب و فاضلاب تهران
 • نازل میکس بد-Mixed Bed

  نازل میکس بد-Mixed Bed

  ستونهای میکس بد(Mixed Bed) حاوی رزین های کاتیونی و آنیونی بصورت همزمان داخل فیلتر میباشند. هدف از بکار بردن رزینهای کاتیونی و آنیونی بصورت همزمان، حذف تمام یونهای داخل آب است که شامل یونهای مثبت و یونهای منفی می باشد. در فرآیند حذف یونهای مثبت(کاتیون) و یونهای منفی(آنیونها) از آب در مخازن تحت فشار مثل ستونهای رزینی میکسبد ،جهت جلوگیری از فرار رزینهای کاتیونی و آنیونی و جداسازی آب تصفیه شده، ضروریست از قطعاتی که عموما از جنس PP می باشد با منافذ کمتر از قطر رزین استفاده شود. برای نیل به این هدف قطعاتی به نام نازل فیلتر(نازل تصفیه آب) در بالا و پایین فیلترهای شنی و کربن فعال نصب می گردنداین نازل های پلاستیکی به دلیل داشتن منافذ بسیار ریز و جاگذاری مناسب برای ستونهای میکس بد(mixed Bed) سبب سهولت کار می شوند. استحکام قطعات مذکور سبب افزایش طول عمر و کارایی آنها می شود. شرکت مهندسی پاک زیست فرآیند تامین کننده انواع نازل پلاستیکی PP فیلترهای میکسبد و سختی گیر

  آب و فاضلاب تهران
 • دیفیوزر قارچی حباب متوسط

  دیفیوزر قارچی حباب متوسط

  جهت هوادهی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب از تجهیزی به نام دیفیوزر یا نازل هوادهی استفاده می شود. یکی از انواع دیفیوزر، دیفیوزرهای قارچی یا چتری می باشد.

  آب و فاضلاب تهران