دسنگاه جوش پلی اتیلن

دسنگاه جوش پلی اتیلن دستگاه جوش پلی اتیلن HDPE در نوع دستی یا هیدرولیک، برای جوشکاری 32-1200mm استفاده می شود.
دستگاه جوش پلی اتیلن، محبوب ترین روش جوشکاری برای سیستم های لوله کشی HDPE است این دستگاه جوش برای جوش لوله های پلی اتیلن و اتصالات تا 32 بار است. اندازه جوش 40 – 50 – 63 – 75 – 90 – 110 – 125 – 140 – 16 0mm با کمترین زمان نصب، عملیات جوش ساده و سریع را طبق استانداردهای بین المللی ISO 12176-1 انجام می دهد .
حداکثر فشار کاری 150 بار است.دمای محیط کاریC ° -40 و+ 40 ° C است .
دستگاه جوش پلی اتیلن دستگاه های جوش پلی اتیلن از 20-63 میلیمتر در یک کیت دستی و 20 تا 110 میلیمتر نیز در یک کیت دستی دیگر هستند. Poly110M (دستی) و Poly110P (هیدرولیکی). دستگاه جوش الکتروفیوژن ما دو دستگاه مختلف داریم که هر دو قادر به جوشکاری اتصالات الکترولیز الکترونی تا 1200 مگاوات هستند.
این دستگاه ها می توانند توسط شبکه الکتریکی معمولی 230 و 50 هرتز و ژنراتور 7.5 کیلووات تولید شوند. دستگاه دستی نیز براساس درخواست موجود است. دردستگاه جوش الکتروفیوژن، ذوب داخلی از طریق یک ماده رسانایی در داخل رابط جوشکاری یا ذوب شدن با پلیمر رسانا وجود دارد.
گرما از طریق جریان الکتریکی تماس با مواد هدایت شده در داخل اتصالات تولید می شود. برای داشتن مواد مطلوب و محصولات مفید، طراحی و نصب براساس مفاصل مناسب با شرایط آزمایش جوشکاری خوب انجام می شود. روش های جوشکاری و اتصال به یکدیگر متفاوت هستند و به پارامترهایی نظیر نوع لوله های پلیمری، تغییرات ساختاری پلیمر، الزامات اعمال فشار داخلی یا خارجی لوله، کاهش نشت، ممنوعیت سکته مغزی و بارهای ضربه طولی، عملکرد و شرایط عملیاتی بستگی دارد. عملیات ساخت و ساز و نصب و انواع محصولاتی که باید با یکدیگر هماهنگ شوند.
فرایند دستگاه جوش پلی اتیلن با دو قطعه لوله گرمانرم همراه با گرما و فشار همراه است. در حالی که معمولا با لوله پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) همراه است، ماشین آلات قادر به اتصال یا جوش انواع مختلف و اندازه لوله هستند.
دستگاه جوش پلی اتیلن، فرآیند دو انتهای لوله است که با یک عنصر گرمایش تماس گرفته شده است.پس از حذف این عنصر، لوله های مذاب با یکدیگر فشرده می شوند – ایجاد یک واحد یکپارچه.پیوستگی حرارتی یک فرایند اثبات نشت و شایع ترین روش پیوند HDPE و FPVC است.
1400/1/2


دیگر محصولات
 • منهول پلی اتیلن

  منهول پلی اتیلن

  روتنگران پارسه تولید کننده منهول پلی اتیلن فابریک پلی اتیلن وسپتیک تانک پلی اتیلن تا ارتفاع 9مترمی باشد. منهول پلی اتیلن مخزنی فابریک ازجنس پلی اتیلن جهت فاضلاب پلی اتیلن درقطر 1000 و 1200و در ارتفاع 1-1.5-2-2.5-3-3.5-4-4.5-5-5.5 (متر) ... تولید می شود. این منهولها دارای پله های رفت وآمد می باشندکه جهت لایروبی کار سهل ترانجام گردد. این منهولها جهت نصب شیرآلات درداخل آن نیزاستفاده میشود. (والو باکس) آدم رو پلی اتیلن(منهول) گودالی است که تأسیسات زیر زمینی (مثل شبکه های فاضلاب، کابلهای مخابراتی و ...) را به سطح زمین متصل می کند وتوسط آن امکان دسترسی به این تأسیسات جهت هرگونه عملیات میسر می شود. این گودال باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا امکان حرکت یک انسان درون آن فراهم شود. مهمترین کاربرد آدم‌روها را می‌توان ایجاد ایستگاههای دسترسی به نقاط مختلف شبکه‌های جمع‌آوری و انتقال فاضلاب دانست که امکان بازرسی خطوط، تهویه طبیعی و نیز تعمیر و نگهداری خطوط فاضلاب را فراهم می‌آورد. پر استفاده ترین نوع منهول، منهول های پلی اتیلنی هستند که در کاربردهایی نظیر موارد زیر استفاده می شوند: ـ انتقال فاضلاب ـ جمع آوری و انتقال آبهای سطحی از مناطق آلوده ـ استفاده در واحدهای شیمیایی ـ تعمیر و بازسازی منهول های فرسوده ـ محافظت کننده شیرآلات شرکت روتنگران پارسه همواره در جهت ارائه خدمات بهتر به مشتریان و راهنمایی ومشاوره در امر فروش شنبه تاچهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 5 بعدازظهر و پنج شنبه ها از ساعت 8صبح تا 2 بعدازظهرآماده پاسخگویی و ارائه خدمات به بهترین شکل به شما عزیزان می باشد. برای ارتباط بابخش فروش باشماره های زیرتماس حاصل فرمایید. 026-32701094 026-32701083 026-32705542 ایمیل:rothengaran@gmail.com جهت دیدن لیست قیمت های بروز منهول لوله پلی اتیلن به سایت مراجعه کنید. https://rotengaran.ir/%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d9%85%d9%86%d9%87%d9%88%d9%84-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86/

  آب و فاضلاب تهران
 • سپتیک تانک پلی اتیلن روتنگران

  سپتیک تانک پلی اتیلن روتنگران

  در تصفیه انواع فاضلابها به خصوص فاضلابهای بهداشتی از سپتیک تانک بصورت گسترده ای استفاده می شود. سپتیک تانک یک واحد پیش تصفیه است که باعث کاهش بارآلودگی فاضلاب به میزان 30-25 درصد می شود. فرآیندهای فیزیکی و بیولوژیکی اصلی ترین فرآیندهایی هستند که درسپتیک تانک باعث تصفیه فاضلاب می شوند. این فرآیندها عمدتا شامل ته نشینی،شناورسازی و فرآیندهای بی هوازی بیولوژیکی بوده که هرکدام بخشی از بار آلودگی را کاهش می دهند. سپتیک تانک یکی از روشهای نخستین بین روشهای گوناگون تصفیه فاضلاب میباشد که توانایی کاهش آلودگی فاضلاب تا بیش از 50 درصد را داراست و در بسیاری از موارد با توجه به شرایط زیست محیطی میتواند روشی مناسب و مقرون به صرفه در پروژه ها مورد استفاده قرار گیرد. از نظر ساختمان می توان گفت سپتیک تانک پلی اتیلن مخزنی است که توسط حداقل یک دیواره به دو بخش نامساوی تقسیم شده است. در بخش اول در سپتیک تانک پلی اتیلنی مواد و ذرات درشت ته نشین شده و در کف مخزن پلی اتیلنی انباشته می شوند. چربی ها و روغن های شناور نیز بر روی سطح مایع درونسپتیک تانک پلی اتیلنی تجمع می نمایند. میکروارگانیسم های موجود در فاضلاب در شرایط بی هوازی بخشی از مواد آلاینده را تجزیه نموده و باعث کاهش بار آلودگی فاضلاب درون سپتیک تانک می گردد. دیواره تعبیه شده بین ناحیه اول ودوم سپتیک تانک پلی اتیلن باعث ممانعت از عبور مواد ته نشین شده و چربی های شناور ناحیه اول به ناحیه دوم می گردد. بدین صورت پساب زلال شده درون سپتیک تانک پلی اتیلن به بخش دوم منتقل شده و در نهایت پساب سپتیک تانک از طریق یک لوله خروجی از مخزن سپتیک تانک بیهوازی خارج می گردد. پساب خروجی معمولاً وارد چاه جذبی می گردد. ازسپتیک تانک همچنین جهت پیش تصفیه، تصفیه بیهوازی فاضلاب، متعادل سازی و یا ایستگاه پمپاژ فاضلاب استفاده می شود. اجزای مهم هرسپتیک تانک عبارتنداز: 1.سیستم ورودی فاضلاب: شامل لوله وبافل (میانگیر) ورودی است. 2.مخزن اولیه سپتیک تانک:که بیشترین حجم سپتیک تانک را به خود اختصاص داده ومعمولا 70-60 درصدحجم کل سپتیک تانک مربوط به این بخش است. 3.دیواره جداکننده:که باعث جلوگیری ازورود لجن وچربی وروغنهای شناورشده به مخزن زلال سازی می شود. 4.مخزن زلال سازی:این مخزن تقریبا 30 درصد حجم کل سپتیک تانک را شامل شده و در آن فاضلاب عاری از مواد قابل ته نشینی وشناوری تجمع مییابد. 5.خروج بیوگاز(تهویه):ازطریق این مجراگازهای تولید شده ناشی از فرآیندهای بی هوازی تصفیه فاضلاب که عمدتامتان است اسپتیک تانک خارج میگردد. 6.سیستم خروجی فاضلاب: شامل بافل و لوله خروجی سپتیک تانک میباشد. جهت دیدن لیست قیمت های بروز سپتیک لوله پلی اتیلن به سایت مراجعه کنید. https://rotengaran.ir/%d8%b3%d9%be%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%aa%d8%a7%d9%86%da%a9-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%b3%d9%be%d8%aa%db%8c%da%a9-%d8%aa%d8%a7%d9%86%da%a9/

  آب و فاضلاب تهران
 • دستگاه جوش پلی اتیلن 250

  دستگاه جوش پلی اتیلن 250

  دستگاه جوش پلی اتیلن تمام هیدرولیک 250: روتنگران پارسه اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های جوش تمام هیدرولیک 250 پلی اتیلن افتخار دارد محصولات تولیدی خود را از بهترین مواد اولیه و با بالا ترین کیفیت تولید و توانایی تولید در سه تیپ دستی ، نیمه هیدرولیک ، و تمام هیدرولیک دارنده گواهی نامه ISO و CE و همچینین دارنده گواهی استاندارد از سازمان استاندارد ملی ایران کلیه محصولات تولیدی این شرکت پس از تست و آزمایش اولیه ، کالیبره شده و گزارش کالیبراسیون در اختیار خریداران قرار میگیرد . گروه تولیدی روتنگران پارسه بعنوان صادر کننده برتر در استان البرز محصولات تولیدی خود را به ترکیه ایتالیا عراق افغانستان باکو ترکمنستان و روسیه صادر مینماید . دستگاه های جوش تمام هیدرولیک 250 این شرکت دارای استحکام هیدرولیکی و مکانیکی بوده و قابلیت جوشکاری در شرایط مختلف جوی و جوشکاری در فشار های بالا را نیز دارد . مشخصات ، اطلاعات فنی دستگاه های جوش تمام هیدرولیک 250 میلیمتر روتنگران را از وب سایت این شرکت دانلود و یا جهت کسب اطلاعات فنی با تکنسین های فروش ما در ارتباط باشید . در هنگام تحویل دستگاه ازدوره آموزشی آشنایی با استاندارد ملی جوشکاری و روشهای جوشکاری لوله و اتصالات پلی اتیلن به صورت رایگان استفاده وگواهی نامه جوشکاری دریافت نمایید . متعلقات دستگاه جوش تمام هیدرولیک لوله پلی اتیلن دارای گیره 225 ، 200 ، 180 ، 160 ، 140 ، 125 ، 110 ، 90 ، 75 ، 63 و فلنچ گیر جهت جوش انواع لوله ها هیتر برقی 1500 وات با تفلون صنعتی و ترموستات 300 درجه رنده برقی با توان 1100 وات با تیغه های فولادی آبدیده CK 40 ظرف رنده و هیتر دفترچه راهنمای جوش پلی اتیلن گارانتی و خدمات پس از فروش گواهی کالیبراسیون لباس کار صندوق قفل دار پالت چوبی در صورت درخواست سی دی آموزشی کیف ابزار آچار و ابزار https://rotengaran.ir/%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ac%d9%88%d8%b4-%d9%be%d9%84%db%8c-%d8%a7%d8%aa%db%8c%d9%84%d9%86/

  آب و فاضلاب تهران
 • لوله زهکش 110

  لوله زهکش 110

  معرفی محصولات زهکشی: یکی از این ابزارها، لوله های زهکشی بود وهمانطور که محققان و مجریان و بهره برداران پروژه های زهکشی محصولی را میخواستند، طول عمر آن حداقل 30سال، قیمت ارزان، مقاوم در مقابل بار خارجی، عدم تأثیرگذاری در مقابل خورندگی ها و وزن سبک و قابلیت اجرایی سریع و آسان ازفاکتورهای اصلی لوله مورد نظر بود.لوله های زهکشی از جنس PVC و طبق استاندارد ملی 7669 یا DIN 1187تولید می گردند.یکی ازمسائل مهم در اجرای لوله زهکشی زیرزمینی فیلتر کردن لوله زهکش جهت جلوگیری از مسدودکردن سوراخ های دوم زهکش و همچنین تسهیل ورود آب لوله به است که این موضوع تا چند سال پیش در سراسر دنیا و ایران با استفاده از شن دانه بندی شده انجام می پذیرفته است. کاربرد لوله های زهکشی از جنس PVC باقی ماندن آب در زمین که می تواند به دلیل باران شدید و مداوم، نشت از رودخانه ها وکانال ها ، بالا بودن سطح آب های زیرزمینی، وجود موانع طبیعی و مصنوعی در مسیرحرکت آب های زیرسطحی و… باشد، باعث پرشدن خلل و فرج خاک و کاهش اکسیژن آن، کاهش فعالیت میکرو ارگانیزم ها و در نهایت باعث کاهش کیفیت خاک و در نتیجه از بین رفتن گیاهان و موجودات زنده خاک شود. به منظور بهبود کیفیت و جلوگیری از تخریب خاک، با استفاده از زهکشی آب و املاح اضافی از خاک خارج و شرایط مناسب برای کشت گیاهان فراهم می گردد. از جمله موارد کاربرد لوله های زهکشی عبارتند از: خارج کردن آب حاصل ازآبشویی زمین های شور و تبدیل زمین ها به مزارع قابل کشت خارج ساختن آب اضافی حاصل از بارندگی و آبیاری در مزارع و در نتیجه حفظ کیفیت آن خارج ساختن آب اضافی ساختمان ها و سایر ابنیه به منظور جلوگیری از تخریب آنها در زمین های ورزشی و پارکهای تفریحی و فضای سبز به منظور خارج کردن سریع تر آب اضافی و حفظ کیفیت آن از لوله های زهکش غیر مشبک می توان برای انتقال آب درمکان های مختلف استفاده نمود. مزایای استفاده از لوله های زهکشی از جنس PVC این نوع لوله ها نسبت به سایر لوله های زهکشی از جمله بتنی و سفالی بسیار سبک تراست. به علت مقاومت و پایداری دربرابر املاح شیمیایی آب و خاک از طول عمر بالایی برخوردار هستند به علت سبکی و قابل انعطاف بودن، حمل و نقل این لوله ها بسیار آسان است. به علت تولید این لوله درطول های بلند، نصب و کارگذاری لوله ها بسیار ساده و سریع است به علت شکل خرطومی(کاروگیت) این لوله ها از مقاومت فشاری، ضربه ای و کششی بالایی برخوردار هستند. لوله زهکش فیلتردار مزایای لوله های زهکش با پوشش فیلتر مصنوعی: از جمله مزایای عمده لوله های زهکش با پوشش فیلتر مصنوعی نسبت به لوله های زهکشی معمولی می توان به موارد زیر اشاره نمود: قیمت فیلترهای مصنوعی درمقایسه با فیلتر های شن و ماسه بسیار ارزان تر می باشند. هزینه تهیه و حمل شن و ماسه بندی شده حذف می گردد. از لحاظ کارگذاری لوله های زهکش دارای فیلتر مصنوعی نیاز به ترانشه کوچکتری داشته و بنابراین هزینه نصب ، به شدت کاهش می یابد. سرعت نصب لوله های زهکشی با فیلتر مصنوعی بسیار بالاتر می باشد. پوشش ایجاد شده در اطراف لوله های زهکشی یکنواختی و دوام بیشتری دارد. سهولت ورود آب به لوله های زهکشی و افرایش راندمان فیلتراسیون و شیرین سازی زمین خارج کردن آب حاصل ازآبشویی زمین های شور و تبدیل زمین ها به مزارع قابل کشت خارج ساختن آب اضافی حاصل از بارندگی و آبیاری در مزارع و در نتیجه حفظ کیفیت آن خارج ساختن آب اضافی ساختمان ها و سایر ابنیه به منظور جلوگیری از تخریب آنها در زمین های ورزشی و پارکهای تفریحی و فضای سبز به منظور خارج کردن سریع ترآب اضافی و حفظ کیفیت آن ، از لوله های زهکش غیر مشبک می توان برای انتقال آب درمکان های مختلف استفاده نمود. نقش فیلتر مصنوعی در لوله های زهکش: به طورکلی کارکردهای پوشش لوله را به شرح زیر میتوان بیان نمود: 1) نقش هیدرولیکی : ایجاد فضای با خلل و فرج بالا و در نتیجه ایجاد نفوذ پذیری مناسب و کاهش مقاومت در اطراف و درون منافذ لوله زهکش. 2) نقش مکانیکی: ایجاد پشتیبان ومحافظ در جهت شعاع لوله و جلوگیری از ایجاد خمش اضافی و صدمه دیدن لوله دراثرنیروی وارده ناشی از بارخاک. 3) نقش بسترسازی: ایجاد بستری درزیر لوله به منظور جلوگیری از جابجایی لوله در زمان کارگذاری و بعد از آن در اثربار خاک. https://rotengaran.ir/%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d8%b2%d9%87%da%a9%d8%b4/

  آب و فاضلاب تهران


محصولات مشابه
 • لوله زهکش 160

  لوله زهکش 160

  روتن گران انتخاب حرفه ای ها بزرگترین تولید کننده لوله زهکش در خاورمیانه لوله زهکش 100 میلیمتر لوله زهکش 125 میلیمتر لوله زهکش 160 میلیمتر لوله زهکش 160 میلیمتر یکی از این ابزارها، لوله های زهکشی بود وهمانطور که محققان و مجریان و بهره برداران پروژه های زهکشی محصولی را میخواستند، طول عمر آن حداقل 30سال، قیمت ارزان، مقاوم در مقابل بار خارجی، عدم تأثیرگذاری در مقابل خورندگی ها و وزن سبک و قابلیت اجرایی سریع و آسان ازفاکتورهای اصلی لوله مورد نظر بود.لوله های زهکشی از جنس PVC و طبق استاندارد ملی 7669 یا DIN 1187تولید می گردند.یکی ازمسائل مهم در اجرای لوله زهکشی زیرزمینی فیلتر کردن لوله زهکش جهت جلوگیری از مسدودکردن سوراخ های دوم زهکش و همچنین تسهیل ورود آب لوله به است که این موضوع تا چند سال پیش در سراسر دنیا و ایران با استفاده از شن دانه بندی شده انجام می پذیرفته است. کاربرد لوله های زهکشی از جنس PVC باقی ماندن آب زمین که می تواند به دلیل باران شدید و مداوم، نشت از رودخانه ها وکانال ها ، بالا بودن سطح آب های زیرزمینی، وجود موانع طبیعی و مصنوعی در مسیرحرکت آب های زیرسطحی و… باشد، باعث پرشدن خلل و فرج خاک و کاهش اکسیژن آن، کاهش فعالیت میکرو ارگانیزم ها و در نهایت باعث کاهش کیفیت خاک و در نتیجه از بین رفتن گیاهان و موجودات زنده خاک شود. به منظور بهبود کیفیت و جلوگیری از تخریب خاک، با استفاده از زهکشی آب و املاح اضافی از خاک خارج و شرایط مناسب برای کشت گیاهان فراهم می گردد. https://rotengaran.ir/%d9%84%d9%88%d9%84%d9%87-%d8%b2%d9%87%da%a9%d8%b4/

  آب و فاضلاب تهران
 • پمپ تزریق آنالوگ سری H ساخت کمپانی EMEC ایتالیا

  پمپ تزریق آنالوگ سری H ساخت کمپانی EMEC ایتالیا

  شرکت تصفیه آب اکسیر آمادگی خود را جهت ارائه دوزینگ پمپ های سلونوئیدی رومیزی و دیواری طبق مشخصات زیر اعلام می دارد : مشخصات دوزینگ پمپ سری HTA:  *قابلیت تنظیم طول ضربه و تعداد ضربه به صورت دستی. *جنس هد و کلیه موارد در تماس با کلر از جنس PVDF. *جنس اورینگ ها از جنس Viton یا EPDM. *دارای سلنوئید با توان مصرفی 19 وات و0.08 آمپر 230VAC باشد. *دارای دیافراگم یکپارچه تفلون از جنس PTFE. *ایمنی بدنه IP65 و مقاوم در برابر خوردگی. *دارای استانداردهای NSF/ANSI 61 و NSF/ANSI 50. *دارای پراب کنترل سطح به منظور قطع جریان تزریق در زمان خالی بودن مخزن ذخیره. *استاندارد EU10/2011 Regulation جهت اجازه استفاده از این تجهیزات در تماس با مواد خوراکی. https://t.me/exirtreatment

  آب و فاضلاب تهران
 • پله روکش دار منهول

  پله روکش دار منهول

  انواع پله منهول فاضلابی و نحوه استفاده استفاده پله در منهول آجری - منهولهای گرد آجری - دیوارهای آجری - منهولهای بتنی (نصب در حین بتن ریزی) پله های پلی اتیلن کاربردها پله های پلی اتیلن: . حوضچه ها و استخر ها . منهول هاو دیوارهای بتنی . منهول ها و دیوار های آجری . منهول های پلاستیکی تکجداره و دوجداره . منهول ها و دیوارهای پلاستیکی/ جی آرپی پله های پلی اتیلن با هسته فلزی و روکش پلیمری منطبق بر استاندارد( BS EN13101 ASTM C-478,C-497 (2002:E میباشد. این پله ها جهت مقاوم نمودن پله های فلزی در برابر عوامل خورنده نظیر رطوبت محیط اسیدها ,بازها،گازهاوحلال ها وبالا بردن طول عمر با پوشش پلیمری طراحی و تولید می گردد.

  آب و فاضلاب تهران
 • ساخت خط تولید لوله پلیکا

  ساخت خط تولید لوله پلیکا

  ساخت خط تولید لوله پلیکا با اکسترودر دومارپیچ cm65 و پایین خط لوله pvc همراه با قالب لوله چینی وکیوم دار تولیدی اقتصادی و پر سود را برای شما به ارمغان خواهد آورد، خط تولید لوله پی وی سی فاضلابی ساخت فیدار اکسترودرپلاس خط تولیدی مناسب برای تولید کلیه سایزهای لوله pvc مصرفی بازار ایران می باشد، خط تولید لوله pvc فاضلابی یا خط تولید لوله پلیکا پی وی سی با اکسترودر cm80 و میکسر pvc برای سایزهای بالای ۲۵۰ میلیمتر مناسبترین گزینه می باشد، خط تولید لوله های چند لایه فاضلابی UPVC جهت مصارف خانگی و صنعتی در سایزهای و ضخامتهای مختلف با قالبهای با کیفیت extruderplus گزینه بهینه و اقتصادی و پیشنهارد ویژه ماست. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

  آب و فاضلاب البرز