خرید مبلمان اداری | نکات مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت کنید

خرید مبلمان اداری | نکات مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت کنید  انتخاب درست مبلمان اداری می‌تواند اعتبار و قدرت مجموعه شما را به طور کامل به مراجعه کنندگان شما منتقل کند و همچنین می‌تواند در کار آمدی کارمندان و پرسنل شما نیز نقش بسیار مهمی را داشته باشد. در ادامه این مطلب نکات مهم برای خرید مبلمان اداری را بیان می‌کنیم. 
 

نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

انتخاب و خرید مبلمان اداری مناسب می‌تواند مزایای بسیار زیادی برای مجموعه شما داشته باشد. اما برای این منظور باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید و مبلمانی را که مد نظر دارید، از لحاظ فاکتورهای زیادی بررسی کنید. در ابتدا باید در نظر داشته باشید که آن را برای چه کاری و چه کسانی می‌خواهید تهیه کنید. با اطلاع از این موضوع می‌توانید مبلمانی را خریداری کنید که مناسب با روحیات مراجعه کنندگان شما داشته باشد تا بتوانید تاثیر بسیار زیادی را بر روی آن‌ها بگذارید. 
 
مبلمان اداری

اندازه مبلمان

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن دقت داشته باشید، اندازه و سایز آن می‌باشد. انواع مبل در ابعاد و سایزهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و انتخاب یک مبل با اندازه مناسب می‌تواند در طراحی دفتر کار شما، کمک بسیار زیادی کند. برای این موضوع بهتر است از قبل فضای محیط کار خود را در ذهنتان داشته باشید و متناسب با آن، برای خرید مبلمان اقدام کنید. به طور مثال، اگر فضای بزرگی را در اختیار دارید، می‌توانید مدل‌های متنوعی را برای دفتر کسب و کار خود استفاده کنید. دقت داشته باشید که تنوع در دکوراسیون می‌تواند بسیار مناسب باشد. 
بودجه خود را برای خرید مبلمان اداری در نظر داشته باشید
خرید مبلمان اداری مناسب، به نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده است که باید کاملا عقلانی انجام شود تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. به صورت کلی، باید در نظر داشته باشید که چه مبلغی را می‌خواهید به خرید مبلمان اختصاص دهید و چه تعداد از آن‌ها را نیاز دارید. 
 

در نظر گرفتن نیازها در زمان انتخاب مبلمان اداری

یکی از نکات بسیار مهم در زمان انتخاب مبلمان اداری، در نظر گرفتن نیازهای شما از آن‌ها است. برای مثال یک کارمند یک کارمند بیشتر کارهای خود را با یک کامپیوتر انجام می‌دهد پس خرید یک میز کوچک برای او کافی است. اما برخی دیگر از کارمندان نیاز به فضای بیشتر برای کار با برگه‌ها و فایل‌های دیگر دارند و به همین دلیل باید میز بزرگ‌تری را برای آن‌ها انتخاب کنید. 
راحتی مبلمان اداری نیز یکی دیگر از مواردی است که باید آن را در نظر داشته باشید. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که کارمندان شما ساعات زیادی را قرار است در شرکت شما مشغول به کار باشند پس انتخاب مبلمان مناسب، علاوه بر راحت بودن کارمندان شما، می‌تواند روند کاری آن‌ها را نیز افزایش دهد. 
 
مبلمان اداری

سبک و ظاهر مبلمان

خیلی از افراد در زمان خرید مبلمان اداری، سعی می‌کنند تمامی مبلمان خود را هماهنگ و از یک برند انتخاب کنند، اما برخی دیگر دوست ندارند مبلمان با هم هماهنگ باشند و تنوع در دکوراسیون را ترجیح می‌دهند. اما برای این موضوع، ابتدا باید در نظر داشته باشید که می‌خواهید چه  نوع دفتر کاری داشته باشید؟ آیا دفتر کار مدرن می‌خواهید یا سنتی و معاصر؟ مشخص کردن سبک محیط کاری می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب جنس، رنگ و طرح مبلمان شما داشته باشد. 

سایر نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

همچنین در هنگام انتخاب مبلمان اداری، بهتر است موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید. 
    • استفاده از میز گرد برای بهینه کردن فضا و ایجاد همکاری بیشتر بین کارمندان می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد
    • روی میز باید حتما سطح صاف و کافی برای رایانه، تلفن، قسمتی برای نوشتن و قرار دادن اسناد و مدارک مورد نیاز باشد
    • هنگام خرید مبلمان اداری، حتما دقت داشته باشید که در سایزی باشند که بتوانید آن را به راحتی در دفتر خود جابه‌جا کنید
    • کتابخانه‌ها و قفسه‌های ذخیره سازی را برای اسناد و مدارک مهم خود در هر فضا در محیط اداری را در نظر بگیرید
 

سخن پایانی

در این مطلب نکات مهم برای خرید مبلمان اداری را بیان کردیم. دقت داشته باشید که مبلمان مناسب، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی و کارآمدی دفتر کار شما داشته باشد و علاوه بر افزایش راندمان کاری کارمندان، تاثیر بالایی نیز بر روی مراجعه کنندگان به شرکت شما داشته باشد. 

1399/11/25
جویشگر


محصولات مشابه
 • پارتیشن متحرک مسجدی ، پارتیشن مسجدی پیش ساخته

  پارتیشن متحرک مسجدی ، پارتیشن مسجدی پیش ساخته

  پارتیشن متحرک مسجدی ، پارتیشن مسجدی پیش ساخته ، قیمت پارتیشن مسجدی طراح پارتیشن متحرک مسجدی ، قیمت پارتیشن ام دی اف مسجدی ، تولید کننده پارتیشن مسجدی و پاراوان مسجدی ، ساخت پارتیشن مسجدی متحرک با طرح های تمام حکاکی اسلیمی و متن اسماء ا... اجرای انواع پاراوان مسجدی و پارتیشن تمام ام دی اف ( تولید کننده پارتیشن پیش ساخته مسجدی ) با حکاکی طرح های اسلیمی اسلامی و اسما ا... بر روی ام دی افدر طرح و رنگ های متنوع جهت جدا سازی بین خواهران و برادران در مساجد ، نمازخانه ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد و قابل ارسال به کل کشور میباشد. سازنده پارتیشن تمام ام دی اف پارتیشن با نقوش اسلیمی اسلامی طراح پارتیشن متحرک و پارتیشن سبک و قابل حمل تولید پارتیشن مسجدی طرح جدید و پارتیشن جدا کننده بین خواهران و برادران پارتیشن پیش ساخته مسجدی با قیمت بسیار مناسب پارتیشن دو جداره و پارتیشن تک جداره

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران
 • خرید صندلی های انتظار فرودگاهی

  خرید صندلی های انتظار فرودگاهی

  شرکت شایان صنعت روز، برترین تولید کننده صندلیهای مدرن اداری و انتظار (فرودگاهی) که با توجه به اهمیت صندلیهای اداری در سلامت جسمی کاربران، همواره تلاش کرده است با استفاده از : 1 - تحقیق مداوم و موثر 2 - رعایت اصول ارگونومی و فنی 3 - ذوق و ابتکار عمل صنعتگران ایرانی 4 - برترین تولید کننده قطعات 5 - تولید کالا، مطابق با استانداردهای بین المللی و با استفاده از دستگاههای پیشرفته، دقیق و تمام اتوماتیک خدمتگزار خریداران محترم باشد. توجه به نکات فوق موجب گردیده است تا محصولات شرکت شایان صنعت روز با ضمانت طلایی تقدیم کاربران عزیز گردد.تولیدات این شرکت تاکنون مورد استفاده ارگانها، نهادها و سازمانهای مختلف قرار گرفته که به لطف خداوند متعال و سعی و تلاش کادر مدیریتی و اجرایی مجموعه، موجبات رضایت ایشان را فراهم آورده است از جمله : ???? بانک رفاه کارگران ???? بانک کشاورزی ???? وزارتخانه های ( نیرو- راه و ترابری) ???? ستاد مشترک سپاه پاسداران ???? بانک صادرات ???? شرکت سرمایه گذاری ملت ???? نیروی مقاومت بسیج ???? دفتر نمایندگی ولایت فقیه در سپاه پاسداران ???? شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن ???? شرکت سرمایه گذاری تامین ???? مرکز مطالعات سپاه ???? نیروی هوائی ارتش ???? مجتمع شهید همت ???? شرکت ملی نفت ایران ???? ساختمان جدید شرکت فلات قاره ایران ???? سازمان هوا فضا ???? شرکت آتی ساز ???? دیوان محاسبات کشور ???? شرکت های پتروشیمی ???? شرکت نفت کوتاه ???? شرکت ملی گاز ایران ???? مرکز تحقیقات کشاورزی ????‌ شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ???? شرکت مس سرچشمه ???? کشتیرانی بنیاد ???? سازمان نظام مهندسی ???? نهاد ریاست جمهوری ???? شرکت صنایع ملی مس ایران ???? شرکت بیمه ملت ???? دانشگاه تهران ???? سازمان زمین شناسی ???? سازمان نظام مهندسی ???? شرکت پارس الکتریک ???? شرکت خانه سازی ایران (وابسته به سازمان تامین اجتماعی) ???? فرودگاههای کشور ???? راه آهن کشور

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران
 • تولیدکننده صندلی های آمفی تئاتر، همایش، سینمایی

  تولیدکننده صندلی های آمفی تئاتر، همایش، سینمایی

  فروش و تولید صندلی،آمفی تئاتر، همایش ، سینمایی بیش از 20 مدل دارای استاندارد و گواهینامه ایزو تولید، فروش، نصب صندلی های آمفی تئاتر، همایش،سینما، مساجد ، اداری و آموزشی طراح و مجری تجهیزات دکور وسیستم صوت ، تصویر و نور سالنهای همایش

  مبلمان اداری/دانشگاهی البرز
 • صندلی مدیریت B81

  صندلی مدیریت B81

  برای افراد شاغل که بیشترین زمان خود را در محیط اداری و پشت میز اداری خود را می گذرانند انتخاب یک صندلی اداری ارگونومیک بسیار حائز اهمیت است که می تواند سلامتی شما را در هنگام استفاده روزمره فراهم و تضمین می کند. نام محصول : صندلی مدیریت B81 وزن : 25 کیلوگرم مکانیزم : سینکرون جنس پایه : کروم جنس روکش کفی : پارچه | چرم مصنوعی جنس روکش پشتی : پارچه | چرم مصنوعی پشتی گردن : ندارد قابلیت تنظیم انحنای کمر : ندارد قابلیت تنظیم ارتفاع : دارد قابلیت تنظیم دسته : ندارد گارانتی : 3 سال پس از تاریخ تولید ابعاد و اندازه عرض نشیمن : 530 عمق نشیمن : 490 ارتفاع نشیمن : 510-430 ارتفاع دسته تا زمین : 720-640 طول سراسری : 630 ارتفاع سراسری : 1170-1090 برای اطلاع از قیمت با شرکت آمود ایده آریا تماس بگیرید.

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران