خرید مبلمان اداری | نکات مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت کنید

خرید مبلمان اداری | نکات مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت کنید  انتخاب درست مبلمان اداری می‌تواند اعتبار و قدرت مجموعه شما را به طور کامل به مراجعه کنندگان شما منتقل کند و همچنین می‌تواند در کار آمدی کارمندان و پرسنل شما نیز نقش بسیار مهمی را داشته باشد. در ادامه این مطلب نکات مهم برای خرید مبلمان اداری را بیان می‌کنیم. 
 

نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

انتخاب و خرید مبلمان اداری مناسب می‌تواند مزایای بسیار زیادی برای مجموعه شما داشته باشد. اما برای این منظور باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید و مبلمانی را که مد نظر دارید، از لحاظ فاکتورهای زیادی بررسی کنید. در ابتدا باید در نظر داشته باشید که آن را برای چه کاری و چه کسانی می‌خواهید تهیه کنید. با اطلاع از این موضوع می‌توانید مبلمانی را خریداری کنید که مناسب با روحیات مراجعه کنندگان شما داشته باشد تا بتوانید تاثیر بسیار زیادی را بر روی آن‌ها بگذارید. 
 
مبلمان اداری

اندازه مبلمان

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن دقت داشته باشید، اندازه و سایز آن می‌باشد. انواع مبل در ابعاد و سایزهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و انتخاب یک مبل با اندازه مناسب می‌تواند در طراحی دفتر کار شما، کمک بسیار زیادی کند. برای این موضوع بهتر است از قبل فضای محیط کار خود را در ذهنتان داشته باشید و متناسب با آن، برای خرید مبلمان اقدام کنید. به طور مثال، اگر فضای بزرگی را در اختیار دارید، می‌توانید مدل‌های متنوعی را برای دفتر کسب و کار خود استفاده کنید. دقت داشته باشید که تنوع در دکوراسیون می‌تواند بسیار مناسب باشد. 
بودجه خود را برای خرید مبلمان اداری در نظر داشته باشید
خرید مبلمان اداری مناسب، به نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده است که باید کاملا عقلانی انجام شود تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. به صورت کلی، باید در نظر داشته باشید که چه مبلغی را می‌خواهید به خرید مبلمان اختصاص دهید و چه تعداد از آن‌ها را نیاز دارید. 
 

در نظر گرفتن نیازها در زمان انتخاب مبلمان اداری

یکی از نکات بسیار مهم در زمان انتخاب مبلمان اداری، در نظر گرفتن نیازهای شما از آن‌ها است. برای مثال یک کارمند یک کارمند بیشتر کارهای خود را با یک کامپیوتر انجام می‌دهد پس خرید یک میز کوچک برای او کافی است. اما برخی دیگر از کارمندان نیاز به فضای بیشتر برای کار با برگه‌ها و فایل‌های دیگر دارند و به همین دلیل باید میز بزرگ‌تری را برای آن‌ها انتخاب کنید. 
راحتی مبلمان اداری نیز یکی دیگر از مواردی است که باید آن را در نظر داشته باشید. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که کارمندان شما ساعات زیادی را قرار است در شرکت شما مشغول به کار باشند پس انتخاب مبلمان مناسب، علاوه بر راحت بودن کارمندان شما، می‌تواند روند کاری آن‌ها را نیز افزایش دهد. 
 
مبلمان اداری

سبک و ظاهر مبلمان

خیلی از افراد در زمان خرید مبلمان اداری، سعی می‌کنند تمامی مبلمان خود را هماهنگ و از یک برند انتخاب کنند، اما برخی دیگر دوست ندارند مبلمان با هم هماهنگ باشند و تنوع در دکوراسیون را ترجیح می‌دهند. اما برای این موضوع، ابتدا باید در نظر داشته باشید که می‌خواهید چه  نوع دفتر کاری داشته باشید؟ آیا دفتر کار مدرن می‌خواهید یا سنتی و معاصر؟ مشخص کردن سبک محیط کاری می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب جنس، رنگ و طرح مبلمان شما داشته باشد. 

سایر نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

همچنین در هنگام انتخاب مبلمان اداری، بهتر است موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید. 
    • استفاده از میز گرد برای بهینه کردن فضا و ایجاد همکاری بیشتر بین کارمندان می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد
    • روی میز باید حتما سطح صاف و کافی برای رایانه، تلفن، قسمتی برای نوشتن و قرار دادن اسناد و مدارک مورد نیاز باشد
    • هنگام خرید مبلمان اداری، حتما دقت داشته باشید که در سایزی باشند که بتوانید آن را به راحتی در دفتر خود جابه‌جا کنید
    • کتابخانه‌ها و قفسه‌های ذخیره سازی را برای اسناد و مدارک مهم خود در هر فضا در محیط اداری را در نظر بگیرید
 

سخن پایانی

در این مطلب نکات مهم برای خرید مبلمان اداری را بیان کردیم. دقت داشته باشید که مبلمان مناسب، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی و کارآمدی دفتر کار شما داشته باشد و علاوه بر افزایش راندمان کاری کارمندان، تاثیر بالایی نیز بر روی مراجعه کنندگان به شرکت شما داشته باشد. 

1399/11/25
جویشگر


محصولات مشابه
 • دکوراسیون داخلی دانشگاهی و اداری

  دکوراسیون داخلی دانشگاهی و اداری

  طراحی و ایجاد دکوراسیون سبز اداری و دانشگاهی با توجه به محیط و گیاهان مناسب فضا ساخت و نصب انواع محصولات دکوراتیو فضای سبز از جمله فلاورباکس و دیوار سبز از ساخت تا کاشت و نیز اجرای سیستم آبیاری هوشمند در صورت نیاز دارای رتبه و عضویت از سازمانن ظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شرکت گلپخش صبح امروز

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران
 • پارتیشن باکس

  پارتیشن باکس

  تولید انواع پارتیشن های اداری و پارتیشن باکس های مختلف جهت جداسازی فضا و نیز ایجاد فضای سبز در موقعیت های مختلف بصورت ابعاد و مدل سفارشی

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران
 • تولید و اجرای پارتیشن اداری در کرج و تهران

  تولید و اجرای پارتیشن اداری در کرج و تهران

  پارتیشن اداری چوب شهر، از سال ۱۳۵۷ در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری و خانگی فعالیت خود را آغاز نموده و مفتخر است که طی ۴۰ سال توانسته رضایت کامل مشتری را جلب نماید. در سال های اخیر اقدام به تولید سبک جدیدی از مجموعه مبلمان اداری شامل:پارتیشن دوجداره ،پارتیشن تک جداره،میز گروهی،کانتر پذیرش و گیشه بانکی،انواع فایلینگ و ...نموده است. پارتیشن ها دارای انواع گوناگونی هستند که از جمله پارتیشن تک جداره پارتیشن دوجداره پارتیشن تمام ام دی اف پارتیشن ترکیب ام دی اف و شیشه و پارتیشن تمام شیشه در ارتفاع متفاوت 140-160-200 و بیشتر که تا سقف پوشیده شود. http://www.choobeshahr.ir/

  مبلمان اداری/دانشگاهی البرز
 • گلدان لوکس استیل

  گلدان لوکس استیل

  گلدانهای مارون شرکت گلپخش صبح امروز دارای رتبه و عضویت سازمان نظام مهندسی کشاورزی ساخبت گلدان و فلاور باکس های لوکس استیل بصورت یک تکه و بدون درز با جوش آرگون و ضخامت ورق 1.5 میل استیل براق و خشدار اولین سازنده گلدانهای استیل یک تکه و دارای زهکش متناسب با فضا گوی های استیل دکوری و آبنمای استیل نیمکت استیل و ...

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران