خرید مبلمان اداری | نکات مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت کنید

خرید مبلمان اداری | نکات مهمی که باید در این زمینه حتما رعایت کنید  انتخاب درست مبلمان اداری می‌تواند اعتبار و قدرت مجموعه شما را به طور کامل به مراجعه کنندگان شما منتقل کند و همچنین می‌تواند در کار آمدی کارمندان و پرسنل شما نیز نقش بسیار مهمی را داشته باشد. در ادامه این مطلب نکات مهم برای خرید مبلمان اداری را بیان می‌کنیم. 
 

نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

انتخاب و خرید مبلمان اداری مناسب می‌تواند مزایای بسیار زیادی برای مجموعه شما داشته باشد. اما برای این منظور باید موارد زیادی را در نظر داشته باشید و مبلمانی را که مد نظر دارید، از لحاظ فاکتورهای زیادی بررسی کنید. در ابتدا باید در نظر داشته باشید که آن را برای چه کاری و چه کسانی می‌خواهید تهیه کنید. با اطلاع از این موضوع می‌توانید مبلمانی را خریداری کنید که مناسب با روحیات مراجعه کنندگان شما داشته باشد تا بتوانید تاثیر بسیار زیادی را بر روی آن‌ها بگذارید. 
 
مبلمان اداری

اندازه مبلمان

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید مبلمان اداری باید به آن دقت داشته باشید، اندازه و سایز آن می‌باشد. انواع مبل در ابعاد و سایزهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و انتخاب یک مبل با اندازه مناسب می‌تواند در طراحی دفتر کار شما، کمک بسیار زیادی کند. برای این موضوع بهتر است از قبل فضای محیط کار خود را در ذهنتان داشته باشید و متناسب با آن، برای خرید مبلمان اقدام کنید. به طور مثال، اگر فضای بزرگی را در اختیار دارید، می‌توانید مدل‌های متنوعی را برای دفتر کسب و کار خود استفاده کنید. دقت داشته باشید که تنوع در دکوراسیون می‌تواند بسیار مناسب باشد. 
بودجه خود را برای خرید مبلمان اداری در نظر داشته باشید
خرید مبلمان اداری مناسب، به نوعی سرمایه‌گذاری برای آینده است که باید کاملا عقلانی انجام شود تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. به صورت کلی، باید در نظر داشته باشید که چه مبلغی را می‌خواهید به خرید مبلمان اختصاص دهید و چه تعداد از آن‌ها را نیاز دارید. 
 

در نظر گرفتن نیازها در زمان انتخاب مبلمان اداری

یکی از نکات بسیار مهم در زمان انتخاب مبلمان اداری، در نظر گرفتن نیازهای شما از آن‌ها است. برای مثال یک کارمند یک کارمند بیشتر کارهای خود را با یک کامپیوتر انجام می‌دهد پس خرید یک میز کوچک برای او کافی است. اما برخی دیگر از کارمندان نیاز به فضای بیشتر برای کار با برگه‌ها و فایل‌های دیگر دارند و به همین دلیل باید میز بزرگ‌تری را برای آن‌ها انتخاب کنید. 
راحتی مبلمان اداری نیز یکی دیگر از مواردی است که باید آن را در نظر داشته باشید. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که کارمندان شما ساعات زیادی را قرار است در شرکت شما مشغول به کار باشند پس انتخاب مبلمان مناسب، علاوه بر راحت بودن کارمندان شما، می‌تواند روند کاری آن‌ها را نیز افزایش دهد. 
 
مبلمان اداری

سبک و ظاهر مبلمان

خیلی از افراد در زمان خرید مبلمان اداری، سعی می‌کنند تمامی مبلمان خود را هماهنگ و از یک برند انتخاب کنند، اما برخی دیگر دوست ندارند مبلمان با هم هماهنگ باشند و تنوع در دکوراسیون را ترجیح می‌دهند. اما برای این موضوع، ابتدا باید در نظر داشته باشید که می‌خواهید چه  نوع دفتر کاری داشته باشید؟ آیا دفتر کار مدرن می‌خواهید یا سنتی و معاصر؟ مشخص کردن سبک محیط کاری می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در انتخاب جنس، رنگ و طرح مبلمان شما داشته باشد. 

سایر نکات مهم برای خرید مبلمان اداری

همچنین در هنگام انتخاب مبلمان اداری، بهتر است موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید. 
    • استفاده از میز گرد برای بهینه کردن فضا و ایجاد همکاری بیشتر بین کارمندان می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد
    • روی میز باید حتما سطح صاف و کافی برای رایانه، تلفن، قسمتی برای نوشتن و قرار دادن اسناد و مدارک مورد نیاز باشد
    • هنگام خرید مبلمان اداری، حتما دقت داشته باشید که در سایزی باشند که بتوانید آن را به راحتی در دفتر خود جابه‌جا کنید
    • کتابخانه‌ها و قفسه‌های ذخیره سازی را برای اسناد و مدارک مهم خود در هر فضا در محیط اداری را در نظر بگیرید
 

سخن پایانی

در این مطلب نکات مهم برای خرید مبلمان اداری را بیان کردیم. دقت داشته باشید که مبلمان مناسب، می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی و کارآمدی دفتر کار شما داشته باشد و علاوه بر افزایش راندمان کاری کارمندان، تاثیر بالایی نیز بر روی مراجعه کنندگان به شرکت شما داشته باشد. 

1399/11/25
جویشگر


محصولات مشابه
 • صندلی آمفی تئاتر،صندلی سینمایی،صندلی مساجد،صندلی اجلاس شرکت همایش گستر کیوار

  صندلی آمفی تئاتر،صندلی سینمایی،صندلی مساجد،صندلی اجلاس شرکت همایش گستر کیوار

  -همایش گستر کیوار تولید کننده صندلی های آمفی تئاتر،صندلی های همایش،صندلی های سینمایی،صندلی های اجتماعات مشاوره، طراحی وتجهیز کامل سالن های همایش،سالن آمفی تئاتر،سالن سینماو سالن کنفرانس تولید انواع صندلی سینمایی،صندلی آمفی تئاتر،صندلی همایش ،صندلی اجتماعات،صندلی اجلاس وصندلی تاشو تولید انواع صندلی اداری (مدیریتی ،کارشناسی و کارمندی و انتظار و ...)و صندلی آموزشی و تاشو مشاوره ، طراحی و اجرای سیستمهای صوت و تصویر حرفه ای کلیه محصولات شرکت دارای 5 سال ضمانت و خدمات پس از فروش نا محدودمی باشد. ارسال رزومه و کاتالوگ به سراسر کشور وب سایت : www.keyvar.ir مهندس قاسمی

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران
 • صندلی دانش آموزی مدل r-1750 رض کو

  صندلی دانش آموزی مدل r-1750 رض کو

  این صندلی دانش آموزی عملکرد بسیار بالایی دارد و هم بسیار انعطاف پذیر است و مناسب برای تجهیز در مدارس مدرن ، دانشگاه ها ، مراکز آموزشی است .طیف وسیعی از صندلی آموزشی ما راحتی ، دوام ، پشتیبانی از نیازها و رفاه دانش آموزان و دانشجویان را فراهم میکند . کار گروهی را تسهیل میدهد و تکنیک های یادگیری مشترک را ترویج میکند . صندلیهای دانش اموزی یک راه حل کاملاً مهندسی علمی و قوی است که قدرت یادگیری رو افزایش میدهد وبه حداکثر میرساند . رض کو به طور مداوم در حال نوآوری برای ایجاد کارآمدترین محیط یادگیری است و محیطی را ایجاد میکند که یادگیری مشارکتی در آن شکوفا شود وبهترین راه حل وایده ها را برای نشستن در مراکز آموزشی ارائه میدهد . امکان تماس رو در رو و چشم در چشم را برای کار مشترک فراهم میکند . این مدل صندلی آموزشی به کاربر اجازه میدهد در حالی که ساکن هستند بچرخند و به دانش اموزان این امکان را میدهد نه تنها با استاد بلکه با شخص کنار دستی و افراد پشت سری خود نیز در تعامل باشند . این صندلی محصلی برای تقویت نیازهای فضای یادگیری طراحی شده اند . از مزایای این صندلی دانش آموزی 1- یادگیری مشارکتی 2- طراحی ارگونومیک 3- مکانیزم قوی و بی صدا 4- تعمیر ونگهداری 5- میز کار ثابت 6- پشتی منحنی برای اطلاع از قیمت صندلی دانشجویی مدارس و دانشگاها با ما تماس بگیرید .

  مبلمان اداری/دانشگاهی تهران
 • تولیدکننده صندلی های آمفی تئاتر، همایش، سینمایی

  تولیدکننده صندلی های آمفی تئاتر، همایش، سینمایی

  فروش و تولید صندلی،آمفی تئاتر، همایش ، سینمایی بیش از 20 مدل دارای استاندارد و گواهینامه ایزو تولید، فروش، نصب صندلی های آمفی تئاتر، همایش،سینما، مساجد ، اداری و آموزشی طراح و مجری تجهیزات دکور وسیستم صوت ، تصویر و نور سالنهای همایش

  مبلمان اداری/دانشگاهی البرز
 • صندلی اجتماعات و همایش هگزان طرح البرز

  صندلی اجتماعات و همایش هگزان طرح البرز

  پرفروش ترین صندلی آمفی تئاتری و اجتماعات دوره تضمین 5سال گارانتی می باشد. کلیه صندلی ها دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشد. 02634648356 09125692276 شمس

  مبلمان اداری/دانشگاهی البرز