شکل و ظاهرمناسب برای بسته پذیرایی جشن

شکل و ظاهرمناسب برای بسته پذیرایی جشن
 شکل  و ظاهر مناسب برای بسته پذیرایی جشن
بسته پذیرایی جشن در جشن ها، همایش ها، جلسات و انواع دورهمی ها استفاده می شود. در پست های دیگر در مورد بسته پذیرایی جشن صحبت کردیم و در آن بسته پذیرایی جشن، موارد استفاده، فواید استفاده از بسته پذیرایی جشن و محتوای بسته پذیرایی جشن را معرفی کردیم که برای مطالعه آن می توانید به لینک بسته پذیرایی جشن رجوع کنید. در این پست می خواهیم انواع بسته بندی پک پذیرایی جشن را بررسی کنیم تا شما در انتخاب نوع بسته بندی پک پذیرایی جشن ایده داشته باشید. بسته پذیرایی جشن با توجه به نظر و بودجه میزبان تهیه می شود. سایت ها و شرکت های پذیرایی زیادی هستند که این امکان را برایتان فراهم می کنند. اما کدام نوع از این بسته های پذیرایی جشن مناسب هستند؟ بسته پذیرایی جشن بنا بر این که چه کاربردی دارد و در چه مراسمی استفاده می شود، محتوای متفاوتی دارد که بر روی بسته بندی آن نیز تأثیرگذار است.
انواع  بسته بندی پک پذیرایی جشن:
    1- سلفونی: این بسته ها ارزان و پرکاربرد هستند. محتوای داخل آن مشخص است. استحکام زیادی ندارند. در همایش ها و جشن های پرجمعیت و شلوغ کاربرد بیشتری دارند ولی برای جشن ها و مراسم رسمی مناسب و شیک نیستند. 
بسته سلفونی
    2- جعبه مقوایی: جدا از این که آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کنند، شیک تر هستند. می توانید تبلیغ و یا پیغام مدنظر خود را بر روی این جعبه ها چاپ کنید. این جعبه ها برای جلسات اداری بسیار مناسب هستند. قابلیت چیده شدن روی هم را دارند و جای کمتری اشغال می کنند. در دو نوع ساده و طلق دار ارائه می شوند. در صورتی که دوست داشته باشید محتویات داخل جعبه مشخص باشد، می توانید از نوع طلق دار آن استفاده کنید.
 
 
 
 
 
    3- ساک های دستی: این نوع بسته بندی پک پذیرایی جشن برای مواردی مناسب است که میهمان بخواهد لوازم و غذایی که شما تهیه کرده اید را با خود ببرد. به خصوص در همایش ها. این ساک ها شیک، منظم و پرکاربرد هستند ولی ممکن است کمی گران تر از موارد قبل باشد. نمونه هایی از این مدل را در تصویر می بینید.
 
 
    4- جعبه پارتیشن بندی شده: این جعبه ها معمولاً از جنس چوب و یا مقوای ضخیم هستند و فضای داخلی آن به چند بخش تقسیم شده است. اگر قصد دارید پذیرایی جشن و همایش و هر نوع گردهمایی دیگری که برگزار می کنید، شیک و بدون نقص باشد، این جعبه پارتیشن بندی شده را به شما پیشنهاد می کنیم. مخصوصاً اگر قصد دارید از غذای آماده استفاده کنید. مانند انواع ساندویچ و فینگرفود و... این جعبه به هیچ وجه برای همایش های شلوغ پیشنهاد نمی شود چون گران تمام می شود. جنس و ابعاد و تعداد خانه­های این جعبه را می توانید برحسب نیاز خود تعیین کنید. اکثر این جعبه ها سفارشی تهیه می شوند و به طور آماده تنوع زیادی در بازار ندارند. تصاویر زیر نمونه هایی از این  بسته بندی هستند.
 
 
      
 
 
 
    5- کیسه های زیپ دار: در صورتی که قصد دارید از خوراکی های ریز مانند آجیل، چند نوع شکلات و... استفاده کنید، می توانید آنها را در کیسه های زیپ دار گذاشته و داخل پک قرار دهید. استفاده از کیسه زیپ دار برای کل وسایل پذیرایی در جشن پیشنهاد نمی شود هر چند توسط برخی از سایت­های ارائه بسته پذیرایی جشن پیشنهاد می کنند اما برای بسته پذیرایی جشن گزینه مناسب و شیکی نیست و اختلاف قیمت زیادی با سایر موارد ندارد. پس شما می توانید با همان هزینه گزینه مناسبتری را انتخاب کنید. 
    6- جعبه پذیرایی کودک: این جعبه برای بسته پذیرایی جشن کودکان بسیار مناسب است. کودکان از جعبه هایی که مختص آنان طراحی شود، استقبال می کنند و در اشتیاق زیادی از خود نشان می دهند که بخش بزرگی از هدف برگزاری جشن برای کودکان همین اشتیاق و شادی آنان است. این جعبه پذیرایی کودک برای جشن تولد، جشن مهدکودک مانند جشن عید نوروز، جشن یلدا و... ، جشن مدارس مانند جشن الفبا، جشن تکلیف و... مناسب است. این نوع بسته ها نیز در بازار به سختی پیدا می شود و در بیشتر مواقع باید آن را به شرکت های جعبه سازی سفارش دهید.
 
در صورتی که در بازار جعبه پذیرایی کودک را پیدا نکردید، می توانید از جعبه مقوایی ساده استفاده کنید ولی آن را به طرز وسوسه برانگیزی دوستداشتنی کنید! مانند تصویر زیر:
 
نکات انتخاب بسته بندی پک پذیرایی جشن
انتخاب نوع بسته پذیرایی جشن بسیار مهم است.  نوع، شکل و ظاهر بسته پذیرایی شما در واقع همان ظرفی است که در مهمانی ها برای سرو کردن غذا استفاده می شود و باید با همان دقت و وسواس انتخاب شود. در انتخاب نوع بسته پذیرایی جشن این نکته را در نظر بگیرید:
    • به جای این که برای بسته بندی هزینه زیاد اختصاص دهید، به کیفیت و تنوع محتویات آن دقت داشته باشید. محتوا و ظاهر بسته پذیرایی جشن باید متناسب باشند. در غیر این صورت حس بدی در میهمانان به وجود می آورد که به جای تأثیر مثبت، تأثیر منفی خواهد داشت و مصداق همان ضرب­المثل ایرانی خواهد بود که می­گوید: «آفتابه لگن هفت دست و شام و ناهار هیچ چی!» 
    • نکته بعدی این که سعی کنید نوع بسته را طوری انتخاب کنید که تمام محتویاتی که در نظر گرفتید، داخل بسته جا شوند و میهمان مجبور نباشد برای نگه داشتن وسایلی که شما تدارک دیده اید به زحمت بیفتد.
    • در انتخاب نوع بسته پذیرایی جشن حتماً محیط زیست را در نظر بگیرید و از بسته هایی استفاده کنید که قابل بازیافت یا تجزیه شدنی باشند.
    • در لوکس بودن جعبه پذیرایی افراط نکنید و به خاطر داشته باشید که این بسته ها بعد از خالی شدن دور انداخته می شوند پس فقط جعبه و نوع بسته بندی مناسب را انتخاب کنید. 
نکاتی که درباره ظاهر بسته بندی پک پذیرایی می­دانستیم را با شما در میان گذاشتیم. از همراهی شما سپاسگزاریم. پست­های بعدی ما را دنبال کنید. 

1398/10/24
نوبجی
اطلاعات تماس
نامعرفان مهرابی
تلفن۳۱-۳×××۰۶۸۰callتماس بگیرید
وبسایت
استاناصفهان


محصولات مشابه
 • بسته پذیرایی میوه مراسم ختم-پک پذیرایی جشن-همایش-جلسه دفاعیه-پاکت چاپی پنجره دار زیپدار ایستاده

  بسته پذیرایی میوه مراسم ختم-پک پذیرایی جشن-همایش-جلسه دفاعیه-پاکت چاپی پنجره دار زیپدار ایستاده

  پاکت ترحیم دسته دار چاپی مناسب برای بسته بندی مجالس در نبود دسته ، پاکت رو باید در کیسه های جدا بگذارید اما در این نوع محصولات ما میتوانید از دسته های پاکت هم استفاده کنید مواد اولیه پاکت ها خارجی هست و به هیچ عنوان رنگ نمی‌دهد توجه. توجه. توجه در خرید خود از فروشگاه های دیگر از رنگ ندادن پاکت ها مطمئن باشید برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید 02155819100 02155819200

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • پک حلوا خرمای تک نفره مراسم ترحیم

  پک حلوا خرمای تک نفره مراسم ترحیم

  پک حلوا خرمای تک نفره ظرفی از جمله اقلام اصلی پذیرایی در هرگونه مراسم ختم ترحیم سوگواری ، روضه و دیگرمجالس و محافل و مناسبتهای مذهبی و نیزدر پک پذیرایی ترحیم است و یک محصول کاملا بهداشتی و کاربردی در پذیرایی مراسم ختم بشمار میرود. مجموعه "میزبان تو" با در نظر گرفتن نیاز اصلی مشتریان به استفاده از لوازم و مواد خوراکی برای پذیرایی مراسم و مجالس، بهترین بسته های پذیرایی را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب فراهم نموده است. مشتریان ارجمند میتوانید با بهره مندی از انواع خدمات تشریفات پذیرایی میزبان تو مراسم خویش را متمایز و درعین حال شایسته و آبرومندانه برگزار نمایید.

  مجالس و تشریفات اصفهان
 • پک پذیرایی میوه (پوپک)

  پک پذیرایی میوه (پوپک)

  گروه تامین میوه پویاپخش پالیز ارایه دهنده متنوع ترین و مرغوب ترین بسته های تک نفره آماده میوه و پک پذیرایی کلیه مراسم و مجالس با ارسال رایگان در اسرع وقت - مطابق میل و متناسب هر بودجه ای - به سبک،سیاق و سلیقه و سفارش شما - سرعت و سهولت در سرویس دهی ها - کیفیت مرغوب همراه با قیمت مناسب شماره های تماس با ما: موبایل : 09034297029 تلگرام: 09302639664

  مجالس و تشریفات تهران
 • پاکت چاپی میوه مراسم ختم و ترحیم

  پاکت چاپی میوه مراسم ختم و ترحیم

  اولین تولید کننده پک پذیرایی میوه مراسم ختم و ترحیم پک جدید پذیرایی با چاپ نقره کوب و طلاکوب پک پذیرایی مراسم ختم و ترحیم در طرحهای مختلف پاکت مشکی دو لایه مقاوم ضد آب زیپدار - پنجره دار و دسته دار نقره کوب پک آماده مخصوص پذیرایی در مسجد پک جدید میوه ختم در رنگهای مختلف پک تکنفره پذیرایی جشن ها -همایش -مراسم افتتاحیه-جلسه دفاعیه چاپ اختصاصی لوگو نمایشگاه و فروشگاه محصولات در میدان انقلاب تهران ارسال به تمام شهرها همراه : 0910858656

  متفرقه تهران