خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی در کارخانه پودر ماهی جزیره

خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی در کارخانه پودر ماهی جزیره شرکت ماهی جزیره مرجع فروش عمده پودر ماهی، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی و از بهترین تولید کنندگان پودر ماهی می باشد. برای خرید مستقیم پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره و کارخانه پودر ماهی جزیره تماس بگیرید تا بتوانید انواع پودر ماهی خالص را با کیفیت بالا و بهترین آنالیز پودر ماهی تهیه کنید.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
پودر ماهی چیست ؟
در تعریف پودر ماهی چیست ؟ باید بدانید که پودر ماهی پس از پختن انواع ماهی یا یک نمونه ماهی خاص ، خشک کردن و آسیاب کردن ماهی کامل و یا ضایعات ماهی بدست می آید و با درصدهای مختلف در ترکیب و تولید خوراک دام ، تولید خوراک طیور وتولید خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد.
فروش پودر ماهی
کارخانه پودر ماهی جزیره مرجع فروش پودر ماهی در ایران بزرگ ترین تولید کننده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی در ایران در حال فعالیت می باشد ، این کارخانه با فروش عمده پودر ماهی بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را تولید و تامین می کند. فروش مستقیم پودر ماهی تنها توسط شرکت ماهی جزیره انجام می شود و شما می توانید برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیازتان با شرکت تماس بگیرید.
خرید پودر ماهی
اگر قصد خرید عمده پودر ماهی به صورت مستقیم از کارخانه و تولید کننده را دارید کارخانه پودر ماهی جزیره و شرکت ماهی جزیره بزرگ ترین کارخانه تولید پودر ماهی در خاور میانه تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت پودر ماهی در ایران می باشد. شرکت ماهی جزیره با استفاده از موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و جنوب کشور بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب ترین قیمت تولید و تامین می کند. برای خرید پودر ماهی با شرکت تماس بگیرید.
کارخانه پودر ماهی
کارخانه های پودر ماهی بسیار زیادی در جنوب کشور وجود دارند و یکی از بهترین کارخانه های پودر ماهی در ایران و جنوب کشور شرکت ماهی جزیره می باشد که بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی جنوب را با توجه به کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولید می کند و دارای بیش از 50 مشتری ثابت در سراسر کشور می باشد که هر ماه تامین کننده بیشترین پودر ماهی در کشور می باشد ، این شرکت خود اولین تولید کننده پودر ماهی خالص در جنوب می باشد که انواع پودر ماهی را متناسب با نیاز شرکت ها و کارخانه ها تولید می کند.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
قیمت پودر ماهی
قیمت پودر ماهی تولید شده در کارخانه پودر ماهی جزیره نسبت به تمامی کارخانه های پودر ماهی در ایران مناسب تر می باشد ، همچنین کیفیت پودر ماهی تولید شده در این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده به گونه ای که شرکت ماهی جزیره تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما شرکت ها و کارخانه ها در سراسر کشور می باشد. قیمت پودر ماهی شرکت ماهی جزیره به دلیل مناسب بودن از مزایای رقابتی بسیار بالای در بازار خرید و فروش پودر ماهی برخوردار می باشد. شما با خرید پودر ماهی از کارخانه ماهی جزیره بهترین پودر ماهی را تهیه کنید.
آنالیز پودر ماهی
آنالیز پودر ماهی تولید شده در شرکت ماهی جزیره مناسب برای استفاده در صنایع مختلف مورد نیاز شرکت ها و کارخانه ها در ایران و خارج از کشور می باشد. تمامی آنالیز پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مورد استفاده تمامی شرکت ها و کارخانه ها می باشد ، شرکت های بسیار زیادی به دنبال آنالیز های پودر ماهی خوب هستند که شما ما بهترین آنالیز های پودر ماهی را در سطح خاور میانه ارائه می کند شما می توانید با خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی و با قیمت پودر ماهی مناسب و مورد نیاز تمامی صنایع تامین کنید.
خواص پودر ماهی
خواص پودر ماهی نسبت به تمامی کود ها و خوارک های مورد استفاده در صنایع غذایی دام و طیور بیشترین خاصیت پودر ماهی را دارد ، خواص پودر ماهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که بسیاری از افراد از خواص پودر ماهی بی اطلاع هستند و هیچگونه آشنایی و اطلاعاتی در خصوص خواص پودر ماهی ندارند ، خواص پودر ماهی و خاصیت های پودر ماهی در غذای دام و طیور ، خوارک میگو ، کود های درختی و غذای آبزیان فوق العاده می باشد. پودر ماهی به دلیل خواص بسیار بالای در نزد تولید کننده به دلیل خواص پودر ماهی از استقبال بالایی برخوردار است.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
کاربرد پودر ماهی
کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولیدی می باشد که شرکت های بزرگ باتوجه به نیاز خود و کاربرد پودر ماهی برای آنها از آن در سیستم تولید خود استفاده می کنند ، کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف با توجه به نیاز های آنها می باشد ، اهمیت ارزش بالای پودر ماهی به دلیل خواص پودر ماهی و کیفیت آن و آنالیز بسیار خوبی که دارد می باشد. کاربرد های پودر ماهی بیشتر در کارخانه تولید غذای دام ، کارخانه تولید غذای طیور ، کارخانه تولید غذای آبزیان ، کارخانه تولید غذای میگو می باشد و در بسیاری از موارد کاربرد پودر ماهی به عنوان کود های درختی نیز می باشد.
خرید و فروش پودر ماهی
خرید و فروش انواع پودر ماهی در بازار پودر ماهی ایران بسیار داغ می باشد و امروزه اهمیت تولید پودر ماهی در کارخانه های تولید پودر ماهی بسیار بالا است یکی از این مولفه ها آنالیز های بسیار خوب پودر ماهی و خواص پودر ماهی تولیدی در کارخانه های تولید پودر ماهی و بازار خرید و فروش انواع پودر ماهی می باشد ، شرکت هایی که تولید کننده انواع پودر ماهی در بازار فروش عمده پودر ماهی و خرید عمده پودر ماهی هستند آنالیز های بسیار دقیق را جهت خرید عمده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی به شرکت ها و کارخانه های پودر ماهی ارائه می کنند.
پودر ماهی در تغذیه دام
کاربرد پودر ماهی در تغذیه دام از مهمترین اولویت های بسیار مهم و اساسی پودر ماهی می باشد ، بسیاری از کارخانه های تولید غذای دام و طیور از پودر ماهی در تغذیه دام و تولید غذا استفاده می کنند ، چندین سال است که پودر ماهی در تغذیه دام به عنوان یکی از مکمل های اصلی و اساسی شناخته شده است و کاربرد های بسیار بالای پودر ماهی در غذای دام و تولید انواع غذای دام ارزش این محصول را در بازار پودر ماهی چندین برابر کرده است. پودر ماهی در تغذیه دام اولویت اول بازار پودر ماهی می باشد.
خرید عمده پودر ماهی
بسیاری از افراد ، شرکت ها و کارخانه به دنبال خرید عمده پودر ماهی هستند و می خواهند خرید عمده پودر ماهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از کارخانه های تولید پودر ماهی خریداری کننده که بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیازشان را تهیه کنند که از آنالیز بسیار خوبی برخوردار باشد و شرکت ماهی جزیره بهترین شرکت برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیاز شما به صورت مستقیم می باشد.
فروش عمده پودر ماهی
کارخانه ها ، افراد و شرکت های بسیاری به دنبال کارخانه و شرکت فروش عمده پودر ماهی هستند تا بتوانند بهترین پودر ماهی را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند ، شرکت ماهی جزیره اولین شرکت فروش عمده پودر ماهی در ایران تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شرکت ها و صنایع مختلف در ایران می باشد که فروش عمده پودر ماهی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مناسب چه شرکت هایی می باشد ؟
 • شرکت ها و کارخانه های تولید غذای دام
 • شرکت ها و کارخانه های تولید غذای طیور
 • شرکت ها و کارخانه های تولید غذای آبزیان
 • شرکت ها و کارخانه های تولید خوراک پرورش میگو ها
 • شرکت ها و کارخانه های تولید کود های درختی و باغی
چه پودر ماهی هایی در شرکت ماهی جزیره تولید و تامین می شود ؟
 • پودر ماهی ضمن صید تولید شده از انواع ماهی های ضمن صید دریای خلیج فارس و عمان
 • پودر ماهی ساردین تولید شده از انواع ماهی ساردین با کیفیت بالا و بهترین آنالیز
 • پودر ماهی فانوس ماهیان تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین فانوس ماهیان صید شده
 • پودر ماهی کلیکا تولید شده از بهترین ماهی هایی که برای تولید پودر ماهی کلیکا کاربرد دارد.
 • پودر ماهی متو تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین ماهی متو صید خلیج فارس و دریای عمان
 • پودر ماهی تر تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی تر
 • پودر ماهی خشک تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی خشک
انواع پودر ماهی های شرکت ماهی جزیره در کدام کارخانه های پودر ماهی تولید می شوند ؟
 • کارخانه پودر ماهی چابهار
 • کارخانه پودر ماهی بوشهر
 • کارخانه پودر ماهی جنوب
 • کارخانه پودر ماهی قشم
 • کارخانه پودر ماهی هرمز
 • کارخانه پودر ماهی میناب
 • کارخانه پودر ماهی جاسک
 • کارخانه پودر ماهی بندرعباس
 • کارخانه پودر ماهی سرخون
 • کارخانه پودر ماهی سرچیل
 • کارخانه پودر ماهی هرمزگان
 • کارخانه پودر ماهی بندر لنگه
 • کارخانه پودر ماهی پارسیان
 • کارخانه پودر ماهی شیلات هرمزگان
 • کارخانه پودر ماهی شیلات ایران
برای خرید و فروش عمده انواع پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره تماس بگیرید.
09179600684
 
 
1397/11/22
اطلاعات تماس
ناممهندس هادی مرادی
تلفن۰۹۱-۷×××۰۶۸۴callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۷×××۰۶۸۴callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرسکارخانه - هرمزگان - بندرعباس


محصولات مشابه
 • پودر ماهی جنوب ، پودر ماهی ساردین ، پودر ماهی متو

  پودر ماهی جنوب ، پودر ماهی ساردین ، پودر ماهی متو

  پودر ماهی جنوب محصول جامد فرآوری شده‌ای است که از آبگیری، پختن، جداسازی، خشک کردن و آسیاب ماهی خشک به دست می‌آید و با درصدهای مختلف در تولید خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرد. بررسی فواید و کاربرد پودر ماهی جنوب پودر ماهی جنوب از آبگیری، پختن، جداسازی، خشک کردن و آسیاب ماهی خشک به دست می آید. ماهی ضمن صید یا همان ماهی جنوب ماهی‌هایی هستند که در هنگام صید میگو توسط تور صیادان صید می‌شوند و ارزش اقتصادی ندارند، بنابراین از تور جدا شده و جهت خشک شدن به شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک ارسال می‌شود. فصل صید ماهی ضمن صید یا همان ماهی جنوب از مرداد ماه شروع می‌شود و تا اواخر پائیز ادامه دارد. پس از صید برای تولید پودر ماهی جنوب، این ماهی به دو روش ارگانیک خشک کردن ماهی به روش زمینی و خشک کردن ماهی به روش هوایی خشک می‌شود که با متوسط ۸ الی ۱۰ ساعت آفتاب در روز و دمای حداکثر ۳۸ درجه سانتی گراد ، ۸ تا ۱۰ روز وقت لازم دارد. کاربرد پودر ماهی جنوب کاربردهای این محصول بیشتر در کارخانه تولید خوراک دام، کارخانه تولید خوراک طیور، کارخانه تولید خوراک آبزیان، کارخانه تولید خوراک میگو، تهیه کودهای درختی است. پودر ماهی جنوب برای خوراک طیور: در حال حاضر این محصول در صنعت مرغداری که دومین صنعت کشور است، مصرف فراوانی داشته و حدود ۱۲-۶ درصد از ماده تشکیل دهنده دانه مرغ را در بر می‌گیرد. پودر ماهی جنوب برای غذای ماهی: طبق آمارها در سال‌های اخیر با توسعه پرورش آبزیان، پودر و روغن ماهی به عنوان افزودنی‌های غذای آبزیان مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنالیز پودر ماهی جنوب پروتئین 60-55 درصد TVN= 120 چرا پودر ماهی جنوب را از شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک تهیه کرد؟ تحویل سریع امکان صادرات و ارسال به تمامی استان‌های ایران ادغام روش‌های سنتی و تکنولوژی‌های روز دنیا امکان تولید تناژ بالا دارای مجوز فعالیت ارائه مناسب ترین قیمت حمایت از صیادان با تجربه علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت صیادان جوان جاسک به آدرس www.sayadanjavanjask.ir مراجعه فرمائید

  ماشین سازی هرمزگان
 • پودر ماهی برای خوراک دام و طیور و آبزیان ، پودر ماهی جنوب

  پودر ماهی برای خوراک دام و طیور و آبزیان ، پودر ماهی جنوب

  کارخانه پودر ماهی شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک اولین و بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در ایران می باشد که جهت رفاه مشتریان محترم امکان مشاوره رایگان با دامپزشکان را فراهم نموده‌ است. همچنین ماهی خشک، پودر میگو، روغن‌ماهی و کود‌ ماهی از دیگر محصولات این مجموعه می باشد. امکان بازدید از کارخانه شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک و آنالیز پودر ماهی برای کلیه مشتریان محترم وجود دارد. از دیگر مزایای این محصول ارائه آنالیز همراه با بار می باشد و در صورت عدم رضایت، کلیه هزینه ها توسط شرکت پرداخت می گردد. تی وی ان (tvn) پایین و پروتئین بالا از دیگر ویژگی های این محصول بوده و همانطور که می دانید این محصول سرشار ازپروتئین، فسفر، خاکستر، امگا۳ و امگا۶ می باشد. جهت تهیه محصولات این مجموعه و یا در صورت تمایل برای بازدید از کارخانه شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک لطفا شماره خود را پیامک فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند. این مجموعه با عرضه مستقیم محصولات خود و با حذف واسطه‌ها قیمت‌ها را کاهش داده و امکان تقلب را به صفر رسانده است. برای اطلاع از قیمت و خرید پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، روغن ماهی و کود ماهی با کارشناسان بخش فروش شرکت فرآوری صیادان جوان تماس حاصل فرمائید پودر ماهی و فواید آن برای خوراک دام و طیور پودر ماهی ( Fish meal ) محصولی است که از فراوری ماهی آبگیری شده و یا ضایعات آن به دست می‌آید و موارد استفاده آن تنها برای دام و طیور است. این محصول بعد از پخته شدن، جداسازی، خشک و آسیاب می شود و به صورت پودرشده به فروش می‌رسد. شکل نهایی این محصول به شکل آرد مانند و در رنگ های قهوه ای تا خاکستری می باشد. علت متغیر بودن رنگ آن نوع ماهی مورد استفاده می باشد. این محصول بعد از فراوری به عنوان خوراک دام در دامپروری ها و مرغ داری ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربردهای این محصول به حوضچه های پرورش ماهی و میگو می‌توان اشاره نمود. استفاده از این محصول در صنعت پرورش دام و طیور باعث رشد بسیار مناسب آن‌ها شده و در ضمن منبع غنی پروتئینی، همچون ماهی را به صورت غیر مستقیم در سبد غذایی خانواده ها وارد نموده است. امروزه بین 6 تا 12 در صد خوراک طیور را این محصول تشکیل می دهد که علاوه بر رشد مناسب طیور، گوشت آن ها را نیز غنی می نماید. البته روغن ماهی بیشتر در صنایع تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی استفاه می شو‌د شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، روغن ماهی، کود ماهی برای کارخانه های تولید خوراک دام و طیور و آبزیان و دامداری ها و گاوداری های سراسر کشور. شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک با مدیریت مهندس خانم اکیبا

  ماشین‌آلات هرمزگان
 • پودر ماهی ضایعات

  پودر ماهی ضایعات

  چرا بهتر است پودر ماهی ضایعات را از شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک تهیه نمائید؟ تحویل سریع تمامی کارخانه‌ها و شرکت‌هایی که قصد خرید و فروش این محصول را دارند می‌توانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک قرارداد منعقد کنند. امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول در خاورمیانه است، و در حال حاضر تولید کننده ۸۷ شرکت در داخل و خارج از کشور می باشد. و با توجه به تولید با کیفیت، به تمامی استان های ایران و کشورهای سریلانکا، کویت، اندونزی، عمان، هند، امارات متحده عربی، پاکستان، غنا، روسیه، چین، مالزی، قطر، صادر می شود. ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک با داشتن به روزترین و مجهزترین دستگاه‌ تولید این محصول و متخصص‌ترین نیروهای کاری توانسته با ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا به محصولی با کیفیت بالا و بدون ناخالصی دست یابد. شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک آمادگی عرضه این محصول با میزان پروتئین متفاوت مورد نیاز مشتریان را دارد. امکان تولید تناژ بالا شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک این نوید را به مصرف کنندگان و کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و خوراک آبزیان می دهد که این شرکت توان تولید و تامین تمام نیاز این نوع کارخانجات را دارد. کارخانه شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک از بزرگ ترین تولید کنندگان این محصول در خاور میانه می باشد که روزانه ظرفیت تولید بیش از ۱۶۰ تن را دارد. دارای مجوز فعالیت محصول تولیدی این مجموعه با مجوز جهاد کشاورزی و شیلات و همگام با معیارهای خط مشی سازمان دامپزشکی و اداره کل استاندارد درجهت بهبود کیفیت و سلامت می باشد. ارائه مناسب ترین قیمت به دلیل تولید عمده ی قیمت این محصول برای شما مشتریان گرامی مناسب ترین قیمت این محصول در بازار است، و شما پس از خرید محصولی به شرط آنالیز را از ما تحویل می گیرید. حمایت از صیادان با تجربه صیادان با تجربه ما تمام تلاش خود را برای عرضه محصولی با کیفیت یکنواخت به بازار می کنند.

  دام و طیور هرمزگان
 • پودر میگو ، پودر ماهی ، پودر ماهی جنوب ، پودر ماهی ساردین و متو

  پودر میگو ، پودر ماهی ، پودر ماهی جنوب ، پودر ماهی ساردین و متو

  شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک اولین و بزرگترین مجموعه تولیدی پودر میگو در سراسر کشور. شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر میگو تمامی محصولات شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک صدرصد خالص به شرط آنالیز عرضه میگردد ارزش غذایی پورد میگو طبق تحقیقات، تجزیه شیمیایی ضایعات میگو نشان می‌دهد که این ماده حاوی پروتئین خام ، کلسیم ، فسفر ، کیتین ، خاکستر و چربی می‌باشد و برای مشخص کردن مناسب ترین سطح جایگزینی پودر میگو به جای پودر ماهی و بررسی ارزش بیولوژیک پودر میگو بر رشد جوجه های گوشتی طی یک آزمایش تغذیه ای در قالب طرح کاملا تصادفی با 360 قطعه جوجه گوشتی از 21 روزگی تا 56 روزگی تحت 6 تیمار و 4 تکرار 20 ،40 ،60 ، 80 و 100 % پودر میگو جایگزین معادل پروتئین پودر ماهی محتوای جیره شاهد گردید. در پایان نتایج آزمایش اختلاف معنی داری بین میانگین وزن زنده در گروههای مختلف جایگزینی پودر میگو به جای پودر ماهی بود با گروه شاهد نشان نداد. بیشترین افزایش وزن زنده مربوط به گروه 40 % جایگزینی پودر ضایعات میگو به جا پودر ماهی بود که این تیمار بطور معنی داری از تیمار 100 % جایگزینی پودر میگو به جای پودر ماهی افزایش وزن بیشتری داشت. میانگین مصرف دان و ضریب تبدیل غذایی را تیمار 40 % جایگزینی پودر میگو به پودر ماهی نشان داد. نتایج تجزیه لاشه جوجه های بازده سینه و درصد چربی شکمی وجود ندارد. نتایج کلی این آزمایش دلالت دارد بر اینکه پودر ضایعات میگو جایگزینی مناسبی برای پودر ماهی بوده و از ارزش غذایی مناسبی برای تغذیه جوجه هایی گوشتی برخوردار می‌باشد. خرید و فروش عمده پودر میگو خرید و فروش پودر میگو

  متفرقه هرمزگان