خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی در کارخانه پودر ماهی جزیره

خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی در کارخانه پودر ماهی جزیره شرکت ماهی جزیره مرجع فروش عمده پودر ماهی، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی و از بهترین تولید کنندگان پودر ماهی می باشد. برای خرید مستقیم پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره و کارخانه پودر ماهی جزیره تماس بگیرید تا بتوانید انواع پودر ماهی خالص را با کیفیت بالا و بهترین آنالیز پودر ماهی تهیه کنید.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
پودر ماهی چیست ؟
در تعریف پودر ماهی چیست ؟ باید بدانید که پودر ماهی پس از پختن انواع ماهی یا یک نمونه ماهی خاص ، خشک کردن و آسیاب کردن ماهی کامل و یا ضایعات ماهی بدست می آید و با درصدهای مختلف در ترکیب و تولید خوراک دام ، تولید خوراک طیور وتولید خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد.
فروش پودر ماهی
کارخانه پودر ماهی جزیره مرجع فروش پودر ماهی در ایران بزرگ ترین تولید کننده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی در ایران در حال فعالیت می باشد ، این کارخانه با فروش عمده پودر ماهی بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را تولید و تامین می کند. فروش مستقیم پودر ماهی تنها توسط شرکت ماهی جزیره انجام می شود و شما می توانید برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیازتان با شرکت تماس بگیرید.
خرید پودر ماهی
اگر قصد خرید عمده پودر ماهی به صورت مستقیم از کارخانه و تولید کننده را دارید کارخانه پودر ماهی جزیره و شرکت ماهی جزیره بزرگ ترین کارخانه تولید پودر ماهی در خاور میانه تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت پودر ماهی در ایران می باشد. شرکت ماهی جزیره با استفاده از موقعیت استراتژیک استان هرمزگان و جنوب کشور بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیاز تمامی شرکت ها و کارخانه ها را با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب ترین قیمت تولید و تامین می کند. برای خرید پودر ماهی با شرکت تماس بگیرید.
کارخانه پودر ماهی
کارخانه های پودر ماهی بسیار زیادی در جنوب کشور وجود دارند و یکی از بهترین کارخانه های پودر ماهی در ایران و جنوب کشور شرکت ماهی جزیره می باشد که بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی جنوب را با توجه به کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولید می کند و دارای بیش از 50 مشتری ثابت در سراسر کشور می باشد که هر ماه تامین کننده بیشترین پودر ماهی در کشور می باشد ، این شرکت خود اولین تولید کننده پودر ماهی خالص در جنوب می باشد که انواع پودر ماهی را متناسب با نیاز شرکت ها و کارخانه ها تولید می کند.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
قیمت پودر ماهی
قیمت پودر ماهی تولید شده در کارخانه پودر ماهی جزیره نسبت به تمامی کارخانه های پودر ماهی در ایران مناسب تر می باشد ، همچنین کیفیت پودر ماهی تولید شده در این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده به گونه ای که شرکت ماهی جزیره تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شما شرکت ها و کارخانه ها در سراسر کشور می باشد. قیمت پودر ماهی شرکت ماهی جزیره به دلیل مناسب بودن از مزایای رقابتی بسیار بالای در بازار خرید و فروش پودر ماهی برخوردار می باشد. شما با خرید پودر ماهی از کارخانه ماهی جزیره بهترین پودر ماهی را تهیه کنید.
آنالیز پودر ماهی
آنالیز پودر ماهی تولید شده در شرکت ماهی جزیره مناسب برای استفاده در صنایع مختلف مورد نیاز شرکت ها و کارخانه ها در ایران و خارج از کشور می باشد. تمامی آنالیز پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مورد استفاده تمامی شرکت ها و کارخانه ها می باشد ، شرکت های بسیار زیادی به دنبال آنالیز های پودر ماهی خوب هستند که شما ما بهترین آنالیز های پودر ماهی را در سطح خاور میانه ارائه می کند شما می توانید با خرید پودر ماهی و فروش پودر ماهی و با قیمت پودر ماهی مناسب و مورد نیاز تمامی صنایع تامین کنید.
خواص پودر ماهی
خواص پودر ماهی نسبت به تمامی کود ها و خوارک های مورد استفاده در صنایع غذایی دام و طیور بیشترین خاصیت پودر ماهی را دارد ، خواص پودر ماهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به گونه ای که بسیاری از افراد از خواص پودر ماهی بی اطلاع هستند و هیچگونه آشنایی و اطلاعاتی در خصوص خواص پودر ماهی ندارند ، خواص پودر ماهی و خاصیت های پودر ماهی در غذای دام و طیور ، خوارک میگو ، کود های درختی و غذای آبزیان فوق العاده می باشد. پودر ماهی به دلیل خواص بسیار بالای در نزد تولید کننده به دلیل خواص پودر ماهی از استقبال بالایی برخوردار است.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
کاربرد پودر ماهی
کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف تولیدی می باشد که شرکت های بزرگ باتوجه به نیاز خود و کاربرد پودر ماهی برای آنها از آن در سیستم تولید خود استفاده می کنند ، کاربرد پودر ماهی در صنایع مختلف با توجه به نیاز های آنها می باشد ، اهمیت ارزش بالای پودر ماهی به دلیل خواص پودر ماهی و کیفیت آن و آنالیز بسیار خوبی که دارد می باشد. کاربرد های پودر ماهی بیشتر در کارخانه تولید غذای دام ، کارخانه تولید غذای طیور ، کارخانه تولید غذای آبزیان ، کارخانه تولید غذای میگو می باشد و در بسیاری از موارد کاربرد پودر ماهی به عنوان کود های درختی نیز می باشد.
خرید و فروش پودر ماهی
خرید و فروش انواع پودر ماهی در بازار پودر ماهی ایران بسیار داغ می باشد و امروزه اهمیت تولید پودر ماهی در کارخانه های تولید پودر ماهی بسیار بالا است یکی از این مولفه ها آنالیز های بسیار خوب پودر ماهی و خواص پودر ماهی تولیدی در کارخانه های تولید پودر ماهی و بازار خرید و فروش انواع پودر ماهی می باشد ، شرکت هایی که تولید کننده انواع پودر ماهی در بازار فروش عمده پودر ماهی و خرید عمده پودر ماهی هستند آنالیز های بسیار دقیق را جهت خرید عمده پودر ماهی و فروش عمده پودر ماهی به شرکت ها و کارخانه های پودر ماهی ارائه می کنند.
پودر ماهی در تغذیه دام
کاربرد پودر ماهی در تغذیه دام از مهمترین اولویت های بسیار مهم و اساسی پودر ماهی می باشد ، بسیاری از کارخانه های تولید غذای دام و طیور از پودر ماهی در تغذیه دام و تولید غذا استفاده می کنند ، چندین سال است که پودر ماهی در تغذیه دام به عنوان یکی از مکمل های اصلی و اساسی شناخته شده است و کاربرد های بسیار بالای پودر ماهی در غذای دام و تولید انواع غذای دام ارزش این محصول را در بازار پودر ماهی چندین برابر کرده است. پودر ماهی در تغذیه دام اولویت اول بازار پودر ماهی می باشد.
خرید عمده پودر ماهی
بسیاری از افراد ، شرکت ها و کارخانه به دنبال خرید عمده پودر ماهی هستند و می خواهند خرید عمده پودر ماهی با کیفیت بالا و قیمت مناسب از کارخانه های تولید پودر ماهی خریداری کننده که بتوانند بهترین و با کیفیت ترین پودر ماهی مورد نیازشان را تهیه کنند که از آنالیز بسیار خوبی برخوردار باشد و شرکت ماهی جزیره بهترین شرکت برای خرید عمده پودر ماهی مورد نیاز شما به صورت مستقیم می باشد.
فروش عمده پودر ماهی
کارخانه ها ، افراد و شرکت های بسیاری به دنبال کارخانه و شرکت فروش عمده پودر ماهی هستند تا بتوانند بهترین پودر ماهی را با قیمت بسیار مناسب تهیه کنند ، شرکت ماهی جزیره اولین شرکت فروش عمده پودر ماهی در ایران تولید کننده انواع پودر ماهی مورد نیاز شرکت ها و صنایع مختلف در ایران می باشد که فروش عمده پودر ماهی را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهد.
فروش پودر ماهی ، خرید پودر ماهی ، کارخانه پودر ماهی ، قیمت پودر ماهی ، آنالیز پودر ماهی
پودر ماهی شرکت ماهی جزیره مناسب چه شرکت هایی می باشد ؟
 • شرکت ها و کارخانه های تولید غذای دام
 • شرکت ها و کارخانه های تولید غذای طیور
 • شرکت ها و کارخانه های تولید غذای آبزیان
 • شرکت ها و کارخانه های تولید خوراک پرورش میگو ها
 • شرکت ها و کارخانه های تولید کود های درختی و باغی
چه پودر ماهی هایی در شرکت ماهی جزیره تولید و تامین می شود ؟
 • پودر ماهی ضمن صید تولید شده از انواع ماهی های ضمن صید دریای خلیج فارس و عمان
 • پودر ماهی ساردین تولید شده از انواع ماهی ساردین با کیفیت بالا و بهترین آنالیز
 • پودر ماهی فانوس ماهیان تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین فانوس ماهیان صید شده
 • پودر ماهی کلیکا تولید شده از بهترین ماهی هایی که برای تولید پودر ماهی کلیکا کاربرد دارد.
 • پودر ماهی متو تولید شده از بهترین و با کیفیت ترین ماهی متو صید خلیج فارس و دریای عمان
 • پودر ماهی تر تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی تر
 • پودر ماهی خشک تولید شده از بهترین روش های پخت و تولید پودر ماهی خشک
انواع پودر ماهی های شرکت ماهی جزیره در کدام کارخانه های پودر ماهی تولید می شوند ؟
 • کارخانه پودر ماهی چابهار
 • کارخانه پودر ماهی بوشهر
 • کارخانه پودر ماهی جنوب
 • کارخانه پودر ماهی قشم
 • کارخانه پودر ماهی هرمز
 • کارخانه پودر ماهی میناب
 • کارخانه پودر ماهی جاسک
 • کارخانه پودر ماهی بندرعباس
 • کارخانه پودر ماهی سرخون
 • کارخانه پودر ماهی سرچیل
 • کارخانه پودر ماهی هرمزگان
 • کارخانه پودر ماهی بندر لنگه
 • کارخانه پودر ماهی پارسیان
 • کارخانه پودر ماهی شیلات هرمزگان
 • کارخانه پودر ماهی شیلات ایران
برای خرید و فروش عمده انواع پودر ماهی با شرکت ماهی جزیره تماس بگیرید.
09179600684
 
 
1397/11/22
اطلاعات تماس
ناممهندس هادی مرادی
تلفن۰۹۱-۷×××۰۶۸۴
همراه۰۹۱۷×××۰۶۸۴
وبسایت
استانتهران
آدرسکارخانه - هرمزگان - بندرعباس


محصولات مشابه
 • پودر ماهی

  پودر ماهی

  خواص پودر ماهی: پودر ماهی محصول جامد فرآوری شده ای است که پس از پختن انواع ماهی یا یک نمونه ماهی خاص، خشک کردن و آسیاب کردن ماهی کامل و یا ضایعات ماهی بدست می آید. برای تولید یک تن پودر ماهی خشک تقریبا ۴ تا ۵ تن ماهی کامل مورد نیاز است. و با درصدهای مختلف درتولید خوراک دام وطیور و خوراک آبزیان مورد استفاده قرار می گیرد. پودر ماهی را میتوان از هرنوع غذای دریایی مانند ماهی و میگو تهیه کرد ولی عموما از ماهی های ریز دریا که دارای استخوان و روغن بالایی هستند در تهیه پودر ماهی استفاده می شود. از جمله این ماهی ها ماهی ساردین و ماهی متو را میتوان نام برد. پودر ماهی خشک به عنوان منبع پروتئین وارد غذای دام می شود. حیوانات بیشتر از آنکه نیازمند خود پروتئین ها باشند به آمینو آسیدها نیازمند دارند. پودر ماهی دارای میزان بالایی انرژی در واحد وزن است و منبع عالی پروتوئین ها، چربی ها، مواد معدنی ( نظیر کلسیم، مس، آهن، فسفر )، و ویتامین ( نظیر B12 و B2 ، کولین، نیاسین، اسید پانتوتیک و ریبوفلاوین ) است. و مقدار بسیار اندکی کربوهیدرات نیز در آن وجود دارد. پودر ماهی خشک دارای سطح بالایی از اسیدهای آمینه اصلی نظیر لیسئین، متیونین و سیستئین با محتوا و قابلیت هضم و ارزش غذایی بالا برای دام و طیور و آبزیان می باشد. در حالی که در تولیدات دانه ای، که غذای اکثر حیوانات است، اسیدهای آمینه ی ذکر شده کمتر یافت می شود. و پروتئین های گیاهی حتی زمانی که کاملا فراوری می شوند، قابلیت هضم پذیری مناسبی مثل پودر ماهی ندارند. بنابراین درصد بکار گیری آن ها در جیره ی غذایی به علت محدود کردن رشد حیوانات کمتر توصیه می شود. به طور کلی ارزش هضم پذیری پودر ماهی بالاتر از ۹۵ درصد هست در حالی که ارزش هضم پذیری پروتئین های گیاهی، وابسته به نوع گیاه بین ۷۷ تا ۹۶ درصد است پودر ماهی بر اساس مقدار پروتئین، چربی، رطوبت، خاکستر و ازت آزاد آن به درجات مختلفی از نظر کیفی تقسیم می شود. هر چه مقدار پروتئین زیادتر و میزان چربی، رطوبت، خاکستر و ازت آزاد آن کمتر باشد، پودر حاصله مطلوب تر است. کاربرد پودر ماهی: کاربرد های پودر ماهی بیشتر در کارخانه تولید خوراک دام ، کارخانه تولید خوراک طیور ، کارخانه تولید خوراک آبزیان ، کارخانه تولید خوراک میگو می باشد و در بسیاری از موارد کاربرد پودر ماهی به عنوان کود های درختی نیز می باشد. پودر ماهی برای خوراک طیور: در حال حاضر این محصول در صنعت مرغداری که دومین صنعت کشور می باشد، مصرف فراوانی داشته و حدود 12- 6 درصد از ماده تشکیل دهنده دانه مرغ را در بر می گیرد. پودر ماهی برای خوراک دام پودر ماهی برای خوراک گاو پودر ماهی برای غذای ماهی: طبق آمارها در سالهای اخیر با توسعه پرورش آبزیان، پودر و روغن ماهی به عنوان افزودنی های غذای آبزیان مورد استفاده قرار میگیرند. پودر ماهی برای غذای میگو انواع پودر ماهی: پودر ماهی متو پودر ماهی ساردین پودر ماهی کیلکا پودر ماهی تر پودر ماهی جنوب پودر ماهی خشک چرا بهتر است پودر ماهی را از شرکت فرآوری ماهی خشک تهیه نمائید؟ تحویل سریع امکان صادرات و ارسال به تمامی استان های ایران ادغام روشهای سنتی و تکنولوژیهای روز دنیا امکان تولید تناژ بالا دارای مجوز فعالیت ارائه مناسب ترین قیمت تلاش بی وقفه صیادان با تجربه

  دام و طیور هرمزگان
 • پودر ماهی متو

  پودر ماهی متو

  ودر ماهی خرید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، را فقط از شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک بزرگترین تولید کننده پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک در جنوب کشور بخواهید شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو ماهی خشک ،خوراک دام و طیور، خوراک آبزیان شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک در تلاش است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات جنوب کشور را در اختیار مشتریان خود بگذارد . ارسال سفارش به سراسر کشور چرا شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک؟؟???????? ✔ ارسال سفارش سریع و به موقع ✔ کیفیت بالا محصولات ✔ محصولات به شرط آنالیز عرضه میگردد ✔ تولید در حجم و تناژهای بسیار بالا ✔ مناطق وسیع تحت پوشش جهت فرآوری محصولات ✔ کارخانجات با تکنولوژی روز دنیا جهت تولید پودر ماهی ✔ کارخانجات با تکنولوژی روز دنیا جهت تولید خوراک دام و طیور ✔ کارخانجات با تکنولوژی روز دنیا جهت تولید خوراک آبزیان ✔ مزارع بزرگ جهت فرآوری انواع ماهی خشک ✔ متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور ✔ دارای سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو ماهی، ماهی خشک ✔ بزرگترین و معتبر ترین شرکت در این حوضه ✔ تائید شده از ادارات دولتی ✔ دارای مجوز های تائید شده ✔ قیمت رقابتی ✔ شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک دارای 3 کارخانه بزرگ و مجهز با تکنولوژی روز دنیا جهت تولید پودر ماهی، پودر میگو ماهی، ماهی خشک برای دیدن جزئیات بیشتر به وب سایت شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک مراجعه فرمائید برای سفارش محصولات با شماره های زیر تماس بگیرید ????07633347366☎️ ????09173681218

  دام و طیور هرمزگان
 • پودر میگو

  خرید و فروش عمده پودر میگو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را فقط از بزرگترین شرکت فرآوری شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک در جنوب کشور بخواهید. شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر میگو، پودر ماهی، ماهی خشک در سراسر کشور (متاسفانه دلالان و سوداگران زیادی در این زمینه فعالیت دارند که با درست کردن وب سایت های قلابی اعتماد مشتریان را از بین میبرن. از تمامی مشتریان عزیز خواهش میکنم قبل از خرید محصول تحقیقات کافی انجام دهند.) شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک دست تمامی دلالان و واسط گران را کوتاه کرده و تمامی محصولات خود را مستقیم بدون واسطه عرضه میکند برای خرید ثبت سفارش محصولات پودر میگو و پودر ماهی شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک حتما با شماره تلفن های شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک تماس بگیرید . اگر به صورت حضوری تمایل به خرید محصولات پودر میگو و پودر ماهی شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک دارید حتما به صورت حضوری تشریف بیارید. شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک آماده عقد قرارداد با تمامی کارخانه های تولید خوراک دام و طیور و آبزیان و دامداری ها و گاوداری ها ی سراسر کشور میباشد

  دام و طیور هرمزگان
 • پودر ماهی برای خوراک دام و طیور

  پودر ماهی برای خوراک دام و طیور

  کارخانه پودر ماهی شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک اولین و بزرگترین کارخانه تولید پودر ماهی در ایران می باشد که جهت رفاه مشتریان محترم امکان مشاوره رایگان با دامپزشکان را فراهم نموده‌ است. همچنین ماهی خشک، پودر میگو، روغن‌ماهی و کود‌ ماهی از دیگر محصولات این مجموعه می باشد. امکان بازدید از کارخانه شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک و آنالیز پودر ماهی برای کلیه مشتریان محترم وجود دارد. از دیگر مزایای این محصول ارائه آنالیز همراه با بار می باشد و در صورت عدم رضایت، کلیه هزینه ها توسط شرکت پرداخت می گردد. تی وی ان (tvn) پایین و پروتئین بالا از دیگر ویژگی های این محصول بوده و همانطور که می دانید این محصول سرشار ازپروتئین، فسفر، خاکستر، امگا۳ و امگا۶ می باشد. جهت تهیه محصولات این مجموعه و یا در صورت تمایل برای بازدید از کارخانه شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک لطفا شماره خود را پیامک فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند. این مجموعه با عرضه مستقیم محصولات خود و با حذف واسطه‌ها قیمت‌ها را کاهش داده و امکان تقلب را به صفر رسانده است. برای اطلاع از قیمت و خرید پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، روغن ماهی و کود ماهی با کارشناسان بخش فروش شرکت فرآوری صیادان جوان تماس حاصل فرمائید پودر ماهی و فواید آن برای خوراک دام و طیور پودر ماهی ( Fish meal ) محصولی است که از فراوری ماهی آبگیری شده و یا ضایعات آن به دست می‌آید و موارد استفاده آن تنها برای دام و طیور است. این محصول بعد از پخته شدن، جداسازی، خشک و آسیاب می شود و به صورت پودرشده به فروش می‌رسد. شکل نهایی این محصول به شکل آرد مانند و در رنگ های قهوه ای تا خاکستری می باشد. علت متغیر بودن رنگ آن نوع ماهی مورد استفاده می باشد. این محصول بعد از فراوری به عنوان خوراک دام در دامپروری ها و مرغ داری ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربردهای این محصول به حوضچه های پرورش ماهی و میگو می‌توان اشاره نمود. استفاده از این محصول در صنعت پرورش دام و طیور باعث رشد بسیار مناسب آن‌ها شده و در ضمن منبع غنی پروتئینی، همچون ماهی را به صورت غیر مستقیم در سبد غذایی خانواده ها وارد نموده است. امروزه بین 6 تا 12 در صد خوراک طیور را این محصول تشکیل می دهد که علاوه بر رشد مناسب طیور، گوشت آن ها را نیز غنی می نماید. البته روغن ماهی بیشتر در صنایع تولیدی محصولات آرایشی و بهداشتی استفاه می شو‌د شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک متشکل از بزرگترین صیادان جنوب کشور با سه نسل تجربه صید و صیادی در زمینه تولید و فروش عمده پودر ماهی، پودر میگو، ماهی خشک، روغن ماهی، کود ماهی برای کارخانه های تولید خوراک دام و طیور و آبزیان و دامداری ها و گاوداری های سراسر کشور. شرکت فرآوری صیادان جوان جاسک با مدیریت مهندس خانم اکیبا

  دام و طیور هرمزگان