رعایت نکات پخت نان در تنورگازی استاندارد مبتکر

رعایت نکات پخت نان در تنورگازی استاندارد مبتکر رعایت نکات پخت نان در تنورگازی استاندارد مبتکرمواردی که باید در پخت نان رعایت شود تا نان سفت نشود:

- مایه خمیر یکى از مواد مورد نیاز جهت عمل آوردن خمیر نان است. اگر از مایه خمیر خشک استفاده مى کنید حتماً از تازگى آن اطمینان حاصل کنید. مایه خمیر خشک بسته بندى شده که در سوپرمارکت ها به فروش مى رسد. اغلب داراى تاریخ تولید و انقضاى مصرف یا «بهترین زمان مصرف» است. به این تاریخ ها توجه کنید.
- مقدار آبى که در طبخ نان با هر نوع آرد مصرف مى شود متفاوت است و به میزان گلوتن موجود در آرد و دماى آشپزخانه بستگى دارد. بنابراین آب یا مایعات جانشین آن مانند شیر را به تدریج به آرد اضافه کنید تا خمیر بافت مورد نظر را پیدا کند. دماى آبى که براى تهیه خمیر از آن استفاده مى کنید نیز بسیار مهم است. اگر در دستور تهیه خمیرتان مایه خمیرخشک باید در آب یا مایع دیگرى به جاى آن حل شود بهترین دما براى آن حدود ۴۳ تا ۴۸ درجه سانتیگراد است. اما چنانچه آب را باید به مخلوط آرد با سایر مواد خشک اضافه کنید مى توانید از دماى بالاترى که حدود ۴۸ تا ۵۴ درجه سانتیگراد است استفاده کنید. بهتر است تا وقتى تجربه کافى براى حدس زدن صحیح دماى آب را به دست نیاورده اید از یک دماسنج مخصوص آشپزى استفاده کنید.
- آردى که به کار مى برید باید از نوع مناسب براى تهیه نان مورد نظر شما باشد و از هر نوعى اعم از سفید تا سبوس دار کامل که هست، مرغوب باشد. از به کار بردن آرد شیرینى پزى براى طبخ نان ها اجتناب کنید زیرا در این نوع آرد پروتئین هاى گلوتانین و گلیادین که مسبب به وجود آمدن ماده اى به نام گلوتن و در نهایت ورآمدن خمیر هستند به اندازه کافى وجود ندارند. بنابراین آرد مصرفى را از نانوایى ها خریدارى کنید.
- چربى ها، روغن و کره اى که در طبخ نان به کار مى رود موجب نرم شدن بافت و طعم بهتر آن مى شود. نان هایى که در آنها نوعى چربى به کار رفته نرم تر و تردتر هستند و از رطوبت بیشترى برخوردارند، اما توجه داشته باشید از کره هاى کم چربى استفاده نکنید زیرا این محصولات اغلب حاوى مقدار بیشترى آب هستند و موجب سست شدن خمیر و پف نکردن نان مى شوند.
- تخم مرغ موجب غنى تر شدن طعم و رنگ نان مى شود.
- وجود کمى شکر در مواد اولیه نان باعث فعال شدن مایه خمیر شده و با تولید دى اکسید کربن به ورآمدن خمیر و پف کردن نان کمک مى کند.
- نمک یکى از مواد الزامى در طبخ همه نان ها است. حضور نمک فعال شدن مایه خمیر را کنترل مى کند و از پف کردن بیش از اندازه نان جلوگیرى مى کند. نمک همچنین براى شکل گرفتن گلوتن نیز ضرورى است و به ازاى هر نیم کیلو آرد باید دست کم یک قاشق چایخورى نمک اضافه کنید. نمک را هرگز به مایه خمیر اضافه نکنید زیرا مانع از فعال شدن آن مى شود. نمک را ابتدا به آرد افزوده و سپس مایه خمیر را به آن بیفزایید.
- موادى که روى سطح خمیر نان مى مالید نتایج متفاوتى را بر روى نان طبخ شده تولید مى کنند. مالیدن زرده تخم مرغ روى خمیر موجب مى شود نان پس از پخت سطحى براق و طلایى یا قهوه اى روشن داشته باشد و اغلب از آن براى چسباندن موادى مثل دانه کنجد یا سبزى هاى مختلف روى نان استفاده مى شود. اگر شیر روى خمیر بمالید نان سطحى برشته و خشک خواهد شد. اسپرى کردن آن روى خمیر نان در حین پخت موجب خشک تر شدن سطح روى آن مى شود.
- حضور بخار آب در محیط و هنگام پخت نان موجب پف کردن بهتر نان مى شود. از این رو بهتر است یک ظرف نسوز محتوى مقدارى آب را در کف فر قرار دهید یا طى زمان پخت نان چند بار مقدارى آب را در داخل فر اسپرى کنید. فقط به خاطر داشته باشید که هرگز نباید در ۱۵ دقیقه اول زمان پخت نان در فر را باز کنید. پس از آن مى توانید در صورت نیاز براى اسپرى کردن آب با جابه جا کردن و چرخاندن نان در فر را باز نمایید.
- افزودن موادى مثل سبزیجات معطر، میوه هاى خشک، دانه هاى روغنى یا رنده پنیر پارمسان به نان طعم آن را غنى تر مى کند. براى این منظور مواد مذکور را در مرحله ورز دادن خمیر به آن بیفزایید. اما توجه داشته باشید چنانچه مقدار زیادى از این مواد را به خمیر نان اضافه کنید تناسب میان ترکیبات نان به هم مى خورد.
 
 
1397/9/26


دیگر محصولات
 • تنور گازی سرآشپز استیل2سینی

  تنور گازی سرآشپز استیل2سینی

  با پخت غذاهای سنتی و کیک و نان سنتی در تنور گازی خانگی سرآشپز استیل مزه واقعی آشپزی را در بچشید. تنور گازی خانگی استیل سراشپز مناسب برای پخت انواع نان، کیک و کلوچه، شیرینی و مرغ و ماهی و پیتزا و لازانیا میباشد. این فر دارای دو عدد سینی پزی میباشد که علاوه بر پخت نان، کلوچه و پیتزا و... می توان به عنوان فر شیرینی پزی خانگی استفاده نموده و انواع کیک و شیرینی رو پخت کرده و از خوردن آن لذت ببرید، سینی کار گذاشته شده به طریقی نصب شده است که گردش گرما به طور مساوی در فضای تنور پخش گردد. این تنور مناسب برای خانم هایی که علاقه به شیرنی پزی و پخت نان در خانه هستند مناسب میباشد. مشخصات فنی تنور گازی خانگی سرآشپز استیل 2 سینی به شرح ذیل میباشد 1- ابعاد تنور : طول 48cm * عرض 44cm * ارتفاع 50cm و وزن تقریبی 15 کیلو 2- جنس بدنه بیرون از استیل و داخل تنور از ورق گالوانیزه بصورت دوجداره با پوشش میانی پشم شیشه می باشد. 3- قابلیت استفاده با گاز کپسولی (گاز مایع) و یا گاز شهری 4- استفاده از شیشه سکوریت ۵ میل 5- طراحی زیبا، فانتزی، مقاوم و انحصاری 6- دارای ۲ شعله یکی در بالا و دیگری در پایین تنور و دارای 2 ولوم جداگانه جهت تنظیم دمای محیط فر گازی 7- قابل استفاده بر روی میز، صفحه کابینت و کف زمین در ساختمان های ویلایی و آپارتمانی 8- استفاده از پایه های پیچی قابل تنظیم ارتفاع 9-استفاده از صفحه چدنی (ساج) مرغوب 33 سانتی متری 10- استفاده از شیر آلات و لوازم گاز سوز عالی 11- قابلیت حمل و جابجایی راحت و آسان 15- دارای کارتن و بسته بندی (رایگان). جهت دریافت راهنمایی بیشتر با واحد فروش شرکت تماس بگیرید ==> 01733340510 کارایی عالی - بدون دود و استفاده راحت و آسان فروشگاه اینترنتی جهت خرید تنور سرآشپز : https://www.tanorshop.ir تلفن تماس : 01733340510 برای مشاوره و راهنمایی بیشتر عدد 100 را به شماره 50001333333017 پیامک کنید تلفن واحد فروش: 01733340510 - 01733343174 ایمیل : INFO@KABINMOBTAKER.IR جهت اطلاعات بیشتر درباره محصولات تنور گازی سرآشپز به سایت ما مراجعه بفرمائید. سایت: https://www.kabinmobtaker.ir

  لوازم برقی گلستان
 • تنور گازی خانگی مبتکر (فر شیرینی پزی)

  تنور گازی خانگی مبتکر (فر شیرینی پزی)

  تنور گازی خانگی مبتکر (تنور شیرینی پزی ، تنور گازی سرآشپز ) مناسب برای پخت انواع نان، کیک و کلوچه، شیرینی و مرغ و ماهی و پیتزا و لازانیا میباشد. این فر دارای دو عدد سینی پزی میباشد که علاوه بر پخت نان، کلوچه و پیتزا و... می توان به عنوان فر شیرینی پزی خانگی استفاده نموده و انواع کیک و شیرینی رو پخت کرده و از خوردن آن لذت ببرید. سینی کار گذاشته شده به طریقی نصب شده است که گردش گرما به طور مساوی در فضای تنور پخش گردد. این تنور مناسب برای خانم هایی که علاقه به شیرنی پزی و پخت نان در خانه هستند مناسب می باشد. کارایی عالی - بدون دود و استفاده راحت و آسان فروشگاه اینترنتی جهت خرید : https://www.tanorshop.ir تلفن تماس : 01733340510 برای مشاوره و راهنمایی بیشتر عدد 100 را به شماره 50001333333017 پیامک کنید تلفن واحد فروش: 01733340510 - 01733343174 ایمیل : INFO@KABINMOBTAKER.IR جهت اطلاعات بیشتر درباره محصولات تنور گازی مبتکر و سرآشپز به سایت ما مراجعه بفرمائید. سایت: https://www.kabinmobtaker.ir

  لوازم برقی گلستان
 • تنور گازی مبتکر رنگی کوره ای2سینی

  تنور گازی مبتکر رنگی کوره ای2سینی

  با پخت غذاهای سنتی و کیک و نان سنتی در تنور گازی خانگی مبتکر رنگی کوره ای 2سینی مزه واقعی آشپزی را بچشید. تنور گازی خانگی رنگی کوره ای 2سینی مبتکر مناسب برای پخت انواع نان، کیک و کلوچه، شیرینی و مرغ و ماهی و پیتزا و لازانیا میباشد. این فر دارای دو عدد سینی پزی میباشد که علاوه بر پخت نان، کلوچه و پیتزا و... می توان به عنوان فر شیرینی پزی خانگی استفاده نموده و انواع کیک و شیرینی رو پخت کرده و از خوردن آن لذت ببرید، سینی کار گذاشته شده به طریقی نصب شده است که گردش گرما به طور مساوی در فضای تنور پخش گردد. این تنور مناسب برای خانم هایی که علاقه به شیرنی پزی و پخت نان در خانه هستند مناسب میباشد. مشخصات فنی تنور گازی خانگی سرآشپز رنگی کوره ای 2 سینی به شرح ذیل میباشد 1- ابعاد تنور : طول 52cm * عرض 44cm * ارتفاع 57cm و وزن تقریبی 17 کیلو 2- جنس بدنه بیرون از گالوانیزه که رنگ کوره ای استاتیک خورده و داخل تنور از ورق گالوانیزه بصورت دوجداره با پوشش میانی پشم شیشه می باشد. 3- قابلیت استفاده با گاز کپسولی (گاز مایع) و یا گاز شهری 4- استفاده از شیشه سکوریت ۵ میل 5- طراحی زیبا، فانتزی، مقاوم و انحصاری 6- دارای ۲ شعله یکی در بالا و دیگری در پایین تنور و دارای 2 ولوم جداگانه جهت تنظیم دمای محیط فر گازی 7- قابل استفاده بر روی میز، صفحه کابینت و کف زمین در ساختمان های ویلایی و آپارتمانی 8- استفاده از پایه های پیچی قابل تنظیم ارتفاع 9-استفاده از صفحه چدنی (ساج) مرغوب 33 سانتی متری 10- استفاده از شیر آلات و لوازم گاز سوز عالی 11- قابلیت حمل و جابجایی راحت و آسان 15- دارای کارتن و بسته بندی (رایگان). کارایی عالی - بدون دود و استفاده راحت و آسان فروشگاه اینترنتی جهت خرید تنور سرآشپز : https://www.tanorshop.ir ایمیل : INFO@KABINMOBTAKER.IR جهت اطلاعات بیشتر درباره محصولات تنور گازی سرآشپز به سایت ما مراجعه بفرمائید. سایت: https://www.kabinmobtaker.ir

  لوازم برقی گلستان
 • تنور گازی سرآشپز رنگی کوره ای2سینی

  تنور گازی سرآشپز رنگی کوره ای2سینی

  با پخت غذاهای سنتی و کیک و نان سنتی در تنور گازی خانگی سرآشپز رنگی کوره ای 2سینی مزه واقعی آشپزی را بچشید. تنور گازی خانگی رنگی کوره ای 2سینی سراشپز مناسب برای پخت انواع نان، کیک و کلوچه، شیرینی و مرغ و ماهی و پیتزا و لازانیا میباشد. این فر دارای دو عدد سینی پزی میباشد که علاوه بر پخت نان، کلوچه و پیتزا و... می توان به عنوان فر شیرینی پزی خانگی استفاده نموده و انواع کیک و شیرینی رو پخت کرده و از خوردن آن لذت ببرید، سینی کار گذاشته شده به طریقی نصب شده است که گردش گرما به طور مساوی در فضای تنور پخش گردد. این تنور مناسب برای خانم هایی که علاقه به شیرنی پزی و پخت نان در خانه هستند مناسب میباشد. مشخصات فنی تنور گازی خانگی سرآشپز رنگی کوره ای 2 سینی به شرح ذیل میباشد 1- ابعاد تنور : طول 48cm * عرض 44cm * ارتفاع 50cm و وزن تقریبی 15 کیلو 2- جنس بدنه بیرون از گالوانیزه که رنگ کوره ای استاتیک خورده و داخل تنور از ورق گالوانیزه بصورت دوجداره با پوشش میانی پشم شیشه می باشد. 3- قابلیت استفاده با گاز کپسولی (گاز مایع) و یا گاز شهری 4- استفاده از شیشه سکوریت ۵ میل 5- طراحی زیبا، فانتزی، مقاوم و انحصاری 6- دارای ۲ شعله یکی در بالا و دیگری در پایین تنور و دارای 2 ولوم جداگانه جهت تنظیم دمای محیط فر گازی 7- قابل استفاده بر روی میز، صفحه کابینت و کف زمین در ساختمان های ویلایی و آپارتمانی 8- استفاده از پایه های پیچی قابل تنظیم ارتفاع 9-استفاده از صفحه چدنی (ساج) مرغوب 33 سانتی متری 10- استفاده از شیر آلات و لوازم گاز سوز عالی 11- قابلیت حمل و جابجایی راحت و آسان 15- دارای کارتن و بسته بندی (رایگان). کارایی عالی - بدون دود و استفاده راحت و آسان فروشگاه اینترنتی جهت خرید تنور سرآشپز : https://www.tanorshop.ir ایمیل : INFO@KABINMOBTAKER.IR جهت اطلاعات بیشتر درباره محصولات تنور گازی سرآشپز به سایت ما مراجعه بفرمائید. سایت: https://www.kabinmobtaker.ir

  لوازم برقی گلستان


محصولات مشابه
 • کالباس بری سیلوای آلمانی(Food Slicer Silva) کاملا آکبند با استاندارد ایمنی اروپا

  کالباس بری سیلوای آلمانی(Food Slicer Silva) کاملا آکبند با استاندارد ایمنی اروپا

  یک دستگاه کالباس بری Silva آلمانی با تیغه استیل ضدزنگ 19 سانت، توان 150 وات- مناسب جهت سوپرمارکتها و بسیار شیک جهت مصارف خانگی مطابق استاندارد کیفیت اروپا- کاملا نو و آکبند وارداتی از اتریش با برگه سبز گمرکی به قیمت دو میلیون و هفتصدهزار - تماس: 09123021534 و واتساپ – 09384334377

  لوازم برقی تهران
 • دستگاه جوش پلی اتیلن

  دستگاه جوش پلی اتیلن

  انواع دستگاه جوش پلی اتیلن دستگاه های جوش گروه تولیدی روتن پلاست در سه مدل مختلف تولید میشود که به شرح ذیل می باشد: دستگاه جوش پلی اتیلن(بات فیوژن) دستگاه جوش الکتروفیوژن دستگاه جوش اکسترودر

  آب و فاضلاب تهران
 • صدور گواهینامه بین المللی ایزو از نهاد گواهی دهنده Equal Assurance استرالیا دارای اکردیت از نهاد اعتباردهنده JAS-ANZ

  صدور گواهینامه بین المللی ایزو از نهاد گواهی دهنده Equal Assurance استرالیا دارای اکردیت از نهاد اعتباردهنده JAS-ANZ

  اطمینان از سیستم مدیریت سازمان خود را با خدمات ما تجربه کنید... شرکت آزمونگر راویان مدیریت (با مسئولیت محدود) با برند ArmCert به شماره ثبت 446580، شرکتی است که در زمینه آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی به سازمانها و نیز ارزیابی سیستمهای مدیریتی توسط انجام ممیزی های بی طرفانه، مستقل و نظام مند شخص ثالث و نیز کسب شواهد ممیزی بمنظور مقایسه آنها با معیارهای ممیزی از جمله استانداردهای بین المللی تأسیس گردیده است. در همین راستا، ArmCert بعنوان نماینده شرکت اکوال اشورنس (Equal Assurance) استرالیا، ارائه دهنده خدمات ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی از سال 1974 تحت اعتبار نهاد اعتباردهی استرالیا و نیوزلند (JAS-ANZ) - عضو انجمن بین المللی نهادهای اعتباردهنده (IAF)، در ایران خدمات ممیزی سیستم های مدیریت کیفیت، زیست محیطی، ایمنی مواد غذایی، رسیدگی به شکایات مشتریان و ایمنی و سلامت شغلی را جهت اخذ گواهینامه های بین المللی ISO 9001، ISO 14001، ISO 22000، ISO 10002 و OHSAS 18001 را ارائه میدهد. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به وبسایت http://www.equalassurance.com مراجعه نمایید. مزایای اخذ گواهینامه از شرکت Equal Assurance: - انجام فعالیتهای ثبت و صدور گواهینامه از طریق نرم افزار بانک اطلاعاتی Qdos، با امنیت بالا و بصورت on-line - دریافت تأییدیه پذیرش درخواست (Certificate of Application) پس از عقد قرارداد با اعتبار یکساله - امکان انجام ممیزی از راه دور (Remote Audit) و ممیزی الکترونیکی (Electronic Audit) طی شرایط خاص - انجام ممیزی توسط تیم ممیزی که صلاحیت آنها توسط Equal Assurance بررسی و تأیید شده است - تعیین سطح اطمینان (Confidence Level) سیستم مدیریت توسط تیم ممیز در گزارش ممیزی - امکان دسترسی به Qdos از طریق اینترنت و دریافت گواهینامه بصورت pdf در هر زمان - امکان دسترسی عموم به اطلاعات مندرج در گواهینامه جهت احراز صحت گواهینامه برای طرفهای برون سازمانی از طریق وبسایت EA - امکان دریافت فایل لوگوی مربوط به گواهینامه اخذ شده (Q-MarkTM) جهت استفاده در تبلیغات، بروشورها و مدارک و... - دارا بودن بیمه نامه مسئولیت جهت پرداخت خسارت به سازمان در برابر خطای احتمالی تیم ممیزی   مراحل صدور گواهینامه: مراحل اخذ و تمدید گواهینامه بشرح زیر میباشد: 1- عقد قرارداد ممیزی، ثبت و صدور گواهینامه بین المللی برای سیستم(های) مدیریت سازمان با ArmCert بعنوان نماینده انحصاری Equal Assurance استرالیا در ایران 2- ثبت اطلاعات سازمان در Qdos توسط ArmCert، تأیید اطلاعات توسط سازمان و اخذ تأییدیه پذیرش درخواست یا Certificate of Application 3- تعیین برنامه ممیزی توسط ArmCert و با تأیید سازمان 4- انجام ممیزی جهت صدور گواهینامه و اعلام نتیجه ممیزی توسط ArmCert جهت انجام اقدامات لازم (در صورت نیاز) 5- ارسال گزارش ممیزی به Equal Assurance جهت صدور گواهینامه 6- دریافت گواهینامه سه ساله توسط سازمان 7- برنامه ریزی و انجام ممیزی های مراقبتی سالیانه درباره گواهینامه ISO 9001: گواهینامه ISO 9001، پیشروترین نوع گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت میباشد. این گواهینامه برای هر سازمانی که بدنبال ایجاد اطمینان در توانایی برآورده کردن مستمر الزامات مشتری و نیز تسهیل کننده بهبود بهره وری محیط کار هستند، زیربنای لازم را فراهم میسازد. درباره گواهینامه ISO 14001: امروزه سازمان ها مسئولیت مشترکی در جلوگیری از آلودگی محیط زیست بر عهده دارند. گواهینامه ISO 14001 برای سازمانهایی که بدنبال ایجاد اطمینان در توانایی برآورده کردن این الزامات زیست محیطی را هستند، بستر لازم را فراهم میسازد. سیستم مدیریت زیست محیطی، میتواند بصورت یکپارچه با سایر سیستمها مورد ممیزی قرار گیرد. درباره گواهینامه OHSAS 18001: محیط کار ایمن و سالم، یک محیط کار بهره ور میباشد. گواهینامه OHSAS 18001 برای سازمانهایی که بدنبال ایجاد اطمینان در توانایی برآورده کردن الزامات ایمنی و بهداشت حرفه ای و یا بهبود عملکرد آن میباشند، بستر لازم را فراهم میسازد. سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغل، میتواند بصورت یکپارچه با سایر سیستمها مورد ممیزی قرار گیرد. درباره گواهینامه ISO 10002: ISO 10002 راهنمایی هایی را برای طراحی و اجرای یک فرایند اثربخش و کارا برای رسیدگی به شکایات در انواع سازمانهای تجاری یا غیرتجاری از جمله سازمانهایی که در زمینه تجارت الکترونیکی فعالیت دارند، فراهم میسازد. این استاندارد، مزایای بسیاری برای سازمان، مشتری های آن و سایر طرفهای ذینع دارد. جهت اطمینان از یکپارچگی سیستم مدیریت، گواهینامه ISO 10002 به همراه گواهینامه سایر سیستمهای مدیریت صادر میگردد. درباره گواهینامه GMP و ISO 22000: سازمان هایی که در زنجیره مواد غذایی فعالیت میکنند، نسبت به فراهم آوردن شرایط و محیط مناسب تولید (GMP) مسئول بوده و تحلیل خطرات مواد غذایی و کنترل نقاط بحرانی (HACCP) سیستمی است که به ایمنی مواد غذایی کمک میکند. گواهینامه ISO 22000 برای سازمانهایی که بدنبال ایجاد اطمینان در توانایی برآورده کردن الزامات قانونی و ایمنی مواد غذایی هستند، بستر لازم را فراهم میسازد. E m a i l : I n f o @ A r m C e r t . c o m A r m C e r t @ E q u a l A s s u r a n c e . c o m W e b : w w w . A r m C e r t . c o m w w w . E q u a l A s s u r a n c e . c o m

  آموزش تهران
 • صدور گواهینامه بین المللی ایزو از نهاد گواهی دهنده TUO آلمان دارای اکردیت از نهاد اعتباردهنده DAKKS آلمان

  صدور گواهینامه بین المللی ایزو از نهاد گواهی دهنده TUO آلمان دارای اکردیت از نهاد اعتباردهنده DAKKS آلمان

  درباره شرکت TUEO گواهینامه سیستم مدیریت طبق استانداردهای بین المللی برای سازمانها، تأمین کنندگان و استفاده کنندگان نهایی محصولات، اطمینان از سطح جهانی کیفیت را فراهم میسازد. این استانداردها بمنظور اطمینان از بیشترین کارایی، ایمنی و اثربخشی روشها و فرایندها طراحی شده اند. ممیزی های سیستم مدیریت توسط شرکت TUEO بر مبنای فرایندهای سازمان صورت گرفته و بمنظور اطمینان از اینکه چقدر این سیستمهای کلیدی از بهبود عملکرد کسب و کار پشتیبانی نموده و ریسکها را به نحوی اثربخش مدیریت میکنند، انطباق سیستم را با استانداردهای بین المللی ارزیابی ارزیابی نموده و اطمینان بیشتری را برای مشتری سازمان فراهم میسازند. TUEO (Technical Supervisory Organization) - سازمان نظارت فنی برای کیفیت، ایمنی و محیط زیست در سال 1997 در اشتوتگارت آلمان تأسیس شده است. از سال 2002، TUEO خدمات بازرسی و صدور گواهینامه خود را در منطقه MENA شامل خاورمیانه و شمال افریقا از جمله ابوظبی، قاهره، کویت و لیبی گسترش داده و بعنوان ارزیاب انطباق محصول یا خدمات طبق الزامات استانداردهای شناخته شده ملی و یا بین المللی، راهنماها یا مشخصات فنی مورد تأیید قرار گرفته است. همچنین در سوئیس و اتریش دارای دفاتر نمایندگی میباشد. Iran General Manager، TUEO از اوایل سال 2014، رسماً فعالیت خود را در ایران آغاز نمود. خدمات ممیزی، بازرسی و صدور گواهینامه: - سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 9001 - سیستم مدیریت زیست محیطی بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 14001 - سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای بر مبنای استاندارد بین المللی OHSAS 18001 - سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 22000 و HACCP - روشهای صحیح تولید در صنایع غذایی – GMP - مدیریت ایمنی فرودگاهها – SMS - مدیریت ایمنی صنایع نفت و گاز - SQAS مراجع اعتباردهی: - نهاد اعتباردهی دولت آلمان یا Dakks (عضو IAF – انجمن بین المللی اعتباردهی و متعهد به مقررات رسمیت چندجانبه – MLA) مطابق استاندارد ISO 17021 برای سیستمهای مدیریتی و استاندارد ISO 17020 برای بازرسی از نوع A - وزارت محیط زیست و حمل و نقل آلمان - DAC هدف غایی TUEO تصدیق ایمنی و عملکرد شرکتی بصورت مسئولانه میباشد. سیستمهای ایمنی برای حفاظت از افراد و محیط زیست، هدف مشترک TUEO و کارفرماهایش میباشد.

  مشاوره تهران