انواع دستگاههای اکسترودر(Extruder)

انواع دستگاههای اکسترودر(Extruder) همانطور که از اسم دستگاه مشخص است این دستگاه برای اکسترود کردن مواد مختلف استفاده می گردد.دستگاه اکسترودر در صنایع گوناگون از جمله پلاستیک (تولید فیلم های PP  و PVC و ...) صنایع غذایی (تولید انواع اسنک،پفک و ...) ( تولید چسب از نشاسته مودیفاید) وخوراک دام (تولید خوراک سگ و گربه و آبزیان) و صنایع مختلف دیگر مانند روغن گیری از دانه ای روغنی و... کاربرد دارد.در این دستگاه از مشخصه های گوناگون از جمله دما و فشار برای اکسترود کردن مواد مختلف استفاده می گردد.اکسترودرهای قابل ارائ به دو دسته تقسیم می گردند که هر کدام در صنایع مختلفی کاربرد دارند که به آنها اشاره خواهد شد.
دسته اول اکسترودرهای تک ماردون یا تک شفت (Single screw extruder)
این اکسترودرها از یک عدد ماردون داخل سیلندر اکسترودر بهره می گیرند که در تولید خوراک سگ و گربه ، پلت برپایه نشاسته ، خوراک آبزیان و... کاربرد دارند.این اکسترودرها نسبت به اکسترودر دو ماردون از قیمت پایین تر و ظرفیت تولید کمتری برخوردار هستند. معمولا در این نوع اکسترودر از گیر بکس استفاده نمی گردد.

شماره تماس :  09390977167        
1397/6/20
اطلاعات تماس
نامشرکت فروزان فام
همراه۰۹۳۹×××۷۱۶۷callتماس بگیرید
استانآذربایجان شرقی
آدرستبریز – سعید آباد – کیلومتر 22 جاده تهران – کوی کاشی تبریز


محصولات مشابه
 • ساخت اکسترودر دومارپیچ cm65

  ساخت اکسترودر دومارپیچ cm65

  ساخت اکسترودر دو مارپبچ CM65 بهترین گزینه برای تولید محصولات پی وی سی می باشد. شرایط تولید در ایران به نحوی است که بازار رقابت تنگاتنکی بین تولید کنندگان محصولات PVC می باشد که اکسترودر کونیکال 65/132 میلیمتر با توجه به ساختار ماردون و تولید بهینه و ورودی بصرفه بهتری انتخاب محسوب می شود. تولید پروفیل upvc پایین خطی 8 متر و تولید پانل pvc با پایین خطی 6 متر و ورق پی وی سی با پایین خطی کلندر همگی احتیاج به یک اکسترودر دوماردون 65 خواند داشت. اکسترودر دوماردون چینی pvc گزینه ای اقتصادی و با کیفیت محسوب می شود. اکسترودر دومارپیچ cm ۶۵ اکسترودری همه کاره و اقتصادی است، لواز یدکی و سیلندر و دوماردون cm65 تولید دیوارپوش پی وی سی چینی cm65 و دیگر محصولات pvc همیشه در انبار اکسترودرپلاس موجود است و براحتی قابل دسترسی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. تلفن: ۰۲۱۲۲۱۹۴۵۲۱ ۰۹۳۸۳۷۲۰۰۹۸ یعقوبی

  ماشین سازی البرز
 • فروش خط تولید گرانول رشته ای، اکسترودر همسوگرد

  فروش خط تولید گرانول رشته ای، اکسترودر همسوگرد

  فروش خط تولید گرانول رشته ای، قیمت اکسترودر موازی همسوگرد خط تولید گرانول پلی اتیلن با اکسترودر همسوگرد و پایین خطی رشته ای چینی ساخت شرکت تایرونگ با موتور DC و قطر ماردون 53 میلیمتر تولید گرانول پلی پروپیلن و خط تولید انواع گرانولهای پلیمری پایه آب خنک کن، اکسترودر پارالل 53 میلیمتر همسوگرد سیگمنتال با پایین خطی رشته ای و جمع کن استیل مخصوص تولید کامپوند PE و کامپوند PP خط تولید همسوگرد رشته ای طیف گسترده ای از گرانولهای پلیمری را تولید میکند. محصولات تایرونگ را با گارانتی اکسترودرپلاس خریداری کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت خط تولید گرانول همسوگرد با بخش فروش در تماس باشید.

  ماشین‌آلات البرز
 • واردات اکسترودر دوماردون پی وی سی چینی

  واردات اکسترودر دوماردون پی وی سی چینی

  واردات اکسترودر دوماردون پی وی سی چینی شامل اکسترودر cm80 و اکسترودر cm65 پی وی سی جهت تولید انواع محصولا pvc و پروفیل upvc کاربرد دارد، خط تولید دیوارپوش پی وی سی و ماشین آلات دیوارپوش پی وی سی از پرکاربردنرین تجهیزات صنعت پلاستیک می باشد، اکسترودر چینی pvc کونیکالcm65 پرمصرف ترین اکسترودر در این صنعت می باشد، اکسترودر cm80 جهت تولید گرانول pvc تولیدی اقتصادی و کم هزینه را برای شما به ارمغان خواهد آورد، قیمت قالب دیوارپوش چینی به همراه اکسترودر plc کونیکال چینی مجموعه کامل و اقتصادی است. مجموعه فیدار اکسترودرپلاس تولید کننده و وارد کننده انواع اکسترودر کونیکال و تجهیزات وابسته می باشد.

  ماشین سازی البرز
 • اکسترودر دومارپیچ پی وی سی

  اکسترودر دومارپیچ پی وی سی

  اکسترودر دومارپیچ پی وی سی مهمترین بخش خط تولید دیوارپوش pvc و پروفیل upvc کلیه محصولات بر پایه پی وی سی می باشد، قیمت اکسترودر دوماردون ارتباط مستقیمی با کیفیت لوازم مصرفی بکار رفته در تولید اکسترودر دارد، اکسترودر cm65 و اکسترودر cm80 پرمصرف ترین اکسترودرهای تولید pvc میباشند که کاملا منطبق بر تولید در ایران است، فروش اکسترودر پی وی سی و فروش اکسترودر پروفیل upvc تخصص مجموعه فیدار اکسترودر پلاس می باشد، اکسترودر دوماردون cm80 همانطور که در بالا اشاره شد محبوبترین اکسترودر کونیکال تولید فوم پی وی سی و چوب پلاست و انواع پروفیلهای upvc و ورق و فیلمهای عریض بر پایه پی وی سی می باشد ، واردات اکسترودر پی وی سی چینی و ساخت اکسترودر cm80 و اکسترودر cm65 از عمده محصولات ایم مجموعه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تولید PVC با بخش فروش و مهندسی تماس حاصل فرمایید.

  ماشین‌آلات البرز