هدف گذاری به روش SMART در سئو چیست و چگونه اجرا میشود؟

هدف گذاری به روش SMART در سئو چیست و چگونه اجرا میشود؟ بسیاری از مردم تصمیمات خوب و جدی در ابتدای سال میگیرند.متاسفانه، بسیاری از ما با گذر زمان این تصمیمات را فراموش می کنیم. برخی از ارزیابی ها حاکی از آن است که 80% مردم از اهداف خود در ماه دوم دست می کشند.مشکل اینجاست که ما با عزم راسخ سال جدید را شروع میکنیم، اما وقتی که نتایج مثبت به سرعت رخ نمی دهند. یا حصول نتیجه بنظر بسیار طولانی برسد. خود را قانع میکنیم که فراموش کردن اهداف و دنبال چیزهای جدید رفتن ایرادی ندارد.این الگوی رفتاری در دنیای تجارت هم بسیار معمول است.در سال جدید شرکت های بسیاری اهداف جدید متنوعی را تعیین می کنند.  معمولا هزینه هایی هم بابت این اهداف جدید  صرف میگردد. مدیران بدنبال تعیین فعالیت هایی هستند که در سال جاری باید حفظ شوند و یا فعالیت هایی که باید در سال جاری متوقف شوند.

متاسفانه سئو اغلب به رده دوم تعلق دارد.این اتفاق عمدتا به دلیل عدم درک صحیح از طبیعت سئو و نحوه کارکرد آن رخ میدهد. شرکتهای فوق ممکن است که اهدافی برای افزایش ترافیک سایت خود داشته بوده اند. اما این اهداف بسرعت محقق نشده است. استراتژی های بازاریابی آنلاین نادیده گرفته شده است.

فرایند سئو زمان بر است، البته اگر که بدرستی و با اصول اخلاقی اجرا شود، اما ایده انتظار 12 ماهه برای بدست آوردن نتایج مطلوب و قابل توجه موجب میشود که بسیاری از صاحبان تجارت از آن رویگردان شوند.بسیاری از صاحبان کسب و کار گمان می کنند که سئو یک راه حل سریع برای بهبود مشکلات عقب ماندگی در راهکارهای کسب و کار آنها است. آنها سئو را یک کار ساده و درحد انتخاب چند کلمه کلیدی برای دریافت رتبه میدانند. اما سئو کار بسیار دشواری است. در سئو باید بر روند کار نظارت دائم داشت و انجام تنظیمات مجدد در فرایندها گاهی یک فعالیت روزانه در سئو خواهد بود.

درحالیکه شما  ممکن است زمان و تجربه کافی برای بکارگیری استراتژی های موثر سئو را نداشته باشید. شما  میتوانید از کمک یک شرکت قدرتمند در زمینه بازاریابی آنلاین برای پیاده سازی اهداف S.M.A.R.T بهره بگیرید. (S.M.A.R.T مخفف  اهداف مشخص، اهداف قابل اندازه گیری، اهداف دستیافتنی، اهداف واقعی، اهداف قابل زمانبندی، است.)

 سئو خود را منطبق با اهداف S.M.A.R.T تعیین کنید
اگر شما در کسب و کاری برای مدتی فعال بوده اید، احتمالا با اصطلاح اهداف S.M.A.R.T آشنا هستید. اگر با این اصطلاح آشنا نیستید. کلمات S.M.A.R.T مخفف اهداف مشخص، قابل اندازه گیری، قابل دستیابی، واقعی و قابل زمان بندی است.

شما هم میتوانید از این روش تعیین اهداف برای سئو سایت خود استفاده کنید بجای آنکه بطور کلی اهداف سئو را دو ماه بعد از شروع آن کنار بگذارید.به احتمال زیاد شما تمام توانایی های سئو را در جهت درست و مثبت آن بکار خواهید برد. اگر تنها هدف شما رتبه 1 گوگل برای کلمات کلیدی مشخصی باشد. احتمالا نا امید و دلسرد میشوید. زیرا پول و زمان خود را برای بدست آوردن یک هدف غیر دائمی و فرار هزینه کرده اید.

با متخصصین سئو برای استراتژی درست سئو با هدف توسعه کسب و کار آنلاین خود مشورت کنید.

بجای آنکه برای لیستی از اهدافی که بنظر خوب میرسند تهیه کنید. اهداف خود را بصورت S.M.A.R.T تهیه  و تنظیم کنید. نحوه انجام اینکار را به این صورت است:

S مخفف اهداف مشخص
بکارگیری تاکتیک های اندازه گیری موفقیت و شکست استراتژی های سئو زمانی که اهداف سئو مبهم و ذهنی باشند دشوار و سخت است.شاید به نظر برسد که گفتن این موضوع که میخواهیم با یک کلمه کلیدی مشخص رتبه 1 گوگل باشیم یک هدف مشخص است. اما رتبه 1  گوگل چگونه قرار است به کسب و کار شما برای رشد و بزرگ شدن کمک کند.

سایت های کاربران بسیاری برای کلمات کلیدی متعددی رتبه اول است اما از این موضوع هیچ نفعی به آنها نرسیده است.گرفتن رتبه 1 برای یک کلمه کلیدی خاص برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، بسیار بزرگ و دست نیافتنی است.یک روش خوب و موفق این است که این هدف بزرگ و دلهره آور و مبهم را به یک سری اهداف کوچکتر تقسیم کنیم. اهداف مشخص مانند این است که تعداد n مخاطب به سایت مراجعه کنند. تعداد n کاربر به صفحه محصولات هدایت شوند. یا فروش کالا به n کاربر انجام شود، این روش یکی از تاکتیک های بازاریابی اینترنتی است.

نکته مهم دیگر درباره اهداف مشخص این است که همه اعضای شرکت باید از آن آگاهی داشته باشند. تا بتوانند تمام توان خود را برای برآورده کردن هدف و یا حتی پیشی گرفتن از آن به اجرا بگذارند.

M مخفف اهداف قابل اندازه گیری
اهداف مشخص بهتر از اهداف بزرگ و مبهم میباشند. زیرا که اهداف مشخص راحت تر اندازه گیری میشوند. یک هدف که روشی برای اندازه گیری آن وجود ندارد عملا بی معنی است.

هدف اصلی از رتبه بندی بالاتر و بهتر برای یک کلمه کلیدی افزایش ترافیک سایت که در حالت ایدآل به افزایش فروش سایت می انجامد میباشد. در روند دریافت ترافیک بیشتر، بسیاری از شرکت ها اغلب در آنالیز های خود اهداف مهم خود را از یاد می برند.در این قسمت هم باید اهداف بزرگ، طویل و مبهم را به اهداف کوچکتر تقسیم کنید. اهداف مشخصی که قابل اندازه گیری باشند. به میزان ترافیکی که درسایت بدست آورده اید دقت کنید. چه چیزی مردم را به سایت شما جذب کرده است. چه چیزی آنها را به خرید ترغیب کرده است. در چه زمانی بیشترین ترافیک را دارید و کدام دسته جمعیتی از مشتریان، سایت شما را بازید کرده اند.دقت در جزئیات آنالیز به شما برای یافتن اهداف قابل اندازه گیری کمک می کند. این اهداف در سال بعد قابل پیگیری و بهبود میباشند.

در مبحث سئو فاکتورهای بسیاری برای اندازه گیری وجود دارد. به نظر ما لیست زیر که از مقالات بررسی آنلاین سئو سایت گرداوری شده است نقطه شروع خوبی است.

رتبه بندی بر اساس نرخ تبدیل کلمات کلیدی طبیعی و محلی( ابزاری در گوگل آنالیتیکس به نام organic keyword conversions tracking را باید فعال کنید)
رتبه بندی براساس معیارهای ثانویه کلمات کلیدی طبیعی و محلی
جریان نقل قول (استناد)
جریان اعتماد
تعادل اعتماد و استناد
معیارهای ساخت لینک
تعداد کل لینک ساخته شده
تعداد لینک از سایت های معتبر
تعداد لینک از سایت های مرتبط
معیارهای اندازه گیری در دنیای واقعی (فروش سایت، بازخورد مخاطب، ثبت نام در ایمیل تبلیغاتی)
افزایش ترافیک طبیعی
افزایش تعداد صفحات سایت که ترافیک تولید می کنند
ترافیکی که ناشی از برند بودن شما نیست چقدر است
درصد افزایش نرخ تبدیل جستجوی طبیعی
تاثیر جستجوی طبیعی (در کنسول جستجوی گوگل میتوانید آمارهای مربوط را ببینید)
اگر اهداف سئو قابل اندازه گیری نباشند. اهداف بصورت S.M.A.R.T  طراحی نشده اند. دستیابی به چنین اهدافی قطعا بسیار سخت خواهد بود.

A مخفف اهداف قابل دستیابی
در بخش اهداف مشخص درباره بزرگ و عظیم بودن هدف دستیابی به رتبه 1 گوگل صحبت کردیم. این هدف یک هدف قابل دستیابی محسوب نمی شود.به یاد داشته باشید که رتبه 1 گوگل یک هدف قابل دستیابی محسوب نمی شود. بیاد داشته باشید که دستیابی به رتبه یک برای رقیب شما نیز حائز اهمیت است. بنابراین میتوان گفت نگهداری از یک رتبه خوب مهمتر از تلاش برای بدست آوردن رتبه 1 گوگل است.

چطور میتوان یک هدف سئو را قابل دستیابی دانست؟ این سوالات را برای رسیدن به پاسخ صحیح از خود بپرسید:

آیا منابعی برای دستیابی به این اهداف دارید؟
آیا میدانید که آن اهداف در واقعیت چگونه کسب و کار شما را تحت تاثیر قرار میدهند.
آیا شما در زمره سایت هایی هستید که بر صفحه نتایج جستجو تسلط دارند.
آیا توان معامله با ترافیک سنگین تر را مهیا کرده اید؟
ایجاد یک هدف غیرقابل دستیابی باعث میشود. که در شروع پیاده سازی استراتژی های سئو دلسرد و مایوس شوید. با آنکه یک هدف باید شما را به چالش بکشد ولی دیگر نباید از قلمره قابل انجام بودن خارج شود.

R مخفف اهداف واقعی (اهداف قابل ثبت و ضبط)
اگر اهداف سئو شما شامل کلمات کلیدی بسیار رقابتی باشد. شما مبارزه سخت و دشواری را در پیش رو خواهید داشت.

با درک نیازهای واقعی، صاحبان کسب و کار باید سلامت و منابع شرکت خود را آنالیز و بررسی کنند.

شکست و سر خوردگی نتایج طبیعی اختلاف میان اهداف تعیین شده شرکت و منابع موجود برای دستیابی به اهداف شرکت است.

در مباحث سئو، هنگامیکه به حرف R در S.M.A.R.T میرسیم از این حرف میتوان واژه Relevant یا ارتباط را در مبحث جستجوی کلمات کلیدی برای تولید محتوا را نیز استنتاج کرد. اگر میخواهید برای یک کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل باشید مطمئن شوید که کالای تولیدی شما با آن کلمه کلیدی مرتبط است. سپس محتوای مرتبط با آن کلمه کلیدی را ایجاد کنید. مطمئن شوید که محتوای تولید شده به خواسته مخاطبی که کلمه کلیدی مد نظر را جستجو کرده است پاسخ خواهد داد.

شاخصی که میتوان برای تعیین عدم وجود ارتباط در سئو بکاربرد این است که میزان ترافیک سایت افزایش می یابد ولی نرخ تبدیل افزایش نمی یابند.

به حرفه R کلمه recorded  نیز نسبت داده میشود. زیرا که قابل اندازه گیری و قابل ثبت و قابل یادگیری است.

T مخفف اهداف قابل زمانبندی
زمان لازم برای پیاده سازی، نظارت، نگهداری  و مشاهده نتایج سئو از سایر انواع بازاریابی بسیار سخت تر است.در حالیکه ما برای بهبود نتایج سئو انتظار میکشیم. الگوریتم های گوگل مدام در حال تغییر هستند و باید بر اساس آن تنظیماتی را بر سئو سایت اعمال داشت.هیچ زمان جادویی برای موفقیت سئو وجود ندارد از چندین ماه تا چندین سال ممکن است برای مشاهده نتایج مثبت سئو وقت صرف شود.با این وجود اهداف بزرگ با تقسیم شدن به بخش های مشخص، قابل اندازه گیری، واقعی و دستیافتنی که زمانبندی مشخصی برای رسیدن به هر کدام از این اهداف تعیین شده است. قابل دسترس جلوه میکنند.

داشتن یک بازه زمانی مشخص برای رسیدن به هدف برای حفظ تمرکز بر روی هدف و افزایش انگیزه برای تلاش جهت دستیابی به هدف تعیین شده لازم است.اهدافی که ضرب العجلی برای اجرا ندارند احتمال بیشتری دارد که به تعویق بیافتند، متوفق شوند یا به طور کل کنسل شوند.برای نتیجه گیری این بحث مثالی از سئو که اهداف آن بصورت S.M.A.R.T تعیین شده اند ذکر می کنیم:

شرکتی قصد دارد که میزان بازخورد از نتایج جستجوی طبیعی را 25 درصد در طی یک سال افزایش دهد. ما اینکار را با انتقال صفحات هدف برای کلمات کلیدی مد نظر از انتهای صفحه دوم به انتهای صفحه اول گوگل انجام خواهیم داد.

اهداف مشخص: شرکت میخواهد که میزان تعامل با سایت را از طریق جستجوی طبیعی 25 درصد افزایش دهد.

اهداف قابل اندازه گیری: رتبه بندی صفحات دارای کلمات کلیدی مربوطه براحتی با نرم افزار جت سئو قابل اندازه گیری میباشد.

اهداف قابل دسترس: بهبود رتبه صفحات مد نظر از سایت هدف قابل دسترس می باشد.

اهداف واقعی: با توجه به این که سایت در حال حاظر در رتبه بندی گوگل قرار دارد بهبود این رتبه امری منطقی و واقعی است.

بازه زمانی اجرای هدف: 12 ماه ضرب العجل ما برای اجرای این پروژه است.

با وجود آنکه اهداف S.M.A.R.T یک سری اهداف رویایی در اختیار قرار نمیدهند ولی میتوان با کمک آنها میزان بهبود رتبه سایت را اندازه گیری کرد. ایجاد استراتژی های سئو که قابل فرموله شدن هستند. به دستیابی به اهداف کلان کسب و کار و تجارت کمک شایانی خواهند کرد.

منبع : web24.ir
1397/2/29
saftysign
اطلاعات تماس
ناممحمد صالحی
تلفن۰۲۱-۴×××۰۹۵۳callتماس بگیرید
وبسایت
استانتهران
آدرستهران


محصولات مشابه
 • سئو وب سایت (SEO)و بهینه سازی وب سایت چیست؟

  سئو وب سایت (SEO)و بهینه سازی وب سایت چیست؟

  سئو وب سایت (SEO)و بهینه سازی وب سایت چیست؟ سئو ویا Search Engine Optimization که به آن SEO هم گفته میشود،که این کلمه به معنا بهینه سازی موتورهای جستجوگر است.که همگی آنهابه یک معنی میباشندومیتوان آن رابه صورت زیرتعریف کرد: سئو (SEO)یا بهینه سازی موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارد های موتور های جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر که از این طریق انجام میگیرد؛ را سئو میگویند. سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت چیست؟ موتورهای جستجوگر مختلف هرکدام براساس الگوریتمهای مختلفی که وب سایت ‌های گوناگون رابراساس بررسی محتوای تولید شده درآنها،درپیشنهادخودبه کاربران رتبه‌بندی میکنند.بالاتربودن جایگاه یک وب سایت درلیست پیشنهادهای یک موتور جستجوگربه آن وب سایت کمک میکندتابازدید کنندگان بیشتری داشته باشد.بیشترشدن بازدید کنندگان یک وب سایت درحقیقت به معنی این است که طراح وب سایت،باتوجه به هدفی که دارد،شانس بیشتری برای ارائه‌ی خدمات،فروش محصولات،جذب مشتری،افزایش تعداد کاربران و…خواهدداشت.بنابراین جذب مخاطب و بهینه‌ سازی وب سایت‌ های اینترنتی برای موتورهای جستجوگربسیار حائزاهمیت است . اشتباهات رایجی که اغلب در مورد سئو وب سایت و بهینه سازی وب سایت وجود دارد: برخی ازمردم فکرمیکنندکه مادرسئو(SEO) بدنبال گول زدن گوگل هستیم تاصفحات وب رابه صفحه نخست برسانیم ولی اصلا اینطوری نیست چون کوچک ترین اشتباه وزیرپاگذاشتن قوانین گوگل واستفاده ازروش کلاه سیاه باعث میشودصفحه ماازنتایج گوگل حذف شود،پس مادر سئو(SEO) بدنبال محتوا جذاب درگوگل هستیم تاکاربران ازمحتوامالذت برده وزمان بیشتری رادرگوگل بگذراند اگراین روندمحتواگذاری رادرست انجام دهیم؛به مرورزمان رتبه مادرگوگل عالی میشود. تاثیر سئو و بهینه سازی وب سایت در افزایش بازدید وب سایت و فروش کالا و خدمات شما در وب سایت تان چیست؟ افزایش فروش یک کسب‌ و‌کارآنلاین به دوعامل بستگی دارد اول اینکه سئو وب سایت (SEO) است ودومی تبلیغات است بااین دو روش می توانیدافزایش فروش انفجاری را تجربه کنیدوسودزیادی از وب سایت بدست آورید.سئو(SEO) باافزایش بازدید کنندگان وب سایت وهدایت ترافیک به وب سایت‌ هایکی ازدلایل این افزایش فروش خواهدبود.درنتیجه بیشترصاحبان وب سایت هاکه دربازار رقابتی مایل به پیشرفت ورشد کردن ازاین ویژگی مهم استقبال مینمایندوهمواره برای بهبود جایگاه و سئو وب سایت (SEO) هزینه میکنندوبرنامه ‌ای بلندمدت دارند.برای وضوح این مسئله یک جستجو گوگل انجام دهید،درصورتیکه لینک وب سایت شمادرصفحه اول گوگل نباشد،به این معنی است که میزان بازدید ‌کننده وترافیک وب سایت شماپایین است.درحالیکه بسیاری ازوب سایت ‌هادر تلاش هستندتاازهرروشی برای سئو(SEO) ونزدیک شدن به صفحه اول جستجو گوگل،استفاده نمایند.درآخر سئو(SEO) منجربه افزایش ورودی هر وب سایت خواهدشد که درنتیجه مزیتهای دل خواهی رابرای آن وب سایت به نسبت نوع تجارتی که داردبه همراه خواهدداشت. چرا سئو و بهینه ‌سازی وب سایت‌ اینقدر مهم است که ما باید آن را مورد توجه قرار دهیم؟ تکنیکهای بهینه ‌سازی وب سایت‌ های اینترنتی برای موتورهای جستجوگر میتواندبسته به دانش افراد،تحلیلهاوخلاقیت آنهامتفاوت باشد.به این ترتیب،درهر وب سایت میتواندروش متفاوتی نسبت به یک وب سایت دیگربرای سئو (SEO) تعریف شود.امادرنهایت هدف از بهینه ‌سازی وب سایت ‌ها،به هرترتیبی که اجراشود،یکی است؛وآن قرارگرفتن درصدرلیست نخستین صفحه‌ی موتورهای جستجوگر است. یک عامل بسیار مهم در سئو و بهینه سازی وب سایت محتوا و تولید محتوا مفید برای کاربران وب سایت تان است. اولین گام برای موفقیت در سئو(SEO) تولیدمحتوای حرفه ای ومنحصربفرداست.و دومین گام این است که این محتوابایدبه نحوی باشدکه خواسته‌ی کاربرراپس ازجستجوبرآورده کند.هم چنین محتوای تولید شده بایدبرای موتورهای جستجوگر نیزقابل درک وفهم باشد.درنظرگرفتن این دونکته درتولیدمحتوا دربالاترقرارگرفتن جایگاه وب سایت درلیست پیشنهادی گوگل به کاربر،کلیدی است. بنابراین اهمیت اتخاذ روشهای مناسب برای تولید محتوا در سئو(SEO) غیرقابل کتمان است.تولید محتوای مناسب دریک وب سایت علاوه برآ‌نکه نیازکاربر رابرطرف میکند،بلکه ‌میتوانداورابه بازدید کننده‌ی دائمی آن وب سایت نیزتبدیل نماید. سئو(SEO) کمک بسیاری میکندتا یک وب سایت درصفحه اول گوگل جزپیشنهادات موتورهای جستجوگر قراربگیرد،درنتیجه احتمال بازدید از وب سایت افزایش پیداخواهدکرد. تولید محتوا در سئو و بهینه سازی وب سایت چه کار میکند؟ درحقیقت،ورودکاربران به وب سایت اولین هدف برای وبمستران است؛اگرمحتوای وب سایت‌ هاحساب‌شده تولیدشده باشد؛آنگاه کاربران به بازدید کنندگان همیشگی آن وب سایت‌ هاتبدیل خواهندشد.تبدیل کاربران به بازدید کنندگان دائمی مهمترین هدف طراحان وب سایت است، که همانگونکه میدانیم،ازطریق تولید محتوای درست این اتفاق ممکن خواهدشد. در مورد تفاوت سئوی خارجی و سئوی داخلی سئو آف پیج یا سئو خارجی و سئو آن پیج یا سئو داخلی وب سایت، دو حالت متفاوت از سئو وب سایت هستند. سئوی خارجی یا آف پیج به‌ مجموعه فعالیت‌های خارج از وب سایت توسط یک طراح وب سایت که به‌منظور انتشار هرچه بهتر محتوا صورت می‌پذیرد، اطلاق می‌گردد. هدف از سئو آف پیج یا خارجی یا بیرونی وب سایت، ایجاد مسیرهای دسترسی بیرون از سایت ازطریق کسب بک لینک است. اگر لینکی در وب سایت های دیگر به یکی از صفحات وب سایت شما وجود داشته باشد، این امر می‌تواند در جایگاه سایت شما در لیست پیشنهادی گوگل به کاربر نقش مهمی راایفا کند. به چنین لینکی اصطلاحاً بک لینک گفته می شود. مجموعه ای از کارهای مختلف می‌تواند تعداد لینک شدن صفحات وب سایت شما توسط دیگر وب سایت‌ها را افزایش دهد و در نتیجه به بیشتر شدن بازدیدکنندگانتان کمک زیادی کند. از جمله‌ی این کارها می‌توان به انتشار محتوا در سایر سایت‌ها، فعالیت مستمر در شبکه‌های اجتماعی مختلف، هرچه گسترده‌تر کردن تبلیغات، خرید بک لینک وغیره اشاره کرد. نکته ی مهم دیگر درباره ی لینک سازی آن است که باید طبیعی، درست و بر اساس قوانین لینک سازی در گوگل باشند. لینک سازی اگر به‌طور طبیعی صورت بپذیرد نقش چشم‌گیری در بهبود جایگاه یک سایت در لیست پیشنهادی گوگل خواهد داشت؛ اما اگر لینک ‌سازی غیرطبیعی باشد و قوانین گوگل در لینک‌سازی نادیده گرفته شوند، این مسئله از دید گوگل پنهان نمی‌ماند؛ بنابراین جایگاه سایت متخلف در لیست پیشنهادی گوگل به کاربر با نزول مواجه خواهد شد، بنابراین خرید بک‌لینک بدون دانش و تجربه‌ی قبلی به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود، چراکه می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به وبسایت شما وارد کند، به‌عنوان مثال حذف شدن کل سایت از نتایج جستجوی گوگل یا به اصطلاح پنالتی شدن وب سایت توسط موتور جستجوگر گوگل. تفاوت سئو آف پیج و سئو آن پیج درسئوی داخلی آنچه اهمیت بسیاری دارد بهینه ‌سازی وب سایت هرچه حساب‌شده‌تر وب سایت برای درک بهترتوسط موتورهای جستجوگر است.تمام فعالیتهایی که در یک وب سایت انجام میشود،ازتولید محتواگرفته تاطراحی قالب آن،بر سئو(SEO) تأثیرخواهد گذاشت.پس به تمام کارهایی که درخود وب سایت انجام میسوند،وبرخلاف سئو آف پیج ارتباطی بابیرون از وب سایت ندارند،سئو آن پیج گفته میشود. برای بهبود سئو آف پیج روشهای مختلفی وجود دارد،که ازآن جمله میتوان به تولید محتوا باکیفیت بسیاربالا، بکارگیری درست کلمات کلیدی باچگالی مناسب،دقت درارتباط عنوان های بکاررفته دریک متن بامحتوای تولید شده،انتخاب تصاویرمناسب وبا کیفیت، طراحی ساختاری مناسب برای آدرس دهی صفحات،طراحی نسخه‌ی موبایل برای وب سایت،بهبود سرعت بارگذاری صفحات، استفاده‌ی درست ازتگهای متاو غیره اشاره نمود.

  نرم‌افزار تهران
 • ارائه سایت با سئوی هوشمند

  ارائه سایت با سئوی هوشمند

  :: شرکت گسترش طراحان با سابقه هفت ساله و مجوز هایی همچون صمت و ایران کد و... در عرصه برندینگ و تقویت ارتباطات الکترونیک، بصورت بین المللی فعالیت می کند. ارائه سایت با سئوی هوشمند (( قیمتی مناسب و به صرفه )) همراه سامانه پیامکی قابلیت دو زبانه و پنل مدیریتی شخصی برای مشترکین بدون نیاز به دانش کد نویسی :: رزومه ساز :: ویترین آنلاین :: مناسب برای مجموعه ها :: کسب و کار های مجازی :: معرفی خدمات و... جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با بازو های الکترونیکی دیگر، اطلاع دهید *خدمات الکترونیکی پیشرفته رو با ما تجربه کنید*

  وب تهران