موارد اخلاقی از تکنیک های سئو کلاه سیاه

موارد اخلاقی از تکنیک های سئو کلاه سیاه موارد اخلاقی از کلاه سیاه که می توانید در تکنیک سئو از آن ها استفاده کنید

این درست است که در طراحی وب سایت سئو کلاه سفید به طور صریح دستورات و راهنمایی های لازم را به ما می کند ولی این نمی تواند وجود سئو کلاه سیاه را انکار کند و به دلایلی لازم است تا از آن ها مطلع شوید.
 • به عنوان Rishi Lakhani همان طور که در وبلاگ جدیدش که در مورد سئو راه اندازی شده: شما حداقل باید بدانید از چه چیزهایی باید اجتناب کنید یا اینکه باید بدانید رقیب های شما از چه روش هایی برای رشد خودشان استفاده می کنند.
 • مانند یک چاقو می ماند شما همان طور که برای برش از آن استفاده می کنید می توانید از آن به عنوان یک وسیله برای کشتن استفاده کنید.
منطق کلاه سیاه ها: وقتی نمی توانید بازی را ببرید باید تقلب کنید.
خب، این داستان طولانی را کوتاه می کنیم، در اینجا تعدادی از مواردی که در سئو کلاه سیاه ها بکار می رود را بیان می کنیم. اما این ها موارد اخلاقی هستند و هنوز کاربرد دارند. در اینجا چگونگی استفاده مثبت از آن ها را بیان می کنیم. شما می توانید از این ها به عنوان چاقوی آشپزخانه استفاده کنید.

 
 1. IP مناسب: به کاربران با توجا به آی پی آن ها، اطلاعات را به آن ها نمایش دهید و محتویات سایتتان را بر اساس محل جغرافیایی آن ها به نمایش بگذارید. سایت shopping.com در حال حاضر از این شیوه استفاده می کند.
 2. تغییر مسیر 301: صفحه هایی که از دور خارج شده اند را به صفحه های جدید تر تغییر مسیر بدهید. وقتی از دامنه جدید استفاده می کنید این شیوه می تواند کاربردی باشد.
 3. دامنه را دور بی اندازید: دقیقا یک دامنه مطابق با کلمه کلیدی که مایل هستید در گوگل بالا باشد را انتخاب کنید. چیزی شبیه tigerwoodssexrehab.com
 4. پنهان کردن: انیمیشن های سنگین را از چشم گوگل مخفی نگه دارید، به گوگل فقط متن های بهینه شده را به نمایش بگذارید.
 5. لینک های پولی: بخشش به خیریه ها، گسترش نرم افزار و ... . خیلی از این لینک ها به کسانی که به دنبال بخشیدن هستند نمایش داده می شوند.
 6. چاشنی برای کلمات کلیدی: برچسب و رده بندی. بگذارید تا کاربران سایت شما به هر نحوی برچسب ها را با توجه به رده بندی های مورد علاقه شان بسازند، هر شبکه اجتماعی بزرگی از این خصوصیات استفاده می کند.
 7. تولید خودکار صفحات با کلمات کلیدی: بسیاری از موتورهای جستجوی فروشگاه ها با توجه به کلمات جستجو شده در موتور جستجوی گوگل، یک صفحه ایجاد می کنند و با توجه به آن کلمه محصولات را در آن صفحه قرار می دهند.
 8. غلط املایی: تعریف، جملات دارای غلط املایی را درست کنید یا به جاهای درست آن ها را تغییر مسیر بدهید.
 9. اوراق: آینه ای از سایت های مشهور را به وجود بیاورید. و آن ها را به مدیران سایت ها پیشنهاد دهید. خیلی ها تمایل دارند تا هزینه ی کمتر پرداخت کنند.
 10. تبلیغات صفحه ای: برای تمام صفحات تبلیغ بگذارید. (interstitials) وقبل از اینکه کاربران محتویات سایت شما را ببینند، تبلیغ را به آن ها نشان دهید.
 11. متن های نامرئی: با css جدید و افکت های jquery می توانید اینکار را انجام دهید. آن ها بسیاری از محتویات پر حجم سایت را نمایش نمی دهند و وقتی با موس روی آن ها کلیک شود و یا ماوس روس آن ها قرار بگیرد محتویات و متن ها را نمایش می دهند. مانند صفحه بندی ها در css.
 12. هرزنامه های وبلاگی: خودتان را اسپم نکنید! که اسپم شوید ! یک سیستم وردپرس بدون محافظ اسپمر akismet نصب کنید. و سپس تعدادی پست راجب به کلمه کلیدی مورد نظر بگذارید. و بگذارید که کاربران بیایند و به طور اسپم وار کامنت بگذارند.
 13. محتوای دوتایی روی چند دامنه: محتویات خودتان را در بسترهای داری مجوز پیشنهاد دهید.
 14. قاپیدن دامنه: دامنه های قدیمی که دارای اعتبار بودند و باطل شدن را خریداری نمایید.
 15. مجموعه ای از لینک ها: یک شبکه ای از وبلاگ ها ایجاد کنید. یک وبلاگ نویس تمام وقت می تواند 3 تا 5 وبلاگ را در حد کیفیت بالا مدیریت کند.
 16. سوء استفاده های جدید: پیدا کنیدشان و از آن ها استفاده کنید، و تمام توجهات را به این لینک ها جلب کنید. Dave Naylor در این کار حرفه ای است.
 17. ربات های گول زننده: وب سایت ها را با ربات هایتان بررسی کنید و به مدیران آن ها در مورد لینک های خراب و سایر مسائل آگاه کنید. ممکن است خیلی از آن ها از اینکه بخواهند به شما لینک شوند خوشحال بشوند.
 18. لینک های غیر مرتبط را مخفی کنید: در واقع مخفی کردن این جور لینک ها می تواند کارایی سایت را بسیار بالا ببرند به این صورت که کاربران ترجیح می دهند که لینک هایی مانند example.com را در فروم ها کپی کنند تا لینک های زشتی که به این صورت هستند example.com/ref?id=87233683 .
 19. چندین دامنه: ایجاد چندین زیر دامنه برای یک دامنه یک کار خوب به حساب می آید . به wordpress.com و blogspot.co فکر کنید - آن ها چندین زیر دامنه با UGC می سازند. کاری است که می تواند چندین مرتبه برای یک جستار رتبه بگیرد.
 20. اتوماسیون توییتر: کار شتباهی نیست که به صورت زمان بندی شده در توییتر پست بگذارید. این کار تا وقتی که شما اکانتتان را به وسیله یک فرد نه یک ربات ایجاد کرده باشید مشکل ندارد. این کار برای ربات ها بسیار مناسب و خوب است.
 21. ایجاد لینک ها نامرئی: شما لینک های نامرئی درون سایتتان نداردید؟ اشتباه است. شما از آن ها استفاده می کنید. بیشتر شمارنده های آماری از لینک های نامرئی استفاده می کنند وقتی شما آن را درون سایتتان قرار دادید پس شما هم از آن ها دارید.
 22. محتوای متفاوت برای موتورهای جستجو و کاربران سایت: شما در حال استفاده از وردپرس هستید؟ لینک های no-follow که درون سایتتان همین کار را انجام می دهند. باعث می شوند تا ربات های گوگل هنگام ورود به سایت شما روی لینک های دیگری کلیک کنند تا کاربرانی که وارد سایت شما می شوند.

1396/11/17
parsaya
اطلاعات تماس
نامعلی صحابی
تلفن۹۳۶۰۱۴۲۵۷۸-۹×××۱۴۲۵۷۸
همراه۰۹۳۶×××۴۲۱۹
وبسایت
استانتهران
آدرسiran - tehran


محصولات مشابه
 • طراحی سایت و سئو

  گروه سنانیک جوان در زمینه دیجیتال مارکتینگ ،طراحی انواع وبسایت و سئو فعالیت دارد ، این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه در این زمینه آماده ارائه خدمات به تمامی شرکت های دولتی و خصوصی را ارائه می دهد.

  وب البرز