مقالات مرتبط

خدمات مشاوره صنعتی

خدمات مشاوره صنعتی ارائه ایده های سرمایه گذاری، مطالعه و استراتژی بازار، تدوین طرح های امکان سنجی، مشاوره جهت اخذ تسهیلات، تامین ماشین آلات و اجرای پروژه های صنعتی و کشاورزی از جمله فعالیتهایی است که در مرکز مشاوره و طراحی صنعتی میرمعینی انجام می شوند. در واقع مرکز مشاوره و طراحی صنعتی میرمعینی تلاش کرده است تا در همه مراحل مختلف فرآیند سرمایه گذاری ازایده تا اجرا درکنار سرمایه گذاران و کارآفرینان و پشتیبان آنان باشد. حضور در مجامع علمی و تخصصی، اخذ گواهینامه های معتبر و انجام پروژه های متنوع در زمینه های مشاوره ای نشان دهنده شایستگی های مرکز مشاوره و طراحی صنعتی میرمعینی است . در سایت behinyab.org علاوه بر طرح های توجیهی صنعتی قسمتی نیز با عنوان طرح های توجیهی مشاغل خانگی وجود دارد که جهت استفاده متقاضیان استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید تعداد زیادی از طرح های توجیهی نگارش شده در مرکز مشاوره و طراحی صنعتی میرمعینی قرار داده شده است. سایت behinyab.org در زمره پیشگامان انجام مطالعات امکان سنجی و توجیهی و مشاوره از طریق مجازی در کشور به شمار می آید و با درک و آگاهی کامل از ضرورت توجه به ارزیابی و مطالعه فنی، مالی و اقتصادی و امکان سنجی پروژه های صنعتی و آگاهی از آثار و نتایج ارزشمندی که بستر سازی این شاخه علمی می تواند به همراه داشته باشد، اقدام به طراحی شبکه خدمات مشاوره الکترونیک ( www.behinyab.org ) با پشتیبانی فنی و علمی چندین شرکت معتبر داخلی در زمینه های مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های صنعتی نموده است.
1394/12/17
طراحی صنعتی میرمعینی
اطلاعات تماس
ناممرکز مشاوره و طراحی صنعتی میرمعینی
تلفن۰۸۳-۳×××۰۳۹۵callتماس بگیرید
همراه۰۹۱۸×××۰۵۹۹callتماس بگیرید
وبسایت
استانکرمانشاه
آدرسکرمانشاه


محصولات مشابه
 • تعمیر ، سرویس و پشتیبانی آیفون تصویری کوماکس

  تعمیر ، سرویس و پشتیبانی آیفون تصویری کوماکس

  تعمیر ، سرویس و پشتیبانی آیفون تصویری کوماکس (دلتابان) www.dtvp.ir مشترکان محصولات آیفون تصویری در هنگام بروز مشکلات اطلاعی ندارند که با کجا تماس بگیرند.برخی با شرکت نصب کننده و برخی با افرادغیر فنی و نا آشنا به این امور تماس میگیرند که این امر باعث اتلاف وقت و هزینه و یا استفاده از قطعات غیر مرغوب ، بدون گارانتی و در نهایت عدم حل مشکل اصلی میشود. لذا خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در گوشی سیستم آیفون تصویری یا نصب غلط آن و یا حتی سیم های داخلی در ارتباط با این موضوع میتوانید با شرکت تماس گرفته و پرسنل ما با امکانات و تجهیزات کامل در سرتاسر تهران بزرگ، در محل؛ منزل یا محل کار شما بدون انتقال لوازم و تجهیزات به خارج از آن مکان و در رویت شما خدمات را با کمترین هزینه و وقت ارائه خواهند داد. “لطفا فقط جهت تعمیرات تماس بگیرید” پشتیبانی انلاین www.dtvp.ir شماره های تماس: غرب ——————————————————– 44532305 شمال، شمال شرق و شمال غرب————— 44562055

  تعمیرات تهران
 • خدمات پرستاری در منزل

  تزریقات و وصل سرم و وصل سوند معده و سوند ادراری و پانسمان انواع زخم بستر و دیابتی و کلوستومی و تنقیه

  متفرقه اصفهان
 • سامانه مدیریت خدمات، سرویس و نگهداری و تعمیرات مبین

  سامانه مدیریت خدمات، سرویس و نگهداری و تعمیرات مبین

  این سامانه ترکیبی از دو نوع سامانه CMMS و IT-Service Desk بوده و قابلیت های هر دو نوع سامانه را دارد. این سامانه قابل استفاده برای کلیه واحدهای سازمانی از قبیل انفورماتیک، ساختمان، تاسیسات، تجهیزات، مخابرات و ... میباشد.

  فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات البرز