نمایندگی پارکر در ایران

این روزها دیگر کم‌تر کسی را پیدا می‌کنید که با لوازم تخصصی صنعتی آشنایی داشته باشد و نامی از پارکر به گوشش نخورده باشد. برندی معروف در حوزه‌ی تولید و ساخت لوازم و تجهیزات صنعتی که به خوبی توانسته در دنیا خوش بدرخشد. در دنیای تجاری و رقابتی امروز، این‌که شما تنها به تجهیزات بهترین برندهای روز دسترسی داشته باشید، کافی نیست. بلکه باید مطمئن شوید محصولاتی که خریداری کرده‌اید، از یک منبع معتبر و رسمی هستند.
پارکر تا به امروز توانسته با کیفیت بالایی که در محصولات خود ارائه می‌کند،‌ رضایت بالایی از مشتریان خود کسب کند. این شرکت در سراسر جهان هم نمایندگی‌های‌ رسمی متعددی دارد. علاوه بر این، با خدمات ویژه و ابزارآلات متنوع خود توانسته یک پله بالاتر از رقبای خود در بازار جهانی بایستد.
در مقاله‌ی امروز، گروه صنعتی آرمه قصد دارد شما را بیشتر با این برند تجاری آشنا کند. همراهمان بمانید.


پارکر، پرچم‌دار تولید ابزارآلات صنعتی

برند پارکر، پرچم‌دار تولید ابزارآلات صنعتی
پارکر این باور را دارد که توانسته با تولید لوازم صنعتی پیشرفته، فردایی بهتر را برای جهانیان رقم زند. از عملکرد منحصر به فرد گرفته تا توزیع و پخش محصولات درجه یک صنعتی در سراسر جهان، می‌توان به عنوان گوشه‌ای از عملکرد حرفه‌ای این شرکت نام برد. این کمپانی روش‌های جدیدی برای توزیع کالاهای مرغوب خود در سراسر جهان ایجاد کرده و به گفته‌ی خودِ این شرکت، اجازه می‌دهد مصرف‌کننده با مشاهده‌ی کیفیت محصولات این برند به سراغش بیاید. بکارگیری مهندسی صنایع در محصولات این برند، نسل جدیدی از لوازم صنعتی/تجاری پیشرفته را به بازار عرضه کرده است.
پارکر را می‌توان یکی از برندهای رهبر دنیا در زمینه‌ی تولید ابزارآلات صنعتی دانست. کارشناسانِ این شرکت باور دارند که این برند، توانسته نقشی حیاتی و موثری را در گسترش انرژی پاک در سراسر جهان ایفا کند. بعلاوه تاثیرات مثبت این خط‌ مشی را می‌توان در خط محصولات بِروز و تکنولوژی‌محور این کمپانی مشاهده کرد. این متخصصان باور دارند که راز موفقیتِ روزافزون این شرکت در این است که برند، در مسیری هدفمند گام برمی‌دارد و قصد دارد دنیا را به جای بهتری برای زندگی تبدیل کند. بیش از صد سال است که این شرکت به طور مداوم یکی از برندهای معروف ساخت ابزار صنعتی در دنیا بوده است. ضمن آن‌که با توجه به تحت‌الشعاع قرار دادنِ بازار پررونق صنعتی و هوایی، مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.
بکارگیری بهترین کارشناسان و متخصصان مهندسی و صنعتی در Parker، موجب شده تا این شرکت بتواند گوی رقابت را از رقبای خود در عرصه‌ی جهانی برباید. این شرکت با بیش از ۱۳ هزار شعبه و نمایندگی در سراسر جهان،‌ توانسته تا حد قابل توجهی مورد رضایتِ عموم واقع شود و می‌توان آن را یکی از ریشه‌های اصیل بازار تولید قطعات صنعتی دانست.


تاریخچه‌ی این برند تولیدی و صنعتی
تاریخچه‌ی برند پارکر
تاریخچه‌ی برند پارکر را که زیر و رو می‌کنیم، متوجه پستی بلندی‌های بسیاری می‌شویم. این شرکت در طول زمان فعالیت خود، خط مشی کاری خود را بارها تغییر داده و در برابر سیر تحولی تکنولوژی‌های جدید، منعطف عمل نموده است. این برند نخستین بار در سال ۱۹۱۸ تاسیس شد و در بیش از یک سده فعالیت خود،‌ انقلاب‌های متعددی را در زمینه‌ی تکنولوژیِ ساخت تجهیزات صنعتی رقم زده است.
به اعتقاد مالکان پارکر، راز ماندگاری این برند در دنیا، تلاش بی‌وقفه‌ی آن برای دستیابی به «ترین»هاست. از اوایل قرن بیستم تا امروز،‌ این برند همواره چارچوب‌های خود را بر پایه‌ی دستیابی به پیشرفت‌های روز دنیا بنا ساخته است. دستاورد‌های بزرگ این شرکت، توانسته در طول تاریخ بسیاری از چالش‌های صنعتی جهان را از میان بردارد. این برند صنعتی و تولیدی با تکیه بر دانش و تخصص خود، در طول صد سال گذشته توانسته تحولات ویژه‌ای را با دنباله‌روی از میراث پَت پارکر پیاده کند.
شرکت تامین‌کننده‌ی تجهیزات و ابزارهای صنعتی آرمه، به عنوان نماینده‌ی رسمی و معتبر شرکت پارکر در ایران، نقش بسزایی در پیشرفت صنعت ایرانی داشته است. این مجموعه با همکاری برند پارکر، وظیفه‌ی توزیع و پخش لوازم و قطعات اورجینال پارکر را در ایران بر عهده دارد و در این بین، از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.