نحوه دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش، فوری و قانونی

امرروزه با توجه به شرایط جامعه ما داشتن حداقل مدرک دیپلم برای هر فرد لازم و ضروری می‌باشد، اما افراد زیادی هستند که موفق به دریافت دیپلم رسمی نشده‌اند و در اصطلاح دیپلم ردی یا ترک تحصیلی می‌باشند، این افراد بدون در نظر گرفتن سال تولد و آخرین مقطع تحصیلی‌ امکان دریافت دیپلم رسمی را درارند، با دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش در زمینه‌های مختلف از جمله استخدام، مهاجرت، افزایش حقوق و مزایا، جایگاه اجتماعی، دریافت کارت بازرگانی، ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی و موارد متعدد دیگر پیشرفت خواهید داشت.برای دریافت دیپلم رسمی، قانونی و آسان می‌توانید از مشاورین مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان یکی از برترین و معتبرترین مراکز آموزشی تهران مشاوره تحصیلی رایگان دریافت نمایید، و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با حداقل شهریه به صورت حضوری و غیرحضوری موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش شوید.
در این مقاله به طور کامل شرایط و قوانین دریافت دیپلم رسمی را بررسی می‌کنیم، و بعد از خواندن این مقاله پاسخ تمام سوالات خود را درباره دریافت مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت خواهید کرد، با ما همراه باشید.
دیپلم رسمی آموزش و پرورش چیست؟ 

هر دانش آموز بعد از گذراندن ۱۲ کلاس شامل ۶ سال ابتدایی(اخذ مدرک ششم) و ۳ سال متوسطه اول(اخذ مدرک نهم) و ۳ سال متوسطه دوم(اخذ مدرک دیپلم) موفق به دریافت مدرک دیپلم می‌شود.
انواع دیپلم رسمی آموزش و پروش؟ اگر دانش آموز طی دوران تحصیل بصورت منظم در کلاسهای مدرسه ثبت نام کرده و با موفقیت سالهای تحصیلی را بگذراند در ابتدای سال دهم تحصیلی میتواند از انواع رشته های دیپلم یکی را انتخاب کرده و موفق به اخذ دیپلم شود.
برای گرفتن دیپلم، دیپلم مجدد یا تکمیل دیپلم ناقص ابتدا با انواع دیپلم رسمی آشنا شوید، دیپلم رسمی شامل سه گونه می‌باشد 
1. دیپلم نظری
2. دیپلم کاردانش
3.دیپلم فنی و حرفه ای
دیپلم نظری شامل سه رشته می‌باشد: دیپلم تجربی ، دیپلم ریاضی و دیپلم انسانی و دیپلم کاردانش شامل رشته های متفاوتی است مثل دیپلم گردشگری، دیپلم گرافیک رایانه، دیپلم کامپیوتر، دیپلم حسابداری، دیپلم مدیریت خانواده، دیپلم نقشه کشی ساختمان، دیپلم مکانیک، دیپلم ابزار دقیق و رشته‌های متفاوت دیگری که می‌توانید در سایت سازمان فنی و حرفه‌ای (www.portaltvto.com) به طور کامل درباره آن‌ها تحقیق نمایید. البته دانش آموزانی که در زمان قانونی (زیر ۱۸ سال) تحصیل میکنند میتوانند بجای دیپلم نظری و یا دیپلم کاردانش ، دیپلم فنی و حرفه ای هم دریافت نمایند بنابراین دیپلم فنی و حرفه ای مختص افرادی است که در مدارس روزانه موفق به دریافت دیپلم رسمی می‌شوند. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
شرایط ادامه تحصیل، برای ترک تحصیلی ها و دیپلم ردی ها در مدارس بزرگسال و مدارس شبانه چیست؟
 در صورتیکه فرد در زمان معین یعنی تا ۱۸ سال موفق به دریافت دیپلم در مدارس روزانه نشده باشد و یا دانش آموزانی که زیر ۱۸ سال هستند و به دلیل شرایط خاص نتواند در مدرسه روزانه دیپلم بگیرد شرایطی مثل ازدواج کردن دانش آموز یا اجبار دانش آموز به اشتغال برای امرار معاش خانواده، نیز شامل دریافت مدرک دیپلم از مدارس بزرگسال و شبانه شده و دیگر تنها راه ادامه تحصیل و دریافت دیپلم از طریق شاخه کاردانش یا مدارس شبانه است که البته مزیت آن نیز گرفتن دیپلم غیرحضوری است به این معنا که با گذراندن دروس به صورت آموزش از راه دور در زمان و حتی هزینه صرفه جویی می‌شود و در این حالت دانش آموز به دلیل گذراندن دروس عمومی و دروس مهارتی به طور همزان سریعتر دیپلم میگیرد.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
شرایط ترک تحصیل از مدارس روزانه و ورود به مدارس شبانه و بزرگسال چیست؟

دانش آموزانی که در مدارس روزانه در حال تحصیل هستن و سن آنها زیر 18 سال است بنا به شرایطی امکان ورود به مدارس شبانه را دارند، در حالتی که دانش آموز حداقل یک ترم تحصیلی را در مدرسه روزانه ترک تحصیل کند یعنی حداقل یک ترم از ترک تحصیل آنها گذشته باشد و یا نامه از محل کار داشته باشد که مجبور به کارکردن هستند برای امرار معاش خانواده خود و یا گواهی پزشکی مبنی بر عدم امکان تحصیل در مقطع دیپلم در مدارس روزانه را داشته باشد می تواند برای گرفتن دیپلم بزرگسال اقدام کند. و با هزینه کمتر در مدت زمان کوتاهتر موفق به دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش شوند. مهمترین نکته اخذ دیپلم قانونی یا همان دیپلم رسمی است که در کمترین زمان ممکن انجام شود و نسبت به سایر رشته ها ساده تر باشد.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

شرایط دریافت معافیت تحصیلی برای گرفتن دیپلم و سیکل برای آقایان چیست؟
برای پسران که اقدام به ترک تحصیل میکنند بحث مشمول شدن در نظام وظیفه نیز وجود دارد. و بعد از تمام شدن 18 سال امکان ادامه تحصیل را ندارند تا زمانی که تکلیف وضعیت سربازی آنها مشخص شود، برای جلوگیری از این مشکل ترک تحصیلی های زیر 18 سال می توانند سریعتر اقدام به ثبت نام در مراکز شبانه و شروع تحصیل نمایند تا  از معافیت تحصیلی برخوردار شوند.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
شرایط دریافت دیپلم نظری آموزش و پرورش برای ترک تحصیلی ها در مدارس بزرگسال چیست؟
دانش آموزان برای گرفتن دیپلم نظری که در ۳ رشته دیپلم ریاضی فیزیک، دیپلم علوم تجربی و دیپلم علوم انسانی می‌باشد باید ۱۰۵ واحد درسی را بگذرانند و در هر کدام از این رشته‌ها در سال سوم دبیرستان امتحانات 5 درس تخصصی هر رشته ای به صورت نهایی برگزار میشود و شخص خود دانش آموز باید نمره قبولی را کسب کند و معلمان هیچگونه دخالتی در دادن نمره کمکی به دانش آموزان ندارند و برگه های امتحانی در حوزه های امتحانی اداره کل آموزش و پرورش تصحیح می شود. و امکان کمک به دانش آموزان وجود ندارد و به ترک تحصیلی ها و دیپلم ردی ها پیشنهاد نمی‌شود. مدت زمان دریافت دیپلم نظری برای بزرگسالان در شرایط داشتن مدرک نهم حدود ۲/۵ سال می‌باشد چون تمام واحدها را باید ترم به ترم در دبیرستان پاس کنند و به همین دلیل برای گرفتن دیپلم نظری این زمان  طولانی می باشد، بر خلاف دیپلم کاردانش که در شرایط داشتن مدرک نهم 1/5 سال زمان میبرد. مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که برای دریافت دیپلم نظری باید به صورت حضوری هر دانش آموز باید حتما در کلاسها شرکت داشته باشند تا بتوانند در امتحانات پایان ترم نمره قبولی را کسب کنند. اما برای دریافت دیپلم کاردانش امکان دریافت دیپلم رسمی به صورت غیرحضوری میسر می‌باشد.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

شرایط دریافت دیپلم کاردانش آموزش و پرورش چیست؟

 برای دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش باید ۱۰۵ واحد درسی مطابق با استاندارد آموزش و پرورش پاس کند.که این ۱۰۵ واحد درسی در پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به دانش‌آموزان مدارس روزانه ارائه می‌شود، که شامل دروس عمومی و دروس تخصصی می‌باشد و فرد با قبولی تمام واحدهای ارائه شده موفق به دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش می‌شود، شما می‌توانید واحدهای مهارتی و واحدهای عمومی را هم‌زمان با هم پاس کنید و این مدت زمان دریافت دیپلم را کاهش می‌دهد.برای گذراندن واحدهای تخصصی و اخذ مهارت از سازمان فنی و حرفه‌ای، می توانید در آموزشگاه فنی و حرفه‌ ای نگین آفاق ایرانیان ثبت نام نمایید و همزمان دروس عمومی و مهارت خود را با کمک آموزشگاه پاس کنید و موفق به دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش شوید.
طبق استاندارد مجموعه هشتم دانش آموزان جهت گرفتن دیپلم کار و دانش باید ۹۶ واحد درسی را بگذرانند یعنی درحدود ۵۴ تا۶۲ واحد دروس عمومی و ۲۴تا ۴۲ واحد مهارت فنی و حرفه ای. (این تعداد واحد ها در مجموعه نهم به ۱۰۵ واحد افزایش یافته است) که تغییر تعداد واحدها در دروس عمومی و مهارتها بستگی به انتخاب رشته دیپلمی دارد. دروس عمومی را باید در مدارس شبانه یا غیر حضوری (آموزش از راه دور) پاس کنند و مهارت را در آموزشگاه فنی و حرفه ای بگذرانند.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
مدت زمان لازم برای دریافت دیپلم کاردانش برای ترک تحصیلی ها و دیپلم ردی ها چقدر است؟

در هر مقطعی که ترک تحصیل کرده‌اید امکان ادامه تحصیل برای شما مهیا می‌باشد، برای افرادی که قبلا درسهایی از دبیرستان را پاس نکرده باشند و آخرین مقطع تحصیلی آنها نهم میباشد در حدود یک سال و نیم است ولی افرادی که قبلا تا سال اول و یا دوم دبیرستان تحصیل کرده باشند می توانند با گذراندن یک مهارت ۶ ماهه در مدت زمان  کمتری دیپلم رسمی بگیرند.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
شرایط دریافت دیپلم فنی و حرفه ای آموزش و پرورش چیست؟
تحصیل در هنرستان و دریافت دیپلم فنی و حرفه ای آموزش و پرورش مختص دانش آموزانی است که بصورت عادی در مدارس روزانه تحصیل می‌کنند و از نظر سنی بزرگسال محسوب نمیشوند (زیر 18 سال) در غیر اینصورت امکان دریافت دیپلم فنی و حرفه ای برای بزرگسالان در هنرستان ممکن نمی‌باشد و این افراد شامل اخذ دیپلم شبانه یا بزرگسال هستند و می توانند برای گرفتن دیپلم کاردانش اقدام نمایند و مدارک فنی و حرفه ای مربوط به رشته تحصیلی خود را از آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای دارای مجوز و معتبر دریافت نمایند. بنابراین در صورتیکه زمان قانونی برای تحصیل در مقطع روزانه گذشته باشد دیگر امکان اخذ دیپلم با عنوان دیپلم فنی و حرفه ای وجود ندارد. ولی امکان دریافت مهارت از سازمان فنی و حرفه‌ای برای این افراد ممکن می‌باشد. که با استفاده از مهارت های فنی و حرفه ای دریافتی از سازمان فنی و حرفه ای می توانند موفق به دریافت دیپلم کاردانش آموزش و پرورش شوند.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
شرایط گذراندن دروس عمومی برای دریافت دیپلم کاردانش چیست؟
همزمان با ثبت نام برای دروس اختصاصی دیپلم کاردانش دانش آموز باید برای ثبت نام دروس عمومی دیپلم در مدرسه اقدام کند. بسته به نوع دیپلم تعداد واحد دروس عمومی که باید در مدرسه گذرانده شود متفاوت است. برای گرفتن دیپلم باید ۱۰۵ واحد در مجموع گذرانده شود. بعنوان مثال برای گرفتن دیپلم گردشگری فنی و حرفه‌ای باید چهل و یک واحد دروس اختصاصی و شصت و چهار واحد دروس عمومی در مدرسه گذرانده شود.با ثبت نام در مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان تمام دروس عمومی و مهارتی را از طریق موسسه ثبت نام می‌نمایید و دیگر نیازی به جستجو برای مدرسه و نگرانی برای پاس کردن دروس عمومی نخواهید داشت و با حمایت کامل موسسه امکان پاس کردن تمام دروس عمومی را خواهید داشت.برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
تغییرات دیپلم رسمی آموزش و پرورش از نظام قدیم به نظام جدید چیست؟
تا سال ۱۳۹۱ در نظام آموزش و پرورش دبستان، راهنمایی و دبیرستان وجود داشت. اگر دانش آموزی میخواست دیپلم رسمی آموزش و پرورش بگیرد نیازی نبود در مقطع دبیرستان تا سال چهارم  دبیرستان را بخواند ( با ۱۱ سال تحصیل مدرک دیپلم میگرفت ) و اگر میخواست ادامه تحصیل بدهد باید حتما پیش دانشگاهی را هم میگذراند. تغییرات دیپلم از سال ۹۱ به بعد نظام ۶ – ۳ – ۳ برقرار شد که برای اخذ دیپلم باید دانش آموزان ۱۲ سال تحصیلی را بگذرانند.
از سال دهم مقطع متوسطه انتخاب رشته دیپلم توسط دانش آموزان انجام میشود. به این ترتیب که از بین دیپلم رشته های نظری (علوم تجربی، ریاضی فیزیک، علوم انسانی)  و فنی و حرفه ای یا کاردانش یکی را انتخاب کرده و تا پایان سال ۱۲ ادامه داده و دیپلم خود را میگیرند. در ضمن بعد از انتخاب رشته اجازه تغییر رشته را ندارند.با توجه به این تغییر، تمام دیپلم‌های نظام جدید دوازده ساله هستند و بعد از دریافت دیپلم رسمی، فارغ از رشته تحصیلی دیپلم امکان ادامه تحصیل در رشته های دیگر مهیا می‌باشد.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
بعد از دریافت دیپلم ادامه تحصیل در دانشگاه بدون کنکور به چه صورت است؟
راه برای ادامه تحصیل برای کسانی که نیاز دارند یا علاقه دارند باز است چه در مقطع فوق دیپلم و چه در مقاطع بالاتر. بعد از اخذ هر دیپلم کاردانش بعنوان دیپلم رسمی میتونید بدون کنکور وارد رشته مورد علاقه خود در دانشگاه علمی کاربردی بشید و فوق دیپلم یا کاردانی خود را بگیرید. لازم بذکر است که فرقی نمیکنه در چه رشته ای در مقطع دیپلم فارغ التحصیل میشید و فارغ از رشته تحصیلی دیپلم، در هر رشته ای میتونید در مقطع کاردانی و سپس در مقطع کارشناسی  ادامه تحصیل بدید و موفق به دریافت مدرک کاردانی و سپی مدرک کارشناسی شوید. برای مثال هر فرد که موفق به دریافت دیپلم گرافیک شده است می تواند در رشته معماری یا رشته کامپیوتر یا رشته حسابداری و ... در مقطع کاردانی ثبت نام نماید. این موضوع کمک میکنه که افراد در مقطع دیپلم رشته های آسانتر را که سریعتر هم به سرانجام میرسد انتخاب کنند و در کاردانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. و بعد از کاردانی نیز در صورت تمایل میتوانید تحصیل تا مقطع کارشناسی و بالاتر از آن تا دکترا را در رشته‌های متفاوت ادامه دهید.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
آیا امکان خرید دیپلم وجود دارد؟
برای دریافت دیپلم عجله دارید حوصله هم نداری اولین موضوعی که به نظر شما میرسد خرید دیپلم هست، اگر تصمیم به خرید دیپلم دارید بهتون پیشنهاد می کنیم حتما قبل از انجام این کار مقاله تهیه شده توسط آموزشگاه نگین آفاق ایرانیان درباره دیپلم فروشی را مطالعه بفرمایید برای خواندن این مقاله می توانید وارد سایت www.neginlearn.ir شوید، مدت زمان خواندن این مقاله پنج دقیقه است اما با خواندن این مقاله شاید بتوانید از افتادن در دام کلاهبرداران نجات پیدا کنید.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
بهترین انتخاب برای شما دریافت دیپلم رسمی به طور قانونی و واقعی است. دیپلمی که بعدا در هر مقطعی یا زمانی شما را دچار مشکل نکند. از مشاوره رایگان و تخصصی استفاده کنید و درست و منطقی و بدون ریسک تصمیم بگیرید و عمل کنید. دیپلم معتبر و قانونی باید در سامانه تاییدیه تحصیلی-وزارت آموزش و پرورش قابل رویت و استعلام باشد. تا مورد قبول سازمان ها، شرکت ها و مراکز آموزش عالی برای ادامه تحصیل باشد.
شما میتونید بصورت آموزش از راه دور دروس خود را گذرانده و با ثبت نام در مراکز معتبر صرفاً در جلسه آزمون شرکت کنید. توصیه میکنیم با توجه به شرایط راحتی که مدارک قانونی دارند با خیال راحت به مراکز معتبر مراجعه و از راه قانونی اقدام نمایید.برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.
هزینه دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش چقدر است؟

شهریه دیپلم های کاردانش چقدر است؟
لیست شهریه و هزینه دیپلم های کاردانش کلا شامل دروس اختصاصی و عمومی است که درسال ۱۴۰۱ مصوب و اجرایی در تهران در جدول زیر درج شده است
نام رشته شهریه مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان(تومان) شهریه مصوب سازمان(تومان)
دیپلم گرافیک رایانه‌ای ۵/۰۰۰/۰۰۰ ۵/۰۲۲/۰۰۰
دیپلم گردشگری ۴/۵۰۰/۰۰۰ ۸/۱۱۳/۰۰۰
دیپلم مدیریت خانواده ۶/۵۰۰/۰۰۰ ۸/۸۴۰/۰۰۰
دیپلم حسابداری مالی ۱۰/۵۰۰/۰۰۰ ۱۵/۷۰۰/۰۰۰
دیپلم کامپیوتر ۱۲/۵۰۰/۰۰۰ ۱۵/۶۰۰/۰۰۰
دیپلم هتلداری ۷/۹۰۰/۰۰۰ ۱۰/۷۰۰/۰۰۰
دیپلم نقشه کشی ساختمان ۱۱/۰۰۰/۰۰۰ ۲۱/۰۰۰/۰۰۰
لیست شهریه دیپلم های بالا صرفا مربوط به مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان است.تخفیف‌های اعمال شده در شهریه‌ها صرفا برای رفاه حال کارآموزان و با توجه به شرایط اقتصادی جامعه می‌باشد، امیدواریم با این تخفیف‌ها کمکی باشیم برای کارآموزان تا با خیالی آساده برای دریافت دیپلم رسمی اقدام کنند.لازم بذکر است هیچ موسسه ای نمیتواند بالاتر از شهریه مصوب دریافت کند و در غیر اینصورت خلاف قانون عمل کرده و متقاضی میتواند اعتراض و شکایت خود را به سازمان اعلام کند تا مقادیر اضافه مسترد شود. در لینک زیر شهریه مصوب به تفکیک شهرها مشخص شده که متقاضیان میتوانند شهریه هر دیپلم یا مهارت را که تمایل دارند مشاهده کنند.
رشته‌های دیپلم کاردانش 
برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش در شاخه کاردانش، رشته‌های متفاوتی وجود دارد، نکته اینجاست که در رشته‌های ارائه شده در مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان امکان دریافت دیپلم به صورت غیرحضوری و صرفا شرکت در امتحانات و ارائه کمک به کارآموزان وجود دارد. لازم بذکر است با توجه به این بخشنامه که هر فرد بدون در نظر گرفتن رشته دیپلم امکان ادامه تحصیل در رشته دلخواه خود را در دانشگاه دارد. و همچنین مهم نبودن رشته دیپلم رسمی برای ارائه به سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی و اینکه صرفا داشتن دیپلم رسمی آموزش و پرورش مد نظر ایشان است. به کارآموزان پیشنهاد می‌کنیم رشته ای را انتخاب نمایند که با حداقل هزینه، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و دریافت حداکثر کمک و حمایت مجتمع برای تضمین دریافت دیپلم رسمی، موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش شوند.در ادامه می‌توانید درباره رشته‌های محبوب برای دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش بیشتر بخوانید..برای دریافت مشاوره می توانید با شماره های 88775602 و 88776744 با پیش شماره 021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

 
۰۲ بهمن ۱۴۰۱


دیگر محصولات
 • دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش به آسانی

  دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش به آسانی

  مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان با بیش از 15 سال سابقه آموزش و با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در کوتاه ترین زمان با حداقل شهریه دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت کنید. در مجموعه ما مشاوره تحصیلی و بررسی پرونده تحصیلی شما کاملا رایگان می باشد. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. برای مطالعه درباره رشته ها به سایت ما مراجعه فرمایید. دریافت دیپلم در رشته های کامپیوتر، حسابداری، نقشه کشی، معماری، هتلداری، گردشگری، گرافیک، مکانیک و برق خودرو و.... با شهریه اقساط،و به صورت تضمینی و البته حضوری و غیرحضوری ممکن میباشد. در هر مقطعی ترک تحصیل کرده اید شرایط ادامه تحصیل برای شما ممکن می باشد. دریافت مدرک نهم، دریافت مدرک دیپلم، دریافت مدرک کاردانی، دریافت مدرک کارشناسی دریافت مهارت های فنی و حرفه ای برای ورود به بازار کار دریافت مهارت های فنی و حرفه ای برای مهاجرت دریافت مدارک فنی و حرفه ای برای ارائه ضمن خدمت کارکنان دولت و....ممکن میباشد. تعدادی از خدمات مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان به شرح ذیل میباشد. دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش،ساده ترین روش دریافت دیپلم،آسان ترین راه گرفتن دیپلم،سریعترین راه دریافت دیپلم،ارزانترین راه دریافت دیپلم،دریافت دیپلم کاردانش،دریافت دیپلم فنی و حرفه ای،دریافت مهارت فنی و حرفه ای،آموزش طراحی سایت،آموزش وردپرس،آموزش html,css،آموزش سئو،آموزش تحلیل تکنیکال،آموزش تحلیل پرایس اکشن،آموزش ترید و معامله گری،آموزش icdl،دریافت مدرک icdl از فنی و حرفه ای،آموزش مهارت های کامپیوتر،آموزش مهارت های گردشگری،آموزش مهارت های هتلداری،آموزش مهارت های حسابداری،آموزش مهارت های نقشه کشی ساختمان،دریافت دیپلم گردشگری،دریافت دیپلم گرافیک،دریافت دیپلم کامپیوتر،دریافت دیپلم نقشه کشی ساختمان،دریافت دیپلم نقشه کشی معماری،دریافت دیپلم حسابداری،دریافت دیپلم هتلداری،دریافت دیپلم مدیریت خانواده،دریافت دیپلم مجدد از آموزش و پرورش،دریافت دیپلم تطبیقی از آموزش و پرورش،دریافت دیپلم نظام جدید از آموزش و پرورش،دریافت مدرک نهم از آموزش و پرورش،دریافت مدرک از فنی و حرفه ای برای مهاجرت،دریافت مدرک معتبر برای مهاجرت، دریافت مدرک icdl برای کارکنان دولت،ادامه تحصیل،تکمیل مدرک دیپلم برای ترک تحصیلی ها، تکمیل مدرک دیپلم دیپلم ردی ها،دریافت دیپلم غیرحضوری،دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش غیرحضوری آموزش بازارهای مالی،دریافت مدرک فنی حرفه ای،کسب درآمد دلاری،آموزش تحلیل فاندامنتال،آموزش تضمینی تحلیل پرایس اکشن،آموزش تضمینی تحلیل تکنیکال،آموزش آنلاین بازارهای مالی،آموزش حضوری بازارهای مالی،

  آموزش تهران
 • اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش فوری

  اخذ دیپلم رسمی آموزش و پرورش فوری

  مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان با بیش از 15 سال سابقه آموزش و با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در کوتاه ترین زمان با حداقل شهریه دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت کنید. در مجموعه ما مشاوره تحصیلی و بررسی پرونده تحصیلی شما کاملا رایگان می باشد. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. برای مطالعه درباره رشته ها و شهریه ها در هر رشته به سایت ما مراجعه فرمایید. یا با ما تماس بگیرید. اخذ دیپلم کامپیوتر، اخذ دیپلم حسابداری، اخذ دیپلم نقشه کشی، اخذ دیپلم معماری، اخذ دیپلم هتلداری، اخذ دیپلم گردشگری، اخذ دیپلم گرافیک، اخذ دیپلم مکانیک و برق خودرو و ...اخذ دیپلم رسمی، آسان و قانونی در رشته های متفاوت با شهریه اقساط، غیرحضوری و فوری در هر مقطعی ترک تحصیل کرده اید شرایط ادامه تحصیل برای شما ممکن می باشد. اخذ مدرک نهم، دریافت مدرک دیپلم، دریافت مدرک کاردانی، دریافت مدرک کارشناسی دریافت مدرک فنی و حرفه ای برای ورود به بازار کار دریافت مدرک فنی و حرفه ای برای مهاجرت دریافت مدرک فنی و حرفه ای برای ارائه ضمن خدمت کارکنان دولت و....به صورت غیرحضوری و فوری ممکن میباشد. دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش,ساده ترین روش دریافت دیپلم,آسان ترین راه گرفتن دیپلم,سریعترین راه دریافت دیپلم,ارزانترین راه دریافت دیپلم,دریافت دیپلم کاردانش,دریافت دیپلم فنی و حرفه ای,دریافت مهارت فنی و حرفه ای,دریافت دیپلم گردشگری,دریافت دیپلم گرافیک,دریافت دیپلم کامپیوتر,دریافت دیپلم نقشه کشی معماری,دریافت دیپلم حسابداری,دریافت دیپلم هتلداری,دریافت مدرک نهم از آموزش و پرورش

  آموزش تهران
 • دریافت مدرک نهم و دریافت مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش

  دریافت مدرک نهم و دریافت مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش

  امرروزه با توجه به شرایط جامعه ما داشتن حداقل مدرک دیپلم برای هر فرد لازم و ضروری می‌باشد,اما افراد زیادی هستند که موفق به دریافت دیپلم رسمی نشده‌اند و در اصطلاح دیپلم ردی یا ترک تحصیلی می‌باشند,این افراد بدون در نظر گرفتن سال تولد و آخرین مقطع تحصیلی‌ امکان دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش را دارند. با دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش و دریافت مدرک فنی و حرفه ای در زمینه‌های مختلف از جمله *استخدام *مهاجرت *دریافت معافیت تحصیلی *دریافت وام فنی و حرفه ای *دریافت وام خود اشتغالی *دریافت جواز کسب *افزایش حقوق و مزایا *جایگاه اجتماعی *دریافت کارت بازرگانی *ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی و موارد متعدد دیگر پیشرفت خواهید داشت. برای دریافت دیپلم رسمی,قانونی و آسان می‌توانید از مشاورین مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان با بیش از 15 سال سابقه,یکی از برترین و معتبرترین مراکز آموزشی تهران مشاوره تحصیلی رایگان دریافت نمایید. *در کوتاه‌ترین زمان ممکن * با حداقل شهریه به صورت * حضوری و * غیرحضوری موفق به دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش و دریافت مدرک فنی و حرفه ای شوید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. نهم,دریافت مدرک نهم,اخذ مدرک نهم,دریافت سیکل,مدرک سیکل،مدرک نهم غیر حضوری,مدرک نهم فوری,مدرک نهم قانونی,دریافت مدرک نهم آموزش و پرورش,طرح جامع,امتحان طرح جامع,دیپلم,دیپلم رسمی,دیپلم آموزش و پرورش,دیپلم کاردانش,دیپلم گردشگری,دیپلم گرافیک,دیپلم کامپیوتر,دیپلم طراحی وب,دیپلم برنامه نویسی,دیپلم مکانیک,دیپلم مدیریت خانواده,دیپلم مدیریت,دیپلم معماری,دیپلم تعمیر ابزار دقیق,دیپلم گرافیک رایانه,دیپلم ابزار دقیق,دیپلم نقشه کشی,دیپلم هتلداری,دیپلم حسابداری,دیپلم فنی و حرفه‌ای,مهارت فنی و حرفه‌ای,دیپلم فوری,گواهینامه فنی و حرفه ای,ادامه تحصیل,ترک تحصیل,دریافت دیپلم رسمی,دریافت دیپلم فوری,دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش,دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش,دریافت مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش,دریافت دیپلم کاردانش,دریافت دیپلم فنی و حرفه ای,دریافت مهارت فنی و حرفه ای،دریافت مدرک فنی و حرفه ای,دیپلم رسمی آموزش و پرورش,دیپلم رسمی فوری تهران,دیپلم رسمی در تهران,دیپلم رسمی بگیرید,گرفتن دیپلم رسمی,گرفتن مدرک دیپلم,گرفتن دیپلم فوری تهران,گرفتن دیپلم فوری در تهران ,اخذ دیپلم,اخذ دیپلم رسمی,اخذ دیپلم قانونی,اخذ دیپلم فوری,اخذ دیپلم کاردانش,اخذ دیپلم فنی و حرفه ای,اخذ مدرک دیپلم,اخذ مدرک دیپلم فوری,اخذ مدرک دیپلم رسمی,اخذ مدرک دیپلم رسمی آموزش و پرورش,اخذ مدرک دیپلم رسمی از آموزش و پرورش,اخذ دیپلم فوری تهران,دریافت مدرک دیپلم حضوری,دریافت مدرک دیپلم غیرحضوری,گرفتن دیپلم فوری,گرفتن مدرک دیپلم فوری,گرفتن دیپلم رسمی فوری,گرفتن دیپلم قانونی فوری,گرفتن دیپلم معتبر فوری,دیپلم با استعلام,دیپلم رسمی با استعلام,گرفتن دیپلم قانونی سریع,دیپلم قانونی ارزان,دریافت دیپلم مجدد,دریافت دیپلم تطبیقی,دریافت دیپلم نظام جدید,تطبیق دیپلم نظام جدید,دیپلم اقساط,مشاوره تحصیلی رایگان,مشاوره رایگان,ثبت نام دیپلم,ثبت نام نهم,گرفتن دیپلم رسمی آموزش و پرورش

  آموزش تهران


محصولات مشابه
 • دوره آموزش شیرینی های فرانسوی

  دوره آموزش شیرینی های فرانسوی

  آموزشگاه آشپزی وانیل با داشتن سابقه درخشان در زمینه آموزش شیرینی های فرانسوی و دستور پخت ویژه شیرینی ماکارون و اخذ مجوزهای لازم از سازمان فنی و حرفه‌ای ، مرکزی تخصصی آموزش شیرینی های فرانسوی به شمار می آید. اساتیدی که در این آموزشگاه فعالیت می کنند، دانش آموخته رشته آشپزی بوده و از مهارت بالایی برخوردار هستند. شیوه آموزش اساتید شیرینی در این آموزشگاه، با توجه به متد روز دنیا بوده و با دروس دانشگاهی رشته آشپزی هماهنگ است. لطفا از وبسایت ما دیدن کنید وبسایت : https://amozesheashpazi.com اینستاگرام : https://www.instagram.com/vanill_cooking آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل دفتر: 44717558 آدرس : تهران، منطقه 22، شهرک گلستان، بلوار کاج، سروستان دوازدهم، پلاک 102 مدیریت : 09125809213 سفارشات تلفنی : 02146050935 واتساپ : 09190345902 آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی وانیل تهران، یکی از بهترین آموزشگاه های شیرینی محسوب می شود که فضایی تخصصی جهت عموم علاقه مندان فراهم کرده است. در صورتی که قصد اطلاع از کلاس های آموزشی و تخصصی این آموزشگاه شیرینی را دارید، با شماره تلفن های قید شده در سایت تماس بگیرید. با گذراندن این دوره آموزشی و دریافت گواهی پایان دوره از آکادمی آشپزی وانیل، کسب و کار خانگی خود را شروع کنید و درآمد بسیار خوبی از این هدیه های جذاب و خوشمزه بدست آورید. دوره آموزش طرز تهیه شیرینی ماکارون، با برگزاری جلسات آموزشی ترفند‌های درست کردن ماکارون و خدمات آموزشی حرفه ای را به متقاضیان و علاقه مندان به شیرینی ارائه می کند آموزشگاه شیرینی آموزش شیرینی آموزش کیک آموزشگاه کیک آموزش انواع کیک آموزش کیک و شیرینی دوره آموزش شیرینی آموزش شیرینی پزی دوره شیرینی پزی آموزش دکور کیک کلاس آموزش کیک دوره کیک و شیرینی پزی آموزش فوندانت کیک آموزش شیرینی و کیک پزی آموزش های کیک پزی آموزش کیک و شیرینی پزی آموزش کیک فوندانت کلاس آموزش کیک فوندانت دوره آموزشی مقدماتی فوندانت دوره آموزش کیک آموزشگاه شیرینی آموزش شیرینی آموزش کیک آموزشگاه کیک آموزش انواع کیک آموزش کیک و شیرینی دوره آموزش شیرینی آموزش شیرینی پزی دوره شیرینی پزی آموزش دکور کیک کلاس آموزش کیک دوره کیک و شیرینی پزی آموزش فوندانت کیک آموزش شیرینی و کیک پزی آموزش های کیک پزی آموزش کیک و شیرینی پزی آموزش کیک فوندانت کلاس آموزش کیک فوندانت دوره آموزشی مقدماتی فوندانت دوره آموزش کیک آموزش کیک های حرفه ای آموزش حرفه ای کیک و شیرینی کلاس های آموزش کیک آموزش دوره کیک و شیرینی پزی کلاس شیرینی پزی کلاس آموزش کیک و شیرینی آموزش تزیین کیک آموزش کیک خامه ای کلاس های شیرینی پزی کلاس آموزش شیرینی پزی کلاس های آموزش شیرینی پزی کلاس آموزش کیک پزی کلاس های کیک پزی دوره های شیرینی پزی آموزش انواع کیک و شیرینی

  آموزش تهران
 • دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش به آسانی

  دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش به آسانی

  مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان با بیش از 15 سال سابقه آموزش و با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در کوتاه ترین زمان با حداقل شهریه دیپلم رسمی آموزش و پرورش دریافت کنید. در مجموعه ما مشاوره تحصیلی و بررسی پرونده تحصیلی شما کاملا رایگان می باشد. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. برای مطالعه درباره رشته ها به سایت ما مراجعه فرمایید. دریافت دیپلم در رشته های کامپیوتر، حسابداری، نقشه کشی، معماری، هتلداری، گردشگری، گرافیک، مکانیک و برق خودرو و.... با شهریه اقساط،و به صورت تضمینی و البته حضوری و غیرحضوری ممکن میباشد. در هر مقطعی ترک تحصیل کرده اید شرایط ادامه تحصیل برای شما ممکن می باشد. دریافت مدرک نهم، دریافت مدرک دیپلم، دریافت مدرک کاردانی، دریافت مدرک کارشناسی دریافت مهارت های فنی و حرفه ای برای ورود به بازار کار دریافت مهارت های فنی و حرفه ای برای مهاجرت دریافت مدارک فنی و حرفه ای برای ارائه ضمن خدمت کارکنان دولت و....ممکن میباشد. تعدادی از خدمات مجتمع آموزشی نگین آفاق ایرانیان به شرح ذیل میباشد. دریافت دیپلم رسمی آموزش و پرورش،ساده ترین روش دریافت دیپلم،آسان ترین راه گرفتن دیپلم،سریعترین راه دریافت دیپلم،ارزانترین راه دریافت دیپلم،دریافت دیپلم کاردانش،دریافت دیپلم فنی و حرفه ای،دریافت مهارت فنی و حرفه ای،آموزش طراحی سایت،آموزش وردپرس،آموزش html,css،آموزش سئو،آموزش تحلیل تکنیکال،آموزش تحلیل پرایس اکشن،آموزش ترید و معامله گری،آموزش icdl،دریافت مدرک icdl از فنی و حرفه ای،آموزش مهارت های کامپیوتر،آموزش مهارت های گردشگری،آموزش مهارت های هتلداری،آموزش مهارت های حسابداری،آموزش مهارت های نقشه کشی ساختمان،دریافت دیپلم گردشگری،دریافت دیپلم گرافیک،دریافت دیپلم کامپیوتر،دریافت دیپلم نقشه کشی ساختمان،دریافت دیپلم نقشه کشی معماری،دریافت دیپلم حسابداری،دریافت دیپلم هتلداری،دریافت دیپلم مدیریت خانواده،دریافت دیپلم مجدد از آموزش و پرورش،دریافت دیپلم تطبیقی از آموزش و پرورش،دریافت دیپلم نظام جدید از آموزش و پرورش،دریافت مدرک نهم از آموزش و پرورش،دریافت مدرک از فنی و حرفه ای برای مهاجرت،دریافت مدرک معتبر برای مهاجرت، دریافت مدرک icdl برای کارکنان دولت،ادامه تحصیل،تکمیل مدرک دیپلم برای ترک تحصیلی ها، تکمیل مدرک دیپلم دیپلم ردی ها،دریافت دیپلم غیرحضوری،دریافت دیپلم رسمی از آموزش و پرورش غیرحضوری آموزش بازارهای مالی،دریافت مدرک فنی حرفه ای،کسب درآمد دلاری،آموزش تحلیل فاندامنتال،آموزش تضمینی تحلیل پرایس اکشن،آموزش تضمینی تحلیل تکنیکال،آموزش آنلاین بازارهای مالی،آموزش حضوری بازارهای مالی،

  آموزش تهران
 • تدریس خصوصی گیتار در سبک پاپ کلاسیک بهمراه آواز

  تدریس خصوصی گیتار در سبک پاپ کلاسیک بهمراه آواز

  تدریس خصوصی گیتار در سبک پاپ و کلاسیک + سلفژ و آموزش گام به گام نت ها با متدی جدید و بروز توسط نوازنده و آهنگساز مطرح موسیقی پاپ "حمید چیت ساز" دوره های آموزشی کامل شامل موضوعات (ساز شناسی،نت خوانی،گام شناسی،گام نوازی،ضرب شناسی،زمان بندی نت ها،مبحث سکوت،مبحث نت های زینت،ریتم شناسی،ریتم نوازی،ساخت ریتم های ترکیبی،انگشت گذاری،ساخت آکورد،ساخت آهنگ،ساخت ملودی،آهنگهای پاپ،سلفژ،هارمونی،آواز پاپ،تکنیک های پاساژ،آرپژ،مبحث تنالیته ها،ملودی به سبک کلاسیک،میوتد ملودی،فرایند ادغام تکنیک های فلامینکو در آهنگهای پاپ) *برگزاری کلاسها بصورت خصوصی و با هماهنگی قبلی میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ذیل تماس حاصل گردد* 09364611520 ___ 09195149701

  آموزش تهران
 • آموزش عکاسی عروسی و نورپردازی پرتره شرکت اس ال آر

  آموزش عکاسی عروسی و نورپردازی پرتره شرکت اس ال آر

  آموزش عکاسی عروسی حرفه ای عالیترین فیلم آموزش عکاسی عروسی و نورپردازی پرتره در جهان گلچین فیلم های آموزش عکاسی عروسی و نورپردازی پرتره کمپانی اس ال آر آمریکا با کیفیت FULL HD و قیمت بسیار عالی جدیدترین و کاملترین مجموعه آموزش فوق حرفه ای عکاسی از مجالس عروسی و نورپردازی پرتره در جهان شامل پیشرفته ترین تکنیکهای منحصر بفرد روز به صورت تئوری وعملی همراه با رازهای عکاسی عروسی و ترفندهای ناگفته نورپردازی پرتره که ماحصل 10 سال تجربه ارزشمند عکاسان حرفه ای عروسی کمپانی اس ال آر می باشد و 3 سال زمان و هزینه بسیار برای مراحل فیلمبرداری و تولید آن از دهها مجلس عروسی واقعی صرف شده است لیست فیلم های آموزش عکاسی عروسی و نورپردازی پرتره SLR 1- فیلم آموزش جادوی نورپردازی پرتره 1 - 4 دی وی دی ، 9 ساعت 2- فیلم آموزش جادوی نورپردازی پرتره 2 - 4 دی وی دی ، 11 ساعت 3- فیلم آموزش عکاسی نامزدی (نامزدی و عروسی) - 2 دی وی دی ، 3 ساعت 4- فیلم آموزش عکاسی عروسی (اختصاصی داماد) - 5 دی وی دی ، 9.5 ساعت 5- فیلم آموزش عکاسی عروسی (اختصاصی عروس) - 4 دی وی دی ، 16 ساعت 6- فیلم آموزش عکاسی عروسی (ویژه عروس و داماد) - 3 دی وی دی ، 8.5 ساعت 7- فیلم آموزش عکاسی عروسی (نمونه عروسی ایرانی!) - 3 دی وی دی ، 6.5 ساعت 8- فیلم آموزش عکاسی عروسی (پرتره های گروهی عروسی) - 4 دی وی دی ، 9 ساعت 9- فیلم آموزش عکاسی عروسی (نورپردازی در عکاسی عروسی) - 3 دی وی دی ، 6 ساعت 10- آموزش اصول ژست و پزدهی به عروس و داماد (زبان بدن و بیان احساسات) - 1 دی وی دی، 3 ساعت 11- گلچین ژست و پزهای ارجینال فیلم های آموزش عکاسی عروسی این مجموعه - 1 دی وی دی بیش از 800 ژست و پز عروسی فوق العاده زیبا، مدرن، آموزنده و خلاقانه 9 مگاپیکسلی قابل چاپ با کیفیت بالا (مکمل فیلمهای آموزش عکاسی عروسی این مجموعه، ایده آل جهت الگوبرداری، آموزش، تمرین ویرایشی و نمونه چاپی آلبوم دیجیتال) زمان: 80 ساعت آموزش طلائی - 800 ژست عروسی قابل چاپ - FULL HD - 34 DVD *** پیشنهاد ویژه رویای هنر:در صورت سفارش کامل مجموعه آموزش عکاسی عروسی و نورپردازی پرتره، از 30% تخفیف به همراه ارسال رایگان و یک فیلم آموزشی هدیه بهره مند شوید *** تهیه این مجموعه آموزشی فوق ارزشمند و لذت بردن از یک آموزش فوق حرفه ای با کیفیت، به همه عکاسان حرفه ای عروسی و پرتره، برای بدست آوردن سهم بیشتری از بازار پر رقابت، توصیه میگردد. لطفا جهت مشاوره و خرید با شماره های زیر تماس حاصل نمائید: تلفن: 77304532-021 همراه: 09100028205 - 09352500490 برای دانلود نمونه فیلم آموزش عکاسی عروسی SLR از لینک زیر استفاده نمائید: uploadboy.com/direct/9mhu7f4klicl.html برای کسب اطلاع از توضیحات محصولات، جشنواره های تخفیفی و دانلود رایگان آموزشهای عکاسی به پیج اینستاگرام و کانال تلگرام رویای هنر بپیوندید آدرس پیج اینستاگرام رویای هنر: www.instagram.com/royayhonar آدرس کانال تلگرام رویای هنر: https://t.me/joinchat/AAAAAEgIbQb5L1lupUnADQ رویای هنر، اولین عرضه کننده جدیدترین نرم افزارها و فیلم های آموزش حرفه ای عکاسی در ایران با 14 سال سابقه درخشان

  آموزش تهران