فروش ویژه انواع تسمه های صنعتی

شرکت فیدار چرخش آداک به مدیریت لطیفی، از سال 90 با نام صنعتی رول ران به عنوان یکی از بهترین تولید کننده های تسمه های خاص ضد سایش و ضد حرارتی در ایران می باشد.
در صنعت کاشی و سرامیک، پتروشیمی، صنایع غذایی و داروسازی با توجه به دستگاه های مختلف و شرایط خط تولید نیاز به تسمه های خاص و ساختنی ضد سایش و ضد حرارت میباشد، که در این نوع تسمه ها بسته به شرایط دستگاه پشت تسمه تایم ها یک لایه ضد سایش یا ضد حرارت آپارات میشود که این کار باعث طول عمر تسمه می شود.
شرکت فیدار چرخش آداک علاوه بر تولید تسمه های ساختنی تامین کننده انواع تسمه های تایم، تسمه های جوشی، تسمه های تخت، تسمه های شیاری و... می باشد.

تسمه های جوشی

تسمه های جوشی شامل تسمه جوشی ساده، نخ دار، گریپ دار، نخدار گریپ دار، پنج ضلعی، پنج ضلعی نخ دار، هفت ضلعی، و هفت ضلعی نخ دار می باشد. تسمه های جوشی هم بصورت دنده دار و هم بصورت ساده تولید می شود و بسته به نیاز دستگاه خط تولید صنایع استفاده می شود.
یک نوع از تسمه جوشی که در عموم به عنوان تسمه پلی کرد شناخته شده است، دارای سطح مقطع به شکل دایره است که کاربری عمده آن اغلب در سورتینگ و جداسازی محصولات در کارخانجات کاشی و سرامیک می باشد.

قیمت تسمه جوشی

قیمت انواع تسمه جوشی بر حسب سایز، برند و مشخصات فنی که دارد متغییر می باشد. شما میتوانید با تماس و مشاوره با کارشناسان فیدار چرخش آداک با توجه به صنعت شما بهترین و مناسب ترین تسمه جوشی را تهیه کنید.
 

تسمه های تخت

از قدیمی ترین انواع تسمه های انتقال حرکت و توان، تسمه های تخت می باشند. این تسمه ها در فرایند مونتاژ، نیاز به اعمال کشش زیادی داشته که منجر به اعمال بارهای بسیار قوی می گردد. همچنین به دلیل صاف بودن سطوح، امکان سرخوردن آن روی پولی‌های ساده وجود دارد.
مشکل اصلی تسمه های تخت، وابستگی آنها به کشش برای ایجاد اصطکاک با پولی به منظور حرکت آن در دستگاه می باشد.
در اغلب موارد کشش زیاد تسمه برای انتقال قدرت باعث کاهش عمر بلبرینگ ها می‌شود. همچنین تسمه های تخت باعث عدم انتقال صحیح قدرت در دستگاه صنعتی می باشد.
انواع تسمه های تخت

 • تسمه های پارچه ای چند لایه (Fabric Ply Belts)

 • تسمه های پارچه طنابی (Fabric Cord Belts)

 • تسمه های تخت الیاف مصنوعی (Synthetic Flat Belts)

 

قیمت تسمه های تخت

قیمت تسمه های تخت با توجه به جنس تسمه، سایز و برند متغیر می باشد. شما میتوانید با تماس و مشاوره با کارشناسان فیدار چرخش آداک با توجه به صنعت شما بهترین و مناسب ترین تسمه تخت را تهیه کنید.


تسمه تایم صنعتی

تسمه تایم صنعتی معمولا با یک کد، که تلفیقی از حروف انگلیسی و اعداد است نامگذاری میشود. در تسمه های تایم صنعتی گام دنده ها متفاوت هستند، تسمه تایم صنعتی از جنس لاستیکی یا پلی اورتان تولید می شود تا مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییر طول داشته باشد. حد فاصل وسط به وسط دو دنده تسمه تایمینگ به گام آن معروف است که طبق استاندارد های بسیار دقیقی طراحی میشود.
تسمه تایم صنعتی از نظر طولی اندازه های مشخصی دارند اما در عرض، این تسمه ها به صورت رولی یا به اصطلاح آستین تولید میشود که پس از تولید با ابزار و ماشین آلات مخصوص برش خورده وبه عرض دلخواه تبدیل میشوند.تسمه تایم صنعتی به صورت مسطح دارای مجموعه ای ازدندانه میباشد که باپولی تایم درگیر میشود بدین ترتیب با داشتن دندانه همان کار زنجبر و چرخ دنده را بدون نیاز به روانکاری انجام میدهد.

 

طول عمر تسمه تایمینگ

از آنجا که لاستیک و متریال بکار رفته در تسمه تایمینگ در اثر حرارت تولید شده به مرور زمان دچار استهلاک میشوند تسمه تایمینگ صنعتی بصورت دوره ای نیاز به تعویض پیدا می کند. البته برخی از تسمه تایمینگ های صنعتی مدرن از ترکیباتی که در مقابل حرارت بالا مقاومت دارند مانند نیتریل غنی شده تولید میشوند اما قیمت آنها بسیار بالا می باشد. طول عمر تسمه تایمینگ توسط تولید کنندگان آن بر حسب مدت زمان کاری و یا فاصله حرکتی تعیین میشود. عدم تعویض به موقع تسمه تایمینگ با توجه به نقش بسیار حساسی که در تنظیم و هماهنگی عملکرد قطعات دیگر موتور دارد میتواند سبب ضررهای بسیار سنگین، قفل و یا شکستن دیگر اجزای دستگاه گردد.

 

قیمت تسمه های تایمینگ

قیمت تسمه های تایمینگ با توجه به جنس تسمه، سایز و برند متغیر می باشد. شما میتوانید با تماس و مشاوره با کارشناسان فیدار چرخش آداک با توجه به صنعت شما بهترین و مناسب ترین تسمه تایم را تهیه کنید.


تسمه های شیاری

معمولاً تسمه‌های شیاری از جنس لاستیک یا پلیمر ساخته می شوند که البته نوع لاستیکی آن به دلیل انعطاف خوبی که دارد، در برابر کشش‌ها مقاومت بیشتری دارد و در صنایع مختلفی کاربرد دارد. در نوع لاستیکی از متریال پلی استر، نایلون و سیم استفاده می‌شود.تولید تسمه شیاری به دو صورت انجام می‌شود:

 

در روش اول:

مواد لاستیکی را در قالب‌های مخصوصی که دارای شیار هستند، می‌ریزند و پس از پخت به صورت یک تیکه از قالب جدا می‌کنند. این قالب‌ها که شیاردار هستند، باعث می‌شود یک سمت تسمه دارای شیار باشد و سمت دیگر سطح صاف داشته باشد.

در روش دوم :

مواد لاستیکی را در قالب‌های ساده می‌ریزند و پس از پخت، با استفاده از دستگاه‌های مخصوص، بر روی تسمه شیارهای را ایجاد می‌کنند.می‌توان گفت تسمه شیاری، ترکیبی از دو تسمه فلت و وی شکل است.

شیارها به طور موازی در کنار هم قرار می‌گیرند و از نظر ساختاری می‌توان گفت این نوع تسمه شباهت زیادی به تسمه تایمینگ دارد. نصب تسمه‌های شیاری بسیار آسان است، کافیست آنها را دور پولی یا قرقره قرار داده تا باعث انتقال نیرو شوند.

 

انواع تسمه شیاری

 • تسمه شیاری EPJ

 • تسمه شیاری EPH

 • تسمه شیاری PH

 • تسمه شیاری PJ

 • تسمه شیاری PK

 • تسمه شیاری PM

 • تسمه شیاری  PL

ویژگی‌های تسمه‌ شیاری

آنچه باعث شده است تسمه شیاری کارآمد باشد، شیارهای داخل تسمه است. این شیارها شرایطی را فراهم می‌کنند تا تسمه برای فولی‌هایی که قطر کمتری دارند نیز قابل استفاده باشد. در واقع این شیار‌ها باعث می‌شوند با فولی درگیری ایجاد شود و تسمه بر روی سطح پولی دچار لغزش نشود.
از دیگر ویژگی‌هایی آن، سبک وزن بودن، ایجاد صدای کم، عدم نیاز به روغن کاری، ضد استاتیک، راندمان بالا، مقاوم در برابر گرد و غبار و ترک خوردگی است. همچنین در برابر سرما و گرما بسیار مقاوم بوده و در برابر حرارت و لرزش نیز استحکام خوبی دارد.
همیشه برای تسمه‌هایی که انتقال نیرو را انجام می‌دهند، کیفیت تسمه در اولویت قرار دارد. یک تسمه باکیفیت نباید از نظر طول تغییری کند و همچنین در برابر حرارت باید مقاومت بالایی داشته باشد.سعی کنید تسمه را از جنس با کیفیت انتخاب کنید، چرا که اگر جنس نامرغوب داشته باشد، ممکن است با پاره شدن ناگهانی به دستگاه شما آسیب وارد کند.


قیمت تسمه های شیاری

قیمت تسمه های شیاری با توجه به جنس تسمه، تعداد شیار و برند متغیر می باشد. شما میتوانید با تماس و مشاوره با کارشناسان فیدار چرخش آداک با توجه به صنعت شما بهترین و مناسب ترین تسمه شیاری را تهیه کنید.در بین بهترین برند تسمه شیاری، برندهای اپتی بلت OPTIBELT در آلمان، مگاداین MEGADYNE در ایتالیا و باندو BANDO در ژاپن نیز از باکیفیت‌ترین و بهترین تسمه‌ها به شمار می‌آیند که هر یک از آنها، انواع تسمه‌ها را تولید و صادر می‌کنند. شما باید با توجه به صنعتی که فعالیت می‌کند، بودجه و اولویت‌های خود، تسمه مورد نظر را خریداری کنید.
 


۲۷ دی ۱۴۰۱


محصولات مشابه
 • قیمت اره آب صابونی

  قیمت اره آب صابونی

  فروشگاه تولزیمو تولید کننده و فروشنده دستگاههای اره آب صابونی درایران میباشد که در مرحله اول توصیحاتی را در مورد این دستگاه صنعتی ارائه کرده است که در ادامه به آن میپردازیم مقدمه : اره آب صابونی یا پروفیل بر برای برش فلزات با دقت بیشتر ولی با سرعت کمتر که به دو دسته اره آب صابونی تکفازو اره آب صابونی سه فاز تقسیم می شود که بر روی این اره آب صابونی میتوان از تیغ های فلزی قطر ۲۵اره آب صابونی وقطر ۲۷.۵ اره آب صابونی و قطر ۳۰ اره آب صابونی برای برش کاری استفاده کرد مزیت اره آب صابونی این است که می توان شبانه روز با آن بخاطر استفاده از مایع آب صابون برای اره آب صابونی که بر روی تیغ ان توسط پمپ که بر روی تیغه اره سوار است ریخته شده واز گرم شدن دنده های تیغه جلو گیری کند اره آب صابونی بنام توماس ایتالیا و مک ایتالیا بوده که مدلهای ایرانی ان طرح توماس و طرح دانفوس می باشد.دستگاه اره آ ب صابونی بصورت دودور و دستگاه اره آب صابونی تک دورنیز می باشد

  ابزار و یراق تهران
 • بکس بادی ، جغجغه بادی ، آچار بکس پنوماتیک

  بکس بادی ، جغجغه بادی ، آچار بکس پنوماتیک

  «بسمه تعالی» شرکت بازرگانی ایرپاور با تلاش خود تا کنون نمایندگی چندین شرکت معتبر خارجی را در زمینه واردات و فروش ابزارالات بادی و پنوماتیک و قطعات صنعتی کسب کرده است که این توانمندی در جلب رضایت و همکاری با بسیاری ازمصرف کنندگان عمده ابزار و قطعات صنعتی از جمله شرکتهای هواپیمایی، خودروسازی ، پتروشیمی و... تاثیرعمده را داشته است. WWW.AIRPOWER.IR بخشی از خدمات و فعالیت های این شرکت عبارتند از : آچار بکس بادی APT بکس بادی چکشی ای پی تی بکس بادی ضربه زن APT ایمپکت بادیAPT بکس بادی مخصوص سازه APT بوکس بادی شفت کوتاهAPT باکس بادی تفنگی APT بکس پنوماتیک تفنگی APT بکس بادی تفنگی 2/1 اینچAPT بکس پنوماتیک 2/1.1 اینچ APT بکس بادی 8/3 اینچ APT بکس بادی 1 اینچ APT بکس بادی 4/1 اینچ ای پی تی بکس بادی 4/3 اینچ APT بکس بادی 2/1 اینچ APT بکس بادی دو چکشه APT بکس بادی چپقی APT بکس بادی شفت کوتاه ای پی تی بکس بادی مینی APT بکس بادی شاتاف کنترلAPT بکس بادی تنظیم دارAPT بکس بادی دیمردار APT بکس بادی بدنه کامپوزیتAPT کیت بکس بادیAPT بکس بادی 1 اینچ مستقیم APT بکس بادی 1 اینچ هفتیری ای پی تی بکس بادی مستقیم APT بکس بادی سرکج APT بکس بادی پروانه ای 8/3 اینچ APT بکس بادی جغجغه ای APT جغجغه بادی APT جغجغه بادی 8/3 اینچAPT آچار جغجغه بادی APT جغجغه بادی 4/1 اینچAPT جغجغه پنوماتیک 2/1 اینچ ای پی تی اچار جغجغه بادی 2/1 اینچ APT بکس بادی شفت کوتاه چکشی , آچار بکس بادی , بکس بادی سرکج ,بکس بادی شفت بلند دو ضربه زن , بکس بادی تفنگی ،بوکس بادی هفتیری ,بکس بادی سبک ,بکس بادی مخصوص سازه ,بوکس بادی صنعتی ,بکس بادی فشار قوی , باکس بادی , بکس بادی دیمردار , بکس پنوماتیک شفت بلند ,بکس بادی شفت بلند تک ضربه زن , بکس بادی شفت کوتاه دو ضربه زن ,بکس بادی 1اینچ تفنگی دو ضربه زن , بکس بادی تفنگی 4/3اینچ پین کلاچ , بکس 3/4" تفنگی دو ضربه زن بادی , بکس 1/2" دو ضربه زن بادی , بکس پنوماتیک تک ضربه زن , بکس بادی چکشی 2/1اینچ , ایمپکت بادی صنعتی 1اینچ , بکس بادی چپقی ,بکس بادی مینی 2/1اینچ دو ضربه زن , بکس بادی شاتاف کنترل , بکس بادی بدن کامپوزیت , کیت بکس بادی , بکس بادی 8/3 اینچ , بکس مستقیم بادی , بکس بادی پروانه ای 8/3 اینچ , بکس جغجغه بادی , بکس بادی جغجغه ای , بکس بادی پوش استار , جغجغه بادی" 2/1, جغجغه بادی"8/3 ,جغجغه بادی"4/1 , آچار جغجغه بادی 2/1 اینچ , آچار جغجغه بادی 4/1 اینچ ,اچار جغجغه بادی 8/3 اینچ , جغجغه 2/1 اینچ بادی , جغجغه بادی 2/1 اینچ , بکس بادی 4/1 اینچ _____________________________________________________________________________ نماینده انحصاری ابزارآلات بادی ای پی تیAPT ، AP TOOLS و نماینده فروش برندهای : اطلاس کوپکو ATLASCOPCO ، شینانو SHINANO، اس پی SP ، کاوزکی KAWASAKI، وی جی ال VGL ، ورس VORCE، سوماک SUMAKE ، سی پیCP ، گاتکس GATX، اینگرسورلند INGERSOLL RAND ، ان پی کی NPK ، کوکن KUKEN، فار FAR، گزیپا GESIPA، کریس KRAIS ، شاکوSHAKO ، ایرباس AIRBOSS گروه بازرگانی "ایرپاور" در زمینه مشاوره، فروش، اجرای خطوط تولید، خدمات پس از فروش، تعمیرات و لوازم یدکی ابزار آلات پنوماتیک APTساخت کشور تایوان به صورت تخصصی فعالیت دارد. بدینوسیله در راستای پذیرش نمایندگی فعال ، از کلیه فعالان و علاقمندان در زمینه ابزار آلات پنوماتیک صنعتی ،دستگاه های تخصصی و قطعات مورد نیاز و تجهیز پروژه ها ، کارگاه ها ،‌کارخانجات و سایر واحدهای فنی و صنعتی ؛ دعوت به همکاری به عمل می آورد. برای کسب اطلاعات بیشترو دریافت کوتالوگ به سایت WWW.AIRPOWER.IR مراجعه فرمایید. آدرس : تهران خیابان امام خمینی روبروی بیمارستان سینا پاساژ رشید3 طبقه منفی یک پلاک 28 ابزار صنعتی ایرپاور کدپستی : ۱۱۱۴۶۴۵۱۶۳ تلفن : 66757029 -021 / 66170441 -021 / 66172934-021 تلفکس: 66172789 -021 موبایل : 0912.4457786 ایمیل : amirmohebbi21@gmail.com اینستاگرم : http://instagram.com/air_power_tools تلگرام : https://t.me/airpowertools

  ابزار و یراق تهران
 • پیچ گوشتی چهارسو دسته پلاستیکی 100*5 نووا NTS1624

  پیچ گوشتی چهارسو دسته پلاستیکی 100*5 نووا NTS1624

  پیچ گوشتی چهارسو دسته پلاستیکی 100*5 نووا NTS1624 : طراحی ارگونومیک و مطابق با ساختار دست جهت راحتی بیشتر حین کار دارای سوراخ مخصوص آویز دسته میله با روکش ساتن کروم و نوک مشکی طراحی منحصر به فرد دسته با قطر بیشتر برای ایجاد گشتاور حداکثری میله از جنس فولاد کروم وانادیوم نوک آهنربایی میله فولادی با مقاومت بسیار بالا سخت کاری شده و حرارت داده شده دسته تولید شده از بهترین متریال برای راحتی و کنترل بهتر

  ابزار و یراق قم
 • مرکز فروش جک گازی اصل ترکیه

  مرکز فروش جک گازی اصل ترکیه

  مرکز فروش جک گازی اصل ترکیه فروش جک گازی درب هواپیما فروش جک گازی صنعتی در تمام سایزها ونیوتن ها فروش جک گازی تجهیزات و دستگاه های صنعتی فروش درب خفاشی برای تمام خودروها فروش جک گازی یخچال صنعتی فروش سری جک گازی انواع مدلی های فلزی .پلاستیکی . سیبکی .تسمه ای فروش جک گازی تجهیزات پزشکی برانکارد .ماساژور و.... فروش جک گازی ضامن دار تخت جراحی برای تمام قسمت ها و فروش جک گازی ضامن داردر طول ها و قدرت های ( نیوتن) مختلف فروش قطعات جک گازی فروش جک گازی صندوق عقب ماشین برای تمام خودروهای ایرانی و خارجی وغیر فابریک نصب شده فروش جک گازی فروش جک گازی کاپوت خودرو فروش جک گازی تردمیل فروش جک گازی تخت خواب کمجا .باکسی .ستکا.تاشو.اسکانیا و.... ثبت سفارس در سایت سایت فروشگاهی جهت خرید انلاین ***http://faico110.com/***

  ابزار و یراق آذربایجان شرقی