قیمت ملحفه یکبار مصرف

قیمت ملحفه یکبار مصرف

قیمت ملحفه یکبار مصرف براساس جنس پارچه، گرماژ، متراژ آن تعیین میشود. ملحفه یکبار مصرف به علت اینکه بعد از استفاده دور انداخته میشود باید از چنس پارچه هایی باشد با قیمت ارزان و مناسب و به علت رعایت بهداشت باید از جنس مقاوم هم باشد. برای البسه و ملحفه های یکبار مصرف از پارچه اسپان باند استفاده میشود. اسپان باند پارچهای سوزنی و بدون بافت است و به نسبت قیمت آن کیفیت خوبی دارد. 

انواع رول ملحفه یکبار مصرف

رول ملحفه یکبار مصرف در دو نوع ساده و پرفراژ دار تولید می شود. رول های ساده در اندازه های مورد نظر و توسط  شخص قابل جدا شدن هستند. رول های پرفراژ دار در اندازه های 180 سانتی متر به راحتی قابل جدا شدن می باشد و نیازی به ابزار قیچی و تیغ و ... نیست. ملحفه یکبار مصرف ضد حساسیت، سبک و نرم ، و یکبار قابل استفاده می باشد. برای مراکزی که به افراد مختلف خدمات میدهند، مناسب است.
رول ملحفه یکبار مصرف

کابرد ملحفه یکبار مصرف 

ملحفه یکبار مصرف کاربرد متفاوتی دارد. ملحفه یکبار مصرف در درمانگاه ها، بیمارستان ها، کلینیک های زیبایی، مراکز ماساژ، هتل ها و مسافرخانه ها به صورت کش دار استفاده میگردد. ملحفه یکبار مصرف در دامپزشکی ها، پت شاپ ها بصورت تکه ای یا شان استفاده میگردد.از ملحفه یکبار مصرف کاور کیف و کفش، کاور لوازم خانگی، کاور لوازم ماشین، کاور کامپیوتر و لوازم جانبی آن و ... حتی مصارف شخصی  تولید می شود.

ملحفه یکبار مصرف برای کاور کردن لوازم خانگی و تخت های معاینه و پوشش محصولات کشاورزی از آفت، رعایت بهداشت و جلوگیری از انتشار بیماری های  قابل انتقال، در مراکز درمانی، زیبایی و خدماتی و... استفاده میشود که با ویژگی های متفاوتی مانند متراژ، گرماژ و طول و عرض، تولید می شود. 
زیرانداز یکبار مصرف

کابرد های دیگر ملحفه یکبار مصرف

صنعت کشاورزی: از ملحفه یکبار مصرف برای پوشش گلخانه، پوشش مزارع، در آبیاری و کاهش مصرف آب، در محافظت از گل و نهال استفاده میشود.

صنعت اتومبیل سازی: از ملحفه یکبار مصرف در تزِئینات داخلی خودرو، کاور و چادر، خطوط رنگ، صداگیری بکار میرود.

صنعت راه و ساختمان: از ملحفه یکبار مصرف در دیوار کاذب، قالب بندی، تثبیت خاک و راهسازی، روکش ساختمان نیمه ساخته، دکوراسیون و ... استفاده میشود.

عمران و راهسازی:از ملحفه یکبار مصرف در دیوار کاذب، تثبیت راه و خاکسازی، نما و روکش ساختمان های نیمه ساز بکار میرود.

فیلترسازی و فیلتراسیون:از ملحفه یکبار مصرف در کیسه ی جاروبرقی، فیلترهای دقیق و فیلترهای صنعتی، فیلتراسیون مایعات، انواع فیلتر هوا، آب و مایعات استفاده میشود.

پزشکی و بهداشتی: از ملحفه یکبار مصرف، دستمال مرطوب بهداشتی، زیرانداز بهداشتی، ملحفه های بهداشتی، لباس بیمار و جراح، کلاه و ماسک  تولید میشود.

کاور و بسته بندی لوازم: از ملحفه یکبار مصرف برای کاور لوازم خانگی، کاور مبل، کاور لباس و کت و شلوار، کاور کیف و کفش، کاور کامپیوتر و لوازم جانبی آن، بسته بندی میوه و حبوبات، بسته بندی مواد اولیه و محصولات کارخانجات، استفاده میشود.
رو تختی یکبار مصرف

مزایای ملحفه یکبار مصرف

- با استفاده از رول های ملحفه یکبار مصرف از انتشار بیماری جلوگیری می شود.

- کاهش هزینه های نگهداری و تعمیر و دوخت و دوز ملحفه های پارچه ای

- صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه

- استفاده راحت و آسان 

- ضد حساسیت

- کاهش هزینه شست و شو و مواد شوینده 

-کاهش آسیب های جدی به محصولات و لوازم
 


۱۰ مرداد ۱۴۰۱


دیگر محصولات
 • قیمت رو تختی دور کش

  قیمت رو تختی دور کش

  قیمت رو تختی دور کش یکبار مصرف براساس گرماژ - ابعاد متغیر میباشد. رو تختی دور کش یکبار مصرف مناسب انواع تخت معاینه - کلینیک درمانی و زیبایی - بیمارستان ها - دامپزشکی - مطب پزشکی کاربرد دارد. از ملحفه یکبار مصرف در صنایع کشاورزی و خودروسازی و حتی برای کاور لوازم خانه استفاده میشود.ملحفه یکبار مصرف در درمانگاه ها، بیمارستان ها، کلینیک های زیبایی، مراکز ماساژ، هتل ها و مسافرخانه ها به صورت کش دار استفاده میگردد. ملحفه یکبار مصرف در دامپزشکی ها، پت شاپ ها بصورت تکه ای یا شان استفاده میگردد.از ملحفه یکبار مصرف کاور کیف و کفش، کاور لوازم خانگی، کاور لوازم ماشین، کاور کامپیوتر و لوازم جانبی آن و ... حتی مصارف شخصی تولید می شود ملحفه یکبار مصرف به عنوان روتختی و زیرانداز و روبالشی و حوله و لباس یکبار مصرف کاربرد دارد. ملحفه یکبار مصرف از جنس اسپان باند سوزنی و بدون بافت و ضد حساسیت میباشد. مهمترین مسئله وقت شماست که با انواع ملحفه یکبار مصرف نیازی به صرف وقت و زمان در دوخت و دوز و شست شو ندارید.

  دارو و مواد مصرفی اصفهان
 • پد آنتی فریز کرایولیپولیز

  پد آنتی فریز کرایولیپولیز

  پد آنتی فریز کرایولیپولیز یکی از لوازم و وسایل ضروری در انجام کرایولیپولیز است. وظیفه پد آنتی فریز کرایولیپولیز انتقال سرما به پوست میباشد. پد آنتی فریز کرایولیپولیز دارای ژل میباشد. وظیفه ژل پدآنتی فریز این است زمانیکه وارد دستگاه مکنده میشود باعث توقف جریان نشود. ژل باید روان باشد اما رقیق نباشد هرچه ژل رقیقتر باشد پد آنتی فریز سریعتر خشک میشود و باعث سوختگی پوست میشود. انواع پد آنتی فریز کرایولیپولیز موجود میباشد. پد آنتی فریز کرایولیپولیز برند بکو Beco- پد آنتی فریز کرایولیپولیز زل تیک Zeltique- پد آنتی فریز کرایولیپولیز کول تک Cool tech -در وزن های 110گرمی-120گرمی-210 گرمی- و همراه با ژل آنتی فریز کرایولیپولیز 1 کیلویی-

  دارو و مواد مصرفی اصفهان
 • تولید و پخش روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی

  تولید و پخش روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی

  تولید و پخش روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی تولید و پخش انواع روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی بصورت عمده در سایزهای مختلف با گرماژ متفاوت گرماژ ۱۷ – ۲۵ – ۳۸ ابعاد ۸۰*۲۰۰ – ۸۰* ۲۲۰ – ۱۲۰*۲۲۰ – ۱۲۰*۲۴۰ تولید و پخش روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی مناسب مراکز درمانی و بیمارستان ها و کلینیک های جراحی و زیبایی تولید و پخش روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی مناسب در مراکز جراحی محدود به قیمت کارخانه خرید کنید تولید و پخش روتختی دوسرکش یکبار مصرف بیمارستانی در اصفهان و ارسال به سراسر ایران و مایل به همکاری با تمام مراکز به قیمت تولیدی

  دارو و مواد مصرفی اصفهان
 • کارخانه تولیدی رول ملحفه یکبار مصرف

  کارخانه تولیدی رول ملحفه یکبار مصرف

  کارخانه تولیدی رول ملحفه یکبار مصرف کارخانه تولیدی رول ملحفه یکبار مصرف، ملحفه یکبار مصرف را به صورت رول مناسب انواع تخت تولید میکند. کارخانه تولیدی رول ملحفه یکبار مصرف، رول ملحفه را با ضخامت و کیفیت بالا و در گرماژ 17 و 25 و 38 گرم و در عرض 60 و 80 تولید و به بازار عرضه می نماید. همچنین کارخانه تولیدی رول ملحفه یکبار مصرف شروع به تولید انواع ملحفه یکبار مصرف در ابعاد و اندازه های متفاوت کرده است.

  دارو و مواد مصرفی اصفهان


محصولات مشابه
 • دیتالاگر دمای یخچال و فریزر آزمایشگاهی

  دیتالاگر دمای یخچال و فریزر آزمایشگاهی

  دیتالاگر ها انواع و اقسام زیادی دارند از مدلهای پرتابل گرفته تا مدلهایی که ثابت هستند اما همه آنها در یک وجه مشترکند و آن موضوع ثبت دما در بازه مورد نظر است و اینکه کاربر دیتالاگر دمای محیط محل اندازه گیری آنقدر برایش اهمیت دارد که مبادرت به خرید تجهیزی بنام دیتالاگر مینماید . راحت بیان کنیم که چون کارفرما دیتالاگری خریده برای یک منظور خاص و به دلیل آنکه هزینه میلیونی هم برای خرید آن تقبل کرده دلیل نمیشود تا دقیقا به هدف خود از خرید دیتالاگر برسد معنی این عبارت چیست ؟ معنی این جمله آن است که دیتالاگر ها و رکوردهای دما توسط شرکتهای ایرانی و خارجی با کیفیتهای متفائتی ساخته میشوند و وابسته به اینکه آن شرکت چقدر برای ساخت دیتالاگر هزینه کرده میتواند کارایی آن را نحت الشعاع قرار دهد مثالی بهتر بزنیم فرض کنید شما برای حفاظت از منزل خود در زمانهایی که به مسافرت میروید از یک قفل برای امنیت بیشتر استفاده مینماید اگر تمایل داشته باشید که این قفل را از اولین فروشگاه لوازم ابزار و یراق تهیه نمایید میتواند قفلهایی با برند های متعدد از کشورهایی مثل آلمان -ایتالیا -چین -ایران در اختیارتان بگذارد اگر تمایل داشته باشید که کمترین هزینه را انجام دهید همان قفل چینی را انتخاب مینمایید و برای درب از آن استفاده میکنید اما آیا درجه امنیت قفل چینی آنقدر است که در مسافت خیال شما را آسوده نماید ؟قطعن خیر دلیل این موضوع برمیگردد به ساختار و آلیاژ و کد بندی کلید هایی که برای قفل چینی بکار برده میشود و از یک کد کلید هزاران هزار کلید تولید شود که میتواند سبب بازکردن همه قفل ها شود و یا اینکه آلیاژ قفل آنقدر کیفیت پایین است که با اولین فشار خواهد شکست بنابر این انتخاب قفل در اولین موقعبت قرار گیری در فروشگاه ابزار و یراق با کمترین قیمت فقط هزینه اضافی و خسارات میلیونی سرقت را برایمان خواهد داشت پس راه حل چیست ؟ راه حل جستجو در اینترنت و خواندن اطلاعات راجع به انواع و اقسام قفل ها و قیمت و برند و حتی مقاوت آنها است و عدم اهمیت به این موضوع که قیمت قفل چقدر است تا به بهترین گزینه و مناسبترین شرایط دست یابیم. شاید خواننده ای با مطالعه مطلب عنوان کند که من نمیتواند هر هزینه ای را بابت خرید قفل انجام دهم و مجبورم به قیمت آن توجه کنم سوالی که اینجا پیش می آید این موارد است که آیا منظور از خریدن قفل آیا مواظبت از لوازم با ارزشی نیست که در منزل وجود دارد؟ آیا سرقت فقط یکی از لوازم منزل و فقط یکی میتواند خساراتی معادل دهها یا صدها برابر خرید یک قفل به ما وارد کند آیا استفاده از یک برند نامرغوب و بی کیفیت فقط دروغی نیست که به خودمان گفته ایم و حفاظت از منزل فقط خیالی است که در ذهن پرورانیده ایم اگر به این سوالات خوب فکر کنیم برای خرید قفل وقت تحقیقات بیشتر و هزینه بالاتری در نظر میگیریم بنابراین دعوت مینماییم برای خرید یک دیتالاگر و رکوردر دمای یخچالی و سردخانه ای ابتدا به لینک زیر سر بزنید تا از جزییات و ویژگیهای سیستمهای قابل اعتماد برایتان شرح و بازگو نماییم http://pishrans.com/refrigerator-monitoring

  دارو و مواد مصرفی تهران
 • سامانه هشدار دمای یخچال

  سامانه هشدار دمای یخچال

  این سامانه قادر است تا از مواد دارویی -بهداشتی و غذایی داخل یخچال یا فریزر و سردخانه در مقابل فساد محافظت نماید این سیستم با هشدار بموقع در صورت خرابی سیستم برودتی میتواند جلوی یک خرابی وسیع را دریخچال و بروز ضررهای هنگفت بگیرد سیستم موجود قادر است تا در صورت نیاز برای 2 الی چند یخچال آزمایشگاهی کنار هم تجهیز گردد شرایط هشدار این سیستم عبارتند از 1)افزایش دمای یخچال در صورت سوختن کمپرسور یا خروج گاز 2)کاهش دمای یخچال در نتیجه یکسر شدن ترموستات 3)افزایش دمای یخچال در حالت قطع برق 4)افزایش دمای یخچال در نتیجه باز ماندن درب یخچال 5)هشدار قطع برق دستگاه 6)محافظ داخلی برای قطع برق یخچال در زمان قطع و وصل شبکه امکانات فوق به صورت آبشنال و یا حتی یکجا میتواند در یک سیستم تجهیز گردد برای اطلاعات بیشتر به سایت پیشران صنعت ویرا سر بزنید http://pishrans.com/refrigrator-temp-control

  دارو و مواد مصرفی تهران
 • دستبند بیمار پلاستیکی

  دستبند بیمار پلاستیکی

  ویژگیها: جنس پلاستیکی بسیار لطیف و مقاوم با بهترین کیفیت قابل شستشو و ضد عفونی آنتی باکتریال ضد حساسیت بدون لاتکس دارای دکمه وعدم امکان جداشدن بدون ابزار بدون وجود هیچ گونه فلزی در دستبند دارای جنس لطیف و سبک در 3 مدل و 8 رنگ: 1. دستبند شناسایی بیمار با قابلیت نوشتن روی آن ( دستبند بیمار مدل 130W ): دارای سه مدل: اطفال، بزرگسال، ست مادر و نوزاد در شش رنگ: قرمز، زرد، آبی، صورتی، سبز، سفید 2. دستبند شناسایی بیمار با محافظ طلقی ( دستبند بیمار مدل 130S ): دارای سه مدل: نوزاد، اطفال، بزرگسال در هشت رنگ: قرمز، زرد، آبی، صورتی، نارنجی، بنفش، سبز، سفید قابل نوشتن روی آن و نیز چاپ مشخصات بیمار با هر نوع پرینتر 3. دستبند شناسایی بیمار با کارتابل ( دستبند بیمار مدل 130C) : دارای سه مدل: اطفال، بزرگسال، ست مادر و نوزاد در شش رنگ: قرمز، زرد، آبی، صورتی، سبز، سفید

  دارو و مواد مصرفی تهران
 • قیمت رو تختی دور کش

  قیمت رو تختی دور کش

  قیمت رو تختی دور کش یکبار مصرف براساس گرماژ - ابعاد متغیر میباشد. رو تختی دور کش یکبار مصرف مناسب انواع تخت معاینه - کلینیک درمانی و زیبایی - بیمارستان ها - دامپزشکی - مطب پزشکی کاربرد دارد. از ملحفه یکبار مصرف در صنایع کشاورزی و خودروسازی و حتی برای کاور لوازم خانه استفاده میشود.ملحفه یکبار مصرف در درمانگاه ها، بیمارستان ها، کلینیک های زیبایی، مراکز ماساژ، هتل ها و مسافرخانه ها به صورت کش دار استفاده میگردد. ملحفه یکبار مصرف در دامپزشکی ها، پت شاپ ها بصورت تکه ای یا شان استفاده میگردد.از ملحفه یکبار مصرف کاور کیف و کفش، کاور لوازم خانگی، کاور لوازم ماشین، کاور کامپیوتر و لوازم جانبی آن و ... حتی مصارف شخصی تولید می شود ملحفه یکبار مصرف به عنوان روتختی و زیرانداز و روبالشی و حوله و لباس یکبار مصرف کاربرد دارد. ملحفه یکبار مصرف از جنس اسپان باند سوزنی و بدون بافت و ضد حساسیت میباشد. مهمترین مسئله وقت شماست که با انواع ملحفه یکبار مصرف نیازی به صرف وقت و زمان در دوخت و دوز و شست شو ندارید.

  دارو و مواد مصرفی اصفهان