پاکت کرافت چیست؟

پاکت کرافت چیست؟
 نحوه ارائه محصولات و تولیدات به مشتریان یکی از مهم‌ترین بخش‌های موفقیت محصول در جلب نظر مشتریان و مطرح‌شدن در بازار عرضه است. بسته‌بندی محصولات بخش مهمی از نحوه عرضه محصول هستند و از چندین جهت دارای اهمیت زیادی هستند. با توجه به رقابت شدیدی که همواره در عرضه محصولات وجود دارد، استفاده از بسته‌بندی مناسب، جدید و کاربردی یکی از راه‌های جلب نظر مشتریان است. امروزه انواع بسته‌بندی‌های کاغذی، شیشه‌ای، پلاستیکی و ... وجود دارد. هرکدام از این بسته‌بندی‌ها مناسب گروهی از کالاها هستند. این بسته‌بندی‌ها از مزایا و معایب متفاوتی نیز برخوردار هستند. پاکت کرافت یکی از انواع بسته‌بندی است که با این‌که از مدت‌ها قبل از آن استفاده شده، در حال حاضر دستخوش تغییرات شده و مدل‌های جدیدی به بازار ارائه کرده است. تنوع مدل‌های پاکت کرافت بسیار بالا است. از انواع مدل‌های پاکت کرافت برای بسته‌بندی مواد غذایی، بسته‌بندی هدایا، بسته‌بندی مدارک و ... استفاده می‌شود. اطلاعات ارائه شده در این مطلب بر روی انواع پاکت کرافت‌ها، کاربردهای آن‌ها، محل تهیه و نحوه خرید آن‌ها تمرکز دارد. با همراهی ما در ادامه مطلب، این جزئیات را مطالعه نمایید.

آشنایی با پاکت کرافت

پاکت کرافت‌ها پاکت‌هایی کاغذی هستند که از آن‌ها برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل انواع مواد مانند مواد غذایی و خوراکی استفاده می‌شوند. از پاکت کرافت‌ها در ایام قدیم نیز برای بسته‌بندی و حمل انواع میوه‌ها و شیرینی نیز استفاده می‌شده است. پاکت‌های کرافت در حال حاضر تغییرات زیادی نسبت به زمان گذشته کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین مزایای خرید پاکت کرافت آسیب کم‌تر به محیط‌زیست به دلیل عدم استفاده از مواد نایلونی و پلاستیکی است.
پکت کرافت

 

 کاربردهای پاکت کرافت

1. بسته‌بندی انواع خشکبار و آجیل
2. بسته‌بندی میوه خشک
3. بسته‌بندی گیاهان دارویی
4 بسته‌بندی چای و قهوه
5. بسته‌بندی انواع نان‌های فانتزی
6. بسته‌بندی سیمان و گچ
7. بسته‌بندی موارد شیمیایی پودری
8. بسته‌بندی غذای آبزیان دام و طیور
9. بسته‌بندی انواع کودها و بذرهای کشاورزی
10. بسته‌بندی انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی

 انواع پاکت کرافت

1. پاکت کرافت زیپ کیپ
2. پاکت کرافت گلاسه
3. پاکت کرافت کاغذی
4. پاکت کرافت متالایز
5. ساک دستی کرافت
6. پاکت کرافت پنجره دار یا بدون پنجره
7. پاکت کرافت یک رو شفاف
8. پاکت کرافت ساده
9. پاکت کرافت تک لایه یا چند لایه

مزایای استفاده از پاکت کرافت

1. مقاومت بالا و استحکام مناسب پاکت کرافت
2. رعایت بهداشت و تضمین سلامت مصرف‌کنندگان
3. حمل و چیدمان زیبا در همه قفسه‌های فروشگاهی
4. برخورداری از ظاهری زیبا و بسته‌بندی لوکس
5. سهولت در باز و بسته شدن پاکت کرافت
6. کاهش چشم‌گیر مصرف نایلون و پلاستیک
7. وجود تنوع در طرح و رنگ
8. کیفیت بالای ترکیبات اولیه
9. امکان تولید در سایزهای دلخواه مشتریان
10. وجود امکان چاپ برند و لوگو با طرح‌ها سفارشی
11. قیمت مناسب
12. امکان رقابت بالا با سایر انواع بسته‌بندی‌ها

 ایده‌های کاربردی در استفاده از پاکت کرافت


ایده کاربردی برای پاکت کرافت

بسته‌بندی‌های مناسبتی

فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند در طراحی پاکت‌های کرافت مورداستفاده خود از طرح‌ها، رنگ‌ها و جملاتی استفاده کنند که متناسب با مناسبت‌های تقویمی نزدیک باشد. برای مثال استفاده از طرح‌های متناسب با یلدا بر روی پاکت کرافت های میوه خشک در محدوده زمانی نزدیک به این مناسبت تقویمی یا استفاده از پاکت کرافت‌هایی با طرح‌های عاشقانه برای بسته‌بندی شکلات در نزدیکی ولنتاین. علاوه بر مناسبت‌های تقویمی استفاده از پاکت کرافت و تزئین آن متناسب با مناسبت‌های شخصی نیز ایده‌ای کاربردی درباره پاکت بسته‌بندی گرافت است. می‌توان از تزئینات مربوط با مناسبت پیش رو استفاده کرد و پاکت کرافت را هماهنگ با آن انتخاب و تزئین کرد. برای مثال تزئینات قلبی شکل مناسب بسته‌بندی هدیه سالگرد ازدواج با پاکت کرافت هستند.

تبلیغات روی بسته‌بندی

بخش بیرونی پاکت‌های کرافت کاملاً خالی است. این فرصت مناسبی برای کسب‌وکارها و فروشگاه‌هایی است که از پاکت کرافت برای بسته‌بندی کالا و محصولات خود استفاده می‌کنند. چاپ تبلیغات فروشگاه، کسب‌وکار و مسائلی از این قبیل بر روی پاکت کرافت‌‎ها ایده‌ای کاربردی و تجاری به حساب می‌آید.

تعامل با مشتریان

بهتر است صرفاً به استفاده از پاکت کرافت های ساده اکتفا نشود. شرکت‌ها، گروه‌ها، فروشگاه‌ها و تولیدکنندگانی که از پاکت کرافت برای بسته‌بندی و ارائه محصولات خود استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از محصول با مشتریان خور تعامل ایجاد کنند. نوشتن جملاتی در حوزه محصول ارائه شده در جهت جلب‌توجه مشتری یکی از ایده‌های کاربردی استفاده از پاکت کرافت برای تعامل با مشتریان است.

استفاده از رنگ‌های مناسب

دقت در استفاده از پاکت کرافت یکی به‌اندازه‌ای مهم است که خود ایده‌ای کاربردی در جهت استفاده از این محصول به حساب می‌آید. رنگ پاکت کرافت و شکل ظاهری آن باید با محصولی که درون آن وجود دارد هم‌خوانی و تناسب داشته باشد. برای مثال اگر محتویات پاکت کرافت شامل قهوه باشد، مناسب است که از رنگ قهوه‌ای با طرح‌های خلاقانه‌ای که در آن‌ها از شکل دانه‌های قهوه استفاده شده است بهره برد.

پاکت کرافت از کجا بخریم؟

تهیه پاکت کرافت کار بسیار راحتی است. در حال حاضر تولیدکنندگان و واسطه‌های بسیاری در حال فروش انواع مختلفی از پاکت کرافت هستند. برای تهیه پاکت کرافت به‌صورت حضوری می‌توان سری به بازار بزرگ تهران زد. پس از یافتن راسته تولیدکنندگان و فروشندگان این کالا می‌توان درباره نوع و تعداد پاکت کرافت های سفارشی با آن‌ها به توافق رسید.

 سفارش پاکت کرافت

سفارش پاکت کرافت به دو شکل حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است. در سفارش حضوری می‌توان به مکان‌هایی که در هر شهر به ارائه این محصول می‌پردازند، رفت و پاکت‌های موردنظر را در تعداد موردنظر سفارش داد. شیوه غیرحضوری که بسیار راحت‌تر از شیوه قبل به نظر می‌رسد، مستلزم است که با آگهی‌های اینترنتی یا شماره‌هایی که به این منظر در سایت‌ها منتشر شده‌اند، تماس گرفت و با مشاهده عکس محصولات نسبت به سفارش پاکت کرافت اقدام کرد.
 
 کلام پایانی
پاکت کرافت‌ها نوع جدیدی از بسته‌بندی به حساب نمی‌آیند. همان‌طور که قبلاً به آن اشاره شد، استفاده از پاکت‌ها برای خرید و جابه‌جایی محصولات از ایام قدیم رواج داشته است ولی در حال حاضر با پاکت کرافت‌هایی با طرح‌های جدیدی و کاربردهای فراوان‌تر روبه‌رو هستیم که تا حدود زیادی در بین مصرف‌کنندگان تثبیت شده‌اند.
علاوه بر زیبایی بسته‌بندی و حمل محصولات با پاکت کرافت، سطح بهداشت در این بسته‌بندی نیز بسیار مناسب است. به نظر می‌رسد، مهم‌ترین مسئله درباره استفاده از پاکت کرافت‌ها نیز مربوط به حفظ هرچه بیشتر محیط‌زیست و واردکردن کم‌ترین آسیب ممکن به آن است.

1400/9/22
جویشگر


محصولات مشابه
 • چاپ کارت دانشجویی-کارت دانش آموزی - چاپ کارت دانش آموزی

  چاپ کارت دانشجویی-کارت دانش آموزی - چاپ کارت دانش آموزی

  چاپ کارت پی وی سی برای دانشجویان به روش re-transfer . چاپ کارتهای دانشجویی همراه با طراحی برای دانشگاه های معتبر کشور . کارت دانشجویی http://coico.ir/id-card چاپ انواع کارتهای دانشجویی pvc مرکز خدمات کشوری کارت دانشجویی چاپ کارت های دانشجویی و اساتید http://student-card.ir/ طراحی کارت دانشجویی با ارسال نمونه چاپی مجری طراحی کارتهای دانشجویی و پرسنلی http://coico.ir/print-card چاپ دیجیتال کارت های شناسایی ،پرسنلی و دانشجویی چاپ عکس ،آرم و لوگو بر روی کارت دانشجویی صدور کارت حضور و غیاب، سلف سرویس، پارکینگ، پرسنلی، شناسایی، اعتباری پرینتر فوری کارت دانشجویی pvc چاپ کارت دانش آموزی بر روی کارت پی وی سی چاپ ارزان کارت دانش آموزی چاپ کارت دانش آموزی http://cardco.ir/student-student-printing/ چاپ کارت تکی دانشجویی http://cardco.ir خدمات رنگی پرینترهای چاپ کارت دانشجویی pvc روشهای جدید چاپ کارت دانشجویی چاپ ارزان کارت دانشجویی چاپ کارت دانشجویی بدون تماس چاپ کارت دانشجویی مغناطیسی چاپ کارت دانشجویی امنیتی چاپ کارت دانشجویی لمینت چاپ پی وی سی کارت دانشجویی http://cardco.ir/product-category/pvc-printer چاپ کارت دانش آموزی https://coico.ir/student-card-printing/ کارت پرداز

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • پرینتر چاپ کارت pvc، چاپگر دست دوم، تعمیرات پرینتر کارت pvc

  پرینتر چاپ کارت pvc، چاپگر دست دوم، تعمیرات پرینتر کارت pvc

  نماینده فروش و خدمات پس از فروش پرینترهای چاپ کارت پی وی سی اطلاعات بیشتر : https://www.printercard.ir/ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ انواع چاپگر کارت پی وی سی: پرینتر چاپ کارت فارگو fargo https://www.printercard.ir/product-category/fargo-printer/ پرینتر چاپ کارت اولیس evolis https://www.printercard.ir/product-category/evolis-printer/ پرینتر چاپ کارت هایتی hiti https://www.printercard.ir/product-category/hiti-printer/ پرینتر چاپ کارت زبرا zebra https://www.printercard.ir/product-category/zebra-printer/ پرینتر چاپ کارت مجیکارد magicard https://www.printercard.ir/product-category/magicard-printer/ پرینتر چاپ کارت متیکا xid https://www.printercard.ir/product-category/xid-printer/ پرینتر چاپ کارت اسمارت smart https://www.printercard.ir/product-category/smart-printer/ پرینتر چاپ کارت هودو hodoo https://www.printercard.ir/product-category/hodoo-printer/ پرینتر چاپ کارت پوینت من https://www.printercard.ir/product-category/pointman-printer/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- چاپگر کارت پی وی سی کارکرده https://www.printercard.ir/%DA%86%D8%A7%D9%BE%DA%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%E2%80%8C%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF/ تعمیرات چاپگر کارت پی وی سی https://www.printercard.ir/%d8%aa%d8%b9%d9%85%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-pvc/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- لیبل پرینتر https://www.printercard.ir/product-category/%d9%84%db%8c%d8%a8%d9%84-%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1/ پرینتر سوزنی https://www.printercard.ir/product-category/%d9%be%d8%b1%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1-%d8%b3%d9%88%d8%b2%d9%86%db%8c/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- جهت دریافت کاتالوگ و لیست قیمت با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. III پرینتر کارت III III تلفن : 66969893-021 III III موبایل : 09124248429 III www.printercard.ir

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • پرینتر چاپ کارت هایتی HITI CS200

  پرینتر چاپ کارت هایتی HITI CS200

  مشخصات فنی پرینتر کارت هایتی CS200 http://cardco.ir/product/cs200 پرینتر کارت پی وی سی CS200 یکی از مدل های منتخب در زمینه چاپ انواع کارت های pvc می باشد که قابلیت پرینت بر روی انواع کارت پی وی سی ، پرینت کارت مگنت ، کنتاکلس ، اسمارت همچنین یک رو با قابلیت اضافه کردن ماژول چاپ دو رو با چاپ لب به لب می باشد. * تکنولوژی چاپ مستقیم * قابلیت چاپ روی انواع کارت ساده - مگنت - کنتاکلس و .... * قابلیت اضافه نمودن ماژول دو رو چاپ و انکودرهای مگنت - اسمارت - کنتاکلس * سرعت چاپ با ریبون رنگی YMCKO کمتر از 21 ثانیه (180 عدد کارت در ساعت) * سرعت چاپ با ریبون مشکی کمتر از 6 ثانیه (600 عدد کارت در ساعت) * پورت USB http://hiti-printer.ir/ * حافظه پرینتر 32MB * کیفیت چاپ 300dpi/ 11.8 Million Color * انواع ریبون ها : YMCKO , ½ YMCKO,1/3 YMCKO,YMCKOK (6 Panel),YMCBKO,YMCKFOO, KO,K * محفظه ورودی 100 عدد کارت 760 میکرون * لینک مشخصات پرینتر : http://coico.ir/product/printer-hiti-cs200 * محفظه خروجی 50 عدد کارت 760 میکرون * نمایشگر ال سی دی جهت دسترسی به تنظیمات پرینتر * سازگار با سیستم عاملهای windows 2000 / XP / VISTA / SEVEN cardco.ir/ * قابلیت ارتقاء ( بروز رسانی ) * نرم افزار اختصاصی چاپ با قابلیت ارتباط با بانک اطلاعاتی (Card Desfiree) http://coico.ir

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • قیمت سررسیدها شکسته شد

  قیمت سررسیدها شکسته شد

  انتشارات پیک فدک با بیش از 20 سال تجربه توانسته است تقویم رومیزی و سررسیدهای با کیفیت تولید و به بازار عرضه کند، رضایت مشتریان عزیز باعث شد تا هر ساله با افزایش تیراژ تولید به این کار ادامه دهیم بتوانیم رضایتمندی شما عزیزان را بیشتر جلب کنیم. این مجموعه سررسیدهای سلفونی خود را که با کیفیت بالا در طراحی و چاپ می باشند، با قیمت بسیار مناسب و استثنایی به فروش می رساند. امید است در سال 1401 نیز در کنار شما باشیم کیفیت از فدک آغاز میشود... برخی از دلایل همکاری با انتشارات پیک فدک: 1- پشتیبانی حرفه ای با بیش از 70 نفر پرسنل 2- کیفیت بالای چاپ و صحافی تضمینی 3- در صورت مشاهده سررسید معیوب، جنس می تواند مرجوع گردد. 4- هزینه نسبتا پایین محصولات نسبت به کیفیت و خدمات آن 5- هزینه پایین برای خدمات چاپ اختصاصی (جلد، لت و ترام) 6- ما مجموعه ای هستیم شامل چاپخانه، صحافی، انتشارات و کانون تبلیغاتی با سابقه ای چندین ساله و نه فقط یک مجموعه نوپا 7- در سال گذشته بیش از 600 عنوان سررسید اختصاصی تحویل داده شد. 8- شرکت ها و موسساتی که به دنبال کیفیت تضمینی و قیمت مناسب در چاپ سررسید و تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی هستند با نشر پیک فدک کار می کنند. و غیره... کیفیت از فدک آغاز میشود... ســـایر محصولات انتشـــارات پیک فدک: سررسید چـرم لب لاک، چرم دورچسب، چرم ایرانی، ســررسید اروپایی چــرم و سلفــونی، سررسید گالینگور وزیری و اروپایی، تقویم رومیزی نفیس و فانتزی، تقویم رومیزی شبهای ایران و جهان، گل، ماشین، تقویم رومیزی هنری، تقویم رومیزی ایران، شمال، تخت جمشید، تقویم رومیزی طبیعت، هفتگی، تقویم دیواری تک برگ کوچک، متوسط، بزرگ، تقویم دیواری چهار برگ کوچک، چهار برگ بزرگ، چهار برگ متوسط، انواع هدایای تبلیغاتی، ست مدیریتی، انواع خودکار فلزی تبلیغاتی، انواع خودکار پلاستیکی تبلیغاتی، انواع جاکارتی

  چاپ و بسته‌بندی قم