پاکت کرافت چیست؟

پاکت کرافت چیست؟
 نحوه ارائه محصولات و تولیدات به مشتریان یکی از مهم‌ترین بخش‌های موفقیت محصول در جلب نظر مشتریان و مطرح‌شدن در بازار عرضه است. بسته‌بندی محصولات بخش مهمی از نحوه عرضه محصول هستند و از چندین جهت دارای اهمیت زیادی هستند. با توجه به رقابت شدیدی که همواره در عرضه محصولات وجود دارد، استفاده از بسته‌بندی مناسب، جدید و کاربردی یکی از راه‌های جلب نظر مشتریان است. امروزه انواع بسته‌بندی‌های کاغذی، شیشه‌ای، پلاستیکی و ... وجود دارد. هرکدام از این بسته‌بندی‌ها مناسب گروهی از کالاها هستند. این بسته‌بندی‌ها از مزایا و معایب متفاوتی نیز برخوردار هستند. پاکت کرافت یکی از انواع بسته‌بندی است که با این‌که از مدت‌ها قبل از آن استفاده شده، در حال حاضر دستخوش تغییرات شده و مدل‌های جدیدی به بازار ارائه کرده است. تنوع مدل‌های پاکت کرافت بسیار بالا است. از انواع مدل‌های پاکت کرافت برای بسته‌بندی مواد غذایی، بسته‌بندی هدایا، بسته‌بندی مدارک و ... استفاده می‌شود. اطلاعات ارائه شده در این مطلب بر روی انواع پاکت کرافت‌ها، کاربردهای آن‌ها، محل تهیه و نحوه خرید آن‌ها تمرکز دارد. با همراهی ما در ادامه مطلب، این جزئیات را مطالعه نمایید.

آشنایی با پاکت کرافت

پاکت کرافت‌ها پاکت‌هایی کاغذی هستند که از آن‌ها برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل انواع مواد مانند مواد غذایی و خوراکی استفاده می‌شوند. از پاکت کرافت‌ها در ایام قدیم نیز برای بسته‌بندی و حمل انواع میوه‌ها و شیرینی نیز استفاده می‌شده است. پاکت‌های کرافت در حال حاضر تغییرات زیادی نسبت به زمان گذشته کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین مزایای خرید پاکت کرافت آسیب کم‌تر به محیط‌زیست به دلیل عدم استفاده از مواد نایلونی و پلاستیکی است.
پکت کرافت

 

 کاربردهای پاکت کرافت

1. بسته‌بندی انواع خشکبار و آجیل
2. بسته‌بندی میوه خشک
3. بسته‌بندی گیاهان دارویی
4 بسته‌بندی چای و قهوه
5. بسته‌بندی انواع نان‌های فانتزی
6. بسته‌بندی سیمان و گچ
7. بسته‌بندی موارد شیمیایی پودری
8. بسته‌بندی غذای آبزیان دام و طیور
9. بسته‌بندی انواع کودها و بذرهای کشاورزی
10. بسته‌بندی انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی

 انواع پاکت کرافت

1. پاکت کرافت زیپ کیپ
2. پاکت کرافت گلاسه
3. پاکت کرافت کاغذی
4. پاکت کرافت متالایز
5. ساک دستی کرافت
6. پاکت کرافت پنجره دار یا بدون پنجره
7. پاکت کرافت یک رو شفاف
8. پاکت کرافت ساده
9. پاکت کرافت تک لایه یا چند لایه

مزایای استفاده از پاکت کرافت

1. مقاومت بالا و استحکام مناسب پاکت کرافت
2. رعایت بهداشت و تضمین سلامت مصرف‌کنندگان
3. حمل و چیدمان زیبا در همه قفسه‌های فروشگاهی
4. برخورداری از ظاهری زیبا و بسته‌بندی لوکس
5. سهولت در باز و بسته شدن پاکت کرافت
6. کاهش چشم‌گیر مصرف نایلون و پلاستیک
7. وجود تنوع در طرح و رنگ
8. کیفیت بالای ترکیبات اولیه
9. امکان تولید در سایزهای دلخواه مشتریان
10. وجود امکان چاپ برند و لوگو با طرح‌ها سفارشی
11. قیمت مناسب
12. امکان رقابت بالا با سایر انواع بسته‌بندی‌ها

 ایده‌های کاربردی در استفاده از پاکت کرافت


ایده کاربردی برای پاکت کرافت

بسته‌بندی‌های مناسبتی

فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند در طراحی پاکت‌های کرافت مورداستفاده خود از طرح‌ها، رنگ‌ها و جملاتی استفاده کنند که متناسب با مناسبت‌های تقویمی نزدیک باشد. برای مثال استفاده از طرح‌های متناسب با یلدا بر روی پاکت کرافت های میوه خشک در محدوده زمانی نزدیک به این مناسبت تقویمی یا استفاده از پاکت کرافت‌هایی با طرح‌های عاشقانه برای بسته‌بندی شکلات در نزدیکی ولنتاین. علاوه بر مناسبت‌های تقویمی استفاده از پاکت کرافت و تزئین آن متناسب با مناسبت‌های شخصی نیز ایده‌ای کاربردی درباره پاکت بسته‌بندی گرافت است. می‌توان از تزئینات مربوط با مناسبت پیش رو استفاده کرد و پاکت کرافت را هماهنگ با آن انتخاب و تزئین کرد. برای مثال تزئینات قلبی شکل مناسب بسته‌بندی هدیه سالگرد ازدواج با پاکت کرافت هستند.

تبلیغات روی بسته‌بندی

بخش بیرونی پاکت‌های کرافت کاملاً خالی است. این فرصت مناسبی برای کسب‌وکارها و فروشگاه‌هایی است که از پاکت کرافت برای بسته‌بندی کالا و محصولات خود استفاده می‌کنند. چاپ تبلیغات فروشگاه، کسب‌وکار و مسائلی از این قبیل بر روی پاکت کرافت‌‎ها ایده‌ای کاربردی و تجاری به حساب می‌آید.

تعامل با مشتریان

بهتر است صرفاً به استفاده از پاکت کرافت های ساده اکتفا نشود. شرکت‌ها، گروه‌ها، فروشگاه‌ها و تولیدکنندگانی که از پاکت کرافت برای بسته‌بندی و ارائه محصولات خود استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از محصول با مشتریان خور تعامل ایجاد کنند. نوشتن جملاتی در حوزه محصول ارائه شده در جهت جلب‌توجه مشتری یکی از ایده‌های کاربردی استفاده از پاکت کرافت برای تعامل با مشتریان است.

استفاده از رنگ‌های مناسب

دقت در استفاده از پاکت کرافت یکی به‌اندازه‌ای مهم است که خود ایده‌ای کاربردی در جهت استفاده از این محصول به حساب می‌آید. رنگ پاکت کرافت و شکل ظاهری آن باید با محصولی که درون آن وجود دارد هم‌خوانی و تناسب داشته باشد. برای مثال اگر محتویات پاکت کرافت شامل قهوه باشد، مناسب است که از رنگ قهوه‌ای با طرح‌های خلاقانه‌ای که در آن‌ها از شکل دانه‌های قهوه استفاده شده است بهره برد.

پاکت کرافت از کجا بخریم؟

تهیه پاکت کرافت کار بسیار راحتی است. در حال حاضر تولیدکنندگان و واسطه‌های بسیاری در حال فروش انواع مختلفی از پاکت کرافت هستند. برای تهیه پاکت کرافت به‌صورت حضوری می‌توان سری به بازار بزرگ تهران زد. پس از یافتن راسته تولیدکنندگان و فروشندگان این کالا می‌توان درباره نوع و تعداد پاکت کرافت های سفارشی با آن‌ها به توافق رسید.

 سفارش پاکت کرافت

سفارش پاکت کرافت به دو شکل حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است. در سفارش حضوری می‌توان به مکان‌هایی که در هر شهر به ارائه این محصول می‌پردازند، رفت و پاکت‌های موردنظر را در تعداد موردنظر سفارش داد. شیوه غیرحضوری که بسیار راحت‌تر از شیوه قبل به نظر می‌رسد، مستلزم است که با آگهی‌های اینترنتی یا شماره‌هایی که به این منظر در سایت‌ها منتشر شده‌اند، تماس گرفت و با مشاهده عکس محصولات نسبت به سفارش پاکت کرافت اقدام کرد.
 
 کلام پایانی
پاکت کرافت‌ها نوع جدیدی از بسته‌بندی به حساب نمی‌آیند. همان‌طور که قبلاً به آن اشاره شد، استفاده از پاکت‌ها برای خرید و جابه‌جایی محصولات از ایام قدیم رواج داشته است ولی در حال حاضر با پاکت کرافت‌هایی با طرح‌های جدیدی و کاربردهای فراوان‌تر روبه‌رو هستیم که تا حدود زیادی در بین مصرف‌کنندگان تثبیت شده‌اند.
علاوه بر زیبایی بسته‌بندی و حمل محصولات با پاکت کرافت، سطح بهداشت در این بسته‌بندی نیز بسیار مناسب است. به نظر می‌رسد، مهم‌ترین مسئله درباره استفاده از پاکت کرافت‌ها نیز مربوط به حفظ هرچه بیشتر محیط‌زیست و واردکردن کم‌ترین آسیب ممکن به آن است.

1400/9/22
جویشگر


محصولات مشابه
 • جای کاتالوگ و بروشور (دیواری و رومیزی)

  جای کاتالوگ و بروشور (دیواری و رومیزی)

  انواع جای کاتالوگ و بروشور تولید شده با پلکسی گلاس شفاف خارجی درجه یک با ضمانت کیفیت و ارسال فوری به سراسر کشور در فروشگاه لیزرکات : اولین سایت فروش آنلاین جای کاتالوگ و بروشور در کشور با قابلیت انتخاب سایز دلخواه در سایزهای استاندارد کاغذ: جاکاتالوگی آ4 - رومیزی و دیواری (مناسب برای کاغذ 21×30 سانت) جای کاتالوگ آ5 - رومیزی و دیواری (مناسب برای کاغذ 21×1 سانت) جاکاتالوگی سه لت - رومیزی و دیواری (مناسب برای کاغذ 21×10 سانت) کاربردهای جای کاتالوگ و بروشور پلکسی از استندهای رومیزی کاتالوگ و بروشور برای قرار دادن برگه های تبلیغاتی، کاتالوگ‌های اطلاع‌رسانی و بروشورهای آموزشی استفاده می‌شود. در موسسات آموزشی و دولتی بروشورهای زیادی هستند که در اختیار مراجعین قرار می‌گیرند. برای این‌که دسترسی به این برگه‌های بروشور به راحتی امکان پذیر باشد، آن‌ها را در استندهای مخصوص که جای کاتالوگ و بروشور هستند قرار می‌دهند. در مراکز درمانی، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها برگه های آموزشی- درمانی زیادی هستند که علاوه بر ارائه اطلاعات پزشکی، دستورالعمل‌هایی برای سلامتی افراد در آن‌ها قید شده است. برای این‌که این بروشورهای کاربردی خیلی سریع‌تر و آسان‌تر در اختیار مراجعین قرار بگیرد، آن‌ها را در استندهایی با عنوان جای کاتالوگ و بروشور قرار می‌دهند. این نوع استندها هم در نوع رومیزی و هم در نوع دیواری تولید می‌شوند که با توجه به محل استفاده می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. به عنوان مثال اگر قصد دارید یک استند جای کاتالوگ و بروشور را در سالن انتظار قرار دهید، پیشنهاد می کنیم از استندهای دیواری استفاده کنید. ولی اگر می‌خواهید بروشورهای خود را در پیشخوان منشی ارائه کنید، حتما از استند بروشور رومیزی استفاده کنید. جنس ساخت جای کاتالوگ و بروشور تمام استندهای بروشور و کاتالوگ (چه از نوع رومیزی و چه از نوع دیواری) از جنس پلکسی گلاس شفاف خارجی تولید می‌شوند. تمام قطعات این استندها بوسیله برش لیزری بریده شده و از این حیث از کیفیت بسیار زیادی برخوردارند. پلکسی گلاس شفاف استحکام زیادی دارد و اگر تعداد بروشورهای شما زیاد باشد، برای استندهای کاتالوگ پلکسی مشکلی پیش نخواهد آمد. استندهای جای کاتالوگ و بروشور ساخته شده با پلکسی شفاف را میتوانید با دستمالهای معمولی تمیز و یا گردگیری کنید. حتی در صورتی که استندهای بروشور لک شده باشند با اسپری های تمیز کننده مثل شیشه پاک‌کن براحتی تمیز می شوند. جهت خرید جای کاتالوگ و بروشور پلکسی گلاس کافیست از روش‌های زیر اقدام کنید: 1- با شماره های این آگهی تماس بگیرید تا سفارش شما را فورا ثبت و ارسال کنیم 2- وارد سایت لیزرکات شوید و از منوهای سایت استند پلکسی را انتخاب کنید. در صفحه ای که وارد می‌شوید انواع جای کاتالوگ و بروشور را مشاهده و خریدتان را تکمیل کنید.

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • رول های اسپان باند

  رول های اسپان باند

  پارچه اسپان باند یکی از پارچه های پر مصرف و کاربردی در صنعت های مختلف می باشد. کاربرد انواع پارچه یکبار مصرف به قدری گسترده است که مشاغل گوناگونی با انواع آن سر و کار دارند. آیا با انواع پارچه اسپان باند آشنایی دارید؟ پارچه های اسپان مشخصه های گوناگونی دارند که هرکدام برای مصرفی انتخاب و خریداری می شوند. پارچه اسپان باند چیست؟ انواع پارچه اسپان باند به پارچه های یکبار مصرف و بی بافت نیز شهرت دارند. پارچه های یکبار مصرف با ضخامت های مختلفی تولید می شوند که هر کدام برای مصرف خاصی کاربرد دارند. چنانچه قبلا تجربه خرید پارچه اسپان باند را داشته باشید، به خوبی می دانید که فروشنده یا تولید کننده از شما در مورد گرماژ مورد نیازتان سوال خواهد کرد. منظور از گرماژ پارچه اسپان باند چیست؟ هر متر پارچه در عرض های مختلف دارای وزن بخصوصی می باشد که اصطلاحا به آن گرماژ نیز گفته می شود. هرچقدر گرماژ پارچه ببشتر باشد مسلما ضخامت پارچه نیز افزایش خواهد یافت. پارچه های اسپان باند در گرماژ های ۱۷ الی ۹۰ گرم معمولا تولید می شوند که عرض پارچه ها در بیشتر کارخانجات ۱۲۰ و ۱۶۰ سانتی متر می باشد. مصارف پارچه اسپان باند : مصرف انواع پارچه یکبار مصرف در کشور بسیار گسترده است و حجم بسیار زیادی از این پارچه توسط کارخانجات داخلی تولید و عرضه می گردند. تهیه کیسه چای، دوخت لباس بیماران، دوخت ماسک یکبار مصرف، روتختی های بیمارستان و خوابگاه ها، دوخت پاکت و کیسه های تبلیغاتی، دوخت انواع کاور لباس و … از جمله موارد پر فروش انواع پارچه های بی بافت می باشد. همچنین از اینگونه پارچه های در بخش های صنعتی و گلخانه ای نیز بصورت مکرر مورد استفاده قرار می گیرند. قطعا برای استفاده در چنین مواردی، نیازمند استفاده از ضخامت های کوناگونی می باشد که قیمت فروش هرکدام نیز متفاوت است.

  چاپ و بسته‌بندی اصفهان
 • مرکز پرینت رنگی شبانه روزی ، اسکن ،تایپ ، پاورپوینت و اسکن

  مرکز پرینت رنگی شبانه روزی ، اسکن ،تایپ ، پاورپوینت و اسکن

  مرکز پرینت و پرینت رنگی شبانه روزی و تایپ ، پاورپوینت و اسکن مرکز تایپ سریع، فتوکپی، پرینت، صحافی، ویرایش پایانامه یک روزه پرینت و پرینت رنگی شبانه روزی در طول شب پرینت رنگی فقط و فقط بالای 70 صفحه انجام می گردد . از طریق واتساپ ارسال نمایید و با اسنپ خدمتتان ارسال و بعد از دریافت در صورت رضایت تسویه نمایید . تایپ در پاورپوینت و اکسل تایپ و ترجمه فوق سریع دانشجویی خدمات چاپ سریع و فوری با قیمتهای دانشجویی خدمات چاپ سربرگ ، فاکتور ، کارت ویزیت ،لیبل و تراکت تایپ نامه حتی یک برگ فایل را خدمتتان ارسال و پس از رضایت تسویه نمایید . تلفن تماس : دفتر تهران :09011305834 ************هدف ما تنها رضایت شماست.************

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • قوطی مقوایی -(بسته بندی چای.قهوه.خشکبار)

  قوطی مقوایی -(بسته بندی چای.قهوه.خشکبار)

  شرکت پارس دلتا پاک اولین تولید کننده قوطی مقوایی بهداشتی و ظروف بسته بندی کاغذی استوانه ایی در ایران. ظروف بسته بندی مناسب برای چای.قهوه.شکلات.چیپس.پودر سوخاری .دراژه.اسمارتیز.دمنوش و مواد پودری . قوطیهای مقوایی علاوه بر استحکام و زیبایی قابل بازیافت بوده و بعنوان ظرف بسته بندی دوست دار محیط زیست شناخته میشود. شرکت پارس دلتاپاک تنها دارنده پروانه بهداشتی ساخت از وزارت بهداشت در تولید قوطی مقوایی(ظروف بسته بندی کاغذی استوانه) در ابعاد و مدلهای متنوع.قابلیت تولید در تیراژ کم مدلهای : قوطی مقوایی تلسکوپی قوطی مقوایی تک بدنه قوطی مقوایی پنجره دار قوطی مقوایی با درب ایزی اپن قلک مقوایی

  چاپ و بسته‌بندی تهران