پاکت کرافت چیست؟

 نحوه ارائه محصولات و تولیدات به مشتریان یکی از مهم‌ترین بخش‌های موفقیت محصول در جلب نظر مشتریان و مطرح‌شدن در بازار عرضه است. بسته‌بندی محصولات بخش مهمی از نحوه عرضه محصول هستند و از چندین جهت دارای اهمیت زیادی هستند. با توجه به رقابت شدیدی که همواره در عرضه محصولات وجود دارد، استفاده از بسته‌بندی مناسب، جدید و کاربردی یکی از راه‌های جلب نظر مشتریان است. امروزه انواع بسته‌بندی‌های کاغذی، شیشه‌ای، پلاستیکی و ... وجود دارد. هرکدام از این بسته‌بندی‌ها مناسب گروهی از کالاها هستند. این بسته‌بندی‌ها از مزایا و معایب متفاوتی نیز برخوردار هستند. پاکت کرافت یکی از انواع بسته‌بندی است که با این‌که از مدت‌ها قبل از آن استفاده شده، در حال حاضر دستخوش تغییرات شده و مدل‌های جدیدی به بازار ارائه کرده است. تنوع مدل‌های پاکت کرافت بسیار بالا است. از انواع مدل‌های پاکت کرافت برای بسته‌بندی مواد غذایی، بسته‌بندی هدایا، بسته‌بندی مدارک و ... استفاده می‌شود. اطلاعات ارائه شده در این مطلب بر روی انواع پاکت کرافت‌ها، کاربردهای آن‌ها، محل تهیه و نحوه خرید آن‌ها تمرکز دارد. با همراهی ما در ادامه مطلب، این جزئیات را مطالعه نمایید.

آشنایی با پاکت کرافت

پاکت کرافت‌ها پاکت‌هایی کاغذی هستند که از آن‌ها برای بسته‌بندی و حمل‌ونقل انواع مواد مانند مواد غذایی و خوراکی استفاده می‌شوند. از پاکت کرافت‌ها در ایام قدیم نیز برای بسته‌بندی و حمل انواع میوه‌ها و شیرینی نیز استفاده می‌شده است. پاکت‌های کرافت در حال حاضر تغییرات زیادی نسبت به زمان گذشته کرده‌اند. یکی از مهم‌ترین مزایای خرید پاکت کرافت آسیب کم‌تر به محیط‌زیست به دلیل عدم استفاده از مواد نایلونی و پلاستیکی است.
پکت کرافت

 

 کاربردهای پاکت کرافت

1. بسته‌بندی انواع خشکبار و آجیل
2. بسته‌بندی میوه خشک
3. بسته‌بندی گیاهان دارویی
4 بسته‌بندی چای و قهوه
5. بسته‌بندی انواع نان‌های فانتزی
6. بسته‌بندی سیمان و گچ
7. بسته‌بندی موارد شیمیایی پودری
8. بسته‌بندی غذای آبزیان دام و طیور
9. بسته‌بندی انواع کودها و بذرهای کشاورزی
10. بسته‌بندی انواع پودرهای آرایشی و بهداشتی

 انواع پاکت کرافت

1. پاکت کرافت زیپ کیپ
2. پاکت کرافت گلاسه
3. پاکت کرافت کاغذی
4. پاکت کرافت متالایز
5. ساک دستی کرافت
6. پاکت کرافت پنجره دار یا بدون پنجره
7. پاکت کرافت یک رو شفاف
8. پاکت کرافت ساده
9. پاکت کرافت تک لایه یا چند لایه

مزایای استفاده از پاکت کرافت

1. مقاومت بالا و استحکام مناسب پاکت کرافت
2. رعایت بهداشت و تضمین سلامت مصرف‌کنندگان
3. حمل و چیدمان زیبا در همه قفسه‌های فروشگاهی
4. برخورداری از ظاهری زیبا و بسته‌بندی لوکس
5. سهولت در باز و بسته شدن پاکت کرافت
6. کاهش چشم‌گیر مصرف نایلون و پلاستیک
7. وجود تنوع در طرح و رنگ
8. کیفیت بالای ترکیبات اولیه
9. امکان تولید در سایزهای دلخواه مشتریان
10. وجود امکان چاپ برند و لوگو با طرح‌ها سفارشی
11. قیمت مناسب
12. امکان رقابت بالا با سایر انواع بسته‌بندی‌ها

 ایده‌های کاربردی در استفاده از پاکت کرافت


ایده کاربردی برای پاکت کرافت

بسته‌بندی‌های مناسبتی

فروشگاه‌ها و تولیدکنندگان می‌توانند در طراحی پاکت‌های کرافت مورداستفاده خود از طرح‌ها، رنگ‌ها و جملاتی استفاده کنند که متناسب با مناسبت‌های تقویمی نزدیک باشد. برای مثال استفاده از طرح‌های متناسب با یلدا بر روی پاکت کرافت های میوه خشک در محدوده زمانی نزدیک به این مناسبت تقویمی یا استفاده از پاکت کرافت‌هایی با طرح‌های عاشقانه برای بسته‌بندی شکلات در نزدیکی ولنتاین. علاوه بر مناسبت‌های تقویمی استفاده از پاکت کرافت و تزئین آن متناسب با مناسبت‌های شخصی نیز ایده‌ای کاربردی درباره پاکت بسته‌بندی گرافت است. می‌توان از تزئینات مربوط با مناسبت پیش رو استفاده کرد و پاکت کرافت را هماهنگ با آن انتخاب و تزئین کرد. برای مثال تزئینات قلبی شکل مناسب بسته‌بندی هدیه سالگرد ازدواج با پاکت کرافت هستند.

تبلیغات روی بسته‌بندی

بخش بیرونی پاکت‌های کرافت کاملاً خالی است. این فرصت مناسبی برای کسب‌وکارها و فروشگاه‌هایی است که از پاکت کرافت برای بسته‌بندی کالا و محصولات خود استفاده می‌کنند. چاپ تبلیغات فروشگاه، کسب‌وکار و مسائلی از این قبیل بر روی پاکت کرافت‌‎ها ایده‌ای کاربردی و تجاری به حساب می‌آید.

تعامل با مشتریان

بهتر است صرفاً به استفاده از پاکت کرافت های ساده اکتفا نشود. شرکت‌ها، گروه‌ها، فروشگاه‌ها و تولیدکنندگانی که از پاکت کرافت برای بسته‌بندی و ارائه محصولات خود استفاده می‌کنند، می‌توانند با استفاده از محصول با مشتریان خور تعامل ایجاد کنند. نوشتن جملاتی در حوزه محصول ارائه شده در جهت جلب‌توجه مشتری یکی از ایده‌های کاربردی استفاده از پاکت کرافت برای تعامل با مشتریان است.

استفاده از رنگ‌های مناسب

دقت در استفاده از پاکت کرافت یکی به‌اندازه‌ای مهم است که خود ایده‌ای کاربردی در جهت استفاده از این محصول به حساب می‌آید. رنگ پاکت کرافت و شکل ظاهری آن باید با محصولی که درون آن وجود دارد هم‌خوانی و تناسب داشته باشد. برای مثال اگر محتویات پاکت کرافت شامل قهوه باشد، مناسب است که از رنگ قهوه‌ای با طرح‌های خلاقانه‌ای که در آن‌ها از شکل دانه‌های قهوه استفاده شده است بهره برد.

پاکت کرافت از کجا بخریم؟

تهیه پاکت کرافت کار بسیار راحتی است. در حال حاضر تولیدکنندگان و واسطه‌های بسیاری در حال فروش انواع مختلفی از پاکت کرافت هستند. برای تهیه پاکت کرافت به‌صورت حضوری می‌توان سری به بازار بزرگ تهران زد. پس از یافتن راسته تولیدکنندگان و فروشندگان این کالا می‌توان درباره نوع و تعداد پاکت کرافت های سفارشی با آن‌ها به توافق رسید.

 سفارش پاکت کرافت

سفارش پاکت کرافت به دو شکل حضوری و غیرحضوری امکان‌پذیر است. در سفارش حضوری می‌توان به مکان‌هایی که در هر شهر به ارائه این محصول می‌پردازند، رفت و پاکت‌های موردنظر را در تعداد موردنظر سفارش داد. شیوه غیرحضوری که بسیار راحت‌تر از شیوه قبل به نظر می‌رسد، مستلزم است که با آگهی‌های اینترنتی یا شماره‌هایی که به این منظر در سایت‌ها منتشر شده‌اند، تماس گرفت و با مشاهده عکس محصولات نسبت به سفارش پاکت کرافت اقدام کرد.
 
 کلام پایانی
پاکت کرافت‌ها نوع جدیدی از بسته‌بندی به حساب نمی‌آیند. همان‌طور که قبلاً به آن اشاره شد، استفاده از پاکت‌ها برای خرید و جابه‌جایی محصولات از ایام قدیم رواج داشته است ولی در حال حاضر با پاکت کرافت‌هایی با طرح‌های جدیدی و کاربردهای فراوان‌تر روبه‌رو هستیم که تا حدود زیادی در بین مصرف‌کنندگان تثبیت شده‌اند.
علاوه بر زیبایی بسته‌بندی و حمل محصولات با پاکت کرافت، سطح بهداشت در این بسته‌بندی نیز بسیار مناسب است. به نظر می‌رسد، مهم‌ترین مسئله درباره استفاده از پاکت کرافت‌ها نیز مربوط به حفظ هرچه بیشتر محیط‌زیست و واردکردن کم‌ترین آسیب ممکن به آن است.

۲۲ آذر ۱۴۰۰
جویشگر


محصولات مشابه
 • چاپ کارت PVC به روش چاپ افست و چاپ دیجیتال

  چاپ کارت PVC به روش چاپ افست و چاپ دیجیتال

  طراحی و سفارش چاپ انواع کارت PVC پی وی سی به روش افست و دیجیتال در شرکت پرینتیم صورت میگیرد. ........................................................... چاپ کارت به صورت افست با بهترین کیفیت و قیمت ..................................................................... برای سفارش چاپ کارت PVC به سایت زیر مراجعه کنید. https://printim.ir/ چاپ افست کارت PVC: https://printim.ir/%da%86%d8%a7%d9%be-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%aa-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%aa-pvc-2/ چاپ دیجیتال کارت PVC: https://printim.ir/digital-pvc-card-printing/ پرینتـــیم، مجتمع تخصصی چاپ کارت است. انواع کارت‌های شناسایی، بانکی، دانشجویی، پرسنلی و سایر کارت‌ها با جنس PVC در این مجموعه طراحی و چاپ می‌شود. برای مشاوره و کسب اطلاع از قیمت چاپ کارت pvc با ما تماس حاصل فرمایید. 021-67991

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • طراحی کارت پرسنلی،طراحی کارت شناسایی

  طراحی کارت پرسنلی،طراحی کارت شناسایی

  مرکز تخصصی طراحی کارتهای پرسنلی به جدید ترین متد روز دنیا . چاپ و طراحی امنیتی کارتهای پرسنلی جنس پی وی سی . http://coico.ir/ طراحی اصولی به صورت آنی به همراه چاپ کارت پرسنلی به روی کارتهای پی وی سی . طراحی سیستم و مشخصات فنی سخت افزار و نرم افزار و تجهیزات مرتبط طراحی نرم افزار صدور کارت پرسنلی جهت کنترل تردد طراحی نصب وراه اندازی کارتهای هوشمند پرسنلی طراحی و چاپ کارت پرسنلی https://goo.gl/N1HEjU به صورت آنی در سریع ترین زمان ممکنه . چاپ و طراحی کارت پرسنلی رنگی با پرینترهای دیجیتال کارت pvc . طراحی ارزان برای چاپ کارتهای پرسنلی به صورت آنی . طراحی کارت :پرسنلی چاپ و طراحی :پرسنلی https://goo.gl/13JddM طراحی تخصصی کارت :پرسنلی طراح :کارت پرسنلی pvc pvc کارت : https://goo.gl/d8wuCf پرسنلی چاپ :پرسنلی طراح :پرسنل طراح :انواع کارت طراحی :کارتهای پی وی سی طراح کارت :شناسایی https://goo.gl/zms1ua طراح :کارت پرسنلی پی وی سی طراحی :اصلی کارت طراحی :رنگی کارت پرسنلی چاپ طراحی :کارت PVC چاپگر کارت :پرسنلی http://coico.ir/personnel-card/ تخصصی ترین مرکز چاپ کارتهای پی وی سی پرسنلی جدید تر . مراکز اصلی چاپ و طراحی کارت پرسنلی . طراح متخصص کارت پرسنلی . طراحی کارت شناسایی پی وی سی . طراحی کارت ویزیت پی وی سی . طراحی کارت حضور و غیاب . https://goo.gl/iY3qDy طراحی کارت شناسایی http://cardco.ir طراحی کارت PVC https://cardpardaz.com/pvc-card-design/

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • ایران پت -بزرگترین تولید و صادر کننده تسمه بسته بندی پلاستیکی پت

  ایران پت -بزرگترین تولید و صادر کننده تسمه بسته بندی پلاستیکی پت

  تولید کننده تسمه بسته بندی پلاستیکی پت ( pet ) در سایزهای 32 – 25 – 19 – 16 – 14 – 12 میلیمتر و ضخامت از 0.6 الی 1.50 میلیمتر . این نوع از تسمه های پلاستیکی که از جنس پلی اتیلن تری فتالات ( pet ) با نام تجاری ایران پت تولید میگردد از استقامت و استحکام فوق العاده ای برخودار میباشد ، بعنوان مثال تسمه عرض 19 با ضخامت 1/50 میلیمتر قادر به تحمل بار 1200 کیلو گرم را دارا میباشد که این استقامت در هیچ یک از تسمه های پلاستیکی غیر از تسمه پت یافت نمی شود . شرکت ایران پت مفتخر است کلیه محصولات تولیدی خود را با کیفیتی ایده ال و قیمتی مناسب در اختیار صتایع داخلی و همچنین صادر کنندگان محترم قرار دهد . تلفن کارخانه : 36776756 - 021 همراه : 09121089229 وب سایت : www.iranpetstrap.com ایمیل : info@iranpetstrap.com

  چاپ و بسته‌بندی تهران
 • فروش ریبون پرینتر چاپ کارت PVC و مواد مصرفی

  فروش ریبون پرینتر چاپ کارت PVC و مواد مصرفی

  https://ribbonha.ir/ http://ribbonha.ir/fargo-ribbon-printer/ فروش ریبون های فارگو 5000 ، ریبون فارگو c50 انواع ریبون های -FARGO5000 - fargoo DTC1250e-EVOLIS ریبون رنگی فارگوYMCK ریبون رنگی فارگو YMC ریبون UV ریبون مشکی فارگو K فیلم ساده فارگو ریبون R3011 ریبون R3012 ریبون R3013 ریبون R2011 ریبون R2017 ریبون KO ریبون K ریبون ریبون نقره ای ریبون طلایی ریبون مشکی قلم و کارت تمیز کننده کارت پی وی سی ساده کارت مایفر کارت 125K کارت مگنت کارت اسمارت کیت تمیز کننده انواع ریبون رنگی و مشکی هایتی مانند : ریبون طلایی هایتی ریبون نقره ای هایتی ریبون مشکی هایتی ریبون رنگی هایتی ریبون اسکرچ هایتی http://ribbonha.ir/ribbon-printer-hiti/ - انواع ریبون رنگی و مشکی مجیکارت قابل استفاده در پرینترهای مجیکارد مانند: ریبون رنگی مجیکارت ریبون مشکی مجیکارت ریبون KO مجیکارت http://ribbonha.ir/magicard-ribbon/ فروش انواع ریبون مجیکارد http://cardco.ir/product-category/ribbon-printer-magicard/ ریبون پرینتر زبرا انواع ریبون اولیس http://ribbonha.ir/ribbon-evolis/ ریبون رنگی ریبون رنگی اولیس ریبون بانکی اولیس ارسال ریبون ها به سراسر ایران http://ribbonha.ir/ فروش ریبون و مواد مصرفی https://ribbonha.ir برای اطلاع از قیمتهای آنی ریبون ها با تماس بگیرید.

  چاپ و بسته‌بندی تهران